Skocz do zawartości

proszę o poradę -jaki spalacz wybrać


H2O

Rekomendowana wypowiedź

Witam serdecznie,

czytam,że jest tutaj bardzo dużo mądrych osób, które chciałam poprosić o pomoc/poradę. Chciałabym zrzucić 4-7 kg, mam 36 lat (kobieta),176 cm i 72 kg (teoretycznie OK, ale ja czuję się źle). Od lutego 2016-maja 2017 udało mi się zrzucić 15 kg i waga była ok 65- 66 kg-wtedy czułam się najlepiej :-) Przez ten czas intensywnie ćwiczyłam (3razy w tyg fitnes) i stosowałam dietę  oraz  naturalne suplementy spalające tłuszcz, które jakby "straciły moc" po dłuższym stosowaniu (po prostu przestały na mnie działać). Od zeszłego roku mniej ćwiczę , ze względu na pracę i nieregularnie jem oraz podjadam. Od czasu do czasu stosuję detoksy oczyszczające organizm,ale też z czasem zauważyłam mizerniejsze efekty 😞 Czego konsekwencją jest wyższa waga (72 kg), szersze rozmiary ubrań z 36 na 40 ,szerszy obwód brzucha, bioder, ud, ramion, cellulit , ogólne zmęczenie itp. Od tego mca "wzięłam się za siebie" i staram się 2 razy w tyg ćwiczyć -fitness i zwracam uwagę na to co jem. Ale chciałabym efekty przyspieszyć i wzmocnić jakimiś suplementami czy spalaczami ,ale kompletnie nie wiem co wybrać. Ogólnie na nic nie choruję , jedyny mankament to mam tendencję do "pajączków"-rozszerzone naczynka  na nogach. Proszę pomóżcie wybrać coś skutecznego dla mnie ,żebym na efekty nie musiała za długo czekać ale też nie chciałabym faszerować się czymś niezdrowym czy powodującym skutki uboczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzyj sobie temat główny z rankingiem spalaczy tłuszczu bo tam na pewno znajdziesz odpowiedzi na większość pytań i masz dobrą charakterystykę większości spalaczy tłuszczu itp.

Osobiście w Twojej sytuacji można sięgnąć po spalacz termogeniczy jeśli zwracasz nie masz żadnych problemów zdrowotnych i starasz się być aktywna fizycznie. Bardzo dobrą opcją jest Lit The Fuck Up, który ma bardzo duży potencjał redukujący tłuszcz, a dodatkowo z opinii i składu nie pobudza bardzo mocno, więc dobrze sprawdzi się na pierwszy poważniejszy kontakt ze spalaczami. Jeśli budżet pozwoli możesz dorzucić do niego diuretic complex od amix, który na pewno najlepiej sprawdza się przy nadmiarze wody i cellulitu wodnego, a przede wszystkim daje fajne efekty na strat i sporą dawkę motywacji do dalszej redukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam serdecznie,

proszę o pomoc/fachową opinię na temat spalaczy tłuszczu.

Otóż moją przygodę ze spalaczami zaczęłam ponad 3 lata temu w ciągu 6 miesięcy udało mi się zrzucić ponad 20 kg ( przez pierwsze 4 miesiące brałam Fenix Ground Zero potem przestałam i dalej uczęszczałam na siłownię od czasu do czasu wspomagając się jedną tabletką przed treningiem ) niestety początkiem tamtego roku zaczęłam mieć problemy zdrowotne w postaci niedrożnej przegrody nosowej i polipów w zatokach, po czasie "leczenia" które wiązało się z braniem leków oraz spray'ów na sterydach nie mogłam chodzić na siłownię bo po prostu czułam się słaba... w przeciągu ostatniego roku przytyłam tyle ile zrzuciłam (brak siłowni oraz jedzenie z tak zwanych nudów :( )przeszłam zabieg udrażniania zatok po którym czuje się jak nowo narodzona. Zaczęłam znowu chodzić na siłownię ale niestety efekty są mało zadowalające więc chciałam dowiedzieć się jak mogę się wspomóc po zażywaniu Fenix Ground Zero, osobiście nie chciałabym do niego wracać bo byłam na prawdę bardzo pobudzona i nie mogłam się na niczym skupić... Proszę o pomoc, Gosia 29 l. ,82 kg, 170 cm wzrostu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie Fenix to jeden z najskutecznijeszych spalaczych, a same właściwości pobudzające powinny z czasem być mniej uciążliwe, jeśli jednak ten produkt pobudza Cię zbyt mocno, to dobrą alternatywą będą środki bez żadnych stymulantów. Niektóre z kluczowych składników Fenixa odpowiedzialnych za spadek poziom tkanki tłuszczowej masz w produkcie Cheetah Non Stim, moim zdaniem ścisły top jeśli chodzi o spalacze pozbawione wszelkich stymulantów.Jeśli budżet Ci pozwala to możesz dorzucić sobie do niego booster metabolizmu np. Thyro-Lean od Brawna, jeden z lepszych środków z tej grupy póki co.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedz, chciałam również zapytać czy jest to możliwe żeby Fenix przestał działać ?? Myśle ze stosowałam go dość długo i efekty były ale niestety stanęły w pewnym miejscu, czy jest jakiś inny suplement który mogłabym stosować po Fenix albo coś z tej samej ligi ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pewnym czasie organizm (receptory) uniewrażliwiają się na działanie każdego spalacza tłuszczu, w szczególności termogeniczne. W przypadku jednych produktów (a raczej składników w nim zawartych) jest to krótszy okres, w przypadku innych dłuższy. Jeśli odczuwasz słabsze działanie to warto zmienić spalacza na taki, który będzie oparty o inne składniki aktywne. Moim zdaniem bardzo dobrym zamiennikiem dla Ground Zero Black Edition jest spalacz o nazwie Innovative Hellfire. Tu na forum może nie ma o nim dużo opinii, ale to jeden z lepszych spalaczy na rynku. Celuj tylko w wersję amerykańską (np. tutaj widzę, że taka jest), unikaj wersji co ma w składzie C.Fimbriata lub 2-aminoisoheptane, bo to słabsze wersje z okrojonym składem.

p.s. pamiętaj, że im mniejszą masz wagę, tym by ona nadal spadała musisz adekwatnie obniżać dzienną podaż kalorii by zachować ujemny bilans kaloryczny, to warunek by waga spadała w każdym przypadku.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...