Skocz do zawartości

Rekomendowana wypowiedź

Jeśli w przypadku Ground Zero odczuwałeś zbyt duże pobudzenie to możesz pomyśleć nad suplementami które nie zawierają żadnych substancji energetycznych w składzie. Dodatkowo jeśli głównym problemem jest brzuch oraz boki dobrą opcją jest dobranie suplementacji która bezpośrednio wpływałaby także na te obszary. Sensownym rozwiązaniem będzie połączenie np. takich produktów jak Driven sports Lean Xtreme i Evolab Alphaburn. Ten pierwszy jest boosterem metabolizmu przez co stymuluje redukcję tkanki tłuszczowej z całego ciała, a dodatkowo ma składniki obniżające realnie poziom kortyzolu przez co powinna się zmniejszyć tkanka tłuszczowa właśnie na tzw. boczkach czy też klatce piersiowej. Suplement ten ma ogólnie fajny wpływ na skład ciała przez co powinien zdać egzamin u Ciebie skoro trenujesz na siłowni. Alphaburn to typowy spalacz tłuszczu białego który pokrywa przede wszystkim nasz brzuch więc działanie synergistyczne do Lean Xtreme. Ogólnie z opinii wielu osób bardzo fajnie sprawdza się połączenie spalaczy targetowych z boosterami metabolizmu i efekty często są znacznie lepsze niż przy termogenikach stosowanych solo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9tys.
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

MOJE PRZEMYŚLENIA I OPINIE - w większości pozytywne 63KG - 6 = 57KG w trzy miesiące Witam wszystkich. Chetnie podziele sie opinia i przemyśleniami na temat kilku produktow jakie stosowalam i stos

Witam  Dwa miesiace stosowania spalaczy dieta  bilans ujemny 400 kalorii oraz silownia - 3 dni silowe 3 dni bieznia po godzinie szybki marsz oraz zero piwa vodki itp  burn24 dwa opak, lean f

Od siebie mogę dodać opinie na temat kilku spalaczy tłuszczu które do tej pory stosowałam. Ground Zero w mojej opinii zasłużone pierwsze miejsce, oceniam 10/10. Czysta energia i chęć do działania

Dodane grafiki

Cześć ☺️  

Jestem tu nowa 😁Proszę o radę ,  jestem na redukcji , dieta plus treningi 

chciałabym sie troche wspomóc spalaczem   mam problem z odkladaniem sie tłuszczu głównie w okolicach brzucha plus  ogromny problem z zatrzymywaniem wody 

Prosze doradzcie jakie polączenie bedzie bardziej skuteczne 

Ground Zero + Alphaburn  czy 

Lean Xtreme + Alphaburn ?

Boję się troche tego Ground Zero czytałam kilka innych wypowiedzi  niezbyt przychylnych że  niebezpieczny , ze wykryto jakies zabronione  substancje itp 

Jesli chodzi o mnie   to  mialam juz kiedys styczność z mocniejszymi spalaczami: synedrex , lipodrene hardcore , t5(niezbyt dobrze wspominam)  itp...

Zastanawia mnie tez Amix Diuretic ale nie wiem czy jest sens kupować .. lub jakos dolożyć ? 

Prosze pomóżcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.10.2018 o 13:01, monia177 napisał:

Cześć ☺️  

Jestem tu nowa 😁Proszę o radę ,  jestem na redukcji , dieta plus treningi 

chciałabym sie troche wspomóc spalaczem   mam problem z odkladaniem sie tłuszczu głównie w okolicach brzucha plus  ogromny problem z zatrzymywaniem wody 

Prosze doradzcie jakie polączenie bedzie bardziej skuteczne 

Ground Zero + Alphaburn  czy 

Lean Xtreme + Alphaburn ?

Boję się troche tego Ground Zero czytałam kilka innych wypowiedzi  niezbyt przychylnych że  niebezpieczny , ze wykryto jakies zabronione  substancje itp 

Jesli chodzi o mnie   to  mialam juz kiedys styczność z mocniejszymi spalaczami: synedrex , lipodrene hardcore , t5(niezbyt dobrze wspominam)  itp...

Zastanawia mnie tez Amix Diuretic ale nie wiem czy jest sens kupować .. lub jakos dolożyć ? 

