Skocz do zawartości

Dobór spalacza


xris

Rekomendowana wypowiedź

Witam,

Mam prośbę o pomoc przy wyborze spalacza. Przeczytałem trochę wątków w części rankingu spalaczy i nie mam pewności który powinienem wybrać. Krótko o mnie:

49 lat, 94kg wagi, wzrost 187 cm. Zdiagnozowane Hashimoto (stała niedoczynność), ciśnienie poniżej normy, cholesterol nieco powyżej, reszta wyników w normie. Efekty choroby jakie zdarza mi się odczuwać to brain fog, częste spadki energii, niska tolerancja na zimno, wolna regeneracja, słaba wydolność startowa choć wytrzymałość w miarę dobra. Staram się trzymać dietę z kilku zbilansowanych posiłków w ciągu dnia , posiłki sam przygotowuję.

Ok 8 lat temu chodziłem na siłownię przez ok. 4 lat. Czysto amatorsko, ćwiczenia głównie siłowe, ważyłem wtedy 78-82kg.

Zawsze miałem problem z wyglądem. Mam szczupłe ręce, uda w miarę normalne i te miejsca nawet teraz mają bardzo niewielkie lub żadne ilości tłuszczu. Najgorzej jest między szyją a biodrami, przede wszystkim brzuch, oponka, tłuszcz na piersiach i plecach. Co ciekawe dolne żebra prawie wystające. Oponka zawsze byłą mniejsza lub większa i nie mogłem się jej pozbyć żadnymi ćwiczeniami ani dietą (prawdopodobnie mam wysoką produkcję kortyzolu z powodu dużych ilości stresu). Pomimo prób wielu trybów ćwiczeń mięśnie mi nie przyrastały w żaden zauważalny sposób. Po porzuceniu siłowni zwiększyła mi się tkanka tłuszczowa tam gdzie zawsze miałem jej więcej i, co mnie zdziwiło, zwiększył mi się brzuch "wewnętrznie" (otłuszczenie organów ?).

Na początku tego roku postanowiłem się wziąść od nowa za siebie i wrócić na siłownię, ćwiczę 3 razy w tygodniu po ok 1h, na razie aeroby na zrzucenie tłuszczu  przygotowanie organizmu do wprowadzenia ćwiczeń siłowych po długiej przerwie. Na razie efekty są lekko odczuwalne, choć wagowo niewielkie (ok. 2kg spadło). Chcę bardziej ruszyć z efektami.

Myślałem o Pure Target A2, ale zwiększenie odczuwania zimna mnie trochę odpycha, z kolei polecany Burn24 ma działać na całą tkankę tłuszczową, a u mnie nie ma ogólnego otłuszczenia. Nie za bardzo mogę sobie pozwolić na kilku środków na raz. Fajnie by było jeśli środek by pomógł na negatywne efekty Hashimoto, które odczuwam. Co mam wybrać, przynajmniej na start ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak w dużym skrócie to za dużo przeciwwskazań przy jednoczesnych zbyt wielu kryteriach oraz oczekiwaniach.

Przede wszystkim zakup dobre białko, najlepiej izolat białka serwartkowego, np. Bio Tech Iso Whey Zero, Amix IsoPrime CFM czy Scitec Zero Isobest. Białko wspiera utrzymanie/wzrost beztłuszczowej masy ciała i wspomaga redukcję tłuszczu, w skrócie męską sylwetkę.

Do tego możesz zakupić coś na redukcję uporczywego tłuszczu, np. #RAW Fucoxanthin czy Alphaburn (uczuciezimna nie jest straszne i tak na prawdę odczuwa je niewielka ilość osób). Jak środk finansowe pozwalają to dokup do tego Corti-Lean V2, nie koliduje z Hashimoto i bardzo dobrze wpływa na rekompozycję sylwetki do której powinieneś dążyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...