Skocz do zawartości

Rekomendowana wypowiedź

  • Odpowiedzi 2,9tys.
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

MOJE PRZEMYŚLENIA I OPINIE - w większości pozytywne 63KG - 6 = 57KG w trzy miesiące Witam wszystkich. Chetnie podziele sie opinia i przemyśleniami na temat kilku produktow jakie stosowalam i stos

Witam  Dwa miesiace stosowania spalaczy dieta  bilans ujemny 400 kalorii oraz silownia - 3 dni silowe 3 dni bieznia po godzinie szybki marsz oraz zero piwa vodki itp  burn24 dwa opak, lean f

Od siebie mogę dodać opinie na temat kilku spalaczy tłuszczu które do tej pory stosowałam. Ground Zero w mojej opinii zasłużone pierwsze miejsce, oceniam 10/10. Czysta energia i chęć do działania

Dodane grafiki

Hej ! To są moje parametry, po specjalnym badaniu:

Typ sylwetki: mocne umięśnienie, brak otłuszczenia.

Wiek: 23 lata

Wzrost: 178 cm

Masa Ciała: 88 kg

Białko: 15,7 norma:(11-12,4)

Woda: 53,9 kg (39.3 - 42.4)

% tkanki tłuszczowej - 16 % (15-20)

Teraz mam takie pytanie. Wcześniej stosowałem już spalacze, to było jakieś 2 lata temu, caniball claw, inferno i cos tam jeszcze już nie pamiętam. Codziennie wykonuje intensywny wysiłek fizyczny, głównie crossfit codziennie, czasami bieganie po 8 - 10 km. Ogólnie uważam, że mój organizm jest dość przyzwyczajony do spalaczy, dlatego poszukuje jakieś silnego spalacza, który dawałby mi kopa na treningach, chciałbym również trochę zrzucić z wagi i z % zawartości tkanki tłuszczowej. Plus chciałbym bardzo pozbyć się wody z organizmu, bo jak widać, jest ona w dość znacznym nadmiarze. Jaki preparat polecacie, który oprócz pobudzenia i spalania tkanki tłuszczowej pozbył by się wody z organizmu ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary

Ground Zero ma na pewno zdecydowanie mniej składników pobudzających niż Redline i dlatego sprawdzi się lepiej, jednak wszystko zależy od Twojego ciśnienia, jeśli jest stabilne to można jak najbardziej, jeśli nie to postaw na Burn24. Możesz dołożyć do tego np. Erase Fast który doskonale usuwa zatrzymaną wodę podskórną i nadaje sylwetce bardzo fajną twardość poprzez obniżenie estrogenów. Przede wszystkim nie chodzi o jakiś konkretny, jednak jeśli cały produkt to pobudzacze to warto to z góry odpuścić, mimo że kiedyś ten spalacz był znacznie lepszy składowo i stąd dobre opinie o tym środku.

Macieklesz

Tak jak wspomniałeś o swoich posiłkach to przed każdym z nich dorzuć porcję Burn 24, najlepiej na około 20 minut wcześniej. Bezpośrednio przed treningiem nie stosuj tego środka, gdyż reguluje poziom cukru a działania energetyzującego nie ma nawet najmniejszego.

Pixel94

Jeśli szukasz jednego tak kompleksowego produktu to na pewno w kwestii spalania tłuszczu i usuwania wody podskórnej świetnie sprawdza się Ground Zero. Ma najlepszy skład na rynku z całą pewnością, jedynie może być dla Ciebie nie satysfakcjonujący w kwestii pobudzenia, bo tutaj rzeczywiście ustępuje innym produktom z najwyższej półki. Jeśli Ci nie odpowiada średni poziom energii to zawsze możesz sięgnąć po mocniejszy energetyk jak np. Olympus Ignite i dorzucić do tego Diuretic Complex lub Erase Fast.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam pytanie. Miło wspominam jetfuel superburn i chce wybrać go jako spalacz bazowy. W związku z tym, że mam dość stresującą pracę chcę dorzucić coś na obniżenie kortyzolu - tu wybrać lean-fx? Ciekawi mnie również działanie Alphaburn. Czy mogę go spokojnie łączyć z jetfuelem? Do tego chciałbym dorzucić coś w stylu erase fast, AD-3 lub inny podobny w działaniu środek. Jaki zestaw byłby najefektywniejszy w połączeniu w Jetfuelem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Ja dopiero zaczynam ścieżkę redukcji i mam pytanie jaki spalacz byłby dla mnie najlepszy. Ważę 123 kg przy wzroście 185, umięśnienie raczej skromne. Jestem na diecie od 2,5 tygodnia i jem około 3000 Kcal, chudnę w okolicach 2-2,5 kg tygodniowo, dodatkowo ćwiczę na siłowni 3 razy w tygodniu około 1-1,5h i do tego 20-25 min rowerku, tak mi zaproponował mój trener. Jednak chciałbym przyśpieszyć proces, chciałbym do końca lipca zejść poniżej 100 kg i wrócić do treningów piłki nożnej. nie potrzebuję jakiegoś kopa do treningów bardziej chodzi mi o spalenie niechcianego tłuszczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich - pierwszy mój post na tym forum.