Prosze pomóżcie :)

Jak czytam, że ktoś miał do czynienia z synedrexem, lipodrene hardcore i T5, a boi się Ground Zero bo na sojowym forum dyskusyjnym kilka lat temu powielali nieudolne bzdury to ręce mi opadają i zawsze sugeruję pytać u źródła (czyli na sojowym) co polecają.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beatkid 

Lean Xtreme najlepiej stosować w stałej dawce 3 kapsułek dziennie. Możesz pierwszą stosować przed śniadaniem, drugą przed treningiem lub obiadem oraz trzecią pomiędzy posiłkami lub przed snem.

Alphaburn zacznij od 2 kapsułek dziennie, przed śniadaniem oraz przed treningiem lub przed obiadem, jeśli samopoczucie będzie ok to po kilku dniach możesz dorzucić trzecią pomiędzy posiłkami.

monia777

Zestaw Ground Zero + Alphaburn bardzo dobra opcja, moim zdaniem najlepsze połączenie na redukcję. Co do t5 to jest to typowo garażowa produkcja i niestety czuć tego efekty. W zeszłym roku kupiliśmy ze znajomym jedno opakowania zachęceni ceną to szybko zostało wyrzucone. Fatalne samopoczucie, brak energii nie tylko do treningu, ale ogólnie do robienia czegokolwiek. Dodatkowo przy dłuższym stosowaniu można od czegoś takiego w depresję wpaść. Jedyny plus to zmniejszone łaknienie. Zresztą najlepszą rekomendacją dla tego produktu jest fakt że firma od wielu lat nie istnieje więc logiczne że nie da się kupić produktu orginalnego bo taki poprostu nie występuje. Co do Ground Zero bardzo dobry spalacz jeśli ktoś nie potrzebuje mega pobudzenia, zresztą link Kazama chyba rozwiewa wątpliwości.

September86

Jeśli szukasz suplementów które tylko i wyłącznie wpływają na zmniejszenie apetytu to bardzo dobrą opcją są Satietrim oraz Caralluma. Jest na ich temat sporo pozytywnych opinii i zawierają składniki które wg. badań realnie działają w tym kierunku. Jeśli szukasz jednak czegoś bardziej kompleksowego to zerknij na Dark Metal Thrasher. Moim zdaniem jeden z lepszych spalaczy tłuszczu który naprawdę dobrze hamuje apetyt, a przy tym działa termogenicznie i zwiększa poziom energii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rumcajs

Dziekuje bardzo za  NORMALNĄ , wyczerpującą odpowiedz :) jeśli chodzi o ranking spalaczy podesłany przez Kazam to fakt  był  przydatny jednak forma jego wypowiedzi pozostawia wiele do życzenia .... cóz mało istotne ,   faktycznie po T5 czułam sie bardzo zle , w zasadzie jak nigdy w zyciu . Nie polecę  tego nikomu , zaplaciłam za niego okolo 250 zł .. fatycznie ryje beret i żołądek zdecydowanie . 

dzieki jeszcze raz , pozdrawiam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej czy Fenix Ground Zero  moze wejsc w interakcje ze spironolaktonem?
Dostalam to na zbicie meskich hormonow  (mam pcos). Generalnie dieta low carb/keto plus min 4x tyg silownia i waga stoi od daaawna na ok 61kg przy 161cm wzrostu. Lekarz mowil ze powinnam schudnac z tluszczu bo tkanka tluszczowa magazynuje toksyny i tez wytwarza hormony co tworzy zamkniete kolo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ground Zero nie wchodzi w interakcję z lekiem, ja mam przepisany spironolakton ze względu na łysienie androgenowe (u kobiet), waga spada lepiej niż tego oczekiwałam po spalaczu. Jeśli nie masz nadciśnienia lub problemów z układem sercowo-naczyniowym, to nie ma przeciwwskazań. Co do toksyn gromadzących się w tkance tłuszczowej, jest to niestety prawda, spalenie tłuszczu rozwiązuje nie tylko problemy estetyczne związane z wyglądem, ale i zdrowotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

Chciałbym wspomóc się spalaczem tłuszczu i suplementami - celem głównym jest redukcja kg, obecnie 112kg, 30 lat. 

Głównie biegam ale też jest siłownia. Widzę też duże problemy ze zmęczeniem organizmu, na które mi pomaga magnez i komplet witamin B z apteki. 

Chciałbym to jakoś w miarę kompleksowo ugryźć tzn wspomóc się w zakresie spalania tłuszczu i problemu ze zmęczeniem - zdarza się, że mięśnie mi latają po dłuższych wysilkach i mocno padam na pysk. Praca biurowa nie sprzyja też nadwadze, gdzie chce zejść do 100kg.z góry dzięki za wszelkie rady i wskazania. 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem tu nowy. Przebiłem się przez mnogość informacji zawartych w tym temacie na forum, ale pomimo tego chciałbym się poradzić. Mam nadzieję, że pomożecie.

