Skocz do zawartości

Redukcja


agnieszk

Rekomendowana wypowiedź

Hej, bardzo, proszę o pomoc. 

Mam dosyć spokojny tryb życia, wychowuje córkę w domu, sprzątam, gotuje, piorę....czasem się położę z dzieckiem. Mam 154cm wzrostu i 56 wagi, wyliczyłam że zapotrzebowanie wynosi 1500kcal, czy jeżeli będę jadła średnio na tydzień 1200, czasem 1400, plus oczywiście ćwiczenia 4x w tygodniu. Czy to coś da ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając bezpośrednio coś da ☺

Ale musisz odpowiedzieć co konkretnie oczekujesz. 

Przy tak małych gabarytach niestety ale małe pole do popisu z ucinaniem kalorii więc lepiej to nadrabiać wysiłkiem fizycznym.

proponuję utrzymywać bilans 1500 i trenować. 

daj zac co chcesz osiągnąć czy zgubić 4-5 kg cxy może poprawić sylwetkę rozbudowując mięśnie wtedy raczej ucinanie kcal nie wchodzi w grę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, rozbuduje trochę co miałam na myśli, temat tej redukcji, skąd co się wzięło. Wiem że bandy nie są aż tak dokładnie, niemniej jednak zakupiłam taki żeby orientować się jak to u mnie wygląda, chodziło mi konkretnie na jakim poziomie jest to spalanie kalorii przy, nazwijmy to, siedzeniu w domu :D wyszło że max200 przy dobrym dniu, potrafi być I 100. Więc wydaje mi się że skoro zapotrzebowanie podstawowe 1250 plus te max 200 to około 1500, czy mogę zejść do np 1300? Plus 3x trening. Zależy mi na zrzuceniu zbędnych kilogramów, może do 50, może 49, ujędrnieniu całego ciała. Myślałam nad późniejsze drogą nadwyżki i zrobienia posladka chociaż zostałam już odgórnie obdarowana więc na razie pracuje nad podniesieniem ich do góry u jędrnością.

Podsumowując z tą kalorycznością, czy mogę zejść do 1300, 1250? Czy będzie to bardzo źle? Na logikę wydaje mi się że tylko tak wejdę w deficyt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno, jak to jest z tą wodą. Piszą że 2,5l. Kiedyś wypiłam 3,5 to skoczyło mi cisnienie, niedawno wypiłam 3 to kłuło mnie w żyłach, może to dziwne ale myślę że to tez cisnienie. Piszą że 2, 2,5, albo 30ml na kg, lub 40ml na kg. Idzie zwariować! Oraz w dni treningu +500ml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze teraz dowiedziałam się o Całkowitej Przekianie materii i już sama się gubię co i jak, ciężko mi tak w kalkulatorze określić jaki jest u mnie z ruchem, czy jest to niska aktywność czy umiarkowana aktywność fizyczna, tak czy siak, w niskiem 1700 w umiarkowanej 1900. Jak to się ma do tych 1250?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj że sugerowanie się samą wagą może być mylne u kobiet ponieważ cykl menstruacyjny powoduje zatrzymanie wody w organizmie więc należy sobie dać trochę czasu aby poznać czy twoja waga spada czy nie

Daj znać po 3 tygodniach czy są efekty. 

 

Edytowane przez SportowyTypżycia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, agnieszk napisał:

Cpm wychodzi około 1700, czyli tu już teoretycznie mogę być na 1400, no i co robić? :D

Jeśli tylko chcesz zgubić wagę to proponuje zacząć od 1500 i robić więcej cardio zamiast 4 treningów np. 2 z nich zamieniać na jakaś formę cardio np bieganie, rower itp. 

Jeśli po 3 tygodniach nic się nie ruszy utnij 100 kcal z diety. Zakładając że będziesz się mierzyć i warzyć w tych samych warunkach np. Raz na tydzień 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...