Sytuacja ma się następująco. Na początku maja zamówiłem i otrzymałem Cannibal Inferno Apocalypse Amped. Biorę standardowo 1 kaps rano, 30min przed posiłkiem, druga porcja (2 kaps) popołudniu, bądź 20-30min przed treningiem. Tym samym zacząłem treningi cardio 3x tygodniowo (2treningi w pierwszym tygodniu - 0 kondycji za mocno zacząłem, wolałem poczekać aż się mięśnie zregenerują niż się pozrywać) i zacząłem pilnować michy (conajmniej -400kcal) i ogólnie zmieniłem na lepsze nawyki żywieniowe - brak pustych węgli, więcej pitej wody, więcej białka w diecie, niemal 0 alko. Dodatkowo praca fizyczna o średniej intensywności przez 4h 2x tygodniowo.

Parametry startowe (01.05.2017):

wiek:23

wzrost: 182cm

waga: 103,7kg

BF: 33,4%

Na dzień dzisiejszy jest to:

waga: 101,3kg

BF: 32,3%

 

Teraz to co mnie zastanawia - średnio czuję termogeniczne działanie ww. suplementu. Przy robieniu cardio (Jestem na 3cim tygodniu 6 tygodniowego planu treningowego) nie czuję żebym jakoś specjalnie się grzał. Jedyne co odczuwam to faktycznie trochę więcej energii i lekkie pobudzenie. Moim zdaniem progres, szczególnie przy schodzeniu z takiej wagi początkowej jest raczej słaby. Wiem, że przez forum można tylko domniemać, liczę jednak że pomożecie swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Belcun napisał:

Cześć,
Ja dopiero zaczynam ścieżkę redukcji i mam pytanie jaki spalacz byłby dla mnie najlepszy. Ważę 123 kg przy wzroście 185, umięśnienie raczej skromne. Jestem na diecie od 2,5 tygodnia i jem około 3000 Kcal, chudnę w okolicach 2-2,5 kg tygodniowo, dodatkowo ćwiczę na siłowni 3 razy w tygodniu około 1-1,5h i do tego 20-25 min rowerku, tak mi zaproponował mój trener. Jednak chciałbym przyśpieszyć proces, chciałbym do końca lipca zejść poniżej 100 kg i wrócić do treningów piłki nożnej. nie potrzebuję jakiegoś kopa do treningów bardziej chodzi mi o spalenie niechcianego tłuszczu.

Cześć,

Chcę Twoją uwagę zwrócić na coś innego.
23 kg to bardzo ambitny plan. Czy swoje wyliczenia opierasz na statystykach z pierwszych tygodni redukcji? Tempo to może maleć, co paradoksalnie może być dla Ciebie zbawienne, bo czy liczyłeś ile te 23 kg może oznaczać dla Ciebie mniej cm w pasie?

To będzie zauważalnie dużo. Skóra jednak nie musi być tak bardzo elastyczna jak silna jest Twoja motywacja, dlatego podczas treningów obserwuj te rejony i poświęć im więcej uwagi na siłowni. Nawet profilaktycznie.

Mile wskazane wszystkie formy aktywności, które wywołują skręty tułowia. (intensywny spacer, rolki).
Poniżej 110 odczujesz już taką różnicę w stosunku do sytuacji startowej (i "lekkość"), że będziesz mógł spokojnie wrócić do pierwszych treningów z piłką (jeżeli kolana Ci na to pozwolą). 

