Skocz do zawartości

Rekomendowana wypowiedź

Witam wszystkich! 

Mam prośbę, potrzebuje rady i pomocy z Waszej strony.

Kończy mi się drugie opakowanie gat jetfuel superburn, i chce zmienić spalacz tłuszczu, tylko po to, że może to też wpłynąć dobrze, chodzi mi o zbicie tkanki. Zmiana też może wpłynąć lepiej, no albo sie myle. Mogę przyznać, że po 2 miesiącach diety i biegania(to moja aktywność fizyczna) -8/9 kg. jest. Polecam każdemu ten spalacz. Zastanawiam się nad Fenix Ground Zero, lecz nie mogę znaleźć opinii innych. Czekam na Waszą odpowiedź

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9tys.
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

MOJE PRZEMYŚLENIA I OPINIE - w większości pozytywne 63KG - 6 = 57KG w trzy miesiące Witam wszystkich. Chetnie podziele sie opinia i przemyśleniami na temat kilku produktow jakie stosowalam i stos

Witam  Dwa miesiace stosowania spalaczy dieta  bilans ujemny 400 kalorii oraz silownia - 3 dni silowe 3 dni bieznia po godzinie szybki marsz oraz zero piwa vodki itp  burn24 dwa opak, lean f

Od siebie mogę dodać opinie na temat kilku spalaczy tłuszczu które do tej pory stosowałam. Ground Zero w mojej opinii zasłużone pierwsze miejsce, oceniam 10/10. Czysta energia i chęć do działania

Dodane grafiki

Witam!

Po przeczytaniu ostatnich kilkunastu stron tematu mam nieco mętlik w głowie, więc liczę na Waszą pomoc.

Trochę o mnie - 34 lata, 188cm, 103kg, problemów ze zdrowiem brak. Praca siedząca, od urodzenia mojego syna (grudzień zeszły rok) mała aktywność fizyczna co teraz staram się zmieniać (od przyszłego mies powrót na siłownie) do tego ostatnio lepiej się odżywiam . Mój cel to 10-13kg mniej (w 3-4 mies?)- jest to moja pierwsza przygoda ze spalaczami, zależy mi na dużej efektywności, zmniejszeniu łaknienia (lubię sobie podjeść), efekt "pobudzenia" ma dla mnie mniejsze znaczenie. Myślę, że w moim przypadku termogenik byłby dobrym pomysłem, lecz nie za bardzo wiem który (np. polecany Fenix Ground Zero wydaje się zbyt mocnym na sam początek - może lepiej zacząć od Aviva Atomizer).

Z góry dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymo ja kiedyś stosowałem kilka miesięcy temu spalacz Infrared z firmy Gold Star, bardzo dobrze pobudzał i hamował łaknienie, efekt termogeniczny podobny do Superburna, którego też kiedyś miałem. Innym ciekawym o podobnej charakterystyce do Infrared jest Synthermo, który w tym temacie kilka razy się przewijał i był chwalony. Ja przymierzam się obecnie do Ampilean Black z Lecheek Nutrition, na forach w USA same superlatywny nad nim, skład też konkretny.

Unclep Aviva Atomizer to jeśli chodzi o pobudzenie przyjemny spalacz, na pewno nie będzie za mocny jak nie masz problemów zdrowotnych, a wcześniej nie stosowałeś żadnych spalaczy. Znajoma go stosowała, dla której Clinical Burn był za mocny i była z niego bardzo zadowolona. Co prawda ważyła około 90kg więc u niej kilogramy spadały szybko z racji dużej masy ciała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)
Kobieta lat 30, 64 kg, problem głównie z udami, brzuchem i boczkami, zdrowa. Staram się trzymać dietę i ćwiczę na orbitreku 60 minut dziennie.

Stosowałam już (dawno temu) Burn24 w połączeniu z Target-A2, JetFuel SuperBurn w połączeniu z Diuretic Complex oraz Ground Zero (ale przerwałam po 2 tygodniach, bo źle się czułam).

