Skocz do zawartości

Rekomendowana wypowiedź

W dniu 3.05.2021 o 13:29, AniaB. napisał:

Bardzo dziękuje za odpowiedź, błądzę w tym jak dziecko we mgle a teraz czuje ze się uda 💪. Zamawiam . 
moge jeszcze poprosić o to jak dawkować. Zamówiłam wszystkie 3 produkty . 
Jeszcze raz dziękuję

Pozdrawiam 

Przed śniadaniem: 1 kap. Steel Core + 1 kap. Claw

Do śniadania: 3 kap. Diuretic Complex

Przed ćwiczeniami lub przed obiadem: 1 kap. Steel Core + 1 kap. Claw

Do obiadu: 3 kap. Diuretic

Przed snem: 1 kap. Steel Core + 1 kap. Claw

W dniu 3.05.2021 o 13:53, Vladarinho napisał:

Witam, bardzo prosił bym o poleenie suplementów oraz spalacza który pomógł by mi w zrzuceniu zbędnej wagi. 

Moim celem jest schudnięcie do 80 kg, niestety nie jestem osobą aktywną fizycznie oraz mam nadciśnienie.

Mój cel zacząłem realizować od diety, niezbtyt restrykcyjnej ponieważ ograniczyłem kalorie oraz brałem spalacz lit the fuck up, niestety przez krótki okres, ponieważ miał on za duże dziełanie pobudzające, teraz biorę EVO LAB Alphaburn, jedną tabletkę naczczo oraz jedną przed obiadem. Taka dieta połączona ze spalaczem pozwoliła mi schudnąć ok. 20 kg. od grudnia zeszłego roku, ale w tej chwili waga stoi od ok trzech tygodni. Bardzo proszę o pomoc, ponieważ nie jestem za bardzo w temacie.

  • wiek - 25
  • waga - 101 schudłem z 120 od grudnia 2020
  • wzrost - 184
  • liczba posiłków - brak stałych posiłków, ok 3- 4 dziennie, jem wszystko w ograniczonej ilości, staram trzymać do 1800  kalorii dzinnie
  • Brak aktywności fizycznej, lub umiarkowana ok 6km dziennie na rowerze, pracuję siedząc przy komputerze ok 10h dziennie 
  • przeciwwskazania zdrowotne - nadciśnienie 

Przy nadciśnieniu unikał składników pobudzających. Ponadto na dość wysoką jeszcze wagę dostarczasz mało kcal więc zapewne z metabolizmem też nie jest najlepiej. Ja na Twoim miejscu celowałbym w połączenie mimetyka insuliny z boosterem metabolizmu. Raczej z takiego rozwiązania możesz odnieść najwięcej korzyści patrząc przez pryzmat tego co napisałeś. Zerknij sobie np. na połączenie Applied iDrive i Cannibal Claw. W mojej ocenie najlepsza metoda na przełamanie stagnacji, a później możesz np. wrócić do Alphaburna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9tys.
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

MOJE PRZEMYŚLENIA I OPINIE - w większości pozytywne 63KG - 6 = 57KG w trzy miesiące Witam wszystkich. Chetnie podziele sie opinia i przemyśleniami na temat kilku produktow jakie stosowalam i stos

Witam  Dwa miesiace stosowania spalaczy dieta  bilans ujemny 400 kalorii oraz silownia - 3 dni silowe 3 dni bieznia po godzinie szybki marsz oraz zero piwa vodki itp  burn24 dwa opak, lean f

Od siebie mogę dodać opinie na temat kilku spalaczy tłuszczu które do tej pory stosowałam. Ground Zero w mojej opinii zasłużone pierwsze miejsce, oceniam 10/10. Czysta energia i chęć do działania

Dodane grafiki

Witam, trafiłam właśnie na tę stronę. Chciałabym kupić przykładowy zestaw dla kobiet, taki jaki jest podany w pierwszym poście (thermo craze + Alphaburn) , moje pytanie brzmi tylko czy informacje podane w tym pierwszym poście są nadal aktualne? Bo czytając inne posty widzę, że piszecie że niektóre suplementy zmieniły skład na gorsze itp. 