Powodzenia

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem pierwszy raz na forum i jestem trochę zielona. Bardzo zainteresowały mnie Wasze tematy. Chciałbym uzyskać poradę w takim przypadku jak mój.  Mam 41 lat,  kobieta, choruję na cukrzycę insulinozależną,  więc jadę na insulinie. Wzrost 174, 69 kg. Praca siedząca 8 godz. Później mogę trochę biegać, chodzić, bo mieszkam na wsi. Cukry dobrze kontrolowane. Chciałbym zrzucić trochę z obszaru brzucha,  ud,  tyłka,  pleców. Ogólnie nie mam przerostów tłuszczu,  raczej wszystko rozłożone proporcjonalnie. Chciałbym zgubić ok 5 kg. Zdrowo bez pobudzaczy.  Nigdy nic nie brałam. Ok 7 lat temu na Dukanie odchudziłam się z 73 kg do 65 kg.  To był max. Proszę o pomoc. Jakieś porady co mogę ewentualnie zażywać. Z góry dziękuję. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie odnosnie połączenia dwóch spalaczy, a konkretnie Inferno Apocalypse (stosowałam około roku temu, skuteczność była widoczna jednak nie powalała na kolana) oraz Alphaburn którego opis bardzo mnie zaciekawił. Pomyślałam zeby je połączyć, lub spróbować samego Alphaburn, czy sądzicie ze mógł by podziałać na mnie lepiej od Inferno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ggggtt
Jeśli ma to być spalacz typowo na kortyzol, to najlepszym produktem w tym zakresie jest SNS Reduce XT
Redukuje on poziom kortyzolu na poziomie nadnerczy, także wykazuje wysoką skuteczność. Warto wziąć jednak pod uwagę, że blokery kortyzolu nie powodują, że będziemy się mniej denerować, gdyż nie są to adaptogeny. Adaptogeny działają tonizująco na układ nerwowy, poprawiają nastrój i samopoczucie, natomiast blokery kortyzolu jak Reduce XT niwelują negatywne skutki stresu.
Obecnie produkowana wersja Lean FX ma już przeciętny skład i na dobrą sprawę nie ma tam żadnego składnika bezpośrednio przyspieszającego metabolizm, natomiast faktywnie wykazuje  działanie redukujące poziom kortyzou, jednak nie na takim poziomie jak chociażby wspomniany wyżej Reduce XT.
Alphaburn to natomiast jeszcze inna kategoria suplementów, jest to tzw. spalacz o działaniu targetowym, jego zakres działania jest dość wąski, gdyż ogranicza się wyłącznie do redukcji kwasów tłuszczowych z adipocytów tłuszczu białego, jednak w tym zakresie pod względem składu jest to nalepszy teo typu produkt na rynku. Zarówno Alphaburn jak i boostery metabolizmu czy blokery kortyzolu, a także adaptogeny, można stosować z GAT JetFuel Superburn.

Belcun
Tak jak jeden z kolegów wspomniał, taki spadek masy ciała na tym etapie odchudzania jest spory i ciężko oczekiwać by proces ten szybciej następował (idąć takim tempem, za rok by nas nie było...) gdyż wiąże się to nie tylko z pozostałościami fałdów skórnych, która nie zdąży się dostosować do objętosci tego co pod nią się znajduje, ale także może spowodować spadek energii i spowolnienie metabolizmu. Spalacz tłuszczu na tym etapie, skoro waga spada w dobrym tempie, nie ma stagnacji i nie potrzebujesz energii dodatkowej, nie jest niezbędny. Oczywiście na początku spada dużo wody, glikogenu i oczywiście też tłuszczu, potem ten proces będzie zwalniał, można wtedy włączyć do suplementacji spalacz tłuszczu czy booster metabolizmu, który siłą rzeczy będzie miał zastosowanie, gdyż wraz ze spadkiem masy ciała, będziesz musiał systematycznie ograniczać podaż kalorii, co wiąże się ze spowolnieniem metabolizmu.
Jeśli jednak chciałbyś lub uważasz że potrzebujesz, właczyć już teraz suplement przyspieszający proces odchudzania, a raczej utrzymujący jak najdłużej taki progress, który w normalnych sytuacjach powinien hamować, możesz sięgnąć po spalacz o działaniu hybrydowym. Najlepiej łączycy w sobie właświwości termogeniczne, czyli spalające tłuszcz wraz ze składnikami przeciwdziałającymi tworzeniu się nowych komórek tłuszczowych. Ta druwa właświwość moim zdaniem jest kluczowa w tym przypadku. Mając duży poziom otłuszczenia, w czasie odchudzania organizm nie redukuje komórek tłuszczowych (z punktu widzenia biologii - za wyjątkiem metod mechanicznych - nie jest to możliwe), a jedynie powoduje ich spłaszczenia poprzez uwalnianie z nich kwasów tłuszczowych. Proces wypełniania na nowo adipocytów kwasami tłuszczowymi może przebiegać znacznie szybciej niż proces lipogenezy, także warto byłoby by spalacz miał właściwości inhibitujące ten proces. Jeśli nie zależy nam dodatkowo na efekcie pobudzenia, to w tym wypadku najlepszą opcją wydaje się być Olympus Assassinate łączycy w sobie wszystkie te właściwości.

