Skocz do zawartości

Rekomendowana wypowiedź

  • Odpowiedzi 2,9tys.
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

MOJE PRZEMYŚLENIA I OPINIE - w większości pozytywne 63KG - 6 = 57KG w trzy miesiące Witam wszystkich. Chetnie podziele sie opinia i przemyśleniami na temat kilku produktow jakie stosowalam i stos

Witam  Dwa miesiace stosowania spalaczy dieta  bilans ujemny 400 kalorii oraz silownia - 3 dni silowe 3 dni bieznia po godzinie szybki marsz oraz zero piwa vodki itp  burn24 dwa opak, lean f

Od siebie mogę dodać opinie na temat kilku spalaczy tłuszczu które do tej pory stosowałam. Ground Zero w mojej opinii zasłużone pierwsze miejsce, oceniam 10/10. Czysta energia i chęć do działania

Dodane grafiki

Wielkie dzięki Cyklon04 - właśnie czekam na przesyłke od bestbody - padło na Targrt A2.

Nie zależało mi na mocno pobudzających supalch dlatego padło na taki duet :-)

Teraz prośba o dawkowania będę stosował go razem z LEAN FX - producenci jednego jak i drgiego sugerują stosować pierwszą porcję rano naczczo po przebudzeniu - są jakies przeciwwskacania aby jednocześnie rano zażywać oba specyfiki czy lepiej w odstępach czasowych ???.

Jak najkożystniej rozłożyć dzienne  dawkowanie tych supli ???.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomi

Z tego co się orientuje to dodają oni zawsze do paczek rozpisaną suplementację.

Natomiast odpowiadając na Twoje pytanie to jak najbardziej można, a w przypadku Target-A2 nawet trzeba stosować je rano i łączyć ze sobą. Po jakichś 20-30 minutach możesz zjeść posiłek.

Osobiście stosowałbym Lean FX codziennie rano po przebudzeniu 1 kap. przed treningiem 1 kap. oraz przed snem 1 kap.

Target A-2 można stosować w identycznych porach i dawkach lub 1 kap. rano i 2 kap. przed treningiem lub w czasie największej przerwy miedzy posiłkami. Jeśli trenujesz rano, wtedy 2 kap. przed treningiem, a 1 kap. 6-8h po pierwszej porcji.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz jeszcze dzięki za pomoc .

Trenuje niestety wieczorem (20 - 21) - zastanawia mie wieczorna "porcja"  - o 19 tej przed treningiem 1x Lean + 1x Target A2 i przed snem (22-23) kolejna porcja 1x Lean + 1x Target - nie za krótkie odstępy czasowe między porcjami ???.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróć uwagę, na fakt że żaden ze składników ani z Target-A2, ani z Lean FX nie wystepuje w Thermocore, a każdy z nich oddziałuje na inne receptory w organizmie, stad też takie połączenie jest bardzo dobrą opcją, suplementy wykazują efekt komplementarny względem siebie. Lean FX blokuje kortyzol, a Target-A2 blokuje alfa receptory, także na spalanie uporczywego tłuszczu to bardzo dobra opcja.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Ja również chciałbym zasięgnąć porady ekspertów, którzy się tu aktywnie wypowiadają i pomagają :)

Informacje o mnie w pigułce:

- 22 lata

- 182 cm wzrostu

- waga na poczatku marca: 101-102 kg. Wtedy też padła decyzja o wzięciu się za siebie

- aktualna waga: 87-88 kg

- trening: aerobowy, sumienna 1h dziennie (orbitrek albo bieganie)

- dieta: nic szczególnego. Odłożenie fast foodów, jedzenie wielu małych posiłków zamiast kilku obfitych, więcej warzyw, mniej jedzenia przetworzonego, więcej picia wody mineralnej, odstawienie "kolorowych" napojów, zaprzestanie podjadania wieczorem. Czasem sobie pozwole na jakąś drobną słodycz

- jestem zdrowy (brak problemów z sercem czy tarczycą)

- w połowie kwietnia po utracie pierwszych kilogramów zakupiłem DYNAMIC FORMULAS THERMOCORE (1 tabl. rano, 2 tabl. pół godziny przed treningiem wieczorem). Był to mój pierwszy spalacz, bałem się skutków ubocznych, ale działał skutecznie (naprawdę czuje, że pomógł) a przy tym delikatnie.

Na razie zaobserwowałem spowolnienie utraty wagi - kilogramy już tak nie lecą, na treningach już się tak nie pocę jak na początku. Czuje również, że metabolizm również się spowolnił (nie potrzebuje już tyle jedzenia co pare miesięcy temu). Chciałbym zrzucić jeszcze z 10-12 kg, najlepiej z brzucha i górnej części klatki piersiowej. Opakowanie Thermocore już mi się kończy i myślę co teraz kupić.