Zakupiłem Ground Zero + Alphaburn.

Na siłownię staram się chodzić rano.
Budzę się 5:25 a o 6:00 jestem na siłowni.
Po 7 wypijam porcję białka z bcaa i rozpoczynam pracę a kończę o 15 i wracam do domu.

o 10 jem drugie śniadanie a o 13 przeważnie jem obiad. Kładę się spać około 22-23.

Wiek: 27
Masa ciała: 85 kg ( masa mięśni: 63 kg , masa tłuszczu: 18,9 kg czyli 22,2 % głównie brzuch)
Wzrost: 182 cm

Ile i o jakiej porze dnia (przed śniadaniem czy po) wziać pierwszą dawkę spalaczy aby sprawdzić organizm?
Jak dawkować później spalacze? Przed/Po śniadaniu, jedna/dwie kapsułki dziennie itd. ? Jakie dawki powinny być w dni treningowe a jakie w dni beztreningowe...

Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MMarek

Co do regeneracji to najskuteczniejszym sposobem jej optymalizacji jest właściwe dobranie obciążeń treningowych. Jeśli jesteś na tak wysokich obrotach od dłuższego już czasu to możesz śmiało zmniejszyć na tydzień - dwa ilość bądź intensywność jednostek treningowych. Jeśli chodzi o samo bieganie to też warto zadbać o odpowiednią odzież i obuwie, szczególnie gdy mamy większą masę ciała gdyż mocno możemy narażać stawy. Co do suplementacji ukierunkowanej typowo na spalanie tkanki tłuszczowej to przejrzyj sobie pierwszą stronę tego tematu, masz tam sporo ciekawych informacji i podaną dokładną charakterystykę najciekawszych produktów. Jeśli nie masz problemów zdrowotnych to możesz śmiało sięgnąć po termogeniki które dodatkowo podniosą Twoje parametry wysiłkowe przy biegach i siłowni. Topowe produkty to np. Fenix Ground Zero, Dark Metal Thrasher, Pure Clinical Burn czy Cannibal Inferno Apocaplypse.

Gargamel

Najlepszym rozwiązaniem będzie stosowanie porcji spalaczy bezpośrednio przed aktywnością fizyczną, czyli w Twoim przypadku zaraz po obudzeniu. 1 kap. Fenix Ground Zero + 1 kap. Alphaburn. Druga dawka najlepiej będzie jeśli przy Twoim trybie dnia wypadnie około 12 godziny, będzie to na pusty żołądek, a sam odstęp pomiędzy porcjami będzie już w zupełności wystarczający. Dawki w dni treningowe i bez treningowe mogą być takie same. Ważne jednak aby pierwszą porcje spróbować zastosować razem z posiłkiem by sprawdzić własną tolerancję. Jeśli wszystko jest w porządku możemy już stosować rano na czczo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rumcajs: Dziękuję bardzo za odpowiedź. Rozumiem, że po treningu mogę wypić porcję izolatu z bcaa: Pro Power Pro Whey Isolate (taki akurat teraz używam)

Nie powinno być problemu?

Spróbowałem dziś tych spalaczy, o których wczoraj pisałem.

Jednak chyba Ground Zero działa na mnie za mocno lub sobie wkręciłem po przeczytaniu objawów opisanych przez użytkowników. Pobudzony się nie czuję, ale puls i ciśnienie mam zwiększone. Dłonie i stopy rzeczywiście nadmiernie się pocą (nawet pomimo tego, że są zimne). Suchość w ustach wyczuwalnie większa niż normalnie. 

Może ktoś chciałby odkupić całe nowe opakowanie tego spalacza?

Co w zamian za Ground Zero byście mi polecili? Tylko takiego, żeby nie podwyższało tak pulsu i ciśnienia?