KR33P
Jeśli chodzi o Inferno Apocalypse to nie pobudza on mocno (jeśli weźmiemy pod uwagę wszystkie spalacze tłuszczu termogeniczne na rynku), tym bardziej jeśli mamy dużą tolerancję na stymulanty. Wiele osób stosuje Inferno Apocalypse tylko raz dziennie, ale w ilości 3 kap. na raz, np. przed aktywnością fizyczną lub rano po przebudzeniu. Tyczy się to oczywiście osób, których 1-2 kap. nie pobudzają mocno. Z podanych przez Ciebie informacji wynika, że waga spadła o ok. 2,5kg, a poziom tkanki tłuszczowej jedynie o 1%. Już z samej tej informacji można wnioskować, że o ile ujemny bilans kaloryczny faktycznie występuje w Twoim wypadku (chociaż raczej nie jest to 400 kcal - kalkulatory niestety idealnie dokładnie nie wyliczają zapotrzebowania kalorycznego, więc od tego co obecnie spożywasz dobrze byłoby odjąć jeszcze z 200 kcal), to jakość lub proporcje dostarczanych makroskładników wydają się być nieodpowiednie. Sugerowałbym ograniczyć ilość węglowodanów na rzecz białek (jeśli nie jest obecnie więcej białka niż 2k/kg mc) lub tłuszczy.

Ona555
Z wiekiem zawsze nasz metabolizm spowalnia, nieważne czy mamy 20 lat, czy 60 lat to 5-10 lat wcześniej nasz metabolizm był szybszy. Także jeśli szukamy jak to się popularnie określa tabletek na odchudzanie, nie chcemy by zawierały one stymulanty, to możemy wybrać przyspieszacz metabolizmu i ewentualnie spalacz tłuszczu nie zawierający pobudzaczy, by nasilał redukcję tłuszczu z całego ciała.
Biorąc pod uwagę problemy z cukrzycą, warto wybierać suplementy nie wpływające na poziom cukru we krwi czy stymulujących pracę trzustki by nie kolidowało to z lekami.
Z tzw. przyspieszaczy metabolizmu uwzgledniające ww. wymagania najlepszym wydaje się być Cannibal Claw, natomiast z drugiej kategorii, czyli spalaczy tłuszczu bez stymulantów - Slim Factor z firmy ANS.

Andzia
Inferno Apocalypse to spalacz termogeniczny redukujący tłuszcz brunatny z całego ciała, natomiast Alphaburn to spalacz targetowy redukujący wyłącznie tłuszcz biały, który zgromadzony jest głównie w okolicy brzucha i bioder. Także nie można obu tych spalaczy traktować jako substytuty. Stosowane razem wykazują efekt synergii względem siebie i też działają komplementarnie, także jest to przemyślane połączenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Best Body
Dzięki za feedback :) Jeśli chodzi o białka to na chwilę obecną jest to około 160g..
Wyliczałem sobie BMR na kilku kalkulatorach, wyniki były od 2038kcal do 2210kcal, więc brałem pod uwagę ten niższy wynik i trzymam się ~1600kcal.
Faktycznie zejść jeszcze niżej? No nic, dostroję w takim razie przez najbliższe 2-3 tygodnie podaż kalorii i zobaczę jak to będzie wyglądać.
Wciąż jednak martwi mnie słabe moim zdaniem działanie Inferno, po 1 rano i dwóch tabsach przed nie czuję wielkiej różnicy.
Jedyne co to faktycznie lepszy focus i zauważalnie zmniejsza apetyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Od ponad dwoch tygodni biore cannibal claw 2x dziennie rano i wieczorem oraz Burn24 dwadzieścia minut przed posilkiem 3x dziennie po 2 tabletki. Od okolo 10 dni występuje u mnie krwawienie. Bylym u ginekologa i wszystko jest ok, zastanawiam sie czy to jakis skutek uboczny. Czy jakaś dziewczyna miała podobny problem. Oczywiscie skutki sa bo waze 2.5 kg mniej a brzuch zrobil sie duzo mniejszy. Zastanawiam sie czy nie odstawić bo troche sie obawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KR33P
Przepraszam za zwłokę, niestety tutaj na forum udzielam się hobbistycznie i nie zawsze jest czas na szybkie odpowiedzi. Jeśli trzymasz się ~1600 kcal to przy tej aktywności fizycznej lepszą opcją byłaby zmiana rozkładu makroskładników, a nie ograniczanie kalorii (które byłoby ostatecznością). Odnośnie Inferno, to można zmienić dawkowanie ograniczając je do jednej porcji dziennie (rano lub przed treningiem), ale w ilości 3 kap. na raz. Natomiast jak sam zauważyłeś, pojawił się przy mniejszej dawce większy "fokus" i zauważalne mniejsze łaknienie, więc Twój organizm otrzymuje bodziec od składników aktywnych. Natomiast mocnego pobudzenia spodziewać się nie należy, szczególnie u osób z dużą tolerancją na stymulanty.