Proszę o pomoc w skompletowaniu zestawu, który pomoże mi zrzucić ok 6 kg i nie pobudzi zbyt mocno, bym nie miała problemów z zasypianiem.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam 173/80 i chcialabym zrzucic ok 20kg. Mam 30 lat i nie planuje tego zrobic w 2 tyg ale zdrowo.  Juz kilkakrotnie chudlam dlatego mniej wiecej wiem co jesc i jakie ćwiczenia wykonywac. Z kazdym odchudzaniem idzie wolniej dlatego chce dołączyć suplementy. Mam lekkie nadcisnienie i nie chcialabym obciazac zbytnio serca (za rok mam operacje pod narkozą) .  mam figurę gruszki wiec chetnie rowniez chcialabym dolaczyc liporedux (chyba nie pomyliłam nazwy).chciałabym cos co stlumi apetyt ale tez przyspieszy tempo spalania tk tluszczowej podczas cw cardio. Grunt zeby to nie byly typowe termigeniki z powodu właśnie naciśnienia.

Z gory dziekuje za odpowiedź i serdecznie pozdrawiam. 

Justyna
  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia
Jeśli chodzi o wspomnianą kwestię boczków to możesz sięgnąć po Target-A2, którego kiedyś już stosowałaś. Co do spalacza termogenicznego, to moim zdaniem bardzo dobrą opcją w Twoim przypadku byłby OxyFuego. Po pierwsze nie pobudza mocno, natomiast ma dużą objętość składników termogenicznych i odpowiedzialnych za lipolizę. Moja żona stosuje obecnie i jest bardzo zadowolona, podobnie jak Ty źle reaguje na mocno pobudzające spalacze. Jeśli masz takie możliwości finansowe to można by do tych dwóch produktów dodać booster metabolizmu, który dobrze współgrałby z tymi produktami (Lean Xtreme, Cannibal Claw, Thyro Lean).

Justyna
Im mniej mamy tłuszczu tym odchudzanie idzie wolniej, z każdym rokiem też spowalnia się metabolizm, także poza spalaczem klasycznym warto byłoby włączyć do suplementacji tego typu produkt. Koleżance wyżej podałem nazwy trzech moim zdaniem najlepszych przyspieszaczy metabolizmu na rynku. One nie tylko przyspieszają metabolizm spoczynkowy, ale też metabolizm i oksydację tłuszczy. Co do spalacza bazowego to mogłabyś wybrać produkt łączący właściwości termogenika (nasilający termogenezę) jednak pozbawionego stymulantów, które w Twoim przypadku są wykluczone. Takim produktem jest ANS Slim Factor lub BPS DCP 2.0. Nie zwiększają one ciśnienia, ani nie pobudzają, a dobrze topią tłuszcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej...

Już prawie nacisnęłam KUP na spalaczu "Trizzer", ale wpisałam opinie w necie i trafiłam na wasze forum. Dlatego też chciałbym prosić o pomoc.

Mam 30 lat i chciałabym zrzucić ok. 10-12 kg. Ale jak będzie 8 to też fajnie. Tak "naprawdę" odchudzałam się może dwa razy w życiu (raz z dukanem, raz z vitalią - efekty były). Nigdy nie stosowałam żadnych suplementów na odchudzanie.

Chciałabym zacząć stosować spalacz tłuszczu, a kompletnie się na tym nie znam. Wiem, że jeśli go kupię, będzie on dla mnie takim motorem napędowym do zmiany sposobu żywienia (z ruchem obecnie jest problem, bo dużo pracuję, ale swego czasu chodziłam na siłownię i być może wrócę jeśli wykrzesam z siebie trochę siły... Mogę też brykać trochę w mieszkaniu, żeby było "cokolwiek" ruchu...). Mogę też zamienić jeden posiłek na shake'a białkowego, jeśli trzeba...

Proszę o pomoc, jaki spalacz tłuszczu będzie najlepszy, najbardziej efektywny.

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna - tak, możesz stosować jednocześnie Liporedux, działa on niezależnie od innych suplementów. Co do dawkowania spalacza bez kofeiny i innych pobudzaczy wraz z przyspieszaczem metabolizmu to zależy jakie konkretnie suplementy wybierzesz. Moim zdaniem Slim Factor i Cannibal Claw to najlepsze połączenie w tym przypadku. Slim Factor stosujesz 3 razy dziennie po 1 kap., rano przed śniadaniem, przed treningiem lub obiadem i przed kolacją. Natomiast Cannibal Claw codziennie rano i przed treningiem lub przed snem.

Asia - jeśli to ma być suplement tylko i wyłączenie na przyspieszenie metabolizmu to Cannibal Claw, a jeśli bardziej złożony produkt (obniżający też poziom kortyzolu - hormonu stresu, który między innymi powoduje, że odkłada się tłuszcz na boczkach) to Driven Sports Lean Xtreme.