Alphaburn chyba mogę sobie zostawić prawda? On nie powinien powodować podwyższenia ciśnienia?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem właśnie Ground Zero i chcę zacząć kolejny cykl. Czy należy zrobić przerwę pomiędzy cyklami? Jaki inny spalacz polecacie? Problemem jest głównie otyłość brzuszna nagromadzona w czasie leżenia ze złamaną nogą w wakacje. Tym razem chcę dorzucić także Alphaburn do zestawu. Czy ktoś stosował Sparta Hydra Shred ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo proszę o pomoc. Szukam dobrego/sprawdzonego/efektywnego spalacza tłuszczu. Od dziecka zmagam sie z nadmiernym tluszczem na brzuchu,biodrach i klatce piersiowej. Nigdy nie stosowałem żadnych spalaczy,od ponad pół roku chodzę na siłownie,ćwicze średnio co 2-3 dni. Udało mi się zejść ze 105 kg na 98 lecz zauważyłem że znów przybieram na masie i teraz ważę równo 100 kg ( czyżby jojo ? ). Masa zaczeła wracać jak zacząłem brać białko oraz kreatyne od kfd,czy może to być od tego ?? Tak czy inaczej bardzo proszę kogoś obeznanego w temacie aby mi polecił spalacz który pomógłby mi zniwelować tłuszcz w okolicach boczków oraz klatki piersiowej. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gargamel

Aminokwasy oraz izolat możesz jak najbardziej dodawać po treningu, nie koliduje to ze spalaczami więc jest ok. Co do do spalaczy to spróbuj narazie rozdzielić Ground Zero i Alphaburna i nie stosować ich razem w jednej porcji. Ten drugi co prawda nie ma bezpośrednio wpływu na pobudzenie, jednak łączony ze stymulantami z Fenixa może nieco nasilać ich działanie. Inną opcją jest to odsypywanie sobie po połowie kapsułki i w ten sposób stopniowo zwiększać swoją tolerancję. Jeśli jednak chcesz zmienić ten produkt to najlepiej będzie z tego co piszesz wybrać skuteczny spalacz lipotropowy który nie będzie zawierał żadnych związków wpływających na ciśnienie czy puls. Najsensowniejsze opcje z tej grupy to Burn 24, Primeval Pyretic oraz dobrej jakości boostery metabolizmu np. Lean xtreme.

arturr

Hydra Shred stosowało z tego co kojarzę kilka osób i opinie zbiera raczej bardzo pozytywne, chyba najlepsze jeśli chodzi o spalacze w formie proszku. Ground Zero w połączeniu z Alphaburnem to jednak o wiele większy potencjał spalający i składniki które uzupełniają swoje działanie więc jeśli nie odczuwałeś zbyt dużego pobudzenia czy negatywnego samopoczucie to będzie to najlepsza opcja. Co do przerwy pomiędzy cyklami to najczęściej wygląda to tak, że powinna ona nastąpić w chwili kiedy dany produkt już nie przynosi nam oczekiwanego działania. W przypadku spalaczy możesz 2 opakowania danego środka stosować bez przerwy gdyż nie jest to długi okres czasu. Wiele osób stosuje jedne i te same produkty przez cały okres redukcji który trwa nierzadko 12 - 16 tygodni więc nie widzę przeciwwskazań. 

Prophet

Białko i kreatyna bezpośrednio nie wpływają na gromadzenie się tkanki tłuszczowej, ale cała nadwyżka kaloryczna względem aktualnej aktywności fizycznej. Co do spalaczy to przejrzyj sobie dokładnie pierwszą stronę rankingu bo masz tam sporo ciekawych informacji zarówno odnośnie termogeników jak i również środków działających miejscowo. Jeśli jednak Twoja masa ciała jest znacznie powyżej tego co oczekujesz to najlepiej skupić się w pierwszej kolejności na ogólnym obniżeniu tkanki tłuszczowej w naszym ciele, a w drugiej kolejności skupiać się na konkretnych partiach. Dobre spalacze termogeniczne to przede wszystkim Ground Zero, Lipodrene, Cannibal Inferno, a z opcji nieco bardziej ekonomicznych Clinical Burn lub Roxidex.

  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, widzę, że ten temat ciągle żyje. Ja raczej biernie się przyglądałem tematowi, ale w sumie postanowiłem zapytać. 

Mógłbym powiedzieć, że strasznie blisko mi do książkowego ektomorfika, ale niestety mam dość otłuszczoną skórę na boczkach i brzuchu (182cm wzrostu, 31 lat.). pewnie z racji tego, że przez 20 lat życia broniłem się przed sportem. teraz od jakichś 5 lat z przerwami chodzę regularnie po 3 razy w tygodniu na siłownie trenować. Kiedyś miałem trening na masę, żeby z 66 kg przybrać na 78, a potem miałem jakiś kulturystyczny, żeby po prostu nie wyglądać głupio bez ubrań i schudłem do wybitnie stabilnego 75. 

