Skocz do zawartości

Pora na pierwszy spalacz czy raczej potrzeba zmiany treningów/diety?


daria98

Rekomendowana wypowiedź

Siemka ;) z góry przepraszam za ilość tekstu do przeczytania. Od września tamtego roku (2015) redukuję wagę, można powiedzieć metodą prób i błędów. z 98kg zeszło do 85kg. Początkowej wagi nie komentuję, potrzebowałam mocnego kopa w dupę żeby zacząć coś robić, ale do rzeczy.

 

Waga najlepiej schodziła przy mocno intensywnych treningach 7 razy w tygodniu, niestety na tą chwilę przez ilość nauki i problemy z kolanem, bardzo ciężko jest wrócić do takiej ilości. Średnio tygodniowo wpadają interwały na orbitreku, 30 min 2-3razy w tygodniu plus 2-3 razy gotowe programy ćwiczeń typu nogi od Natalii Gacki czy Centrum Sportowca. Jeśli chodzi o dietę, wypadło wszystko co niezdrowe, nawyki żywieniowe kompletnie się zmieniły. Kalorie są wyliczone, oczywiście z uwzględnieniem stosunku węgli, białek i tłuszczy. Staram się ich przestrzegać, jednak nie zawsze są to produkty typowo dietetyczne, na przykład zdarzają się domowe obiady. Chcę być w stanie normalnie utrzymać wagę już po całym procesie, a nie nabawić się efektu jojo.

 

Od dłuższego czasu waga stoi w miejscu, a ja chcę zrzucić jeszcze całkiem sporo bo 15kg. Nie pierwszy raz napalam się na spalacze,ale za każdym razem odpuszczam z braku przekonania i może trochę ze strachu przed efektami ubocznymi. Ranking przejrzałam, jednak proszę żebyście zerknęli na to swoim okiem. Od suplementu wymagam, żeby był bezpieczny dla młodej osoby, kobiety, 18lat, nie trzęsło mnie po nim itd. Mile widziane będzie, jeśli pobudzi na treningach i pomoże w koncentracji (nauka), z naciskiem na to drugie, bo motywacja jest na wysokim poziomie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze, że się rozpisałaś, łatwiej wtedy doradzić rzetelniej

 

efekt jojo pojawić się może, jeśli nieodpowiednimi metodami żywieniowymi doprowadzisz do spowolnienia metabolizmu, rodzaj treningu ani suplementy tego spowodować nie mogą

 

to czy dany spalacz Cię przyjemnie pobudzi czy będzie jak to okresliłaś trzęsło zależy od Twojej indywidualnej wrażliwości na stymulanty takie jak chociażby kofeina, tak wiec można jedynie teoretyzować

 

jeśli zdecydowałabyś się na spalacz który zawiera pobudzacze to warto wybierać taki który suegorwaną przez producenta porcję ma jak największą, chodzi o to że jeśli porcja danego spalacza to jedna kapsułka to ciężko będzie to dzielić na mniejsze części, a jeśli np producent sugeruje że pełna maksymalna nazwijmy to jednorazowa porcja wynosi np. 3 kap. to można zacząć od 1 kap. i dopasować później dawkę optymalną dla siebie

 

moim zdaniem dobrą opcją w Twoim przypadku byłby spalacz JetFuel Superburn

http://forum-sportowe.pl/topic/220-gat-jetfuel-superburn/

 

Producent sugeruje porcję w ilości 3 kap. najczęsciej stosuje się 2 kap. dwa razy dziennie, więc można spokojnie stosować 1 kap. (w pierwszy dzień po lub ze śniadaniem i 1 kap. z posiłkiem przed treningowym lub z obiadem w celu sprawdzenia tolerancji organizmu), nie sądzę by w przypadku osób zdrowych mogło cokolwiek niepokojącego się dziać, zresztą moja dziewczyna która nie pije kawy nie odczuwała po nim mocnego pobudzenia, a tłuszcz fajnie leciał

 

jeśli szukasz natomiast czegoś bez jakichkolwiek pobudzaczy to dobrą opcją jest na pewno spalacz Burn24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...