Gałązka
Burn24 nie wpływa w żaden sposób na poziom żeńskich hormonów, także nie może być on przyczyną większych krwawień, co więcej w Burn24 znajduje się między innymi Berberyna, która jest jednym z dwóch podstawowych składników aktywnych Berberysu zwyczajnego stosowanego m.in. w przeciwdziałaniu nadmiernych krwawień miesiączkowych, także ciężko wiązać tą przypadłość z tym spalaczem tłuszczu. Przeglądając opinie także ciężko natknąć się na taką opinię. Natomiast lista przyczyn nadmiernych krwawień miesiączkowych jest bardzo długa. Oczywiście jeśli mamy jakiekolwiek obawy to odstawiamy dany suplement i obserwujemy organizm. Jeśli problem nie znika tym bardziej potwierdza to brak powiązań i wtedy konsultujemy się ze specjalistą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem tu całkowicie nowy.

Jeśli można dorzucę się z moją sytuacją :

wiek:25

wzrost: 182cm

waga: 80,7kg

BF: 22,3% celem jest zejść do ~15~17% bez zbytniej utraty tkanki mięśniowej. Aby potem przejść na nabieranie tkanki mięśniowej.

od miesiąca trzymam 2300kcal 5 posiłków dziennie ,  trening wytrzymałościowy na siłowni + interwały 3x w tygodniu, pomiędzy zdarza mi się jakiś rower basen czy trip w góry.

na początku waga fajnie spadała 0,6kg w pierwszym tygidniu, w kolejnym już 0,4 później jakby liniowo 0,2 i tak się trzyma. 

Z przyczyn zdrowotnych nie mogę mieć jakiegoś strasznie mocnego spalacza mam problemy neurologiczne i wszystkie przedtreningówki czy kreatyny nie służą mi za bardzo. Słyszałem, że można w takim wypadku zastąpić go kawą tylko kawy raczej nie piję bo lubię tylko dobrą z ekspresu a rzadko kiedy mam okazję takiej się napić. Więc jaki spalacz moglibyście mi polecić? Chciałbym od sierpnia przejść już na nabieranie tkanki mięśniowej(czyli zrzucić te 4kg w 2 miesiące). A w takim tempie to do sylwestra się nie wyrobie. Coś co spaliłoby niechciany tłuszcz :-)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

wlasnie dzisiaj odebrałam preparat Alphaburn jednak chciałabym go z czyms polaczyc myslalam o burn 24 jednak czytając forum polecacie tez cannibal claw i slim factor i się pogubiłam :( chodzi o to ze nie mam dużo do zrzucenia, cwicze od czasu do czasu glownie chodzi mi o uda i brzuch od kilku lat po ciąży zaczelam się odchudzać jednak nieregularne posiłki i dieta sprawily ze teraz zgubic 2 kg wydaje się niemożliwym potrafie nie podjadać bądź nawet nie jesc wiem jest to zle ale taka prawda mój metabolizm stanal nic dziwnego po takim czasie takiej niezdrowej diety i teraz mam wielka prosbe proszę doradzcie z czym mogę polaczyc Alphaburn żeby cos drgnelo dodam ze zależy mi na czyms nie powodującym skutkow ubocznych typu potliwość czy pobudzenie i jeszcze jak już tez czytałam na forum mam problem z cellulitem niby jestem szczupla co drugi dzień masaz banka a jednak widze ze gromadze  wode to chyba wszystko :) będę wdzieczna za jakakolwiek pomoc i porade z góry dziekuje

p.s. już wiem ze burn 24 odpada bo nie jem weglowodanow teraz zastanawiam się nad dodaniem diuretic complex i ,lub slim factor bo czytając opinie ze cannibal claw zwieksza chec na jedzenie przez metabolizm wole nie ryzykować co o tym myślicie ?mam nadzieje ze ktoś mi doradzi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wakacji wiadomo, że już nie zdążę ale jak większość postanowiłem się zabrać za siebie. 

