Skocz do zawartości

Rekomendowana wypowiedź

Magda0210

Ze wszystkich boosterów metabolizmu to właśnie stosowany przez Ciebie wcześniej Cannibal Claw zbiera najlepsze opinie, jednak jeśli uważasz że jakiś suplement na Ciebie nie działa, wówczas - wiadomo - nie ma sensu jego dalsze stosowanie. Brawn Thyro Lean jest nieco mniej popularny, ale oparty o bardzo ciekawe składniki, a co najważniejsze są one całkowicie inne niż użyte w Claw. Możesz jak najbardziej spróbować takiej opcji i powinnaś być z tego zadowolona. Chyba, że problemem jest perystaltyka jelit. Wtedy warto byłoby oczyścić jelita ze złogów (duża ilość błonnika w diecie), a jeśli to nie pomaga to jakiś kompleks typu Now Foods Easy Cleanse.

Izuska

Generalnie jeśli otrzymasz leki przyspieszające metabolizm to powinnaś odstawić suplementy z tej kategorii, tym bardziej że wtedy na dobrą sprawę będą Ci one całkowicie zbędne lub mogą kolidować z lekami.
Co do treningu kardio to możesz okresowo wymienić go na trening interwałowy o zmiennej intensywności lub poczytać o takich systemach treningowych jak np. Tabata które mocno wpływają na metabolizm, natomiast nie wymagają dużej ilości czasu.  

Warto też wiedzieć, że metabolizm to nie jedyna możliwa przyczyna wolnego spadku wagi, a czynników może być bardzo wiele. Sama dieta wymaga nie tylko odpowiedniej kaloryczności, ale również proporcji poszczególnych makroskładników i ich wysokiej jakości źródeł. Możesz poczytać nieco o diecie Carb Cycling która skierowana jest właśnie między innymi dla osób w stagnacji przy redukcji. Kaloryczności generalnie więcej nie powinnaś obcinać, ponieważ wartości jakich przestrzegasz obecnie są już bardzo niskie.

Kamodj

Podstawową rzeczą którą powinieneś wziąć pod uwagę to okres półtrwania danych produktów. Porównywanie środka z grupy SARM który ma jak sam zauważyłek krótki okres półtrwania i wymaga częstszego stosowania, do spalacza tłuszczu z dużą ilością stymulantów raczej nie ma większego sensu. Na dobrą sprawę nie powinniśmy stosować kolejnej porcji termogenika jeśli nadal odczuwamy działanie poprzedniej dawki, czyli najczęściej te 5-6h przynajmniej. Jeśli jednak na Ciebie taka metoda działa to możesz iść tą drogą.

Qbańczyk94

Co do spalaczy możesz zacząć ich stosowanie od klasycznego termogenika który działa niemal na wszystkich płaszczyznach warunkujących redukcję tłuszczu. Bardzo dobre opinię w przyzwoitej cenie zbiera Aviva Atomizer i jest to bardzo mądry wybór na pierwszy spalacz. Ma wysoką skuteczność i sporo składników podnoszących poziom energii i hamujących łaknienie. Co do diety to będąc dopiero na początku swojej drogi warto jest nie narzucać sobie jakiegoś bardzo dużego rygoru by się nie zniechęcić, jednak ograniczyć słodycze, potrawy smażone oraz węglowodany mocno przetworzone. Pij czystą wodę bez cukru a efekty w pierwszych miesiącach będą na pewno satysfakcjonujące.

Duśka

Przy stosowaniu leków tego typu najlepiej przynajmniej przez jakiś czas skupić się na odpowiedniej diecie oraz w miarę regularnej aktywności fizycznej, a zapewni to dobre efekty. Dopóki nie zakończysz leczenia warto słuchać się przede wszystkim lekarza prowadzącego i odpuścić stosowanie suplementów.