Czy te konkretne nadal są warte polecenia? 

(Kobieta, 26 lat, 165 i 58 kg, ćwiczę 5 dni w tygodniu po 45 minut, mięśnie na zmianę z interwałami, potrzebuje zrzucić resztki tłuszczyku z brzucha, żeby pokazać trochę mięśni) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thermo Craze i Alphaburn cały czas mają taki sam skład, więc śmiało możesz po nie sięgać. Wiadomo, że nie ma idealnego spalacza dla każdego i jeśli ktoś np. bardziej potrzebuje czegoś na metabolizm czy cukier niż tłuszcz biały to polecane się inne suplementy. NIe mniej u Ciebie widzę dość niską wagę i sporą aktywność, więc zestaw który podałaś będzie jak najbardziej ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Kobieta 37 lat, waga 69, wzrost 157. Szukam jakiegoś dobrego , sprawdzonego spalacza tłuszczu.

Aktywność fizyczną oceniam na średnią, staram się robić każdy dzień min.10 000 kroków, raz w tygodniu jakieś bieganie, ograniczenie słodyczy, cukrów choć czasami, a może często są napady obżarstwa.Nie mam żadnych chorób.

Co możecie polecić na zgubienie tłuszczu i zbędnych kilogramów???

Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w miarę regularnie się ruszasz to można byłoby sięgnąć po spalacz termogeniczny, najlepiej w połączeniu z blokerem apetytu skoro łapią Cię nadmierne napady głodu. Takie akcje są jakby nie było chyba największym wrogiem dobrej redukcji bo w parę dni można zaprzepaścić efekty długotrwałej roboty. Sam celowałbym w połączenie ANS Thermo Craze + Amix Carb Blocker, oczywiście pod warunkiem że tolerujesz kofeinę i składniki pobudzające. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są to bardzo dobre produkty w swojej klasie, jednak akurat na podstawie tego co napisałaś moim zdaniem o wiele ważniejszą kwestią jest zahamowanie apetytu od produktu diuretycznego. Co do spalacza to zarówno Thermo Craze jak i Clinical Burn są bardzo dobrymi produktami w swoich kategoriach cenowych. Na pewno Clinical ma bezkonkurencyjny stosunek ceny do składu oraz podnosi poziom energii lepiej niż nie jeden drogi spalacz. Nie mniej Thermo Craze ma zdecydowanie ciekawszy skład strikte pod względem bezpośredniego działania na tkankę tłuszczową. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,wiem już że połączenie Jetfuel superburn i liporedux jest ok na początek a czy w trakcie mogę dołożyć Cannibal claw? i jak je połaczyć żeby było GIT?

45 lat,173 cm ,102 :( aeroby i skakanka 2-3 razy w tygodniu, poza tym praca siedząca

wiele prób zawsze jojo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Cannibal Claw możesz sobie dołożyć, nie ma ku temu żadnych przeciwwskazań, a sam produkt to jeden z najlepszych boosterów metabolizmu. Co do dawkowania:

SuperBurn 2 kap. rano i 2 kap przed ćwiczeniami lub przed obiadem

Liporedux 10-12 naciśnięć pompki 2 razy dziennie, zachowując przerwę kilka godzin

Claw - 3 razy dziennie po 1 kapsułce, np. rano, przed treningiem i przed snem.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.05.2021 o 08:58, Rumcajs napisał:

Tak Cannibal Claw możesz sobie dołożyć, nie ma ku temu żadnych przeciwwskazań, a sam produkt to jeden z najlepszych boosterów metabolizmu. Co do dawkowania:

SuperBurn 2 kap. rano i 2 kap przed ćwiczeniami lub przed obiadem

Liporedux 10-12 naciśnięć pompki 2 razy dziennie, zachowując przerwę kilka godzin

Claw - 3 razy dziennie po 1 kapsułce, np. rano, przed treningiem i przed snem.

