Skocz do zawartości

Rozkład makro


Sysia

Rekomendowana wypowiedź

Witam mam pewien problem z dieta chodzi o rozkład makro składników, mam 30lat, wazę 56,5kg i mam 170cm w, zależy mi na wyrzeźbione sylwetce chodzi o ABS, ale jest problem nie wiem jakie makro dobrać by spalić tluszczyk, jestem sCzupla, ale mam wokół pępka tłuszcz i niechce zejść, jestem bardziej akinh fat, cwicze siłowo, nie robie cardio, czasem interwały jem 1860kcl, poniżej moje zdj😊

Screenshot_2019-10-08-08-32-28-102_com.miui.gallery.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyną opcją żeby odsłonić brzuch jest niestety dalsze schodzenie z poziomem tkanki tłuszczowej. To jakie ustalisz makroskładniki nie ma znaczenia jeśli chodzi o tą konkretną partię, liczy się poprostu spadek wagi. Jeśli jesteś już na takim etapie to możesz spróbować pobawić się w diety z rotacją węglowodanów np. najprostszy podział 4 dni low carb i 3 dni high carb. Białko na stałym poziomie około 1,8- 2,2 g na kg wagi. W dni low carb około 50-60 g węglowodanów, w dni wysokie może to być ponad 250 g, w zależności jeszcze od ogólnej kaloryczności. Reszte dobijasz odpowiednimi tłuszczami. 

Jeśli po 5-6 tygodniach waga dalej będzie stała w miejscu to pozostanie i przejście np. na dietę ketogeniczną, ewentualnie spróbowanie suplementacji spalaczami targetowymi, które będą działać na ten rodzaj tkanki tłuszczowej jak Alphaburn albo bardziej ekonomicznie Yohimbina HCL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak jest to nie pozostaje Ci nic innego jak bazowanie na diecie z wyższą zawartością węglowodanów. Możesz starać się wtedy trzymać stosunkowo nisko tłuszcze, ewentualnie jeśli zastój będzie trwał dalej to spróbuj dołożyć więcej treningów tlenowych na niższej intensywności, ale wykonywanych w miarę możliwości rano na czczo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...