wiek: 35

waga: 90

wzrost: 178

BF: 17,8%

jedzenie: około 2200 kcal ze zbilansowanych posiłków oraz jakieś 800 kcal ze słodyczy (tak tak wiem!)

treningi: od poniedziałku do piątku crossfit o 6:30 (bez śniadania) + 2 razy w tygodniu dochodzi jakieś bieganie (5-10 km 6 min/km) a weekendy rower (ok 50 km na szosie)

suplementy: BCAA okołotreningowo, dużo witamin 

wcześniejsze spalacze: Animal Cuts, Gat, Alphaburn i jeszcze z 5 innych.

problemy zdrowotne: alergia na trawy :-)

 

Jak widać największym problemem jest oczywiście rygor diety. Mam tutaj mocne postanowienie poprawy i docelowo obcięcie wszystkiego do 2500 kcal (tyle wychodzi z wyliczenia 2100x1,5 - 18%) ze zbilansowanych 4 posiłków bez żadnego podjadania. Treningi zostają. Aby zacząć z "przytupem" chcę dorzucić jeszcze kreatynę (jabłczan aby nie zalać się wodą), cannibal claw, stimerex hardcor i erase fast. Co sądzicie? Nie za dużo na raz? I jak to w moim przypadku dawkować? Wszystko z rańca na pusto i popić BCAA przed treningiem?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Bardzo prosiłbym osoby obeznane w temacie o poradę jakie spalacze tłuszczu wybrać?

Mam 27 lat, wzrost 170cm i 74kg wagi, chciałbym zrzucić kilka kg a przede wszystkim spalić tłuszcz z przede wszystkim brzucha, ud i pośladków.

Chciałbym coś również co hamowało by w pewnym stopniu łaknienie tak abym nie odczuwał głodu bo głównie to jest przyczyną problemów.

Jestem osobą zdrową bez przeciwwskazań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko sie unormowalo. Koncze pierwsze opakowanie burn24 i cannibal claw. Zastanawiam sie czy zaczac drugie opakowanie albo czy do tego dolozyc cos jeszcze. Dodam ze waga spadla a jeszcze wiekszy efekt wizualny. Pozostal tylko tluszczyk na brzuchu i udach i teraz zastanawiam sie co wybrac. Moze mi cos doradzicie. 

Zastanawiam sie nad takim zestawem

Ground Zero + Burn24 + Alphaburn + Diuretic Complex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiek 30, wzrost 176, po poprzedniej redukcji na samej keto było 67, dobiłem masy albo zalałem :P do 73 (aktualnie 71) 

Zacząłem redukcje i zostało mi trochę sadła do spalenia (bf około 11%), dieta keto 5 posiłkow dziennie, tygodniowo 4-5 treningów cf. Nie specjalnie lubię spalacze, które mocno ryją banie a dodatkowo pije sporo kawy dlatego pomyślałem o czymś bez mocnej dopałki żeby nie miec jakiś sensacji w głowie. Kiedyś brałem venoma tego sławnego i scorcha i jakieś coś na efce ale za po tym za duże "doły"

Myślałem o zestawie slim factor + Alphaburn chyba że ktoś mnie przekona na lepszy zestaw, budżet około 400pln