Mam jeszcze pytanie ,co zamiast cannibal claw jako bloker apetytu  moge dołaczyc do superburna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawych produktów masz np. Carb Blocker od Amix, dobrze też wpływa przy okazji na gospodarkę insulinową. Choć pod kontem efektywności w redukcji wagi mimo wszystko celowałbym w Cannibal Claw w tym połączeniu. Jeśli jednak faktycznie apetyt jest u Ciebie na sporym poziomie to wrzuć sobie ten carb blocker, skład ma pod kontem hamowania głody jak najbardziej przemyślany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Rumcajs napisał:

Z ciekawych produktów masz np. Carb Blocker od Amix, dobrze też wpływa przy okazji na gospodarkę insulinową. Choć pod kontem efektywności w redukcji wagi mimo wszystko celowałbym w Cannibal Claw w tym połączeniu. Jeśli jednak faktycznie apetyt jest u Ciebie na sporym poziomie to wrzuć sobie ten carb blocker, skład ma pod kontem hamowania głody jak najbardziej przemyślany.

Dzięki za info,poczytałam  sobie juz na ten temat i własnie to zamówiłam  :)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, jako laik mam pare pytan odnosnie spalaczy. przejzalem forum ale chcialbym potwierdzic aspekty z osobami z wiedza.

Moje Dane

38 lat

6 treningow areobowych w tygodniu 1-2 h. Treningi rozpoczynam miedzy 17 a 21

Wzrost 182cm, waga 88kg, brak przeciwskazan zdrowotnych

po sugestiach z forum zakupilem ANS Thermo Craze + Evolab Alphaburn

1 pytanie: Jak najlepiej stosowaz powyzsze w dni treningowe i bez treningu i czy zwiekszac dawke w w ktoryms z produktow?

Dzien treningowy

na czczo rano 40 min przed posilkiem Thermo + Alphaburn po 1 tab ( czy wiekszyc pozniej do 2 tab thermo?)

przed obiadem 40 min przed posilkiem Thermo + Alphaburn po 1 tab ( czy wiekszyc pozniej do 2 tab thermo?)

przed trenigniem Alphaburn 1 tab

Dzien nietreningowy tak samo ?

2 pytanie: Gdy osiagen zamierzony efekt jak konczyc kuracje ze spalaczem schodzic jakos schdkowo czy z dnia na dzien przerwac?

 

Z gory dziekuje za odpowiedz dla zoltodzioba 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dni treningowe pierwszą porcję spalaczy daj sobie rano, a drugą przed treningiem. Nie ma sensu wtedy dawać Thermo Craze przed obiadem. Ja brałbym tak:

DT:

1 kap Thermo Craze + 1 kap. Alphaburn rano na czczo

1 kap. Alphburn przed obiadem

1-2 kap Thermo Craze + 1 kap. Alphaburn przed treningiem

Dni Wolne:

1 kap Thermo Craze + 1 kap. Alphaburn rano na czczo

1 kap. Thermo Craze + 1 kap. Alphaburn przed obiadem

1 kap. Alphaburn przed kolacją

Co do drugiego pytania to można śmiało odstawić od razu, nie ma potrzeby schodzić z dawek. Ważne jest aby po zakończeniu suplementacji nie wrócić do złych nawyków żywienowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy lek ssri mała dawka przyjmowana codziennie może kolidować z Alpha Lean Brawn Nutrtion? Tzn. czy jest tam w składzie coś co poprawia nastrój - podnosi poziom serotoniny, dopaminy itp. Z tego powodu i kilku innych względów odrzucilem Fenix Ground Zero. Alpha wydaje się spalaczem bardzo przemyślany i bezpiecznym, ale nie znam działania kilku składników, a lepiej nie ryzykować podwójnego podnoszenia serotoniny. Dla przykładu, niepozorna i bezpieczna Theanina w zestawieniu ssri może narobić kłopotów. Proszę o podpowiedź.

Niestety produkcja mojego ulubionego Cheetah jest wstrzymana, bo w lipcu jest premiera nowej wersji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.04.2021 o 13:48, Psyc napisał:

Wracam na krótka recenzje zakupionego zestawu (Thermo Craze + Alphaburn + Erease Fast):

Przyznam że w jednej kwestii nie posłuchałem rad - znając moja tolerancję na naprawdę mocna stymulacje od pierwszego dnia zarzuciłem pełen zestaw. Nie czekałem kilka dni bez Alphaburna... I jak dla mnie nie było ZA mocno...