Marysia

Producenci produkując jakiś suplement diety tworzy jednolitą mieszankę, a nie każdy składnik dodaje osobno do każej kapsułki, dlatego jak najbardziej możesz odsypać sobie połowę kapsułki aby sprawdzić tolerancję. Jednak jeśli stosowałaś wcześniej Lipodrene to tolerancja na stymulanty jest już nieco wyższa, ale zawsze zaczynamy od minimalnie możliwej dawki stosowanie mocniejszych spalaczy tłuszczu.

Odnośnie dawkowania produktów to Satietrim nie koliduje z żadnym z nich i możesz stosować go 3 razy dziennie po jednej kapsułce do głównych posiłków. Natomiast na początek można rozdzielić Stimerex i Aphaburn. Ten pierwszy stosuj przed treningiem bądź w godzinach popołudniowych w dni wolne. Natomiast Alphaburn codziennie rano. Z czasem będziesz mogła nieco zwiększyć ilości do dwóch porcji dziennie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9tys.
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

MOJE PRZEMYŚLENIA I OPINIE - w większości pozytywne 63KG - 6 = 57KG w trzy miesiące Witam wszystkich. Chetnie podziele sie opinia i przemyśleniami na temat kilku produktow jakie stosowalam i stos

Witam  Dwa miesiace stosowania spalaczy dieta  bilans ujemny 400 kalorii oraz silownia - 3 dni silowe 3 dni bieznia po godzinie szybki marsz oraz zero piwa vodki itp  burn24 dwa opak, lean f

Od siebie mogę dodać opinie na temat kilku spalaczy tłuszczu które do tej pory stosowałam. Ground Zero w mojej opinii zasłużone pierwsze miejsce, oceniam 10/10. Czysta energia i chęć do działania

Dodane grafiki

Witam

Wiek 31 lat, poziom tkanki tłuszczowej 15,5 % według wagi domowej nie wiem na ile to jest miarodajne, wzrost 169 cm, waga 65,5 kg, BMI 23

Posiadam Alphaburna w celu redukcji tłuszczu z brzucha którego biorę rano na czczo jedną kapsułkę i pół godziny przed treningiem (trenuje w nocy). W dzień wolny 1 tabletka Alphaburna rano na czczo. Myślę o zakupie Stimerexa ? Czy jest to dobry wybór do Alphaburna ? Jeśli nie to co było by lepsze ? Jak dawkować ?
 

Za wszelkie porady mądrych głów z góry dziękuje
 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem tu nowa i nie wiem czy w dobrym wątku piszę.

Przez ostatni rok bardzo przytyłam ( ponad 10kg). W dużej mierze na pewno przyczyniła się do tego antykoncepcja, ale sama też zaczęłam więcej jeść i przestałam się ruszać. Od pewnego czasu ćwiczę, siłowo i cardio, mam dietę i ogólnie jest spoko.. od 2 tygodni biorę ClenBurexin (2 tabletki przed śniadaniem i 2 przed treningiem, a w dni nietreningowe przed obiadem). Wczoraj miałam urodziny koleżanki, więc nie brałam drugiej dawki popołudniu (czyli tylko 2 tabletki około 9 ). Wypiłam 2 lampki wina i 2 kieliszki wódki orzechowej z mlekiem. Dzisiaj rano wzięłam 2 tabletki clenburexinu i po około 30 minutach tak jakby się we mnie zagotowało, zrobiłam się cała mokra, a w żołądku czułam straszny ból i pieczenie. Po kilku minutach zwymiotowałam. W tym momencie trochę mnie boli żołądek, ale jest mniej więcej okej. Czy może być to spowodowane wczorajszym alkoholem? Dodam, że wczoraj nic mi nie było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałam się na zestaw Alphaburn + Cannibal Claw, w jaki sposób najlepiej go dawkować (treningi o 18)? Czy porcję spalaczy przed śniadaniem można przyjmować razem czy odczekać między jednym a drugim środkiem i czy nie ma przeciwwskazań, żeby popijać je wodą z cytryną? Mam jeszcze jedno ważne dla mnie pytanie, czy wiadomo coś o skutkach 'ubocznych' tych spalaczy, które mogą wystąpić w pierwszych dniach ich przyjmowania? Wiem, że nie mają one żadnego działania pobudzającego, więc odpada uczucie niepokoju czy drżenia rąk jakie miałam przy innym spalaczu, ale nie mam też możliwości przetestowania jak zareaguje organizm w dzień wolny, a ze względu na charakter mojej pracy wolałabym wiedzieć czego ewentualnie mogę się spodziewać. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knur jeśli nie masz problemów zdrowotnych i szukasz spalacza tłuszczu spalającego tłuszcz  z całego ciała, to możesz sięgnąć po Inferno Apocalypse lub Stimerex Hardcore, który Legat Ci poleca. Weź jednak pod uwagę, że Stimerex Hardcore mocno pobudza i nie każdemu to odpowiada. Moim zdaniem nie jest też to spalacz na pierwszy kontakt z termogenikami ze względu na jego moc.
Który byś nie wybrał zaczynaj dawkowanie od 1 kap. z głównym posiłkiem. Po paru dniach mozesz dodać drugą kapsułkę do innego posiłku, tak by zachować dostęp między porcjami kilka godzin. A jeśli wszystko będzie OK i nie bedziesz odczuwał nadmiernego pobudzenia itp. to możesz stosować 1 kap. Stimerex Hardcore + 1 kap. Alphaburn rano oraz takie same dawki obu spalaczy przed treningiem (jeśli trenujesz po południu lub wieczorem), a w dzień wolny od treningu po południu.
p.s.
w dzień wolny od treningu Alphaburn też stosoujesz po południu, nie tylko rano.

