Skocz do zawartości

Rekomendowana wypowiedź

Hej. Jestem na redukcji, dzięki diecie zrzuciłam już 12 kg, aktualnie ważę 75 kg i zaczynam przygodę z ćwiczeniami(orbitrek, kradio, rolki). Waga od kilku tygodni stoi w miejscu a ja powoli tracę motywację. Jestem zdrowa, nie mam żadnych problemów z sercem, krążeniem itp. Czy mogłabym prosić o pomoc z dobraniem czegoś dla mnie? Jeśli jest coś jeszcze co warto suplementowac to również prosze o polecenie. Przeczytałam pierwsza stronę jak i kilkanaście najnowszych ale boje się, ze brak doświadczenia nie pomoże mi samej wybrać odpowiedniego produktu. Dzięki i pozdrawiam! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9tys.
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

MOJE PRZEMYŚLENIA I OPINIE - w większości pozytywne 63KG - 6 = 57KG w trzy miesiące Witam wszystkich. Chetnie podziele sie opinia i przemyśleniami na temat kilku produktow jakie stosowalam i stos

Witam  Dwa miesiace stosowania spalaczy dieta  bilans ujemny 400 kalorii oraz silownia - 3 dni silowe 3 dni bieznia po godzinie szybki marsz oraz zero piwa vodki itp  burn24 dwa opak, lean f

Od siebie mogę dodać opinie na temat kilku spalaczy tłuszczu które do tej pory stosowałam. Ground Zero w mojej opinii zasłużone pierwsze miejsce, oceniam 10/10. Czysta energia i chęć do działania

Dodane grafiki

kaja

Pytanie co prawda nie do mnie, ale pozwolę sobie odpowiedzieć. Clinical Burn najlepiej stosować 2 razy dziennie, przed śniadaniem oraz przed treningiem lub przed obiadem po jednej kapsułce. Diuretic Complex 2 razy dziennie po 3 kapsułki z głównymi posiłkami. Jeśli zdecydujesz się dodatkowo na fukoksantynę to stosuj 1-2 kap. razem z każdą porcją Pure Clinical Burn

Arabella

Generalnie jeśli jesteś zdrowa i aktywna fizycznie to dobrą opcją będzie sięgnięcie po klasyczny termogenik. Wszystkie z nich sprawdzają się zarówno u kobiet jak i mężczyzn więc nie ma żadnego podziału. Jeśli szukasz czegoś co ma bardzo dobre działanie to sprawdź sobie takie opcję jak Ground Zero, Thermo Craze, Inferno Apocalypse czy HydroxyElite

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Mój organizm lata temu zareagował kołataniem serca na thermo speed extreme . Czy na Fenix ground zero lub alphaburn (w połączeniu czy osobno?) też mogę tak zareagować? Czy lepszy byłby ten burn 24. (Jak na razie w koszyku mam Ground Zero i Alphaburn oraz spalacz do stosowania miejscowego i diuretic complex).

W chwili obecnej mam 38 lat 😁. Ćwiczę już pół roku aeroby i kardio 4-5 x w tyg. 😮Ważę 80kg przy 168cm wzr. Nie opycham się, tsh w normie a waga nadal stoi i ten tłuszcz nie chce zejść. Czuć mięśnie ale wogóle ich nie widać bo nie mogę spalić tłuszczu. .

W pewnym sklepie powiedziano mi, że jeśli Thermo Speed powodował kołatanie serca to żaden spalacz termogeniczny nie będzie odpowiedni (w tym także Ground Zero). Znacznie lepszą opcją będzie wspomniany Burn24 lub spalacz nieco nowszej generacji pozbawiony stymulantów - Assassinate a 
jeśli chodzi o Alphaburna to jest to topowy spalacz uporczywego tłuszczu białego, nie zawiera żadnych pobudzaczy natomiast nie jest wskazany dla osób mających problemy z układem sercowo naczyniowym.
W takim wypadku lepszą alternatywą jest suplement redukujący poziom kortyzolu (odpowiada on m,in. za poziom tkanki tłuszczowej białej i trzewnej) oraz przyspieszający metabolizm spoczynkowy, jak BRAWN CORTI-LEAN 120KAP TOPOWY SPALACZ BEZ KOFEINY

Nie chciałabym zrobić sobie krzywdy. Tego jest tak dużo, że postanowiłam poprosić jeszcze was o radę. POMOŻECIE? ;)

