Skocz do zawartości

Mocne pierwsze spalacze tłuszczu


Rekomendowana wypowiedź

Witam mam kilka pytań do osób które się znają i są kompetentne do udzielenia mi odpowiedzi na moje pytania. 

Od 3 dni jestem na diecie białkowej którą przepisała mi Pani Magister Dietetyki z długim stażem pracy i bardzo wielkimi osiągnięciami. 
Musiałem skorzystać z porady kogoś kto ma Magistra Dietetyki a nie jest tylko dietetykiem bo od trzech lat choruje na głęboką depresję i biorę tabletki anty depresyjne itp. wywołaną traumom. Dodam że mieszkam w Wiedniu Austrii a w Austrii jest takie prawo że osoba dietetyk który nie ma Magistra nie może pomagać osobą chorym, nie wiem jak jest w Polsce. 
Jestem zmotywowany do diety lecz brak mi motywacji do ćwiczeń i do życia co jest w mojej diecie bardzo kluczowe. Chciał bym jednak moją dietę wzbogacić w jakiś suplement diety który będzie mnie mocno pobudzał do działania i życia i spalał tłuszcz. Czytałem wiele na ten temat w internecie i znalazłem różne odpowiedzi na moje pytania. Może opiszę to w punktach żeby łatwiej było by Ci odpowiadać na pytania na które możesz mi udzielić odpowiedzi. Bardzo proszę o pomoc, bardzo mi zależy żeby wyglądać jak parę miesięcy temu. 

1. Szukam suplement diety który pobudzi mnie i da mi powera do działania i życia oraz większą motywację. Chodzi o tabletki a nie o zastrzyki. 
Czytałem że są tabletki działające na zasadzie Viagry, kofeiny czy Testosteronu itp. które pobudzą organizm, dadzą powera i motywują do działania i do ćwiczeń. Ludzie piszą że naprawdę dobrze się czują i mają większą skłonność do działania. Więc pytanie jakie tabletki dały by mi naprawdę dobry efekt. Jeśli to możliwe proszę o tabletki które nie powodują tycia. Oraz w jakich ilościach je brać jak często, kiedy i po jakim czasie zwiększyć dawkę itd. 

2. Suplement diety który w szybki sposób spala tłuszcz jako dodatek do ćwiczeń i codzienności. Więc pytanie jakie tabletki dały by mi naprawdę dobry efekt. Jeśli to możliwe proszę o tabletki które nie powodują tycia. Oraz w jakich ilościach je brać jak często i po jakim czasie zwiększyć dawkę itd. 

3. Wykupiłem karnet na rok fitness i siłownie już mam go prawie 4 miesiące chodzę 2 lub 4 razy w tygodniu na godzinę. Ile razy w tygodniu mam chodzić na siłownie i na jaki czas oraz jakie ćwiczenia wykonywać. Dodam że nie mogę dźwigać bo miałem przepuklinę pachwinową i mam nawroty. I czy do ćwiczeń pić jakieś proteiny, powery jak tak to kiedy przed siłownią w trakcie czy po? I czy jest możliwość że po proteinach, powerach się będzie tyć? 

Do pytań dodam jeszcze jakieś informacje które pomogą wam udzielić mi precyzyjnych odpowiedzi. 

-W ciągu 4 miesięcy przez przyjmowanie mocnych leków antydepresyjnych niektóre na sterydach przytyłem aż 35 kilo w tym krótkim czasie 4 miesięcy. 

- Jestem zmotywowany i gotowy na wszystko i za każdą cenę schudnąć. 

- Mam zdrową wątrobę i inne narządy wewnętrzne więc mogę przyjmować suplementy itp. 

- Dlaczego tu piszę a nie zadawałem tych pytań swojej dietetyczce, moja dietetyczka jest za tym aby przez pierwszy miesiąc albo dwa spróbować odchudzić się bez chemii. 

- Do moich pytań i tematu dodam w załączniku wyniki badań u dietetyczki. 

Jeśli by były jakieś pytania proszę pisać odpowiem na wszystkie! 

Bardzo dziękuje za odpowiedzi i pomoc. 

http://fotowrzut.pl/NZUE3JMFOZ
O to link do wyników badań 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) nie każdy energetyk pasuje do spalacza, w drugim punkcie o nim wspominasz

jeśli chcesz łaczyć oba suplementy w jednym okresie to moim zdaniem zamiast klasycznego energetyka, lepiej wybrać skuteczny booster testosteronu, który naturalnei pobudzi organizm do wytwarzania tego homronu w więszej ilości, a przez co wzrośnie nam sila, poprawi się samopoczucie i witalność

moim zdaniem najlepszym na rynku jest BPI A-HD w starej mocnej wersji (NIE w wersji Elite), ewentualnie z popularnych, a nie drogich Olimp T-100 Hardcore

2) jeśli stosujesz leki przeciwdepresyjne, to łączenie ich ze spalaczami zawierajacymi pobudzacze jest kiepskim wyborem i często nawet producenci piszą, że nie można ich stosować z lekami z grupy inhibitoró mao czy SSRI

najlepszą opcją w takim wypadku byłoby połączenie spalacza burn24 wraz z boosterem metabolizmu cannibal claw

oba te produkty nie zawierają pobudzaczy i nie powinny kolidować z lekami przeciw depresyjnymi

3) trening wystarczy w zupełności 3-4 razy w tygodni po około godzinie, po treningach warto pić proteiny w celu uzupełnienia puli białek w organizmie i poprawie regeneracji, po dobrym białku spełniającym pewne kryteria nie przytyjesz oczywiście w tłuszcz (np. Amix IsoPrime CFM, Scitec Zero IsoGreat, BioTech Iso Whey Zero)

p.s. nie każdy suplement to chemia, a za chemię można uznać też H2O jeśli ktoś tak bedzie chciał podchodzić do sprawy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...