Skocz do zawartości

Połykanie suplementów a dalsza reakcja


Rekomendowana wypowiedź

Witam. Piszę do Was bo już nie mogę :) Zaznaczam, że "kiedyś: nie miałem takich problemów lub wystąpiły raz na jakiś czas a mianowicie. Biorę rano dwa tabsy spalaczy (Thermo Craze i johę) i efekt jest taki, że albo mam takie gula w przełyku i przez pół dnia mi się beka. Czuje, że nawet mógłbym zwymiotować jakbym chciał to stłamsić w sobie. Jak nie "gul" to znowu palenie w przełyku (zgaga?). Jakieś dwa tygodnie temu nie było tego problemu. Od tygodnia tak jest. I pytanie jest takie. Co może to powodować? Jakiś składnik? Czy po prostu trzeba przerwę zrobić ? A może źle to biorę ? Popijam dużą ilością wody. Próbowałem już wielu sposobów: na szybkie popicie wodą, wolne popicie wody, przegryzienie czegoś zaraz po połknięciu. Kurcze może trzeba jednak sporo zjeść. Sam nie wiem.

Zgaga lub gul ustępuję tak do południa ale potem przychodzi kolejna porcja tabsów i tak w kółko :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thermo Craze ma w składzie Rauwolfię,  czyli najwyższą formę standaryzacji Yohimbiny , z reguły nie dublujemy składników a jeśli już ,to z  naprawdę dużym doświadczeniem w suplementacji. Inna sprawa jeszcze iż Yohimbine nie powinna być suplementowana kiedy są problemy z wrzodami gdyż nasila objawy , jednym z objawów tej choroby jest problem jaki opisujesz.  Oczywiście nie jestem lekarzem i nie przesądzam o niczym ale warto wziąć pod uwagę i pierwszą i drugą kwestię.  Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że łączenie obu tych produktów (jak rozumiem Thermo Craze + johimbina hcl) nie jest przyczyną tego stanu rzeczy. Pomijam to, że wiele ludzi stosuje takie połączenie (na różnych forach widziałem), a niektórzy razem z Alphaburnem. A nie jest to czasem problem tego, że Thermo Craze ma w składzie LeanGBB przez co się dużo produkuje śliny i to powoduje ten "gul"? 

Jak jest problem przy stosowaniu kilku rzeczy to jest stała złota metoda. Stosujemy jeden produkt i obserwujemy. Potem stosujemy drugi produkt (solo) i obserwujemy. Potem łączymy oba w minimalnej dawce i obserwujemy. Kiedy jest coś nie tak wiadomo już "kto" jest winowajcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haya to sprawdzona firma i powinno być w składzie to co na etykiecie  więc to nie to. LeanGBB też raczej nie bo problem pojawił się od momentu jak włączyłeś Yohę HCl , ja trzymam się swoich kwestii.  Być może też jeśli już długo suplementujesz to potrzebujesz przerwy ale to w przypadku myślę gdyby szło już trzecie opakowanie Thermo Craze. 

Kolega ma rację iż wielu łączy oba produkty czy też obie ,  jednak ja wiem też że wielu podczas łączenia odczuwa różne dolegliwości . Kwestia reakcji jest bardzo indywidualna. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze coś mi się przypomniało więc dodam to od razu bo może to mieć jakiś związek i ktoś potwierdzi lub zaprzeczy. Od 1,5 tygodnia właśnie nie prowadzę żadnej aktywności fizycznej. Tylko praca ale nie za ciężka. Przed tym okresem dość intensywnie atakowałem Tabatę. Może tak być, że organizm się zbuntował i nie ma gdzie tych suplementów "upchnąć", "rozładować"? Nie wiem jak to nazwać :) Za duża dawka a organizm na postoju ? ale z drugiej strony słyszałem, że ludzie biorą suple bez ćwiczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj z całą pewnością mogę napisać iż tak to nie działa.  Można nie ćwicząc suplementować nawet 3,4,5 środków o synergicznym działaniu i ma być ok. Wiadomo trening jak i każdy                      ,, wzmożony " ruch poprawiają czas, osiągi i efekty ale to właściwie jedyna różnica 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak. Wczoraj wziąłem 1x Thermo i 1x Johę jednocześnie. Był gul. Dzisiaj z rana wziąłem 1x Thermo i 1x Assassinate bo chciałem sprawdzić czy ilość też ma znaczenie. No dziś było o wiele lepiej. Trochę z początku mi się odbijało a teraz już nic nie czuję. Tylko rano biorę. Duże prawdopodobieństwo, że to przez tę Johimbinę tak mam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...