Pozdrawiam!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie z tego co piszesz to otrzymałaś bardzo trafną radę. Ground Zero ma sporo więcej składników energetycznych i termogenicznych niż Thermo Speed więc nie będzie to dobry wybór w Twoim przypadku. Osobiście postawiłbym właśnie na połączenie Burn24 i Corti-Lean jeśli zależy Ci na skutecznej redukcji tkanki tłuszczowej z całego ciała. Jeśli chodzi o diuretyk to również nie ma przeciwwskazań aby go dołączyć. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Eksperci,

Dziękuję za poprzednie rady. Co prawda poradziliście mi Burn24 plus diuretyk, ale ostatecznie ze względu na łatwość stosowania i ograniczenie węgli w swojej diecie kupiłam najbliższy w mojej ocenie zamiennik czyli Assass1inate. Bałam się dużej senności i zjazdu po Burn24 oraz pamiętania o kilkukrotnym stosowaniu na określony czas przed jedzeniem.  Do tego postanowiłam jednak więcej ćwiczyć 🙂 więc padło na Assasinate vs Burn24. Diuretyk na zostawiłam na potem, na razie chciałam szybko podkręcić metabolizm więc dodałam Brawn Thyro Lean. Od tego poniedziałku stosuję po dwie kapsułki spalacza rano i po południu przed jedzeniem, a boster rano i wieczorem po 2 caps. 

No i mam problem - pierwszy dzień nieokreślony ból brzucha, wieczorem koło 19tej zjazd taki, że prawie na stojąco zasnęłam. Przyjęłam, że to pierwszy dzień, do tego akurat ten najgorszy czas w miesiącu, więc po prostu założyłam że mam większą wrażliwość na nowe środki plus zwykłe zmęczenie.

Przez 3 kolejne dni miałam migrenowe bóle głowy i po południu byłam mocno senna, do tego lekkie kłucie serca.  W pracy trudno było mi się skupić przez ten bół głowy i jakby wrażenie ciśnienia w skroniach. Na siłownię chodzę zwykle po pracy (między 19 a 21) teraz po prostu zero motywacji, marzę tylko o położeniu się jak najwcześniej, człapię noga za nogą jak staruszka. Doszłam do wniosku, że to może obniżenie glukozy więc jem coś na szybko, aby jeszcze wieczorem jakoś funkcjonować. Ale nie o to mi chodziło. Nie dość że jem wieczorem to polepszenie energii przychodzi dopiero o 22 giej, a o tej godzinie już nie ma sensu iść na siłownię.

Wydaje mi się, że Assassinate jest bardzo bezpieczny, a w Thyro Lean tylko 3,5 Diiodo-I-thyronin (T2) robi wrażenie mocniejszego składnika. Czy to od niego mogą być takie migreny i wrażenie słabości/niepokój i kłucie w sercu?  No dobra ....naczytałam się o efektach ubocznych i jestem nerwowa  (+poczucie winy, że zamiast zacząć od ćwiczeń łapię się za supple) więc wszystkie sygnały z ciała mogę wyolbrzymiać 🙂 ale też mam wysoki próg bólu i nie jestem hipochondryczką.

Czy sposób podawania jest OK? A może odstawić i jednak zakupić Burn24 skoro i tak się nie mogę ruszyć?  Z Waszych wypowiedzi zrozumiałam, że na początek i z lajtową aktywnością fizyczną to właściwie jedyny wybór.  Trochę szkoda mi kasy, a w kolejnych miesiącach chciałam już przejść do spalaczy ze stymulantami (kawa na mnie nie robi wrażenia, mam zwykle niższe ciśnienie, więc akurat zastrzyk energii bardzo by mnie ucieszył). Ale teraz to już nie wiem co kupić, oprócz schudnięcia zależy mi jednak na dobrym samopoczuciu i zwykłej aktywności zawodowo-rodzinnej...

Poradźcie proszę.  No i przepraszam za kłopot z tymi zmianami.

