Skocz do zawartości

Redukcja


Przemcio

Rekomendowana wypowiedź

Witam przychodze z zapytaniem.  4 miesiące temu skonczylem swoja diete schudem ok 16kg z 76 do 60 i od tych 4 miesiacy juz nie trzymalem diety wydaaje mi ze ze bylem na 0 kalorycznym i tutaj wlasnie mam pytaanie bo niby waze te 60kg aczkolwiek sylwwetka nie jest zadowalająca dodam ze staz trenigngowy wynosi lacznie 3miesiące a czuje sie troche zatluszczony wrocilem teraz do treningow fbw 4 razy w tygodniu bf ok 14-15% (w tym tygodniu ide na pomiar wiec będe wiedzial doklanie) i pytanie czy docinac sie do 11-12% i wtedy masa? czy jednak redukcja z ok 300 -400 deficytu i z trzymaniem 2kg/1kgmsc bialka. czy moze rekompozycja o ile to mozliwe na dole załącze wam 3 fotki 1 jak wazylem 76kg i 2 zdjecia z teraz

Wzrost 178

zdjecie2.jpg

zdjecie1.jpg

335224285_921116655979851_8735577965114671896_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie to zależy od twoich preferencji. Jeśli mini cut to będziesz wyglądał na wychudzonego ponieważ brakuje sporo masy mięśniowej ale może to być też ciekawa opcja aby zobaczyć jak wygląda u Ciebie definicja.

Jeśli się uda rekompozycji to super ja nigdy nie próbowałem choć sporo na jej temat czytałem. 

Według mojej opinii powinieneś skupić się na treningu aby dorzucić masy mięśniowej.

Na tym etapie co jesteś staż treningowy będzie powodował przyrosty więc poprostu skupiaj się na progresie. Napewno dużo lepiej sylwetka by wyglądała gdybyś miał więcej masy w obszarze ramion i klatki.

Nie wiem do końca czy w obrębie bioder to zalegający jeszcze tłuszcz czy może tak wystające biodra. Jeśli to drugie to trochę będzie cie zwężać wizualnie nawet jak dołożysz masy w barkach. 

A jeśli tłuszcz to wracamy do początku posta I możesz to zrzucić i wtedy odsłonić swoją definicje.

Ja byłem na takim etapie ok. 4 lat temu jak znajdę foot to podrzucę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...