Blackberry ja prawdę pisząc nie słyszałem o żadnych niepokojących skutkach ani Alhaburna ani Cannibal Clawa. Ale oczywiście zawsze zaczynaj od 1 kap. razem z posiłkiem by sprawdzić tolerancję organizmu. Jedyne na co trzeba zwracać uwagę przy stosowaniu przyspieszaczy metabolizmu, to to czy nie wzmaga siłą rzeczy u nas łaknienia i nie pojadać śmieciowego jedzenia.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

zakupiłem ten Superburn i Alphaburn, ale nie wiem jak go stosować mimo wielu opinii, bo niestety nie ćwiczę w stałych godzinach, a raczej raz rano, raz pod wieczór, zależy od grafiku w pracy. 

Jak go wtedy stosować, jeśli to mój pierwszy kontakt ze spalaczami. Będę starać się chodzić na siłownię około 4-5 razy w tygodniu. Waga 100 kg, wzrost 187. Pomiary tłuszczu będą przeprowadzone jutro na siłowni.

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Stosuje Fenix Ground Zero + Alphaburn i mam pytanie jak to się ma do zdawania honorowego krwi ponieważ jestem dawcą z rzadką grupą krwi i właśnie do mnie dzwoniono z pytaniem czy mogę się stawić na oddanie. Czy normalnie wszystko będzie ok?np. wyniki? czy moze narazie odmówić w trakcie zażywania ww spalaczy? A może nie brać ich  z dwa dni przed donacją? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nightlighst

Porcja SuperBurna to 2 kapsułki i taką też wartość najlepiej stosować 2 razy dziennie. Pierwsza porcja zawsze przypada przed aktywnością fizyczną. Jeśli trenujesz rano najlepiej jest stosować 2 kapsułki przed treningiem, a kolejne 2 kapsułki w godzinach popołudniowych przed posiłkiem, tak aby zachować minimum 5 godzin odstępu od poprzedniej dawki. Jeśli jednak trenujesz wieczorem to pierwszą porcję stosuj po przebudzeniu, a drugą bezpośrednio przed treningiem. Generalnie najważniejsze jest by stosować 2x2 kapsułki na dobę i zachowywać nie mniej niż 5 godzin przerwy pomiędzy nimi.
Alphaburn możesz zacząć stosować po kilku dniach i dorzucać po jednej kapsułce do każdej porcji SuperBurna. 