Pozdrawiam, Gabs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, zapomniałam szczerze podać swoje dołujące wyniki - BMI rano wychodzi czasem w górnej granicy normy czyli 24,8, ale też bywa na poziomie 26. Do tego poziom tłuszczu w zależności od pory dnia od 35 do prawie 37%, podczas gdy tkanka mięśniowa zaledwie 30%- 31%. Dla mojego wieku górna granica normy fatu to ok. 30% . Jakieś dwa lata temu z dużym trudem zbiłam z 30 do 27% i dalej już nie szło.  Ale wtedy regularnie i dużo ćwiczyłam, nic nie brałam. Teraz wyniki są załamujące. Oczywiście miła rodzina wokół mówi, abym nie przesadzała - w ubraniu i w tym wieku tak się nie rzuca w oczy, jestem drobnej budowy, ale już jak jestem na siłowni lub w kostiumie to po prostu chce się schować w namiot ze wstydu. No i ten cellulit. Wieczne napady głodu wieczorem i ochota na słodkie lub tłuste. Rano mogę nic nie jeść. Rodzinne skłonności do cukrzycy, ostatnio wyniki były wciąż OK, ale problemy cukrzycowe w każdej ciąży występowały i lekarze uprzedzali, aby się z nią liczyć. 

Ograniczenie napadów głodu i dodanie energii do ćwiczeń (przy zachowaniu jasności umysłu  w pracy i ogólnie dobrego nastroju) to dla mnie podstawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, potrzebuje pomocy... 

waga 82 wzrost 168, zrzucone juz 11kg, w planie kolejne 11kg

Cwicze 5-6 razy w tyg. Glowny problem to dieta, staram sie liczyc kcal i pilnowac zdrowego odzywiania jednak brak u mnie regularnosci. No i oczywiscie slabosc do slodyczy :( 

Szukam fajnego spalacza, aktualnie jestem na lipo 6 ultra concentrare, na poczatku czuc bylo pobudzenie, jednak po 1,5mies stosowania efektow brak. 

 

Dosc dobrze oceniany byl burn 24 oraz assassinate  nie wiem co wybrac? A moze pojsc w zupelnie innym kierunku? 

Moje treningi to glownie cardio i interwaly okolo 1h dziennie + 20min silowych z lekkim  obciazeniem +praca fizyczna 8h 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gabs

Objawy o których piszesz moim zdaniem nie są bezpośrednio powiązane ze stosowaniem spalaczy. 3,5 Diiodo-I-thyronin jest prekursorem dla hormonów tarczycy, natomiast w żaden sposób nie dostarcza ich bezpośrednio. Moim zdaniem nie ma szans odczuwać doraźnie tego składnika, nie wspominając nawet o tym że stosujesz te suplementy dopiero kilka dni. Jedyne co przychodzi mi do głowy to jakieś widoczne zmiany w odżywianiu skąd może wynikać zmniejszenie energii bądź poprostu nagromadzenie się codziennego zmęczenia. Żaden wzrost pobudzenia po tych suplementach w godzinie 22 też mało możliwy więc raczej szukałbym problemów gdzieś indziej. Burn24 to bardzo dobry środek, przy niższej aktywności zapewne efektywniejszy od Assassinate, jeśli chcesz możesz na niego przejść a spalacz Olympusa sobie zachować na później i połączyć sobie go z jakimś termogenikiem jeśli tolerancja już wzrośnie. Ewentualnie na 2 - 3 dni odstaw suplementy i sprawdź reakcje.

tosiek

W grę wchodzą tylko spalacze lipotropowe ? Wcześniej miałeś Lipo6 z tego co piszesz który jest termogenikiem ( choć pod kontem składu bardzo kiepskim . Jeśli nie masz żadnych przeciwwskazań to lepszą opcją będzie jakiś spalacz termogeniczny, tym bardziej że masz sporą aktywność fizyczną. Sprawdź sobie ANS Thermo Craze. Póki co mało o nim opinii, ale składowo wygląda bardzo dobrze, kilka osób już stosowało i bardzo sobie chwaliło.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rumcajs

dziekuje za odpowiedz, w gre wchodzi wszystko co skuteczne :) 

W necie pisze ze stosowac 1 kaps przed 1-szym posilkiem, druga przed treningiem, teraz pytanie czy jak zjem tabletke przed posilkiem a nastepnie pojde do pracy czy nie bedzie przesadnie zwiekszona potliwosci i uczucie zbyt duzego nadmiaru energii? Czy mnie poprostu nie wyrwie z butow po tym :D ? 

 

czy te tabletki moga stosowac rowniez kobiety? 

Gdzie najlepiej  zakupic? 

