Skocz do zawartości

Alri Viper Hyperdrive 5.0+ - opinie, efekty i analiza


Alri Viper Hyperdrive 5.0+ - opinie i działanie  

5 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz ten spalacz tłuszczu ?

    • Znakomity
      5
    • Dobry
      0
    • Przeciętny
      0
    • Słaby
      0
  2. 2. Ocena działania

    • Redukcja tłuszczu
      5
    • Hamowanie apetytu
      3
    • Pobudzenie i energia
      4
    • Działanie diuretyczne
      0


Rekomendowana wypowiedź

Alri Viper Hyperdrive 5.0+

Jest to zdecydowanie jeden z najbardziej bezkompromisowych spalaczy tłuszczu jakie możemy znaleźć na rynku. Wyróżnia się obecnością niemal wyłącznie składników farmaceutycznej jakości o bardzo dużym potencjale termogenicznym oraz zwiększającym poziom energii. Jest to idealna opcja dla osób szukających skutecznego blokera apetytu, energetyka, a jednocześnie znakomitego spalacza tłuszczu.

  • Jeden z najsilniejszych spalaczy tłuszczu jaki powstał
  • Ogromny potencjał energetyczny
  • Szybka redukcja dużej ilości kilogramów
  • Trafia w uporczywą tkankę brzuszną

Alri Viper Hyperdrive 5.0+ - opinie, efekty i analiza

Spis treści

Viper 5.0+ - opinie

Viper to obecnie jeden z najbardziej radykalnych spalaczy tłuszczu i potwierdzają to liczne opinie o tym suplemencie. Zarówno w Polsce, jak i na forach anglojęzycznych zbiera bardzo wysokie noty oraz można zobaczyć jego efektywność na przestrzeni kilku tygodni. Ceniony jest przede wszystkim przez osoby szukającego środka pod szybką utratę wagi oraz tych, których dużym problemem jest brak energii i wieczorne podjadanie. Co ciekawe, jako jeden z nielicznych środków nie odnotowuje opinii o słabym działaniu, nawet u osób bardzo zaawansowanych.

Spalacz Viper 5.0+ - efekty

Suplement ten zawiera połączenie niemal wszystkich najsilniejszych składników aktywnych stosowanych w spalaczach tłuszczu, co przekłada się na Jego skuteczność. Wszystkie składniki dostępne są w postaci chlorowodorków lub ekstraktów o bardzo dużym stopniu standaryzacji i wyszczególnionych substancjach czynnych. Na dużą uwagę zasługuje też połączenie aż kilku składników będących antagonistami receptorów beta, które wspierają redukcję uporczywej tkanki tłuszczowej białej.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3193614/
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21336650
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/28752649

Viper 5.0 - okiem eksperta

Jest to spalacz o wyjątkowym potencjale skierowany przede wszystkim do osób, które wcześniej stosowały już produkty termogeniczne. Dzięki wyjątkowo bezkompromisowemu działaniu z całą pewnością trafi w gust najbardziej wymagających. Przez wiele rankingów uważany jest za najsilniejszy spalacz tłuszczu na rynku, jeśli bierzemy pod uwagę potencjał w każdym zakresie działania. Na uwagę zasługuje także wysokie miejsce w najbardziej obiektywnym rankingu spalaczy. https://forum-sportowe.pl/topic/4-najlepsze-spalacze-tluszczu-ranking/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam serdecznie Forumowiczów, chciałbym zakupić fajny spalacz, waham się pomiędzy Viperem 5.0+ a Lipodrene od Hi-Techa(żółte), który wg Was będzie lepszy? Cenowo wychodzą podobnie, Viper powinien na miesiąc też wystarczyć. Zależy bardziej na zrzuceniu/utrzymaniu wagi i pozbyciu się reszty boków ;)+ ew. dobre pobudzenie i tłumienie apetytu-akurat to u mnie jest najgorsze, bo przed bieganiem mógłbym zjeść pół lodówki i to najlepiej słodkiego:)

 

Do tej pory stosowałem różne specyfiki- od Johimbiny, przez Pure Clinical Burn(ten w moim odczuciu świetnie hamuje apetyt-maliny się odbijają dosłownie przez kilka h, co powoduje, że niechętnie szuka się jedzenia wokół), później była Black Mamba od Innovative Labs-działanie średnie, aczkolwiek troszkę rozruszała metabolizm w zimę, następnie miałęm również od Innovative Labs Hellfire , wersję z Metylohexaminą- apetyt po tym był wilczy, brałem dziennie 3 kapsy, bardzo fajnie po nim się pracowało- tzn. mega skupienie w pracy, ale nie ograniczył apetytu niestety, teraz biorę Stimerex ES z 1,3(kupione na bestbody jak większość specyfików wymienionych), pół puszki już zjadłem, efekty raczej przeciętne, fakt, po przebiegnięciu 15-20km po południu razem z zażyciem specyfiku nie odczuwam w ogóle zmęczenia(ale nie leci ze mnie żadna kropla potu więcej niż zwykle), w związku z tym 10.04 kończę ze Stimrexem ES i chciałbym zastosować coś innego, stąd też moje pytanie, czy Lipodrene(żółte z 2-aminoisoheptane) będzie lepsze niż ALRI Viper 5.0+(werjs zauważona przez mnie ma 60kap ale metylohexamine, która fajnie stymuluje układ nerwowy i dobrze sie po niej myśli)?