Zestaw w moim odczuciu bardzo dobrze dobrany bo dodaje mi motywacji i energii w ciągu dnia (a cierpiałem na lekkie braki na redukcji) a podczas treningu pocę się jak świnia - można wyrzymac koszulkę z potu po treningu. Ciężko mi jeszcze ocenić pelna skuteczność zestawu bo stosuje dopiero od 4 dni... ale myślę że te poty to dobra oznaka. Wrócę z dodatkową recenzja po skończeniu opakowań...

Przy okazji jedno pytanie - czy w tym zestawie jest coś chroniącego beztluszczowa mase mięśniowa podczas redukcji? Czy trzeba coś dodatkowo zarzucić? Przyznam że temat spalaczy jest jeszcze dla mnie dość nowy.... @Rumcajs @Kazam

Jak taki zestaw dawkować? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, chciałbym schudnąć jak najszybciej. Mam 164 cm i 81kg. Chciałbym zbić do 54-55kg. Chciałbym stosować, takie które nie powodują żadne skutki uboczne. Kiedyś stosowałem l-carnitine olimp ok. 5 lata temu i schudłem ponad 25kg w 3 miesięcy. 

Trening: Rower pon-pt 30-50km, weekend sob-nd regeneracja. Siłownia w domu, ale rzadko.

Pozdrawiam!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.05.2021 o 18:23, rija2 napisał:

Witam

Czy lek ssri mała dawka przyjmowana codziennie może kolidować z Alpha Lean Brawn Nutrtion? Tzn. czy jest tam w składzie coś co poprawia nastrój - podnosi poziom serotoniny, dopaminy itp. Z tego powodu i kilku innych względów odrzucilem Fenix Ground Zero. Alpha wydaje się spalaczem bardzo przemyślany i bezpiecznym, ale nie znam działania kilku składników, a lepiej nie ryzykować podwójnego podnoszenia serotoniny. Dla przykładu, niepozorna i bezpieczna Theanina w zestawieniu ssri może narobić kłopotów. Proszę o podpowiedź.

Niestety produkcja mojego ulubionego Cheetah jest wstrzymana, bo w lipcu jest premiera nowej wersji...

W Alpha Lean nie ma składników, które w jakikolwiek sposób ingerowałby w układ nerwowy, więc pod tym względem nie powinno być żadnych niepożądanych działań.

19 godzin temu, xabo napisał:

Hej, chciałbym schudnąć jak najszybciej. Mam 164 cm i 81kg. Chciałbym zbić do 54-55kg. Chciałbym stosować, takie które nie powodują żadne skutki uboczne. Kiedyś stosowałem l-carnitine olimp ok. 5 lata temu i schudłem ponad 25kg w 3 miesięcy. 

Trening: Rower pon-pt 30-50km, weekend sob-nd regeneracja. Siłownia w domu, ale rzadko.

Pozdrawiam!

 

 

Raczej taka redukcja była zasługą treningu i deficytu kalorycznego, bo l-karnityna według badań nie wpływa na utratę tkanki tłuszczowej i skład ciała. Dawno zostało to już obalone. Jeśli szukasz czegoś co działa nie stymulująco na układ nerwowy, a jednocześnie ma kliniczne dawki składników o potwierdzonym działaniu to śmiało możesz sprawdzić Brawn Alpha-Lean.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Solaros napisał:

W Alpha Lean nie ma składników, które w jakikolwiek sposób ingerowałby w układ nerwowy, więc pod tym względem nie powinno być żadnych niepożądanych działań.

Raczej taka redukcja była zasługą treningu i deficytu kalorycznego, bo l-karnityna według badań nie wpływa na utratę tkanki tłuszczowej i skład ciała. Dawno zostało to już obalone. Jeśli szukasz czegoś co działa nie stymulująco na układ nerwowy, a jednocześnie ma kliniczne dawki składników o potwierdzonym działaniu to śmiało możesz sprawdzić Brawn Alpha-Lean.