Prezessiedlce i Kubrick - Fitlabs Trizer to totalna ściema, wszędzie na forach (oczywiście, tych które nie należą do producenta tego specyfiku) piszą o jakimkolwiek braku działania jeśli chodzi o spalanie tłuszczu, dziwnym trafem jednak negatywne opinie znikają po czasie...
Prezes jeśli szukasz spalacza, który poza spalaniem tłuszczu będzie też dość mocno pobudzał i hamował łaknienie to w zbliżonej cenie do tego Trizera masz sto razy lepszy spalacz chociażby Genomyx Phenadrol albo Oxymax XT.
Kubrick jeśli nigdy nie stosowałaś żadnego spalacza to możesz pomyśleć o czyms co dobrze spala, a nie pobudza mocno. Dobre opinie zbiera Aviva Atomizer czy chociażby Alphamine (spalacz w proszku, można sobie ustalać wielkość porcji według uznania). No chyba że masz jakieś problemy zdrowotne typu nadciśnienie itp. wtedy jakiś spalacz bez pobudzaczy typu Slim Factor, Burn24, Lipidrol itp.
Białko zawsze możesz dodać jako zamiennik ostatniego posiłku czy po treningu, ważne by miało wysokie stężenie i mało węglowodanów/tłuszczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

Problemów ze zdrowiem nie mam. Kupię to coś:  Aviva Atomizer lub Alphamine - chyba bezpieczniejsze to w kapsułkach pierwsze, bo jeśli sama mam ustawiać dawkę, to może być różnie... Nie mam kompletnie rozeznania. Czy tak będzie lepiej?

Z białkiem miałam do czynienia takim: SCITEC NUTRITION Protein Delite. Jakieś konkretne ma być? Inne?

Rozumiem,że gdziekolwiek w necie zamówię w jakimś sklepie, to będzie ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz:)

Biore preparat na poprawe stanu paznokci i włosów (solgar) zwykle witaminki. Czy moge to dolaczyc do tych preparatów? 

I jeszcze pytanie czy preparat na poprawę metabolizmu nie spowoduje ze tarczyca sie "rozleniwi"? Przepraszm za tak głupie byc moze pytanie ale nie chce zeby po odstawieniu tych srodkow nagle szybko przybrac na wadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ,

zwracam się o pomoc do osób doświadczonych mam 34 lata waga 85 wzrost 176 sporo przytyłam po ciąży i trudno mi zgubić tłuszczyk  zwłaszcza z brzucha i bioder, jem zdrowo ćwiczę 3 razy dziennie po 2 godz ale nie siłownia bo niestety stawy mnie bolą a fitness pije 3,5 l wody dziennie mam czasami ataki na jedzenie ale jakoś udaje mi się to kontrolować, ostatnio lekarz stwierdził u mnie niedoczynność tarczycy Hoshimoto:( moja waga  sprzed ciąży to 77kg i do tej wagi dążę 

stąd moja prośba pomóżcie mi o dobraniu odpowiedniego spalacza brałam ostatnio Alphaburn i może coś do niego  miarę rozsądną cenę lub jakiś osobny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubrick, sorry że wprowadziłem Cię w błąd z Alphamine, sprawdziłem oebcny skład tego spalacza i niestety jest bardzo kiepski (producent zmieniał go już kilka razy). Moim zdaniem najlepszą opcją obecnie jeśli chodzi o spalaczy w proszku jest Viper Xtreme Alphalean lub GAT JetFuel Powder. Atomizer słabiej od nich pobudza, a spalanie ma na zbliżonym poziomie. Jeśli masz spalacz w proszku to dozujesz sobie według uznania, połowę miałki, całą miarkę, miarkę z kopką itp. Przy spalaczach w kapsułkach takiego komfortu nie ma bo jeśli wyspiesz proszek z kapsułki to będzie bardzo źle smakował najczęściej. Protein Delite to smaczne białko, ale mam dużo węglowodanów, więc na redukcji średnia opcja. Lepiej chociażby IsoPrime CFM, Olimp Isolate 95, itp. Jeśli zamówisz w sklepie internetowym, a nie na aukcji od osoby prywatnej to będzie OK.