Dodam, że aktywność fizyczna u mnie jest ogromna, dziennie potrafię zrobić + - 25-30km biegiem(ok. 11-13km/h), w weekend nawet po 40km, co będzie w takim razie lepsze?

 

 

Dziękuję z góry za odpowiedzi i życzę miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie brałbym Viper. Pobudzenie będzie na lepszym poziomie, co przy Twojej aktywności fizycznej na pewno ma znaczenie, a sam potencjał spalający tłuszcz także moim zdaniem na korzyść. Przede wszystkim masz 3 formy johimbiny oraz synefryny, wszystkie o bardzo dobrej biodostępności. Metyloheksamina to popularne 1,3d więc pod kontem stymulacji układu nerwowego na pewno jedna z mocniejszych rzeczy jakie są dostępne. Lipodrene moim zdaniem nie będzie lepsze od stimerexa ES, więc tutaj brałbym Viper. Przy pełnej dawce 2x1 tab. wystarcza Ci na miesiąc.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rumcajs napisał:

Zdecydowanie brałbym Viper. Pobudzenie będzie na lepszym poziomie, co przy Twojej aktywności fizycznej na pewno ma znaczenie, a sam potencjał spalający tłuszcz także moim zdaniem na korzyść. Przede wszystkim masz 3 formy johimbiny oraz synefryny, wszystkie o bardzo dobrej biodostępności. Metyloheksamina to popularne 1,3d więc pod kontem stymulacji układu nerwowego na pewno jedna z mocniejszych rzeczy jakie są dostępne. Lipodrene moim zdaniem nie będzie lepsze od stimerexa ES, więc tutaj brałbym Viper. Przy pełnej dawce 2x1 tab. wystarcza Ci na miesiąc.

Wielkie dziękuję za pomoc, zatem idę w Vipera.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 1.04.2020 o 11:17, MrNowy napisał:

Wielkie dziękuję za pomoc, zatem idę w Vipera.

Pozdrawiam

 

 

 

Witam, jestem miesiąc po tym jak w moje ręce trafił Viper, chciałbym się podzielić wynikami, oto one:

1.Pierwszych kilkanaście dni(14) brałem codziennie na czczo 1 kap. + przebiegałem jakieś 9-10km, 2h później lekkie śniadanie, obiad, 2 h przerwy, Viper i po 20-30 minutach 10-15km biegu.

Początki jak to chyba ze wszystkimi spalaczami mega, fajna potliwość na treningach, czułem , że mogę dać z siebie nieco więcej, po treningu zero zmęczenia(tzn. po przebiegnięciu 15 km i lekkim odsapnięciu jakieś 10 minut ,byłem jak nowo narodzony). Z kilogramów w ciagu 2 tyg. zleciało jakieś 2kg, więc bez szału, część woda, część smalcu(bo lecę na dosyć sporym już deficycie, zjadam ok. 2500-2800kcal, przepalałem jakieś 3300-3500).

 

2. Z poprzedniego okresu zostało mi 16 tabl. Stimirex'a ESa(z DMAA) , a jako, że Viper stawał się mniej odczuwalny-szczgólnie po południu, toteż dołączyłem sobie tego Stimirexa ESa do wieczornej suplementacji i muszę powiedzieć, że taki zestaw spowodował -3,5kg w 10 dni, a dodatkowo pobiłem swój wynik na 10 km(zszedłem poniżej 38minut-ktoś napisze, że tak sobie, ale weźcie proszę pod uwagę fakt, że jeszcze 5 lat temu miałem 45kg nadwagi i ważyłem grubo ponad 125kg).

 

Myślę, że zestaw 1 kap. Vipera + 1 kap. Stimirexa ES robi najlepszą robotę, pot leciał zewsząd, nawet z nosa(!), a trening mega wydajny i mocny.

 

Podsumowując 

Viper, za udany początek i taką sobie końcówkę 7/10, ale duet S&V dostaje 9.5/10. Także mogę go polecić z czystym sumieniem-ale warto go wyrwać za 150-160 zł

 

Na sam koniec, na maj poszedłem w inną stronę, tj. kupiłem spalacz Hyperdrine-OD(wersja 60kap) i po 4 dniach stosowania stwierdzam, że S&V < Hyperdrine OD, po pierwszych dawkach HOD latałem jak powalony, wziąłem o 15:30, 2 h po obiedzie i wierzcie lun nie, ale spać poszedłem o 2:30 rano dopiero, , a jak się obudziłem i wziąłem kolejny kap, to po 20 minutach zupełnie jak restart.

 

Miłego dnia.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...