Skocz do zawartości

Spalacze + joha?


Ezo

Rekomendowana wypowiedź

Cześć,


Przeglądam forum od jakiegoś czasu, jednakże dopiero dzisiaj założyłem konto, ponieważ chciałem się was o coś poradzić. Miałem do czynienia z kilkoma spalaczami, uprawiam sport chodzę na siłownię, niestety żaden nie przyniósł wyników jakie oczekiwałem. Zawsze zostaje mi parę kg na brzuchu, udach, pośladkach, chociaż jakoś specjalnie "utyty" nie jestem  :P. Od stycznia zaczynam się na poważnie brać za siebie dodatkowo dorzucając dietę.


 


Chciałbym zasięgnąć się opinii o takim połączeniu Cannibal Inferno Amped (jako spalacz) + Cannibal Claw (jako środek poprawiający metabolizm) + johimbina( przed treningiem jako dodatkowy spalacz z brzucha)


Co myślicie o takim połączeniu? Zależy mi na johimbinie a niestety Amped nie ma jej w swoim składzie :/ 


 


Może osoby, które mają większą wiedzę od mojej coś doradzą coś zamienią  :D


 


Może zamiast Cannibal Clawna lepiej sprawdzi się Lean FX ?


 

Co byście mi na obecną chwilę poradzili ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połączenie tych suplementów wydaje się być bardzo przemyślane i w wielu przypadkach podobny zestaw dał znakomity efekt. Spalacz Cannibal Inferno występuje również w wersji z yohimbiną jeśli komuś szczególnie na niej zależy, warto jednak zauważyć że jest to sporo słabszy suplement. Większość składników tam zawartych zdecydowanie lepiej komponuje się przy obecności AMP Citrate oraz Thermo-V, bez tych dwóch związków jest to już niestety półka niżej, dlatego mimo wszystko zdecydowałbym się na wersję Inferno Amped. Yohimbine zawsze można dokupić osobno za około 60 zł np. Pure Labs, ale w tym zestawie nie jest konieczna.

W przypadku boosterów metabolizmu to nie ma na rynku żadnego skuteczniejszego produktu od Cannibal Claw. Są suplementy takie jak lean fx czy lean xtreme jednak one działają na kilku szlakach metabolicznych, między innymi obniżając poziom kortyzolu. Jeśli szukasz typowego suplementu na pobudzenie pracy tarczycy to zdecydowanie Cannibal Claw ma najskuteczniejszy skład, jak i również zbiera bardzo dobre opinie. W połączenie z Inferno Amped w jednym cyklu powinna nastąpić znacząca różnica w sylwetce.

Jeśli zależy Ci na utracie tkanki tłuszczowej głównie z okolic brzucha to zawsze możesz zerknąć na Target-A2, który zbiera chyba najlepsze opinie na rynku jeśli chodzi o tą konkretną płaszczyznę działania. Nie pobudza też CUN, więc śmiało można rozłożyć Jego stosowanie na różne pory dnia i łączyć z innymi środkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...