Jaki spalacz/zestaw spalaczy polecacie mi w moim przypadku? Raczej zakupię Lean FX + AD-3, ale nie mogę się zdecydować co z bazowym spalaczem, który będzie dla mnie najlepszy

Pozdrawiam,

Janek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem na pewno powinieneś mieć jakiś spalacz termogeniczny, który bedzie spalał tłuszcz z całego ciała. Jeśli miałeś już Thermocore to możesz spróbować JetFuel Superburn bo zbiera bardzo dobre opinie i ma skuteczny skład, podobnie jak Thermocore nie ryje głowy. Z Lean FX i AD-3 powinna być miazga.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam..

Przede wszystkim "Stronka" wielki szacunek i uznanie...Bardzo precyzyjne udzielanie odpowiedzi na każdego rodzaju pytania robi wrażenie..

Mam trochę lat do nadrobienia nie tylko w zakresie suplementacji ale formy fizycznej przede wszystkim. Dużo nowości pojawiło się na rynku i wydaje mi się,że właśnie tu uzyskam pomoc.. :)

Krótko zwięzle i na temat..Zawsze byłam fanatykiem zdrowego stylu zycia..<18 lat wegetarianizmu nigdy nie narzekałam na niedobór witamin czy minerałów> 3 razy w tygodniu siłownia,a weekendami basen.Wiadomo jak każda zdrowa kobieta,chęć posiadania potomstwa dopadła także i mnie..Zaczęło być pod górkę przymusowa konsumpcja mięsa,kilka terapii hormonalnych i ani się obejrzeć 20kg przybyło szybko jak goście na darmową wyżeke,a efekt odbicia w lustrze wywoływał taki wyraz twarzy :o..Siedzący tryb pracy 11h dziennie niestety nie ułatwia szybko wrócic do sylwetki z przed lat..ale właśnie dzisiaj kupiłam ThermoCore i mam nadzieje,ze to trafny wybór,rozpisałam plan treningowy w trybie 3dniowym i od piątku pełna mobilizacja..Czy mam brać równolegle dla szybkiego efektu coś jeszcze?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyszka

Wspomniałaś iż masz siedzący tryb życia, zapewne też spowolniony metabolizm i sporo estrogenów po kuracjach hormonalnych i ciąży. Jeśli nie jesteś już w okresie laktacji możesz do zakupionego Thermocore'a dodać suplement nasilający metabolizm spoczynkowy. Przyspiesza on działanie tarczycy, a co za tym idzie przemianę materii. Najpopularniejszym jest Lean FX a jednym z najlepszych składowo Cannibal Claw

Musisz jednak wziąć pod uwagę, że tego typu produkty nie tylko mocno przyspieszają przemianę materii i co za tym idzie zwiększają wydatek energetyczny - może to prowadzić do zwiększenia łaknienia i jeśli nie będziemy tego kontrolowali to efekt będzie odwrotny do zamierzonego.

Po ciąży układ hormonalny jest mocno rozregulowany, następuje nie do końca prawidłowy metabolizm estrogenów, odpowiedzialnych m.in. za gospodarkę wodną i tłuszczową organizmu, w tej materii bardzo dobrze sprawdza się naturalny składnik jakim jest DIM

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

potrzebuję pomocy. 

Od marca ćwiczę 3-4 w tygodniu na siłowni. Głównie siłowo + cardio. 

Od tego czasu na wadzę zgubiłam jedynie kilogram, jeżeli chodzi o obwody to wygląda to trochę lepiej. 

Pojawił się zarys mięśni ale moim celem jest oczywiście zgubienie kilku kilogramów, szczególnie z brzucha, ud i pośladków. 

Obecnie moja dieta ma około 1650 kcal, przy wzroście 158cm i 55-56kg.  

Dietę trzymam w 90%, niestety ostatnio motywacja mi spada. 

Jeżeli chodzi o suplementy to poza białkiem, bcaa i sporadczynie carbo nic innego nie przyjmuję i nie przyjmowałam.

Nie mam problemów zdrowotnych, które mógłby ograniczać branie spalaczy.

Doradźcie mi proszę spalacz, który nie zwali mnie z nóg a będzie skuteczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mgm

Pierwsza kwestia jaka rzuciła się w oczy to niewielki spadek wagi przez okres 3 miesiący (średnio 300g/msc) i suplementacja carbo, która przynosi więcej szkód niż korzyści.

Temat carbo jeszcze chyba nie był w tym wątku szerzej poruszany, więc pozowlę sobie napisać kila zdań na ten temat.