Czy musze robic przerwe jesli teraz zostalo skonczone opakowanie lipo, czy moge od razu przejsc na nowy sup? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Thermo Craze śmiało można stosować tak jak napisałeś. Możesz sobie po paru dniach nawet zwiększyć porcję przedtrenigową do 2 kapsułek jeśli nie jesteś wrażliwy na działanie składników pobudzających. Co do pobudzenia w pracy to musisz po prostu przetestować to na sobie :) Tolerancja na dane składniki jest zupełnie różna u każdego z nas i akurat nie da się tego przewidzieć. Osobiście zdarzało mi się pracować po przyjmowaniu różnych spalaczy i nie czułem żadnego dyskomfortu, czasem nawet łatwiej było się skupić i skoncentrować. 

Ten spalacz nie ma składników hormonalnych więc może być śmiało stosowany również przez kobiety. 

Poszukaj sobie w google sklepu który ma to w ofercie i zamów, unikaj poprostu aukcji i ofert osób prywatnych.

Nie musisz robić przerwy, masz całkowicie inne składniki aktywne, a spalacz który miałeś poprzednio to raczej słaby produkt więc komórki nie powinny być uniewrażliwione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przeczytałam wiekszośc postu, i powiem szczerze jestem skołowana iloscią informacji, więc prosze o rade. Postanowiłam powalczyc o zrzucenie duzej ilości nadprogramowych kilogramów, które uzbierałam głównie zazywając kilka lat sterydy. Teraz juz ich nie zazywam, ale otyłośc pozostała. Mam do zrzucenia 35kg. Niewiele ćwicze. Jestem uzależniona od słodyczy, lubie podjadac tzn zajadac stres.Mam mało energii szczególnie popołudniu jestem śpiąca. Raczej mam kiepski nastrój. Chciałabym wspomóc odchudzanie suplementami jak najbardziej naturalnymi ale mozliwie skutecznymi. Co polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz sprawdzić sobie połączenie dobrego spalacza lipotropowego z blokerem apetytu. W pierwszej kolejności uzależnienie od słodyczy koniecznie trzeba pohamować bo bez tego nie ma co liczyć na satysfakcjonujące efekty. Moim zdaniem najlepszym suplementem działającym w tym kierunku będzie Genius Diet Pills który ma połączenie ekstraktu z Szafranu który skutecznie blokuje apetyt ze składnikami odpowiedzialnymi za poprawę nastroju oraz zwiększającymi poziom serotoniny, co też może przyczynić się do zmniejszenia łaknienia. Do tego warto dobrać spalacz tłuszczu który w Twoim przypadku powinien działać przede wszystkim na tkankę tłuszczową brunatną gdyż jest jej zdecydowanie najwięcej. Skłaniałbym się tutaj w kierunku Burn24 gdyż spełnia wszystkie te założenia i jest przede wszystkim sprawdzony przez wiele osób. Na chwilę obecną możesz odpuścić termogeniki skoro masz problemy z ustabilizowaniem nastroju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześc

do znawców tematu dotyczącego spalaczy, czy Hi-Tech Lipodrene hardcor mogę połączyć z H2o Expulsion ... Lipodrene wiadomo na spalanie a tego H2o na wode podskórną...choć z tego co widze kilka składników się pokrywa ze sobą ...więc czy nie zbyt wile będzie tego? :) mam oba i tylko się zastanawiam czy aby nie za wiele jak na cykl redukcyjny....oczywiście jeśli brałbym je razem  to zapewne o różnych porach żeby nie dublować  ze sobą ....

mój bF 13%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz śmiało wrzucać sobie to razem. Objętościowo składników nie będzie za dużo, na dobrą sprawę jeśli chodzi o nadmiar to trzeba kontrolować przede wszystkim te które pobudzają lub wpływają na CUN, w H2o takich nie masz więc bez obaw możesz łączyć. Lipodrene stosuj na czczo i przed treningowo, a diuretyki bierzemy głównie razem z posiłkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Liczę na Waszą pomoc w doborze dobrego spalacza. Używałam już "Cutting Edge " ale po nim efektów brak. Ważę około 58 kg przy wzroście 158 cm. Według wagi tłuszcz wynosi 21,4 %, woda 54,5 %, mięśnie 38,2 %. Mam problem z brzuchem i udami. Mało kiedy jem słodycze. Jeśli już to w naprawdę niewielkich ilościach, nie piję słodkich napojów. Ćwiczę albo w domu albo rower czy spacer. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, chciałbym zasięgnąć opinii osób zaznajomionych z tematem.

