Skocz do zawartości

Rekomendowana wypowiedź

W przedstawionym wcześniej przypadku:

Wzrost 182cm waga 120kg wiek 27lat, główne nagromadzenie tkanki tłuszczowej na udach i oponie (brzuch i okolice). Z przeciwwskazań nadwrażliwość jelit warunkująca odżywianie, ale raczej w pozytywnym znaczeniu. Metabolizm tragiczny. 

Za ryzykuje chyba polaczenie:

Ground Zero + Alphaburn + cannibal claw - najwyżej stracę pieniazki:-P

Jednak pozostaje pytanie o dawkowanie. Stosowałem w życiu już poprzednia wersję Fenixa, scorcha i wiele innych lecz nigdy nie robiłem połączenia kilku produktów. Jak do tematu się zabrać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9tys.
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

MOJE PRZEMYŚLENIA I OPINIE - w większości pozytywne 63KG - 6 = 57KG w trzy miesiące Witam wszystkich. Chetnie podziele sie opinia i przemyśleniami na temat kilku produktow jakie stosowalam i stos

Witam  Dwa miesiace stosowania spalaczy dieta  bilans ujemny 400 kalorii oraz silownia - 3 dni silowe 3 dni bieznia po godzinie szybki marsz oraz zero piwa vodki itp  burn24 dwa opak, lean f

Od siebie mogę dodać opinie na temat kilku spalaczy tłuszczu które do tej pory stosowałam. Ground Zero w mojej opinii zasłużone pierwsze miejsce, oceniam 10/10. Czysta energia i chęć do działania

Dodane grafiki

Witam, proszę o rade w doborze odpowiednich spalaczy. Mam usunięta tarczycę i jestem na eutyroxie. Mam także lekkie nadcisnienie i niestety arytmię. Nie jestem otyła (62 kg przy wzroscie 162 cm) ale chciałabym popracować nad sylwetką a zwłaszcza nad brzuchem. Ćwiczę cztery razy w tygodniu. Co możecie mi poradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noxi

Generalnie stosowałbym standardowo Fenix Ground Zero 1 kap. codziennie na czczo oraz 1-2 kap. przed aktywnością fizyczną lub przed obiadem.

Alphaburn dokładasz po kilku dniach 1 kap. do każdej porcji Ground Zero, oczywiście można odrazu razem jeśli wiesz, że masz dobrą tolerancję. Wtedy nic nie stoi na przeszkodzie.

Claw dobrze by było przy Twojej masie 3 kapsułki dziennie, przed śniadaniem, przed obiadem oraz przed kolacją lub przed snem.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malwina

Generalnie usunięta tarczyca i arytmia powodują dość spore ograniczenia, ale skutecznym połączeniem które możesz wdrożyć przy swoich dolegliwościach to Burn24 i Diuretic Complex. Z wiadomych względów boostery metabolizmu i termogeniki odpadają, natomiast spalacze lipotropwe takie jak Burn24 bardzo dobrze się sprawdzają, nawet w przypadku nie wielkiej aktywności fizycznej. Diuretic Complex będzie dobrym uzupełnieniem bo nie działa on na poziom zatrzymanej wody, a większość osób ma jej sporo, nawet jeśli o tym nie wie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór,

zarejestrowałam się na stronie by móc poczytać Państwa posty i artykuły, to kopalnia wiedzy:)) Proszę o pomoc i polecenie jakichś  spalaczy tłuszczu🤗

Mam sporą nadwagę i wreszcie wzięłam się za siebie, ale wciąż mam jakieś 20 kg do zrzucenia. Od półtora miesiąca jestem na diecie przepisanej przez dietetyka, dodatkowo w zależności  od czasu ćwiczę w domu na orbitreku kilka razy w tygodniu (różnie czasem po godzinie, czasem po pół). Zrzuciłam 4 kg ale szału nie ma jak na taki okres.

Chciałabym się wspomóc jakimiś suplementami, ale pojęcia nie mam co i jak. Mam niedoczynność tarczycy - tabletek żadnych obecnie nie biorę. Zależy mi na zrzuceniu kilogramów i tkanki tłuszczowej, niekoniecznie chodzi mi o budowanie mięśni.

Czy możecie mi doradzić jakieś suplementy i gdzie je mogę zamówić?