Baksik28

W przypadku stosowania jakichkolwiek suplementów z grupy spalaczy tłuszczu, boosterów testosteronu, suplementów przed treningowych a nawet kreatyny nie powinno się oddawać krwi. Jeśli bardzo Ci na tym zależy powinieneś zrobić sobie nieco dłuższą, najlepiej przynajmniej tygodniową przerwę pomiędzy suplementami a pobraniem krwi. 

akuuku

Objawy jakie podajesz mogą wynikać z łączenia alkoholu ze spalaczem termogenicznym, ewentualnie może tak być, że Twoje ciało słabo toleruje tego typu środki. Spalacz ten posiada w składzie między innymi pieprz kajeński i jeśli masz takie gwałtowne reakcje żołądkowe lepiej będzie unikać termogeników. Swoją drogą akurat Clenburexin to raczej bardzo przeciętny spalacz. Bezpieczniejszą, a jednocześnie skuteczniejszą opcją byłoby zastosowanie dobrej jakości spalacza lipotropowego ze składnikami o potwierdzonej skuteczności. Bardzo dobrą opcją byłby Burn24 który mocno nasila lipolizę i zbiera bardzo pozytywne recenzje.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

zaczynam dietę plus trening chciałbym się wspomóc. Zastanawiam się nad Hi-Tech Stimerex Hardcore lub Chaos & Pain Cannibal Inferno Apocalypse.

Bardzo proszę o pomoc co wybrać ? Który lepiej działa ? Z giry dziękuję za pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baksik nie jestem ekspertką, ale w tym temacie wielokrotnie pisano, że można stosować kreatynę w czasie odchudzania, z niczym nie koliduje.

Patana, znajoma miała tak po podobnym suplemencie Target-A2. również w tym temacie bodajże kilka osób pisało, że "

Cytuj

niektóre składniki wpływają na przewodnictwo mięśniowe (jak ktoś dużo kofeiny spożywa to pewnie nie raz zauważył) i jest taki efekt. Nie jest to nic nadzywczajnego, trzeba więcej pić wody i dbać o odpowiednią ilość potasu w organizmie.

W każdym razie jeśli masz jakieś problemy z sercem to zawsze lepiej dmuchać na zimne, lub jeśli masz obawy co do jakiegokolwiek spalacza to odstaw po prostu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, migotka mala napisał:

Baksik nie jestem ekspertką, ale w tym temacie wielokrotnie pisano, że można stosować kreatynę w czasie odchudzania, z niczym nie koliduje.

no ja tez ekspertem nie jestem bo wszystko robię w domu bez siłowni profesjonalnej jak narazie i nie mam tak naprawdę kogo się poradzić, dzięki interwalom w sumie zgubiłem już 13 kg, mam zamiar zejść jeszcze z 3-4 kg do około 85-86 kg i wtedy brać się za rzeźbę (nie masę) , tylko właśnie coś mi się wydaje , ze podczas tego czasu redukcji spalają mi się tez mięśnie. 
Tak czytam i czytam i jedne źródła poparte badaniami nawet mówią , ze przy treningach interwałowych można zażywać kreatynę własnie aby ta tkanka mięśniowa nie ubywała a własnie zwiększała się "wydolność" mięśni a co za ym idzie większą praca na treningu interwałowym. Tylko jak o się ma do spalaczy???
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam jedno nurtujące mnie pytanie. Ostatnio przeglądając opinie nt. spalaczy trafiłam na stronę Głównego Inspektoratu Sanitarnego, do rejestru produktów, gdzie stosowane przeze mnie Alphaburn, a zwłaszcza Cannibal Claw nie są oficjalnie dopuszczone do obrotu. Ostatnio w mediach rozpętała się burza dotycząca składów suplementów, co tym bardziej podkręciło moją ciekawość w tym temacie. Dlaczego takie spalacze nie mogą być u nas legalnie wprowadzone do sprzedaży, dlaczego tak ciężko jest otrzymać wpis do takiego rejestru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

potrzebuje fachowej porady.. 

mam 169cm wzrostu, 35 lat, 3 dzieci, na nic nie choruje i .... wstyd sie przyznać .. blisko 96kg

czas zainwestować w siebie. Mam ułożona dietę redukcyjna i ćwiczę 4x tyg na siłowni przez Ok 1,5-2h. Głównie aeroby. 