Ale niestety przez cały ten czas zmagam się z tym mięciutkim brzuszkiem i nic na niego nie pomogło. 

Nie brałem też nigdy żadnych suplementów regularnie. więc chciałem zapytać, czy taki spalacz tłuszczu będzie dobrym rozwiązaniem dla mnie? 

Ostatnio postawiłem wyłącznie na kardio, żeby się rozruszać, może trochę z braku pomysłu. treningi zazwyczaj po pracy, południami. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli twój brzuch jest miękki to prawdopodobnie mimo szczupłej budowy wciąż masz tam pewną ilość tkanki tłuszczowej. Sam często widzę jak ludzie zwracają sobie uwagę na rzekomy problem z zatrzymywaną wodą, jednak w 90 procent przypadków jest to najzwyklejsza tkanka tłuszczowa. Najlepiej byłoby zatem obniżyć jej poziom i wtedy ewentualnie zobaczyć jak będzie prezentowała się cała sylwetka. Treningi cardio są ok, ale nie rezygnowałbym z siłowni całkowicie i te 2 treningi z obciążeniem w tygodniu dobrze by było dołączyć. Co do spalaczy tłuszczu to jak najbardziej mają one sens jeśli tej tkanki nie jest jest wiele. Moim zdaniem jeśli problem jest konkretnie z brzuchem to spróbuj bardzo chwalonego Alphaburna z Evolab. Ma dobry skład i duże dawki jak na produkt złożony z kilku składników. Przejrzyj sobie opinie w odpowiednim dziale, ale raczej ze spalaczy działających na tkankę brzuszną będzie to numer jeden. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Rumcajs - a gdybym tak jak piszesz chciał brać połowę porcji Fenixa razem z całą porcją Alphaburn lub nie brać w jednej porcji Alphaburn i Fenixa (1/2) razem to w jakim odstępie czasu należało by je brać aby nie wpływały na siebie? Przy treningach na czczo tak jak pisałem o 6 rano.

Czy ma sens branie Fenixa tylko weekendami, kiedy nie jest się w pracy? Pocę się po tym nawet jak tylko siedzę.

 

Pozdrawiam, Adrian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już masz te produkty to jak najbardziej możesz testować różne rozwiązania. Generalnie moim zdaniem najlepiej jest mieć około 4-5 godzin przerwy pomiędzy tymi produktami aby ich działanie nie nakładało się na siebie. Jeśli chcesz próbować obniżyć porcję Fenixa to jak najbardziej możesz tak robić, nie ma tutaj ściśle określonych proporcji, jednak moim zdaniem jeśli połówka dalej będzie dla Ciebie za mocna to nie ma sensu się bawić w mikrodawki. Co do przyjmowania spalacza tylko w weekendy to możesz tak robić, napewno w pewien sposób wpłynie to na tkankę tłuszczową natomiast oczywiście nie da się tego przeliczyć na dokładną efektywność. Może z czasem Twój organizm nabierze nieco większej tolerancji na składniki tego produktu co akurat dość często się zdarza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ! Mam pytanie odnośnie spalacza o nazwie  Alphaburn . 

Widzę że jest tu sporo ludzi mających wiedzę na ten temat a Ja jestem zielona jeśli chodzi o jakiekolwiek spalacze i podobne produkty tego typu. Ćwiczę w warunkach domowych 3 -4 razy w tygodniu stosuję dietę 4-5 posiłków dziennie. Nie cierpię na żadne schorzenia. Czy to będzie odpowiedni produkt żeby zwiększyć efekty i pozbyć się tkanki tłuszczowej z brzucha i boczków? Oraz czy ten produkt powoduje znaczne pobudzenie i potliwość w dni treningowe i nietreningowe ( czy w ogóle ma to jakieś znaczenie)? Proszę o radę bo nie chce stosować czegoś o czym nie mam pojęcia i czym mogę sobie zrobić "krzywdę" .:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli problemem jest faktycznie przede wszystkim tkanka tłuszczowa biała (gromadzi się przede wszystkim w rejonach brzucha i bioder oraz - u kobiet - na udach), to Alphaburn z dostepnych na rynku spalaczy targetowych ma najlepszy skład. Jeśli natomiast problemem jest zarówno tkanka tłuszczowa biała jak i tłuszcz brunatny (pokrywa on całe ciało, w tym również okolice brzucha czy bioder), to składniki zawarte w spalaczu Alphaburn będą redukowały tylko tłuszcz biały, a nie biały i brunatny (takie właściwości dualne mają niektóre spalacze termogeniczne). Także musimy najpierw określić czy faktycznie problemem jest wyłącznie tłuszcz biały.

