Skocz do zawartości

Lit the f%#k up


Rekomendowana wypowiedź

witam,  proszę o komentarz,  stosowałem już kilka środków i do tej pory było zawsze ok. Od 3 dni brałem teraz Lit F%#k najpierw z posiłkiem - nie było żadnych objawów nieprzyjemnych,  dziś wziąłem tylko po odżywce białkowej i po ok 30 min poczułem najpierw gorąc na twarzy,  potem zaczęła mnie piec, jak i też kark i szyja, wszystkie te miejsca było bordowe,  tętno zmierzyłem telefonem i rozumiem że pewnie nie jest to dokładny pomiar ale wynosiło ponad 140, ciśnienia nie miałem jak ale czułem mocno,  czytałem trochę teraz o objawach po środkach ale takich nie znalazłem,  są to raczej słabnięcie, wymioty,  ból głowy czy serca a ja nic takiego nie miałem.  Dodam tylko iż zaczęło przechodzić po ok 45 minutach ale w tym czasie zjadłem łyżeczkę dżemu żeby osłabić cukrem działanie .  Co to mogło być? zbyt mocne działanie? nadwrażliwość? skoro z jedzeniem było ok. Proszę o odpowiedź 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już go stosowałeś kilka dni to raczej nie była to reakcja alergiczna, bo ona jest niezależna od tego czy coś bierzemy z posiłkiem czy nie. Może to być albo zbieg okoliczności, albo po prostu nadwrażliwość na któryś ze składników. Odczekaj jeden dzień i weź 1 kap. z posiłkiem. Jeśli będzie OK to wtedy spróboj raz jeszcze, następnego dnia, 1 kap. między posiłkami. Gdyby się pojawiła podobna reakcja to jest to moim zdaniem nadwrażliwość na jakiś składnik, jaki ciężko powiedzieć bo produkt ma ich kilkanaście i do tej pory nie spotkałem się z taką opinią o nim, a swoją drogą stosuję go trzeci tydzień i jestem zadowolony z działania.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczerwienienie skóry pojawia się czasami po dużych dawkach niacyny (witamina B3), ale w tym spalaczu jest jej mało, lub jeśli faktycznie masz uczulenie/nadwrażliwość na ten składnik. Z drugiej strony piszesz, że pomógł cukier, to może źle reagujesz na chrom, który tam też jest, a on obniża poziom cukru we krwi.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wysiłku fizycznym taki puls jaki podajesz to nic wielkiego biorąc pod uwagę iż zaleca się aby jego minimalna wartość wynosiła 130, jednak mamy tutaj do czynienia z innym czynnikiem czy tez czynnikami które należy wziąć pod uwagę - koledzy w postach powyżej się wypowiedzieli i zgadzam się iż jest to pewnie nadwrażliwość , zaczerwienienie skóry  a nawet jej pieczenie , uczucie gorąca. Możesz z ciekawości porównać sobie jakie masz tutaj inne składniki które nie występowały  we wcześniejszych środkach a pewnie znajdziesz odpowiedź a póki co możesz zrobić jak kolega  BOSSY w poście wyżej napisał, decyzję jednak sam musisz podjąć. PZDR

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...