Niestety moim największym problemem jest podjadanie. Często po całym ciężkim dniu, gdy juz usiądę wieczorem na kanapie robię sobie multum kanapek i zagryzam to na koniec czekolada.. potem żałuje i mowię sobie ze to ostatni raz ale sytuacja powtarza sie kolejnego dnia. Wystarczy ze koleżanka z pracy zaproponuje paczka do kawy a ja nie jestem w stanie odmówić. Potem rezygnuje zazwyczaj  z obiadu i ciagle jestem głodna. Potrzebowałabym spalacza który skutecznie zablokuje mój apetyt. Tak aby wziąć go rano przed treningiem (na siłownie chodzę zazwyczaj przed praca Ok 6:30-7:00) i nie mieć apetytu do wieczora. Czytałam tu o kilku szczególnie polecanych M.in. Synedrex,  fenadrol czy Fenix Ground Zero. Oczywiście było tego więcej i jestem otwarta na każda opcje byle skutecznie zahamowało apetyt. 

Zapytalam o to trenera na siłowni, ale gdy polecił mi therm fast.. odpuściłam. Dlatego liczę na pomoc. I z góry dziękuje!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich hardcorów !!!

Z racji tego że są tu prawie same mądre głowy to może by mi nieco pomogły...

Staram...dokładnie --staram się zrzucić zbędne kg ---około 8 ;-)

niestety praca siedząca , ale od mara wchodzi 2 razy w tygodniu fitness (dokładnie nie wiem co dokładnie bo zajęcia dopiero będą) , oraz wracam do biegania ( 6km 2/3razy w tyg)..

moja obecna waga 67/68 jakoś tak a wzrost 168cm, najbardziej chciałabym zrzucić z okolic brzucha i bioder --;-)

jakiś czas temu (2-3 miesiące) stosowałam FenixGround Zero + Alphaburn - ale tylko z rana --- bo dawały takiego kopa że się pociłam jak świnka i miałam telepawki (ale do zniesienia).. i bez jakiś tam ćwiczeń spadło mi ze 3 kg...

czy ten zestaw powinnam znów zażywać, czy coś zmienić, dodać ??

!A! ostatnio zakupiłam izolat białka Premium WPI 90 - czy może jest coś lepszego?

jak pomóc ciału uzyskać dobrą formę i figurę ???

ps. nie mam żadnych uczuleń, przeciwwskazań itp...

z góry dziękuję ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baksik28
Kreatynę możesz dodać w czasie redukcji i może być stosowana razem ze spalaczami, nie koliduje z niczym, jednak w czasie stosowania kreatyny waga może stać w miejscu lub spadać wolniej, gdyż powoduje ona, że komórki są lepiej nawodnione, zwiększa się ich masa. Kreatyna nie hamuje lipolizy, na redukcji jest mimo wszystko często stosowana, z tego względu, że zwiększa siłę, a ja wiadomo w czasie odchudzania ograniczamy kalorie i siły jest zazwyczaj mniej. Spalaczy termogenicznych nie powinno natomiast stosować razem z przed treningówkami (zawierają często kreatynę) opartymi o stymulanty.

Masa
Jeśli to Twój pierwszy kontakt ze spalaczami, to Inferno Apocalypse jest moim zdaniem lepszą opcją. Również jak kolega wyżej miałem oba i z obu byłem zadowolony, jednak wydaj mi się, że Inferno Apocalypse nieco lepiej spalał tłuszcz, a pobudzał słabiej, co dla mnie jest zaletą.