Jeśli chodzi o pobudzenie, to Alphaburn nie zawiera tzw. pobudzaczy- stymulantów, więc nie pobudza i raczej nie spotyka się opinii by zwiększał potliwość (a już na pewno nie w okresie kiedy nie wykonujemy wysiłku fizycznego - jak w przypadku niektórych spalaczy termogenicznych), raczej sporadyczne są opinie iż powoduje 'chłód na ciele'. Produktami takimi jak Alphaburn nie można sobie krzywdy stosując zalecane dawki i nie mając jakichś poważnych dolegliwości zdrowotnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich 

Nie jestem  pierwsza ktora  prosi o pomoc ale wierzę  że  osoby  doswiadczone  pomogą  mi w doborze odpowiednich suplementów które  spała tłuszcz  zahamuja  apetyt i dodadzą energii by wrócić  do formy. 

A jakby jeszcze pomogły w nadbidowie masy mięśniowej  to byłoby idealnie. 

Aczkolwiek  nie wiem czy taki cudowny zestaw istnieje. 

Wiek 40 lat

Wzrost  162

Waga 66 

( ktoś  pomyśli że taka waga to jeszcze nie tragedia ale jak wiadomo wszystko zależy  od tego co jest jego podstawą u mnie to nadlany tłuszcz od ud po biust i bardzo widoczny cellulit )

2 lata temu urodziłam dziecko i obowiązki praca całkowicie  siedząca sprawiły że  nie jestem  w stanie zejść  do mojej mozna rzec normalnej wagi którą  miałam prawie całe życie czyli ok 51 kilo ( mam bardzo drobną  budowę kości)

Z treningami  słabo czasem raz w tygodniu ale brak tez i trochę  motywacji gdy widzę jak waga rośnie.

Nie mam żadnych  problemów  zdrowotnych.

Dodam jeszcze  że  mam ogromny problem z regularnoscią posiłków. Rano  brak czasu wieczorem  lodówka się  nie  zamyka.

Mam też mocne postanowienie  poprawy i plan jest na 3 regularne treningi w tygodniu. 

Dlatego  oprócz  doboru  składników  chciałabym  prosić  o ustawianie ich suplementacji.

Z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim narazie nie myślałbym o odbudowaniu masy mięśniowej gdyż jest to bardzo trudne w sytuacji jeśli mam dość wysoki procent tkanki tłuszczowej. O wiele lepszym rozwiązaniem będzie najpierw redukcja przynajmniej części zbędnych kilogramów, a następnie dopiero praca nad jędrnością i estetyką całej sylwetki. Oczywiście takiej zmiany nie da się przyprowadzić w kilka tygodni więc trzeba być konsekwentym i cierpliwym.

W pierwszej kolejności należy ograniczyć podjadanie wieczorne i ogólnie trzymać się pewnych zasad żywienia. Podstawą byłby suplement wpływający na przyspieszenie metabolizmu który sprawiłbym, że chętnie regularnie spożywalibyśmy posiłki. Poza tym po ciąży tarczyca najczęściej pracuje wolniej niż wcześniej. Moim zdaniem w Twoim konkretnym przypadku najlepszą opcją będzie Brawn Thyro Lean. Bardzo dobrej klasy booster metabolizmu który dodatkowo zawiera ciekawe składniki o charakterystyce lipotropowej. Jeśli chodzi o bazowy spalacz tłuszczu to najsensowniejszą opcją wydaje się być Ground Zero ponieważ ma skład ukierunkowany typowo na redukcję tkanki tłuszczowej, a nie efekt ekstremalnego pobudzenia. Ma jednak związki energetyczne i przede wszystkim u większości osób dość dobrze tłumi apetyt. W połączeniu z Thyro Leanem powinien dać bardzo dobre efekty nawet przy nie najwyższej aktywności fizycznej. Jeśli fundusze pozwalają możesz do całego zestawu wrzucić Diuretic Complex gdyż szybki spadek kilku kilogramów wody i cellulitu jest dla wielu osób bardzo motywujący i zachęca do dalszej walki o dobrą sylwetkę. Poza tym zapewne część cellulitu o którym piszesz jest w postaci wodnej więc tutaj też można liczyć na poprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...