Skocz do zawartości

SAN The Original Tight opinie  

5 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaką masz opinie o suplemencie ?

    • Znakomity
      5
    • Dobry
      0
    • Przecietny
      0
    • Slaby
      0
  2. 2. Ocena działania i efekty

    • Redukcja wagi
      4
    • Przyspieszenie metabolizmu
      1
    • Pobudzenie i energia
      0
    • Kontrola apetytu
      0


Rekomendowana wypowiedź

Tight! Original - legendarna pierwsza wersja światowej klasy spalacza tkanki tłuszczowej. Zawarte w nim związki, w maksymalnie efektywny sposób wspierają proces redukcji wagi ciała, przy jednoczesnym zachowaniu masy mięśniowej i siły.
 

  • Skutecznie pali tłuszcz
  • Hamuje katabolizm
  • Dodaje energię i hamuje łaknienie
  • Nie powoduje rozdraznienia i nadmiernego pobudzenia
     
W skład San Tight! wchodzą:
 
Kofeina Bezwodna - najbardziej znany na całym świecie związek o charakterze termogenicznym. Działa pobudzająco, obniża poziom Adenozyny, hamuje rozpad cAMP – tym samym wzmacnia zachodzące w organizmie procesy termogeniczne (wydzielanie energii powstałej podczas spalania tłuszczy w postaci ciepła) i lipolityczne (rozkład tłuszczy na wolne kwasy tłuszczowe). 
 
Ekstrakt Zielonej Herbaty – eliminuje wolne rodniki, zapobiega nowotworom, zawiera katecholaminę EGCG, która hamuje procesy dezaktywacji i usuwania z organizmu adrenaliny. Dzięki temu działa synergistycznie zarówno z naturalną adrenaliną jak i związkami naśladującymi jej działanie. 
 
Synefryna - swoim działaniem naśladuje Adrenalinę – podnosi poziom cAMP, który to aktywuje lipazę HSL („rozbicie” zalegającego tłuszczu na wolne kwasy tłuszczowe i uwolnienie ich do krwi). Jednak w przeciwieństwie do adrenaliny nie pobudza centralnego układu nerwowego a tym samym pozwala uniknąć skutków ubocznych takich jak podenerwowanie czy drgawki.
 
Gugglosterony E&Z – są to związki pozyskiwane z Balsamowca Mukul. Od setek lat używane w tradycyjnej Indyjskiej medycynie ludowej. Ich główne działanie polega na wywieraniu wpływu na metabolizm tarczycy – stymulują ją do zwiększenia wydzielania tyroksyny, hormonu odpowiedzialnego za kontrole tempa przemiany materii oraz rozpad tkanki tłuszczowej. Dodatkowo Gugglosterony pozytywnie wpływają na profil lipidowy (poziom cholesterolu) co bywa częstą przyczyną chorób w późniejszym okresie życia.
 
Szałwia Muszkatałowa – związki aktywne w niej zawarte wykazują działanie podobne do TSH (Hormon Stymulujący Tarczycę) tym samym zwiększają produkcję T3 (hormon tarczycy odpowiedzialny za m.in.: tempo metabolizmu) oraz podnoszą aktywność cAMP (które wpływa na retencje azotu w organizmie).
 
Johimbina – jej główne działanie polega na stymulowaniu wydzielania Norepinefryny, hormonu odpowiedzialnego za zwiększenie stopnia uwalniania kwasów tłuszczowych z tkanki tłuszczowej. Dodatkowo, dzięki interakcji z receptorami alfa-adrenergicznymi pomaga spalić tłuszcz z uciążliwych miejsc (klatka piersiowa, uda, pośladki). 
 
źródło: www.bestbody.com.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z moich pierwszych spalaczy, stosowałem parę lat temu, nie ryje beretu, bardzo fajnie zwiększa energię i motywację i przede wszystkim dobrze topi tłuszcz co dla mnie jest najważniejsze w spalaczach

 

Stosowałem później inne wersje Tight i to już nie było to samo co wersja The Original.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak samo jak wyżej potwierdzić mogę, że bardzo ciekawy spalacz, w sumie Tight jest chyba w 5 wersjach na rynku, ale ten oryginal działa (jeśli chodzi o spalanie, nie pobudzenie), najlepiej, miałem go dwa lub trzy razy i zawsze byłem zadowolony z efektów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...