Dziękuje za odpowiedź!

Brawn Alpha-Lean to nowy suplement na rynku? opinii brak albo ich bardzo mało. Jeśli miałbym go stosować, to jak najlepiej stosować w dni treningowe i bez treningu? jak wcześniej wspomniałem - pn-pt 30-50km rower / sob-nd regeneracja. Coś jeszcze dokupić czy sam Brawn wystarczy? 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema, jaki spalacz polecacie? myslałem nad pure clinical burn, jest dość budżetowy i z opinii jest jak najbardziej opłacalny i działający. 21 lata 96 kg 174cm , jem 3 posiłki dziennie, robie 3 treningi fbw pn, sroda i piatek o godzinie 11 najczesciej, a w dni nie treningowe jeżdze na rowerze. Do tego biore kreatyne a diete uzupełniam białkiem. I jaki wybrać spalacz żeby wspomóc to spalanie? Za niedługo lato.. i pasuje przyśpieszyć ten proces. innych spalaczy nie brałem ale brałem kofeine, lub jakies inne przedtreningówki nie wiem czy ma cos to do znaczenia ale tez pobudza w miarę. Najbardziej zależy na spaleniu z brzucha i klatki piersiowej nie wiem czy ma to znaczenie. oraz jak dawkować, dziękuję z góry i pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, pompka543 napisał:

siema, jaki spalacz polecacie? myslałem nad pure clinical burn, jest dość budżetowy i z opinii jest jak najbardziej opłacalny i działający. 21 lata 96 kg 174cm , jem 3 posiłki dziennie, robie 3 treningi fbw pn, sroda i piatek o godzinie 11 najczesciej, a w dni nie treningowe jeżdze na rowerze. Do tego biore kreatyne a diete uzupełniam białkiem. I jaki wybrać spalacz żeby wspomóc to spalanie? Za niedługo lato.. i pasuje przyśpieszyć ten proces. innych spalaczy nie brałem ale brałem kofeine, lub jakies inne przedtreningówki nie wiem czy ma cos to do znaczenia ale tez pobudza w miarę. Najbardziej zależy na spaleniu z brzucha i klatki piersiowej nie wiem czy ma to znaczenie. oraz jak dawkować, dziękuję z góry i pozdrawiam. 

Pod względem stosunku cena do jakości Pure Clinical Burn wypada bardzo dobrze, choć jeśli budżet Ci pozwala to zaiwestowałbym w coś z wyższej półki jeśli chodzi o sam potencjał spalający tłuszcz np. ANS Thermo Craze. Masz tam znacznie więcej składników termogenicznych, w tym także związki działające typowo na tkankę tłuszczową brzuszną, więc w mojej ocenie byłby lepszą opcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, xabo napisał:

Dziękuje za odpowiedź!

Brawn Alpha-Lean to nowy suplement na rynku? opinii brak albo ich bardzo mało. Jeśli miałbym go stosować, to jak najlepiej stosować w dni treningowe i bez treningu? jak wcześniej wspomniałem - pn-pt 30-50km rower / sob-nd regeneracja. Coś jeszcze dokupić czy sam Brawn wystarczy? 

Pozdrawiam!

W Polsce może to nowość, ale w UK jest od wielu miesięcy i na forach anglojęzycznych zbiera bardzo dobre opinie. Na jakimś blogu (z USA) była jego recenzja jeśli dobrze pamiętam, pisali, że producent miał niezły pomysł na produkt, wziął wszystkie opatentowane składniki na spalanie tłuszczu jakie pojawiły się w ciągu ostatnich kilku lat na rynku (takich, które nie pobudzają) i wepchał do jednego produktu. Monopreparaty oparte o L-Baiba czy Paradoksyne lub Lean GBB zbierały dobre opinie, więc połączenie tego wszystkiego powinno działać bardzo dobrze. Gdybyś próbował daj znać, bo coraz mniej na rynku dobrych spalaczy bez kofeiny czy innych pobudzaczy. Na na szczęście mam większy wybór po lubię stymulanty :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...