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obudzony
W Twoim przypadku najlepszą opcją byłoby zastosowanie spalacza termogenicznego pzbawionego stymulantów. Cel jak najbardziej jest do osiągnięcia w tym przedziale czasowym. Niektóre stymulanty jak np. geranium (1,3 dimethylamylamina) posiada właściwości kataboliczne, także wybranie spalacza bez pobudzaczy będzie zapewniało także ten komfort by nie martwić się o degradację tkanki mięśniowej. Jednym z najbardziej przemyślanych spalaczy tłuszczu spełniających te kryteria jest Olympus Assassinate. Dodatkowo w składzie znajdują się inhibitory lipogenezy, także przeciwdziała tworzeniu się nowych komórek tłuszczowych, przez co efekt końcowy powinien być lepszy, z tego względu, iż nowe komórki tłuszczowe mogą tworzyć się również w czasie odchudzania.
Efekty można maksymalizować poprzez włączenie dodatkowo do suplementacji inhibitora aromatazy, który z jednej strony będzie przeciwdziałał degradacji testosteronu do estrogenów, z drugiej natomiast będzie promował spalanie uporczywego tłuszcz z okolicy piersi czy tzw. boczków. Najlepsze opinie z tego typu produktów zbiera obecnie Elite Nutrition Erase Fast.

Dominika34
Alphaburn można łączyć z każdym spalaczem pozbawionym stymulantów (Burn24 czy SLim Factor) z wieloma spalaczami termogenicznymi i ze wszystkim boosterami metabolizmu (Cannibal Claw).
To jaki dodatkowy spalacz tłuszczu wybrać zależy od tego z czym tak naprawdę się borykamy. Jeśli jest to spowolniony metabolizm niewłaściwym odżywianiem, to Cannibal Claw jest z pewnością jedną z najlepszych opcji. Z tym wzmaganiem łaknienia nie do końca jest tak jak na logikę może się wydawać. W Cannibal Claw znajduje się m.in. metylokobalamina hamująca apetyt, co potwierdzało część osób stosujących ten produkt. Alphaburn lekko powinien hamować także apetyt.
Jeśli naszą bolączką jest także zatrzymana woda podskórna/cellulit wodny, to można dodatkowo zastosować diuretyk usuwający zatrzymaną wodę podskórną i oczyszczający przy okazji organizm z toksyn. Bardzo przemyślany skład i solidne dawki naturalnych ekstraktów zawiera Amix Diuretic Complex.
Burn24 jak sama zauważyłaś nie byłby dobrą opcją ze względu na Twoją dietę ketogeniczną/low carb.

Holek
Wiadomo słodycze to nic dobrego, ale skoro masz tak intensywne treningi niemal przez cały tydzień, to te kalorie, z czego by one nie były, zostaną spalone w związku z tym wydatkiem energetycznym w postaci dość intensywnych treningów.
Podany przez Ciebie zestaw wygląda bardzo sensownie, z tym że jeśli bardziej zależy Ci na spalaniu tłuszczu niż na wzrości energii to lepszą opcją jest Fenix Ground Zero, który ma zdecydowanie większy udział składników termogenicznych i lipolitycznych w stosunku do stymulantów. Dodatkowo lepiej hamuje apetyt.
Jeśli łączymy ze sobą suplementy czy spalacze tluszczu oparte o odmienne składniki aktywne, działające na rożnych płaszczyznach jak w tym przypadku to nie ma obawy o to, że jakieś składniki będą się kumulować i będzie "za dużo". Można natomiast stosować tylko dwa spalacze tłuszczu, np. dwa spalacze termogeniczne w jednym czasie i to będzie za dużo, a można stosować kilka różnych suplementów wykazujących efekt synergistyczny lub uzupełniające się na wzajem i będzie wszystko w porządku.
Najlepiej stosować pierwszą porcję suplementów przed treningiem (np. razem z BCAA) lub przed śniadaniem, a drugą porcję po południu między posiłkami.

Supplisek
Jeśli suplementację chcesz oprzeć o jeden środek, to najlepszą opcją wydaje się być kompleksowy spalacz termogeniczny. Najlepsze opinie zbiera wspomniany Fenix Ground Zero. Spala głównie tkanke tłuszczową brunatną z całego ciała. Jeśli natomiast uważasz, że duży udział całości tkanki tłuszczowej stanowi uporczywy tłuszcz biały, zgromadzony w okolicy brzucha, bioder, ud, to można włączyć do suplementacji dodatkowo spalacz targetowy redukujący ten rodzaj tkanki tłuszczowej, która jest oporna i słabo ukrwiona. Najlepszy stosunek ceny do efektywności posiada Performax Ta2 Max, natomiast najlepszy skład Evolab Alphaburn.

