Brzozapl2003 Posted June 1 Posted June 1 Witam Posiadam WYCIĄG Atlas treningowy wolnostojący stacjonarny POTRÓJNY KSSL116 z k-sportu. I mam taki problem ze jest on dla mnie za niski nie mogę w pełni zrobić ściągania drążka do klatki oraz też za bardzo czuje przy tym ręce a za mało plecy? Czy mogę jakoś ławkę dostawić i robić to po skosie? Czy najlepiej zamienić to ćwiczenie na i nne? Quote
Kazam Posted June 1 Posted June 1 Niestety to problem wielu tego typów urządzeń niekomercyjnych. Jedyna opcja to pozycja na klęczkach, ale ta konstrukcja chyba to uniemożliwia? W takim rozwiązaniu wadą jest to, że ciężar nie może przekraczać naszej wagi, bo nie ma jak/o co zablokować ud. Może uda się jakość "wejść" nogami pod siedzisko, klęcząc na podłodze. 1 1 Quote
Rekomendowana wypowiedź
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.