Serdecznie dziękuję za pomoc.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie bierzesz żadnych leków na tarczycę to dobrą opcją na start będzie połączenie klasycznego spalacza termogenicznego z jakimś dobrej klasy boosterem metabolizmu. W tym przypadku dobrze może sprawdzić się np. Brawn Thyro-Lean, moim zdaniem bardzo dobry środek nie tylko pod kontem metabolizmu, ale również stabilizuje poziom cukru we krwi. Do tego można dorzucić spalacz termogeniczny jeśli nie masz żadnych problemów z nadciśnieniem. Najlepsze opcje na rynku masz wymienione na pierwszej stronie tego tematu więc możesz o nich poczytać. Najciekawiej obecnie wypada Fenix Ground Zero, a z opcji bardziej ekonomicznych np. Pure Clinical Burn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję bardzo za odpowiedź. Mogę zatem te obydwa Fenix Ground Zero i Brawn Thyro-Lean stosować jednocześnie, czy dobrze zrozumiałam? Jeszcze tylko pytanie, czy macie Państwo jakąś sprawdzoną stronkę, gdzie mogę to zamówić? Czy po prostu na allegro? Dzięki za odpowiedź😚

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym tygodniu kończę miesiąc z Burn24+Alphaburn+Cannibal. Niestety, nie widzę zbyt dużych efektów mimo dość intensywnego wysiłku (bieganie, ok 10-13 km, 5 dni w tygodniu).
 
Zależy mi na zrzuceniu tłuszczu w okolicy brzucha i klatki piersiowej oraz jakby się jakoś udało to szyja. Nie jestem zainteresowany budowaniem muskulatury, pobudzenie jest w porządku i nie mam obaw o reakcję organizmu, natomiast potliwość w godzinach pracy może być kłopotliwa.
 
Rozważam następujące produkty lub ich kombinację:
ALRI VIPER HYPERDRIVE 5.0
#RAW FUCOXANTHIN
HI-TECH PHARMACEUTICALS STIMEREX ES lub
HI-TECH PHARMACEUTICALS HYDROXYELITE
 
Erase Fast niestety w ogóle na mnie nie działa więc raczej mnie nie interesuje. 
Chyba że ktoś ma jakiś lepszy pomysł:) 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zuzka, najlepiej zamawiać z renomowanych sklepów, ewentualnie jeśli kupujesz na aukcjach to upewnij się, że sprzedaje to sklep, a nie np. prywatna osoba bo wtedy nigdy nie wiemy co tak naprawdę dostaniemy. Dobrze zrozumiałaś, można te dwa spalacze łączyć razem, ich składniki się uzupełniają.

Astaroth

Osobiście brałbym ze spalaczy które wymieniłeś Viper 5.0 opinie ma dobre, a patrząc typowo na skład to zdecydowanie najlepszy. Dużo form cennych składników, sama objętość też jest spora. Jedyny minus to 60 kapsów, ale moim zdaniem mimo wszystko warto. Możesz spróbować sobie go połączyć z dobrym boosterem metabolizmu jak np. Lean Xtreme który moim zdaniem ma o wiele lepszy skład niż chwalony przez wszystkich Cannibal Claw. Fukoksantynę jeśli chcesz możesz dorzucić, z Rawa wychodzi tanio więc nie zaszkodzi, ale nie jest niezbędna. HydroxyElite i Stimerex ES są w porządku jeśli chodzi o spalanie, ale moim zdaniem oba nieco poniżej potencjału Vipera.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum nie podajemy linków, ale szukaj w sklepach dużych sklepach internetowych, a nie np. aukcjach gdzie często handlują osoby prywatne nie wiadomo do końca czym w wielu przypadkach.

Moim zdaniem jeśli nie masz żadnych problemów zdrowotnych to najlepszą opcją będzie połączenie klasycznego spalacza termogenicznego z boosterem metabolizmu. ze względu na twoje spowolnienie. Bardzo dobrą opcją jest np. zestaw Cannibal Inferno w wersji Apocalypse i Cannibal Claw od tego samego producenta. Jeśli budżet Ci pozwala możesz dorzucić do niego Alphaburn, jednak nie jest to konieczne w pierwszym etapie redukcji. Przy stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych unikałbym stosowania diuretyków ziołowych, często możesz znaleźć tam np. dziurawiec który w tym okresie nie powinien być stosowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cristallina co prawda nie do mnie, ale postaram się odpowiedzieć. Możesz sobie zacząć odrazu od trzech, ponieważ one uzupełniają swoje działanie i w niczym nie powodują nadmiaru czy też nie powielają swojego działania, ogólnie bardzo rozsądnie dobrany zestaw o termogenik, spalacz targetowy i booster metabolizmu więc powinnaś być z niego zadowolona.

