Skocz do zawartości

Lit the F%#k UP mocno pobudza?


justynka2544

Rekomendowana wypowiedź

Patrząc na skład oraz opinię ma raczej umiarkowane działanie pobudzające więc wszystko zależy od tego tego do czego go porównamy. Jeśli chodzi o kofeinę to masz na początku mieszanki o łącznej objętości 350 mg, jako że zasada umieszczania składników na etykiecie jest tak, że musza być one umieszczane do tego który ma największy udział można w przybliżeniu określić, że będzie jej około 200-250 mg, czyli nieco więcej niż w kawie espresso.

Co do innych składników pobudzających masz tam Juglans Regie, ale na ostatnim miejsce w mieszance więc nie ma jej wiele oraz Eria Jarensis, jednak ona bardziej działa w kierunku podniesienia koncentracji i poprawy samopoczucia. Nie ma tam szczególnie silnych pobudzaczy jak np. w spalaczach od Hi-Tech Pharmaceulticals ani żadnych źródeł Yohimibny, która u niektórych powoduje drżenie rąk, więc powinno być wszystko ok. 

Nie mniej z termogenikami jest tak, że na każdego mogą działać inaczej, patrząc na wszystkie produkty na rynku to Lit The ma jednak umiarkowaną ilość składników pobudzających i dla większości osób będzie pod tym względem optymalny, jeśli jednak szukasz czegoś całkowicie bez pobudzaczy to zerknij sobie jeszcze na Cheetah Non Stim.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stosuje własnie teraz. Odebrałam przesyłkę 5 dni temu i już obecnie zjadłam 7 kapsułek. Najpierw jadłam przez kilka dni jadną dziennie, teraz już stosuje 2.  pobudzenia nie ma dużego myśle że i ty dasz radę skoro na mnie nie robił większego wrażanie a np. inferno nie mogłam stosować kiedyś bo pobudzał zbyt mocno. Po pierwszej porcji miałam faktycznie duży skok energii i spore pobudzenie, ale od drugiego dnia jest już normalnie, pobudza mocniej niż porcja kawy ale nie mam żadnego drżenia rąk czy zawrotów głowy. skutków ubocznych brak. wagowo to dopiero 5 dzień ale wydaje  mi się że brzuch bardziej płaski więc pewnie usuwa dobrze wodę a przynajmniej ja mam takie uczucie na sobie

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.10.2019 o 17:43, girsza1789 napisał:

Ja stosuje własnie teraz. Odebrałam przesyłkę 5 dni temu i już obecnie zjadłam 7 kapsułek. Najpierw jadłam przez kilka dni jadną dziennie, teraz już stosuje 2.  pobudzenia nie ma dużego myśle że i ty dasz radę skoro na mnie nie robił większego wrażanie a np. inferno nie mogłam stosować kiedyś bo pobudzał zbyt mocno. Po pierwszej porcji miałam faktycznie duży skok energii i spore pobudzenie, ale od drugiego dnia jest już normalnie, pobudza mocniej niż porcja kawy ale nie mam żadnego drżenia rąk czy zawrotów głowy. skutków ubocznych brak. wagowo to dopiero 5 dzień ale wydaje  mi się że brzuch bardziej płaski więc pewnie usuwa dobrze wodę a przynajmniej ja mam takie uczucie na sobie

Dzięki za odp. Ja dziś dostałam przesyłkę i jestem po 1 porcji i jak na razie pozytywnie.... Nie było żadnych nie pożądanych skutków. Zobaczymy jak ze spadkiem wagi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.10.2019 o 17:43, girsza1789 napisał:

Ja stosuje własnie teraz. Odebrałam przesyłkę 5 dni temu i już obecnie zjadłam 7 kapsułek. Najpierw jadłam przez kilka dni jadną dziennie, teraz już stosuje 2.  pobudzenia nie ma dużego myśle że i ty dasz radę skoro na mnie nie robił większego wrażanie a np. inferno nie mogłam stosować kiedyś bo pobudzał zbyt mocno. Po pierwszej porcji miałam faktycznie duży skok energii i spore pobudzenie, ale od drugiego dnia jest już normalnie, pobudza mocniej niż porcja kawy ale nie mam żadnego drżenia rąk czy zawrotów głowy. skutków ubocznych brak. wagowo to dopiero 5 dzień ale wydaje  mi się że brzuch bardziej płaski więc pewnie usuwa dobrze wodę a przynajmniej ja mam takie uczucie na sobie

I jak efekty na wadze? 

Mogę wiedzieć kiedy(po jakim czasie zaczęłaś brać 2 kap? I obie na raz czy w odstępie czasowym?) 

Dzięki z góry za odp. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dwie kapsułki weszłam w 4 albo 5 dniu już o ile dobrze pamiętam oczywiście z odstępem, jedna rano a druga popołudniu. 2 na jedna porcje moim zdaniem to akurat dla mnie za mocno. 

W talii mam prawie 2 centymetry mniej odkąd zaczełam go stosować, na razie nie mam możliwości się niestety wiarygodnie zważyć, ale efekty są bardzo dobrze widoczne jak na tak krótki czasy, dużo lepiej działa moim zdaniem niż inferno.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...