Skocz do zawartości

Porada o pierwszy spalacz


romek

Rekomendowana wypowiedź

Witam.

Zacznę od początku

Mam 18 lat, 180 cm wzrostu, ważę 67 kg.

Nie mogę ćwiczyć na siłowni z powodu problemów ze stawami, trenowałem kiedyś basen wyczynowo (juniorsko) na krótkich dystansach, obecnie trenuje rekracyjnie na basenie (3h tygodniowo 1h = 40-45 długości)

Piszę w sprawie porady o mój pierwszy spalacz.

Jak wyglądam można zobaczyć tu: 1.www.dropbox.com/s/kbb24ad14k6mggy/20160327_231939.jpg?dl=0

2.www.dropbox.com/s/21kketf5rbty89i/20160327_231924.jpg?dl=0
3.www.dropbox.com/s/r0b0o409vgm11jg/20160327_232040.jpg?dl=0 


Jem 5 razy dziennie (śniadanie, przekąska, obiad, przekąska, kolacja) - około 2500 kcal, staram sie omijać fastfoody, jesc zdrowo, normalnie.

 
Zastanawiam się nad:

 

1.Lean FX - nautralny, dobry spalacz, ma jakies przeciwskazania, zapobiegnie łaknieniu i pomoże ukształtowac sylwetkę??       
2.AD-3 PCT - podobno ma jakies skutki uboczne, podobno coś z sutkami (czytałem opinie)??  

 

Który jest lepszy, który sprawi ze sylwetka będzie wyglądała lepiej? BUDŻET: 150 zł (niestety tylko tyle..ale na tyle mogę sobie pozwolić). Oczywiście ze wsparciem treningowym, niby moja waga jest w porzadku ale sami widzicie jak to wygląda... Najwięcej tłuszczu mam na klatce piersiowej i brzuchu co widać.

Który bardziej mi polecacie? Który lepiej ukształtuje mi sylwetkę?

Jak coś pominąłem napiszcie a dodam.

Pozdrawiam i liczę na pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo :) :)

 

Jeżeli starasz się jeść zdrowo i się rozumiemy, czyli jesz chude mięso, ograniczasz cukier, tłuszcze trans oraz jakiekolwiek inne pierdy które znane wszystkim wpływają źle na kształtowanie naszej sylwetki to kilka porad dla Ciebie mam :)

 

1. Zainwestuj w witaminy oraz minerały  ( Cynk, Magnez, B6)

2. Kup kwasy tłuszczowe Omega-3 ( nie jestes w stanie dostarczyć odpowiedniej ilości z diety)

3. Spalacz.

 

Zostaw sobie spalać na koniec redukcji, na pocz. dodawaj więcej treningów, czyli co tydzień np. wydłużaj treningi o 5min, lub zwiększaj intensywność ( progress musi być )  I potem dorzuć spalacz.  

Spalacz jaki ja używałem to:

blvutzkt7fkl_t.jpg

 

Działanie super, pomógł zdecydowanie przy końcu redukcji i dopaleniu tłuszczu. Do tego starczy Ci na Omega 3 oraz witaminki i minerały.

 

 

Pozdro ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie chciałem się dowiedzieć który spalacz z wyzej wymienionych będzie dla mnie lepszy, pozwoli/ sprawi ze sylwetka bedzie lepiej wygladac (z pomoca treningu), zahamuje łaknienie i pozwoli spalić tłuszcz z klatki i brzucha....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romek AD-3 obniża poziom estrogenów, a raczej przeciwdziała degradacji/konwersji testosteronu w estrogeny, więc jeśli ktoś ma problem z lipomastią czy ginekomastią to on może pomóc, a nie zaszkodzić. Także działa w tym względzie pro zdrowotnie u mężczyzn. Moim zdaniem AD-3 jest w Twoim przypadku lepszą opcją od Lean FX i chyba najbardziej trafną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm no ok

A moze cos jeszcze do tej ceny i przy moim wygladzie i treningu polecacie? Jak widac najwiecej fatu to klata i brzuch...

Czy ten ad3 bedzie najlepszy czy moze cos innego? Bo juz prawie jestem przekonany na ten ad3 ale nie chce byc potem zawiedziony ze waga stoi i wszystko wyglada jak wygladalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romek jak masz do wyboru ad-3 lub target, to moim zdaniem ad-3 lepszy w Twoim przypadku.

 

AD-3 działa bez pomocy innych spalaczy, jak zależy Ci na maksymalnych efektach to lepiej z Targetem połączyć bo w Twoim przypadku dociął by on uporczywy tłuszcz z brzucha i piersi (wiem że target nie może być stosowany przy arytmii, ale to chyba nie ma nic wspólnego z Twoimi dolegliwościami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...