Mam 21 lat, przez ostatnie 6 miesiecy udalo mi sie zejsc ze 109kg na 90kg, przez ostatni miesiąc wspomagałem się clinical burnem ze względu na studencki budżet i faktycznie bardzo sobie go chwalę, jednak teraz mam do dyspozycji około 250 ziko i zastanawiam się co będzie dla mnie lepszym rozwiązaniem. Kupic wg wielu top 1 Fenixa Ground Zero czy moze znowu wejsc na clinical burna i polaczyc go z Alphaburnem? Przed wejsciem na redukcję pół roku temu raczej osiadły tryb życia, na dłuższą metę ze sportem miałem kontakt aż w gimnazjum. Teraz minimum 5 dni w tygodniu aktywnosc, zazwyczaj rozklada sie na 3 treningi silowe i 2 razy bieganie na powietrzu. Dieta redukcyjna trzymana, brak przeciwwskazań zdrowotnych do przyjmowania supli. Mam nadzieję, że te informacje wystarczą w ocenie mojej sytuacji i jaki spalacz powinienem teraz wybrać. Bardzo dziękuję za każdą pomoc i pozdrawiam :)

Edit: 180cm wzrostu, zapomniałem dodać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie opcje są dobre, ale osobiście wybrałbym raczej Fenixa. Po pierwsze dlatego, że 90 kg to wciąż dość sporo więc jeszcze tej tkanki brunatnej co nieco zapewne siedzi więc warto się na niej skupić. Poza tym jeśli miałeś już wcześniej Clinical burn to warto zrobić sobie od niego przerwę i dać odpocząć naszemu organizmowi od jego składników. Fenix ma całkowicie inny skład, o wiele bardziej rozbudowany pod kontem redukcji tłuszczu i sporo składników angażujących szlaki metaboliczne których Clinical Burn nie ruszał więc postawiłbym na taką opcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam 154 cm wzrostu i 63 kg wagi. Chcę zrzucić około 10 kg jednak utrudnia mi to hiperinsulinemia i tarczyca. Jestem na diecie ułożonej przez dietetyka, jednak jak uda mi się zejść do 60 kg to po chwili wskakuje na 63 - 4 kg ponownie. Wiąże się to też z przyjmowanymi przeze mnie lekami - jedne obniżają poziom cukru i insuliny (co akurat w moim przypadku jest ważniejsze), mają też na co poniektórych działanie odchudzające -  na mnie nie,  zaś drugie na tarczyce powodują, że proces chudnięcia zostaje zatrzymany. Reasumując jedne leki powiedzmy, że hamują drugie, jeśli chodzi o proces odchudzania, poza tym spełniają swoje zadanie. W związku z tym mam pytanie czy mogę w jakimś stopniu poratować się jakimś spalaczem by zredukować wagę. Ćwiczę 3 razy w tygodniu po 60 minut, są to z reguły ćwiczenia spalające i siłowe.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

Czy ktoś orientuje się jak jest z przyjmowaniem spalaczy przy przewlekłych chorobach zapalnych jelit? Czy w ogóle mogę coś takiego przyjmować? Czy istnieją jakieś suplementy, które nie podrażnią jelit?Możecie coś polecić? Mam 179cm wzrostu, ważę 67kg, ćwiczę średnio 3-4 razy w tygodniu, kiedyś mogłam jeść tony czekolady ale z wiekiem zauważyłam, że nie mój organizm nie jest już tak łaskawy dlatego ograniczyłam je prawie do zera. Mam 28 lat i jem naprawdę niewiele ale moja waga ciągle stoi w miejscu. Chciałabym się czymś wspomóc żeby zrzucić trochę kilogramów, mój cel to 10 mniej ale przez brak efektów przy wchodzeniu na wagę zaczynam powątpiewać, że uda mi się cokolwiek zrzucić. Będę bardzo wdzięczna za pomoc :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz spalaczy w proszku to jak najbardziej godny uwagi środek. Sporo ciekawych składników które sam dobrze wspominam, dawki z tego co widzę także są konkretne i brak mieszanek zastrzeżonych. Szczególnie przy pełnej porcji czyli 2 miarkach jak deklaruje producent powinien działać bardzo dobrze.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o radę

zakupiłam Ground Zero, Alphaburn, Thyro-lean, Duiretic complex

ćwiczę 3 czasem 4  razy w tygodniu treningi cardio/siłowe

jak najlepiej stosować te suplementy by w jak najlepszy sposób pomogły w uzyskaniu pożądanych efektów związanych ze spaleniem tkanki tłuszczowej.

(myślę jeszcze aby dodać Yohimbine HCL 5mg  ale czy to już nie przegięcie?  )

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...