Skocz do zawartości

INNOVATIVE Hellfire opinie  

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaką masz opinie o suplemencie ?

    • Znakomity
      166
    • Dobry
      28
    • Przeciętny
      2
    • Słaby
      10
  2. 2. Ocena działania i efekty

    • Pobudzenie i energia
      42
    • Spalanie tłuszczu
      151
    • Kontrola apetytu
      36
    • Brak efektów
      10


Rekomendowana wypowiedź

Hellfire - jest to najlepszy spalacz jaki kiedykolwiek powstał i nie ma w tym zdaniu ani cienia przesady. Jest skierowany dla osób, które po prostu szukają najlepszego produktu na rynku i wszystko inne nie ma znaczenia.

  • Najlepszy ekstremalny spalacz na rynku
  • Spala tłuszcz w niespotykanym tempie
  • Dodaje potężnej dawki energii
  • Zabija chęć podjadania
  • Skutecznie poprawia nastrój i samopoczucie

Innovative Hellfire - oryginał

Innovative Hellfire niezwykle skutecznie działa w utracie wagi i pomaga odzyskiwać energię, organizm zwiększa swój metabolizm, spala więcej kalorii, zwiększa energię i osiąga optymalną wagę. Hellfire stworzony został do zniszczenia komórek tłuszczowych i ekstremalnego wspomagania odchudzania.

Swoje wyjątkowe działanie Hellfire zawdzięczna nasilniejszemu znanemu składnikowi spalającemu tkankę tłuszczową. Zawiera również szereg składników o działaniu termogenicznym i energetyczny.

Kofeina to nie wątpliwie najlepiej poznana, najpowszechniej stosowana substancja stymulująca na całym świecie. Można ją spotkać pod przeróżnymi postaciami od naturalnych jak kawa czy guarana do syntetycznych występujących w napojach energetycznych i suplementach. Jej skuteczność i bezpieczeństwo za razem sprawia, że może ona być z powodzeniem stosowana przez niemal wszystkie zdrowe, dorosłe osoby w celu zwiększenia mobilizacji organizmu do większego wysiłku umysłowego czy fizycznego.
 
Kofeina sama w sobie nie posiada działania termogennego, ale współgrając z efedryną doskonale uzupełnia jej działanie. Powoduje ona stymulowanie układu nerwowego. Objawia się to w pobudzeniu, zmniejszeniu uczucia zmęczenia, podniesieniu się poziomu energii. Zwiększa wydolność treningową umożliwiając przeprowadzanie treningów o dłuższym czasie trwania. Ponadto skraca czas reakcji, przez co czujemy orzeźwienie, zwiększone zdolności pracy umysłowej, zapamiętywania, nauki. Doskonale niweluje senność i uczucie znużenia, braku energii. Kofeina mobilizuje zapasy energii. Działa lipotropowo, zwiększając biodostępność tłuszczów zapasowych - podnosi ich stężenie we krwi
 
Rutakarpina to alkaloid pochodzący z rośliny Evodia Rutaecarpa, będącej jednocześnie źrodłem ewodiaminy. Rutaekarpinie przypisuje się rożne właściwoiści, ważny niezmiernie jest jednak jej wpływ na aktywność mikrosom lanych enzymów wątrobowych metabolizujących niektóre substancje chemiczne. Co to oznacza? Oznacza to, że podając rutaekrapinę wraz z innymi substancjami, można osiągnąć wyższe ich stężenie w osoczu niż w wypadku podawania ich bez tego dodatku. Dodatkowo w badaniach naukowych wykazano, że alkaloid ten zwiększa wazolidacyjne (rozszerzające naczynia), działanie tlenku azotu, prawdopodobnie poprzez wpływ na poziom jonów wapnia w komórkach, ale do końca mechanizm nie jest poznany. Rutaekarpina może więc mieć szerokie zastosowanie w suplementacji sportowej, z jednej strony jako substancja zwiększająca aktywność niektórych składników suplementów z którymi jest podawana, z drugiej jako uzupełnienie formuły no-boosterów.
 
Phenyletyloamina (PEA) - wykazuje właściwości stymulacyjne, podnosi poziom Dopaminy, zwiększa poziom energii, poprawia nastrój, redukuje zmęczenie fizyczne i psychiczne.
 