Gałazka
To dobrze że jesteś zadowolona z efektów i problemy z menstruacją się skończyły, tak jak pisałem, nie miało to nic wspólnego z suplementami.
Najczęściej jest tak, że im mniej mamy tłuszczu, tym większą jego część stanowi uporczywa tkanka tłuszczowa i trzeba bardziej radykalnych działań by ją redukować (cięży trening, bardziej restrykcyjne jedzenie, skuteczniejsze spalacze tłuszczu, itd.). Wymieniony przez Ciebie zestaw jest jednym z najbardziej przemyślanych, każdy z produktów działa na innej płaszczyźnie, wszystkie w kierunku redukcji tkanki tłuszczowej i poprawy definicji sylwetki, także jeśli masz taką możliwość to z pewnością będzie to znacznie skuteczniejsza opcja niż sam Burn24, który notabene także przynosił u Ciebie zauważalne efekty.

Kislawa oraz pozostali koledzy, jeśli ktoś mnie nie uprzedzi udzielę odpowiedzi do jutra :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kislawa

Zestaw jak najbardziej wygląda w porządku i środek o działaniu Targetowym czyli Alphaburn jak najbardziej warto zastosować ponieważ masz już stosunkowo niski poziom tkanki tłuszczowej. Co do wyboru drugiego produktu to zależy czy chcesz wykorzystać suplement całkowicie bez żadnych stymulantów, czy jednak umiarkowana ich ilość nie będzie Ci przeszkadzać. Jeśli zdecydujesz się na pierwszą opcję to postawiłbym na Ground Zero ponieważ wykazuje efekt synergii ze spalaczami Targetowymi a ma zdecydowanie najlepszy skład na rynku w kwestii lipolizy i termogenezy. Poza tym uważam że nieco kofeiny czy energetyków w okresie ketozy i przy regularnych treningach może wyjść Ci wyłącznie na plus, podkreślam że to bardzo umiarkowany spalacz w kwestii pobudzenia i do produktów zawierających jakiekolwiek związki efedryno podobne nie można go nawet porównywać w zakresie pobudzenia, natomiast spala wyjątkowo dobrze. Jeśli jednak chcesz pozostać przy braku kofeiny to Slim Factor wydaje się być dobrą opcją, ewentualnie nieco większy potencjał mają takie środki jak Omega Sports Burn24 oraz Olympus Labs  Assassinate które cechuje nieco szerszy zakres działania i większe dawki składników aktywnych w dobrych formach.

qwertqwe

Generalnie takie właściwości wykazują spalacze lipotropowe które jednak nie zawierają żadnych składników upodabniających ich do spalaczy termogenicznych. Wiele środków nie podnosi ciśnienia jednak przyczynia się do zwiększonej temperatury ciała, więc jeśli chcesz uniknąć także tego efektu to najlepiej wygląda w tej kwestii Omega Sports Burn24. Jest o nim bardzo wiele pozytywnych opinii, posiada przemyślany skład oraz potwierdzoną skuteczność. Jego działanie doraźne praktycznie nie istnieje, nie wpływa na układ nerwowy a temperatura ciała zostaje zachowana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Waże 110 kg wzrost 189 cm 

Jestem duzy od zawsze mimo że trenowałem pływanie 9 lat i chodziłem na siłownię 6 lat mam brzuch to moj glowny problem chodzę na silownie 3 razy w tyg mięśnie buduje bardzo szybko ale niestety nie chudne wcale .

Myślałem żeby zrobic taki zestaw 

Ground Zero + Alphaburn i nie wiem czy coś jeszcze dołączyć czy to będzie dobre .

Z jedzieniem nie mam problemu moge jeść mialo i nie czuje sie złe ale zdarzaja sie wpadki po imprezie że mam fest gastro.

jezeli ktos sie zna czy mógł by mi doradzić z tymi suplementami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem tu nowa i dzięki waszemu rankingowi zakupilam msc temu Alphaburn Evolab.

moje aktualne wymiary ( w nawiasie o ile redukcja) po mscu diety niskokalorycznej dużo białka, mało weglowodanów (4-5 posilkow)  + suplement Alphaburn:

kl.piersiowa  84cm (-3cm)

talia 76 (-3,5cm)

pas 87 (-6cm)

biodra  100cm (-3cm)

waga - 67kg (-3,2kg) przy wzroście 168cm, wiek 37

z wyliczonego kalkulatora internetowego BF - 36,16 %, na podstawie mojej elektronicznej wagi  FAT- 26,2 %.

Mam zamiar teraz zakupic zamiast Alphaburn  suplement Clinical Burn i dołączyc aktywność poranny bieg/szybki trucht. 

Bardzo proszę o porady przy niskim/ekonomicznym wydatku finansowym. Z góry dziękuję. 

 

 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...