Co do dawkowania to możesz zacząć w taki sposób:

Przed śniadaniem 1 kap. Inferno + 1 kap. Claw + 1 kap. Alphaburn

Przed treningiem lub przed obiadem 1 kap. Inferno + 1 kap. Claw + 1 kap. Alphaburn

Przed snem 1 kap. Claw

Jeśli będziesz chciała większego pobudzenia to z czasem możesz zwiększyć przed treningową porcję Cannibal Inferno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co dla kobiety przy niedoczynnosci tarczycy (leczonej euthyrox), cisnienie ok, brak innych chorob.   Do zrzucenia jakies 15kg?   

Zalezy mi na tym, aby srodek nie zawieral kofeiny lub minimalna ilosc (chce uniknac mocnego pobudzenia)

W zalecanym przez Was zestawie  : Burn24 + Cannibal Claw + Diuretic Complex      Cannibal Claw wg opisu ma wplyw na dzialanie tarczycy.  Czy jest on bezpieczny przy niedoczynnosci?

Co ewentualnie w zamian?

Jakie połączenie najlepsze na ogolne spalanie + ciezki tluszcz z brzucha?   

 

dzieki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie chodzi nawet o bezpieczeństwo Claw, ale bardziej o brak sensu powielania działania leków na tarczycę więc dlatego boostery metabolizmu u osób, które przyjmują tego rodzaju leki są raczej zbędne. Moim zdaniem lepszą opcją będzie dołożenie zamiast niego np. fukoksantyny od RAW która nie ma żadnego wpływu na zdrowie, a uzupełni cały zestaw o składniki działające miejscowo. Masz z tej marki wersję w proszku i kapsułkach więc już to zależy to Twoich preferencji. Ogólnie zestaw bardzo dobrze wygląda.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie interesowałem się tematem i mam pytanie czy coś zmieniło się jeżeli chodzi o topowe zestawy. 

Przymierzam się do wrzucenia czegoś. Stand zdrowia poza nadwagą bez zarzutu. 15kg min do zrzucenia. Głownie otyłość brzuszna.

Czy nadal najlepszym zestawem na rynku w tego typu przypadkach jest:

1. Fenix Ground Zero 

2. Alphburn

3. Easyern 

Czy może coś innego lepszego w tego typu sytuacji byście polecali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy jakie masz oczekiwania względem konkretnych kategorii produktów. Ja powiem tak, jeśli kwestią kluczową co do spalacza bazowego jest spalanie tłuszczu to faktycznie Ground Zero Black Edition ma najlepszy skład (objętość składników i ich rodzaj/skuteczność), ale jeśli np. lepsze efekty u Ciebie wykazują spalacze bardzo mocno hamujące apetyt i zwiekszające energię na treningu w większym stopniu (czyli mocniej pobudzające) to moim zdaniem są lepsze spalacze uwzględniając te kryteria (Innovative Hellfire w wersji z Metylhexanaminą i efedrą czy Stimerex-ES w wersji z 1,3 dimetylamylaminą).

Alphaburn - pośród spalaczy targetowych ma najlepszy skład.

Erase Fast (o niego chyba CI chodziło) - tutaj alternatyw jest sporo, dużo by pisać, a zaraz uciekam do pracy, więc tylko nazwy podam tego co stosowałem, ma dobry skład i opinie, możesz poczytać:

Hydrapharm Alchemy, Performax Alphamax XT i Fusion Post Cycle Matrix [wersja z 6-bromo i atd] (u mnie najlepiej ściągał wodę i 'utwardzał' sylwetkę, mimo, że to środek dedykowany w celu przywrócenia homeostazy hormonalnej).

A jeśli masz środki, to można dodać do tego Burn24 (ja nie byłem  przekonany do końca do skuteczności spalaczy lipotropowych, dopóki dwóch znajomych - kompletnych noobów jeśli chodzi o kwestie diety czy treningu, zanotowało samym tym środku bardzo dobre efekty, a to znacznie lepszy wyznacznik, niż osoby mające dopiętą dietę, trening, itd., którzy bez spalaczy mogą mieć rezultaty).