Justyna, preparaty które wymieniłaś nie kolidują ze spalaczami. Ważne by nie dostarczać nadmiaru witamin, ale to Ci raczej nie grozi. Stosując boostery metabolizmu pobudzasz m.in. tarczycę do szybszej pracy, a nie dostarczasz hormony z zewnątrz (jak chociażby w przypadku leków, chociaż jak ktoś stosuje leki na tarczycę to "rozleniwiony" gruczoł ma już na starcie...), więc tutaj nie ma ryzyka efektu jo-jo.

Asia, połączenie wygląda bardzo sensownie jeśli nie zależy Ci na mocnym pobudzeniu, a wyłącznie na spalaniu tłuszczu na wielu płaszczyznach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Solaros

 

Ale ja właśnie chyba wolałabym coś w kapsułkach. Zupełnie nie znam się na tym, więc nie wiem, czy takie moje swobodne dozowanie byłoby bezpieczne...  Chyba, że stwierdzisz, że w proszku jest skuteczniejszy. Innymi słowy - który mi tu napiszesz konkretnie, ten kupię. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko dwa ostatnie pytania;) przed kupnem 

Chodze ok 1-2razy w tyg na solarium. Czy podczas zazywania tych tabl nie bedzie to przeszkadzalo?

Po wczesniejszym zazywaniu niektorych suplementow miałam problem z wypadajacymi wlosami. W zasadzie nie do konca wiem czy to przez tabl czy przez mala ilosc witamin w pozywieniu ale wole sie z gory upewnić czy ten zestaw( canibal claw i slim factor) nie spowoduje podobnych skutkow ubocznych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Przeczytałam niemal cały temat i muszę przyznać że mam niezły mętlik w głowie...który spalacz wybrać???

Trochę o mnie. 36 lat, 168 cm, 68 kg niestety 8 kg w ciagu pół roku na plusie głównie przez słodycze i wieczorne podjadanie. Tłuszcz głównie na brzuchu i udach...no i okropny cellulitis...

Ćwiczyć mogę dopiero wieczorem ok 19, 20 wiec potrzebuje czegoś co mnie za bardzo nie pobudzi. Minusem jest ograniczony budżet :( (200-250zł na miesiąc).

Pomóżcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdusia 

Alphaburn można łączyć z wieloma spalaczami o odrębnej charakterystyce. Moim zdaniem najlepszą opcją w tym konkretnym przypadku byłoby połączenie go z takim produktem jak Hi-Tech Satietrim. Jest to zaawansowany i skuteczny bloker apetytu, a to właśnie decydujący czynnik przy utracie wagi. Nawet spalając tkankę tłuszczową Alphaburem czy aktywnością fizyczną możesz osiągać słabsze rezultaty jeśli dostarczasz zbyt wiele kalorii i to właśnie tym warto się zająć w pierwszej kolejności. Dobrą opcją są również boostery metabolizmu, jednak mogą one prowadzić w niektórych wypadkach do wzmożonego apetytu, więc najpierw musisz się skupić na Jego ograniczeniu.

Justyna 

NIe będzie, jednak nie warto ich stosować bezpośrednio przed a zachować nieco dłuższy odstęp. Oba te spalacze nie wpływają na stan włosów w nawet najmniejszy sposób. Wiele osób podczas redukcji dostarcza zbyt niską ilość kalorii, a co za tym idzie ważnych składników witaminowych i mineralnych, a to może prowadzić do osłabienia włosów.

Maxin 80

Jeśli szukasz spalacza całkowicie wolnego od stymulantów to warto zainteresować się ANS Slim Factor który z pewnością jest jednym z najbardziej cenionych preparatów Tego typu. Nie powoduje on wzrostu ciśnienia ani żadnych podobnych skutków więc sprawdza się również w przypadku osób trenujących wieczorem. Jeśli jednak poszukujesz termogenika który ma nieco szerszy zakres działania i dostarcza umiarkowanej ilości energii to dobrą opcją jest Cannibal Inferno w wersji Apocalypse, który jest przede wszystkim dobrym spalaczem, a nie mocnym energetykiem jak inne wersje. 

Asia

Zestaw wygląda super. Jeśli zależy Ci tak jak wspomniałaś na słabym pobudzeniu to zaczynaj od małej dawki Oxyfuego by organizm miał czas się zaadoptować. Jest to umiarkowanie pobudzający spalacz więc napewno będziesz zadowolona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...