Blackberry
Jeden i ten sam produkt może być w jednej partii dopuszczony w innej nie. Nie wynika to z braku bezpieczeństwa, a często z formalności. Dla przykładu we Francji kreatyna jest uznana jako doping i nie jest legalna, to samo cynk w dawce powyżej 5mg (u nas 15mg, powyżej tylko jako lek, a nie suplement). Nie ma jednolitego prawa i potem takie kwiatki są, że jest problem nawet witaminę C w dobrej dawce kupić, bo rok temu można było jako suplement kupić, a teraz już nie. Zresztą temat rzeka.

Magdzialena
Synedrex nie jest już produkowany, faktycznie mocno pobudzał i mocno hamował łaknienie. Teraz na rynku jest klon ten spalacza - Viper Xtreme Syneburn. Bardzo dobrze też hamuje łaknienie Ground Zero z Fenix'a, natomiast nie pobudza on tak mocno jak ww. spalacze więc jest lepszą opcją jeśli nie trenujesz intensywnie. Z dobrze hamujących apetyt jest także Ampilean Black i Genomyx Decimate, są one tańsze, a zbierają bardzo dobre opinie. Możesz wspomóc działanie takiego spalacza Satietrim'em, bo jego można także na noc stosować.

MadziaS
Jeśli byłaś zadowolona z takiego połączenia, to możesz spróbować ponownie, minęło sporo czasu, wiec organizm ponownie uwrażliwił się na składniki aktywne. Kilka miesięcy temu Ground Zero miało ulepsza skład i teraz słabiej pobudza, a lepiej spala z opinii tych co mieli obie wersje, więc powinno być OK.
Jeśli masz już izolat białka to stosuj jak najbardziej, chociaż są lepsze izolaty na rynku renomowanych firm typu Olimp, Amix, Scitec itp. Pamiętaj o ograniczeniu do minimum cukrów i ograniczeniu mogno węglowodanów, to połowa sukcesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka;

Nie mogłam znaleźć żadnych informacji na necie, a myślę, że ktoś z Was udzieli mi sensownej odpowiedzi.

Do tej pory brałam BlackBombsa i byłam bardzo zadowolona aczkolwiek ostatnio sprzedawca zaproponował mi ProSupps-Vanish. Nie mogę znaleźć jednak żadnych opinii o tym suplemencie. Może ktoś z Was go stosował? Warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

od ponad tygodnia stosuje Burn24 - 3 x dziennie po 2 tabletki , Alphaburn 2 x po 1  cannibal claw 2 x dziennie po 1 

nie cwicze ale mam bardzo duzo ruchu , staram sie kontrolowac z jedzeniem a waga stoi jak zaczarowana od ok miesiaca 

przez 6/7 miesiecy zgubilam ok 10 kg i zotsało mi ok 5kg - oczywiscie gdyby bylo wiecej bym sie ucieszyła 

wczesniej jadłam niestety adipex na ktorym chudłam nie chcac do niego wracac siegnelam po powyzsze spalcze i tak sobie stoije 

 

Mozecie mi podpowiedziec co zrobic co zaminic ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kinga72 najlepiej gdybyś podała swoją wagę i mniej więcej ile średnio dostarczasz dziennie kalorii. Może się okazać, że codziennie dostarczasz nadwyżkę kalorii której spalacze tłuszczu i aktywność fizyczna (bardzo przyzwoita) nie są w stanie zniwelować, dlatego też waga siłą rzeczy nie może spaść. Zakładając, że już nie karmisz pierwsią, można by sięgnać po suplement typu Diuretic Complex czy Water Cut, który usunie zatrzymaną wodę podskórną, której zapewne jest sporo po porodzie.

p.s. l-karnityna w ogóle nie redukuje tłuszczu niestety (wg. niezależnych badań, nie marketingowych opisów producentów)

Ruda335 Black Bombs z Dorian'a miał kilka wersji, im nowsza tym generalnie ma słabszy skład. Patrząc od strony technicznej - na skład - to Prosupps Vanish jest lepszym spalaczem i lepszym energetyzerem, nie jest jednak tak popularny jak Black Bombs. Vanish nie jest jednak już produkowany, więc jeśli nie pojawi się nowa wersja, pewnie zniknie z rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...