Węglowodany typu carbo są to mocno przetworzone węglowodany o wysokim indeksie glikemicznym (bliskim 100 lub w niektórych przypadkach powyżej 100) złożone głównie z glukozy, maltodekstryn i fruktozy, czasami producenci dodają też sachorozę, czyli cukier biały.

W teorii carbo ma uzupełnić uszczuplone podczas treningu zapasy glikogenu. Wiele osób redukujących tłuszcz popija napoje węglowodanowe przed czy podczas treningu, nie wiedząc, że w takiej sytuacji organizm nie będzie czerpał energii z tłuszczu (która nie jest dla niego łatwo dostępna, gdyż z komórek tłuszczowych muszą uwolnić się trójglicerydy, które potem w procesie lipolizy będą transportowane do mitochondriów i przekształcane w energię). Znacznie łatwiej organizmowi czerpać łatwo dostępną energię w postaci glukozy, czyli tej dostarczanej w napojach węglowodanowych (każdy węglowodan finalnie przekształca się w glukozę, a te węglowodany zawarte w carbo czy napojach izotonicznych bardzo szybko się w nią przekształcają podnosząc szybko poziom cukru we krwi).

Jak można łatwo wywnioskować z powyższego, dostarczając organizmowi węglowodany typu carbo, nie będzie on sięgał po rezerwy tłuszczowej, a korzystał z energii zawartej w tego typu produktach.

Jest jeszcze inna kwestia spożywania produktów, które nasilają sekrecję insuliny. Kiedy poziom tego hormonu jest wysoki, nie jest możliwa lipoliza, czyli spalanie tłuszczu.

Podsumowując więc, idąc na trening, np. aerobowy, pijąc bezpośrednio przez lub popijając podczas treningu, nie ma co liczyć na efektywne spalanie tłuszczu. Jedyna dopuszczalna opcja to spożywanie carbo po treningu, chociaż i to nie jest potrzebne, ani do końca wskazane. Uzupełnić glikogen można każdymi innymi węglowodanami za wyjątkiem błonnika i nie trzeba zrobić tego od razu po treningu, gdyż jego resynteza tra do 24h.

Wracając do Twojego pytania, myślę że w Twoim wypadku najlepszą opcją byłby JetFuel SuperBurn, który nie "trzepie po głowie", a bardzo dobrze spala tłuszcz z całego ciała. Jeśli możesz sobie pozwolić na dodatkowy produkt, to możesz powyższy spalacz połączyć z suplementem przyspieszającym metabolizm spoczynkowy i spalający tłuszcz także w okresie nocnym, czyli popularny Lean FX. W składzie posiada on dodatkowo substancje aktywne redukujące poziom kortyzolu, przez co zwiększona jest ochrona mięśni i nasilone spalanie tłuszczu z tzw. boczków.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i jak każdy tutaj mam pytanie.

mam 37lata 72kg 178 wzrostu

Cwicze juz prawie rok, treningi cardio do tego 6 weidera, aeroby trening 5 razy w tyg od trzech miesiecy jadę na spalaczu Redline ultra hardcore i troszkę tego fatu zeszło bo aż 6 kg ale nadal jest jeszcze tego sporo.

Co Bylo by godne polecenia na zrzucenie tego balastu aby odsłonić to co pod i żeby zredukować wodę podskórna.

Najbardziej zależy mi Na Klatce Piersiowej brzuchu i biodrach bo tylko tam jest tłuszczyk

Często mam wrażenie "nadętego" brzucha .

Gdy jednak trenuje, mięśnia są napięte to wszystko inaczej wygląda, znacznie lepiej, ale jak normalny dzien nie trenujacy no to

widać fat.

Co do diety to zdrowe dużo warzyw drób wołowina nabiał ale nie regolarnie brak czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam brałem cały czas lipodrene z  AD3 PCT no i AD3 mi sie skonczylo po miesiacu czy warto dokupic jeszcze raz AD3 czy moze lepiej dorzucic Target A2? zostało mi jeszcze troche tłuszczytku na brzuchu w 2 miesiace zgubułem 17cm w pasie :) i 14kg :)    zastanawiałem sie takze nad Core Burn 150kap  zamiast Targeta A2 co było by lepsza opcja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak oceniacie skład Lipoderne Hardcore w stosunku do zwykłej wersji Lipoderne ? Opłaca się jeszcze do wersji hardcore dokładać coś z dodatkową johą na ostatni szlif?

