Skocz do zawartości

Pomoc w doborze spalacza przy Hashimoto


HoAdv

Rekomendowana wypowiedź

Witam. Postaram się napisać wszystko jak najkrócej ale możliwie bardzo treściwie.
Wiek - 26lat
płeć - mężczyzna
niedoczynnosc tarczycy + hashimoto
waga - start 85, obecnie 82, cel 75minimum
staż - hmmm 5-6lat z mniejszymi lub większymi przerwami spowodowanymi kontuzjami

Od grudnia zaczynam powolną redukcję. Zacząłem od 2700kcal, przyzwyczailem organizm i powoli obcinam.
Obecnie jestem na 2400kcal, białka 2g na kg, 1g tł/kg reszta to węgle. Dieta dopięta na 99%, wszystko czyste, niskoprzetworzone. Bez glutenu & laktozy

Co do zdrowia. Biorę ~88mg Letroxu dziennie ( 1 dzień 100mg, 1dzień 75mg i tak na zmianę codziennie. Wyniki w normie. Samopoczucie bardzo dobre, od dawna tak dobrze mi się nie ćwiczyło.
Serce zdrowe, miałem robione USG. Poszedłem na badanie bo czasem miałem lekkie kłucie w klatce piersiowej w okolicy serca. Lekarz powiedział mi, że wszystko jest ok jedynie mam jakiś problem z przewodnictwem nerwowym? I stąd pojawia się to kłucie. Zdarza się to rzadko, 1 raz na 2 miesiace i bez konkretnej przyczyny ( nie podczas wysiłku, po zażyciu stymulantów)

Suple jakie wcinam: Kreta 5g dziennie, Witamina D3 5000j, Magnez Citrate, Adam, ultra omega 3, ashwagandha(wszystko z Now Foods).
Przedtreningowo zazwyczaj 5-7g cytruliny i 100-200kofy w zależności od nastroju. Żadnych negatywnych skutków nie odczuwam.
Trening FBW 3-4x tyg, wielostawy. Średnia intensywność treningu. Tryb życia aktywny

No i do sedna: zastanawiam się nad kupnem spalacza, jest dużo nowości na rynku, człowiek wypadł z obiegu.
Przeczytałem dosłownie wszystkie tematy o Fenixie Ground Zero, Infeerno Apocalypce, Clinical Burn, Burn 24, Fukoksantynie.

Chciałbym coś, co pomoże mi spalać tłuszcz ale bez negatywnego wpływu na tarczyce i jej prace. Nie chce nic co będzie kolidowało z lekami, w 100% bezpiecznego.
Myślałem o Burn24 + fukoksantynie RAW-a na początek, później ewentualnie Burn24 + fukoksantyna + erase fast.
Dobrze kombinuję czy śmiało mogę wrzucać termogenik przy  hashi.

Sorry że się rozpisałem, ale chciałem dostarczyć wystarczająco informacji. Z góry dzięki, pozdro


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem opcja Burn24 z fukoksantyną i Erase bardzo dobra. Dodatkowo tym bardziej, że trenujesz siłowo więc z Erase powinieneś być bardzo zadowolony. Co do termogeników to raczej nikt Ci ich tutaj nie będzie polecał przy stosowaniu leków, nawet jeśli bierzesz kofeinę. Podobnie jak unikałbym typowych boosterów metabolizmu opartych o prekursorach dla hormonów tarczycy by nie ingerować w leczenie. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...