Skocz do zawartości

Mój pierwszy raz :) prośba o pomoc


Rekomendowana wypowiedź

Moi Drodzy, wazę 59 kg wzrost 170. Nogi jak patyki, płaski tyłek , biodra jak u dziecka tylko ten brzuch... Ciagle i ciagle z nim walczę. Przypadkowo tu do Was trafiłam, poczytałam i chce spozywac superburn plus target A2. Przeszłam wlasnie na catering dietetyczny 1000 kalorii ( 5 posiłków), trzy razy w tygodniu macham kończynami razem z Chodakowska ( późnym wieczorem po powrocie z pracy). Oprócz tego biorę tabletki na obniżenie tętna (najmniejsza możliwa dawka). Czy to połączenie ktore napisałam powyzej bedzie ok? A jesli tak to jak to dawkować i kiedy spożywać. A jesli nie to co innego. Superburn juz zamówiłam... Jestem sama trochę nadpobudliwa ;-) takie lekkie ADHD mam ale mam nadzieje ze przy odpowiedniej dawce byłoby ok. Co Wy na to? Bede wdzięczna za instrukcje i pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć LejdiFairy,

 

błąd! 1000 kcal + cardio??? Moim zdaniem waga jest ok. Nagromadzona tkanka tłuszczowa na brzuchu to tzw. rezerwa organizmu. Przy tak niskim bilansie kalorycznym i cardio nie masz szans na pozbycie się zbędnych złogów. Dostarczasz oragnizmowi za mało kcal. Błędne jest myślenie: im mniej dostarczę kcal tym szybciej i efektywniej będę chudł. Takie postępowanie objawia się odkładaniem tłuszczu w organiźmie. Postępując w ten sposób niszczysz swój organizm, jesteś pewnie osłabiona. Udaj się do dietetyka, który ustali Ci potrzebny bilans kaloryczny i dopasuje dietę.

Ćwicz 3-4 razy w tygodniu w odstępach dwudniowych - bardziej stawiałbym na ćwiczenia na brzuch, mniej cardio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zależy Ci na efektownym spalaniu tkanki tłuszczowej z całego ciała to zdecydowanie najlepszą opcją będzie połączenie GAT SuperBurn razem z Target A-2. Takie połączenie nie dostarczy Ci dużej ilości stymulantów, jednak na pewno pomoże przy aerobach i innej aktywności fizycznej, podnosząc jej efektywność. Jeśli będziesz trzymać się zalecanych dawek to na pewno pobudzenie będzie optymalne, ponieważ tam są raczej łagodne stymulanty. Target A2 to raczej podstawa w sytuacji którą opisujesz, ponieważ ewidentnie masz problem z uporczywą tkanką brzuszną.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej podaży kalorii zacznij zawsze od minimalnej dawki, ale pełna dawka to:

Superburn 2 kap. dwa razy dziennie,

Target A2 1 kap. 2-3 razy dziennie.

 

Najlepiej stosować rano i przed aktywnościa fizyczną lub po południu zachowując odpowiedni odstęp między porcjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od mc zaczelam cwiczyc na silowni pod okiem trenera. Mam do zrzucenia jakies 20 kg. Chcialabym prosic o pomoc jakie suplementy mam zakupic aby pomogly mi zwalczyc tluszcz i wode w organizmie oraz jak laczyc suplementy aby efekt byl widoczny. Cwicze 4-5 razy w tygodniu. Staram sie odzywiac zdrowo chodz nie zawsze to wychodzi. Myslalam o zakupie target a2 oraz o diuretic complex a takze o burn 24. Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...