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANS Thermo Craze, Corti Lean - Brawn, Cannibal Claw 

Podsyłam zestaw który na mnie zrobił najlepsza robotę a dużo już zjadłem. Nie próbowałem co prawda Fenixa , który rzeczywiście wydaje się być numer jeden ale zakupiłem ANS Thermo Craze i był to pierwszy spalacz po jakim poczułem mocną termogenezę plus uczucie chłodu ( wcześniej stosowałem Animal Cuts, Clinical Burn , Yoha, Cannibal Inferno Apocalypse, Eksterminator DMHA, Exterminator  45 z Alfa Yohą -( ten też nieźle się spisywał ), ANS ma dużo składników  które ma Fenix no i Alpa Yohimbinę  którą ma Alphaburn, zresztą podsyłam zdjęcia więc sam zobacz, nie jest on dużo tańszy od Fenixa ale przy stosowaniu po dwie kapsułki dziennie wystarcza na 45 dni, raz wziąłem dwie po południu w drugiej porcji przed treningiem i chciało mnie z butów wyrwać. Kończąc ten zestaw miałem na ostatni szlif i spisał się szybko i wyśmienicie

  •  
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On ‎5‎/‎30‎/‎2019 at 8:47 PM, Paulinaxoxo said:

Witam. Chcialabym sie dowiedzieć czegoś na temat spalacza Hydra shred. Dodam że choruje na tarczycy i biorę leki. Nie zależy mi na niewiadomo jakim pobudzeniu. Brzuszka i nie tylko trzeba się pozbyc (tym bardziej po ciąży) co możecie doradzić? 

Jako, ze nikt do tej pory nie odpowiedzial ja pozwole sobie cos powiedziec bo u mnie Hydra Shred to biezacy temat:) (wystarczy cofnac sie kilka stron wstecz i mozna znalezc moje posty z pytaniami etc) 

 

Obecnie zaczelam druga puszke, po pierwszej hm... nie widzialam specjalnych efektow ale tez moja dieta pozostawiala troche do zyczenia no i z niczym Hydra Shred nie laczylam.

Co do samopoczucia - dla mnie rewelacja, uwielbiam to jak sie czuje w trakcie stosowania. Daje mi swietna energie na silowni, cardio to sama przyjemnosc - jednoczesnie bez efektu trzesacych sie rak, wykakiwania z butow i szalonego serca w trakcie i bez zejscia w chwile po. Zdecydowanie zwieksza potliwosc.  Kawy juz nie pije wcale, bo porcja rano przed silownia i druga porcja na godzine przed luchem trzyma mnie na nogach caly dzien. W dni bez treningu stosuje go tak samo, dwa razy dziennie, przed sniadaniem i przed lunchem. 

Zdecydowanie powoduje schodzenie wody z organizmu i jednoczenie motywuje do picia wiekszej jej ilosci - ja na poczatku stosowania biegalam do toalety przynajmniej co godzine jesli nie czesciej :)

Smak mrozonej kawy daleki jest do smaku kawy ale latwo go pic, nie jest zbyt slodki i nie pozostawia posmaku chemii w ustach jak wiele innych produktow. Dobrze sie rozpuszcza. 

Teraz lacze go z Alphaburn i nareszcie cos zaczelo sie ladnie ruszac. Definicja sylwetki odrobine lepsza, nie moge sie doczekac jak bedzie po skonczeniu opakowania Alphaburn + nowej puchy Hydra shred. 

Zdaje sobie sprawe, ze nie sa to informacje profesjonalne ale moze chociaz pomoga zdecydowac czy warto sprobowac :) 

 

Niestety nie jestem w stanie odniesc sie do stosowania w przypadku zaburzen tarczycy. 

 

Za brak polskich znakow jak zwykle serdecznie przepraszam.  

 

Pozdrawiam

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta lat 29, waga 87kg wzrost 163cm. Otluszczenie wstrętne, codziennie biegam ok.40minut. Chce zacząć porządną dietę bo wieczorne podżeranie powoduje że zamiast chudnac, stoję w miejscu. (Dobrze że nie tyje). Kiedyś brałam Fenixa ale dietę miałam słabą to i efekty marne. Teraz chce uderzyć porządnie. Co kupić, znowu Ground Zero, czy Alphaburn?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie przy tej wadze nie stosowałbym bym Alphaburna solo, bo jest to raczej spalacz typowo targetowy. Przy wyższym poziomie tkanki tłuszczowej, jeśli mamy do wyboru jeden środek lepszą opcją bardziej kompleksowy spalacz. Ground Zero w obecnej wersji Black Edition wypada najlepiej jeśli chodzi o redukcję tkanki tłuszczowej, natomiast z ciekawych alternatyw masz jeszcze ANS Thermo Craze, też zbiera bardzo dobre opinie. Jeśli masz możliwość to idealnym połączeniem byłby właśnie Ground Zero z Alphaburnem, aby uderzyć w każdy rodzaj tkanki tłuszczowej i wykorzystać efekt synergii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...