Green Tea Extract zawarty w Innovative Hellfire jest najczesciej stosowanym naturalnym i bezpiecznym suplementem redukujacym nadmiar tluszczu na ciele. Jest niezwykle bogaty w zwiazki aktywne biologicznie, które maja silnie udokumentowany wplyw na przyspieszenie spoczynkowej przemiany materii. Wiele badan wskazuje, ze zawarte w nim polifenole i katechiny moga przyspieszac spoczynkowa przemiane materii nawet o 4%. Substancje te aktywuja procesy termogenezy i spalanie tkanki tluszczowej jako preferowanego zródla energii, chroniac jednoczesnie bialka miesniowe przed katabolizmem, co pozwala na rzezbienie sylwetki z zachowaniem muskulatury. Zielona herbata gwarantuje utrzymanie stale wysokiego poziomu energii bez wahan nastroju. Zwiazki aktywne tej rosliny posiadaja wplyw na wymiatanie wolnych rodników, przez co kompleksowo chronia organizm przed starzeniem sie i wieloma schorzeniami zwiazanymi z czynnikami toksycznymi. Lekko moczopedne dzialanie zielonej herbaty sprawia, ze jest ona pomocna w pozbyciu sie nadmiaru nieestetycznie wygladajacej podskórnej wody.
 
Coleus Froskolli - Pokrzywa Forskohli - zawarta w korzeniu tej pokrzywy forskolina swoim działaniem naśladuje adrenalinę – podnosi poziom cAMP, który to aktywuje lipazę HSL („rozbicie” zalegającego tłuszczu na wolne kwasy tłuszczowe i uwolnienie ich do krwii). Jednak w przeciwieństwie do adrenaliny nie pobudza centralnego układu nerwowego ,a tym samym pozwala uniknąć skutków ubocznych takich jak podenerwowanie czy drgawki.
 
źródło: www.bestbody.com.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Mam pytanie na które nie mogłam znaleźć odpowiedzi, mianowicie od 8 dni stosuje Hellfire 2x1 kap. I teraz przed treningiem zwiększyłem porcje do 2 kapsułek. Działanie faktycznie mocne, ale mi to akurat pasuje i waga w krótkim czasie ładnie już zjechała prawie 2,5 kg. Teraz pytanie czy mój partner też może stosować ten spalacz jeśli ma małe doświadczenie z pobudzaczami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie spalaczy nie dzieli się na te dla kobiet i mężczyzn, jeśli nie mają w składzie związków wpływających na hormony płciowe. Jeśli jest zdrowa śmiało może spróbować na początek 1 kapsułka razem z posiłkiem, jeśli wszystko będzie ok to kolejne może już brać na pusty żołądek. Jeśli ktoś nie ma doświadczenia ze spalaczami to najrozsądniej będzie pozostać przy dawkowaniu 2 razy po 1 kapsułce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jestem po redukcji, był to pierwszy spalacz który zrobił na mnie na prawdę  wrażenie, czułem chłód po stosowaniu (zapewne Alfa Yohimbine) i ogólnie mocne uderzenie ale bez żadnego efektu ,,ćpania"-  , zbyt mocne tylko raz kiedy wziąłem dwie tabletki.  Idealne połączenie części  składników z Fenixa oraz Alphaburn, wiadomo że zestaw ,, robi lepszą robotę " jednak wychodzi finansowo dużo lepiej jeśli ktoś ma ograniczone fundusze. 

  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...

Jestem już na końcówce opakowania i mam pytanie czy muszę robić przerwę pomiędzy kolejnym? Nie ukrywam że nie chciałabym przerywać cyklu bo spadło już prawie 6-7 kg czego na innych spalaczach nie doświaczyłam i zostało mi ostatnie 2 maks 3 kilo, a bez spalacza będzie ciężko. Hellfire fajnie tłumi mi głód i daje dobrą energię do treningu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ostro się wkurzyłem bo polacano tutaj na forum hellfire i go zakupiłem, pierwsza kapsułka zero działania, następnie wziąłem dwie na raz, również zero działania, kolejnego dnia wziąłem 3 kap. na raz i tylko mocno mnie głowa rozbolała i brało na wymioty

poczytałem potem o różnych składach tego produktu i okazało się, że nie dość, że kupiłem na allegro słabszą wersję i to jeszcze podróbkę!
niby 120 zł, ale piechotą nie chodzi

napisałem do producenta i wrzuciłem zdjęcia opakowania, okazało się, że nigdy czegoś takiego nie produkowali

oczywiście sprzedawca allegro umywa ręce, że on tego nie produkuje, masakra jakaś

zakupiłem w best body oryginał, wyszedł dwa razy drożej od podróbki i z tego co widzę u producenta jest w podobnej cenie, więc wiadomo skąd ta różnica... po pierwszej porcji widzę, że to jest to

p.s.

jeśli ktoś chciałby odkupić za grosze imitację i przetestować to mogę odsprzedać bo zostało mi 2/3 opakowania

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...