Dlaczego z rankingu wypadł Hellfire ? Z tego co wiem ma jeden z najlepszy składów.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipodrene Hardcore to połączenie klasycznego Lipodrene w żółtych tabletkach z dodatkowymi stymulantami, więc spala tak samo dobrze, ale nieco mocniej pobudza. Hellfire w starej mocnej wersji bodajże nie jest już nigdzie dostępne, a ranking przedstawia aktualnie dostepne na rynku najlepsze spalacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodyg

najlepiej stosować wymiennie, wtedy receptory cały czas będą uwrażliwione na działanie składników aktywnych. AD-3 można stosować bez przerwy przez 8 tygodni.

Core Burn lepiej sprawdza się przy dużym poziomie otłuszczenia, natomiast Target A2 ze względu na swoją charakterystykę (blokowanie alfa receptorów przez co uwalniane są trójglicerydy z tkanki tłuszczowej białej) lepiej przy niższym poziomie tkanki tłuszczowej.

Alien098

Najlepszą opcją w cely maksymalizacji efektów byłoby włączenie boostera metabolizmu i blokera kortyzolu w jednym jak Lean FX. Takie połączenie sprawi że tkanka tłuszczowa będzie atakowana na różnych torach, wielopoziomowo przez co redukcja nastąpi szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Ja również chciałbym zasięgnąć porady ekspertów, którzy się tu aktywnie wypowiadają i pomagają  

Informacje o mnie w pigułce:

- 24 lata

- 185 cm wzrostu

- waga w maju 2014 roku - 95 kg Wtedy też padła decyzja o wzięciu się za siebie

- aktualna waga: 85 kg

- trening: W maju 2014 "zacząłem coś robić", było to 1-2 razy (łącznie coś z tych rzeczy) w tygodniu basen, rower lub marszobieg (2 minuty marszu minuta truchtu i tak z pół godziny)

- dieta: nic szczególnego. Odłożenie fast foodów, mniejsza ilość jedzenia, staram się jeść częściej, więcej picia wody mineralnej, odstawienie "kolorowych" napojów, zaprzestanie podjadania wieczorem. Czasem sobie pozwole na jakąś drobną słodycz. Teraz po prostu jem bardziej "normalnie", bez specjalnej diety, kiedyś jadłem tragicznie. 

Tym sposobem zgubiłem 10 kg w 2-3 miesiące (po pierwszej przejażdżce rowerem 40 km organizm zwariował i po jednej przejażdżce schudłem 3 kg). Teraz znalazłem pracę przed komputerem potem w domu też tylko komputer, spadek wagi się zahamował już na ponad 9 miesięcy a chcę zgubić jeszcze z 10 kg. Dalej aktywność to głównie raz w tygodniu (czasami dwa) rower LUB basen LUB marszobieg. Myślę że metabolizm jest tragiczny, że nie jem dużo (obiad (przeważnie tylko jedno danie) + 4-6 kromek chleba dziennie) i raczej zmniejszać nie powinienem. Moja aktywność fizyczna do tej pory była praktycznie ZEROWA (jak poszedłem pograć w piłkę na godzinę to mam zakwasy przez tydzień na całym ciele nawet w miejscach gdzie bym nie pomyślał że mam mięśnie). Przede wszystkim mam straszny i tłusty brzuch (105 obwodu) reszta w miarę cienkie. Żadnego spalacza w życiu nie używałem, ale teraz zamierzam jakiś wypróbować. Sam myślę, że na początek powinienem wziąć jakiś słabszy (mała aktywność, pierwszy kontakt ze spalaczem) i myślałem o ACTIVLAB Machine Man BURNER - co o nim myślicie? Dobry będzie w moim przypadku? Chciałem brać miesiąc po 4 tabletki dziennie jak zalecają i potem ewentualnie mocniejszy. Czy od razu polecicie coś mocniejszego? Co konkretnie dla mnie? Czy takie z pierwszej strony się dla mnie też nadadzą np. Inferno?? Albo kategoria 4 nie będzie za mocna? Obecnie i tak nie mam aż tylu pieniędzy raczej ew. na jeden mocny (jak inferno z opisu chyba mi się najbardziej spodobał) lub ew. za miesiąc dopiero na cały zestaw z kategorii 4. Czy nawet po zrezygnowaniu z 1 dnia aktywności fizycznej a braniu najmocniejszych spalaczy jest jakaś szansa na gubienie wagi? (tak czytałem wszystko na pierwszej stronie, wiem, że nie da się tego stwierdzić, tak tylko pytam jeszcze dla pewności czy jest jakaś szansa, czy one naprawdę mogą aż tak dobrze działać??) Oraz czy taki ACTIVLAB Machine Man BURNER też ma szanse przynieść takie efekty? Żebym się z kolei po nim nie zniechęcił do takich produktów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...