Skocz do zawartości

Jaki spalacz wybrać- prośba o pomoc


LuizaK

Rekomendowana wypowiedź

Witam.Bardzo proszę o pomoc w doborze spalaczy tłuczczu. Jestem osobą zdrową, mam 41 lat, 165 wzrostu i 69 kg wagi. Biegam 3 razy w tygodniu 4-5 km oraz raz w tygodniu chodzę na zajęcia na rowerkach stacjonarnych, stosuję dietę ograniczającą kalorie, mam siedzącą pracę. Proszę o poradę, jaki bezpieczny spalacz mogę wybrać i co dodatkowo zastosować by było widać efekty. Powiem że boję się spalaczy termogenicznych ale może nie ma powodu do obaw.Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś zdrowa to nie musisz się obawiać termogeników, jednak jeśli masz siedzącą pracę i nie miałaś wcześniej kontaktu ze spalaczami to nie ma co sięgać po najmocniej pobudzające środki na rynku. Zerknij sobie do tematu z rankingiem spalaczy, tam masz wszystko fachowo opisane i podane bardzo dobrze skomponowane zestawy na redukcję tłuszczu. Jeśli budżet pozwala to śmiało możesz sięgnąć po zestaw Alphaburn + Diuretic Complex i do tego bazowy spalacz termogeniczny np. Lit the Fuck up od Liberty Labz lub opcja bez pobudzaczy Cheetah Non Stim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cheetah 2 x dziennie po 2 kapsułki. Najbardziej optymalną opcją to rano przed śniadaniem oraz przed aktywnością lub przed obiadem w dni wolne od ćwiczeń.

Alphaburn 1 kap. przed śniadaniem, 1 przed treningiem lub przed obiadem i 1 pomiędzy posiłkami

Diuretic 3x 2 kap. z głównymi posiłkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...