Skocz do zawartości

Rekomendowana wypowiedź

Witam
168 cm wzrostu, 68 kg, 3 razy w tyg. siłownia plus spacery
Zakupiłem Alphaburna jako że najwięcej tłuszczu mam w okolicy brzucha do tego l-kanityna i cla oraz Authority Xtreme Napalm dla pobudzenia przed treningiem. Co jeszcze można dorzucić żeby lepiej się wypalić z tłuszczu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9tys.
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

MOJE PRZEMYŚLENIA I OPINIE - w większości pozytywne 63KG - 6 = 57KG w trzy miesiące Witam wszystkich. Chetnie podziele sie opinia i przemyśleniami na temat kilku produktow jakie stosowalam i stos

Witam  Dwa miesiace stosowania spalaczy dieta  bilans ujemny 400 kalorii oraz silownia - 3 dni silowe 3 dni bieznia po godzinie szybki marsz oraz zero piwa vodki itp  burn24 dwa opak, lean f

Od siebie mogę dodać opinie na temat kilku spalaczy tłuszczu które do tej pory stosowałam. Ground Zero w mojej opinii zasłużone pierwsze miejsce, oceniam 10/10. Czysta energia i chęć do działania

Dodane grafiki

Witam mam 28 lat, 180cm, 100 kg, otłuszczony korpus. Dieta między 2000-2500 kcal. Co drugi dzień min. godzina dziennie na siłkę od 2 miesięcy (waga stoi w miejscu ale zarysowały mi się lekko mięśnie. Pasek zapinanam o jedną dziurkę mniej. 

Zakupiłem zestaw Alphaburn + clinical burn + erese fast. Dawkowanie 1+1 rano 6:30/ 1+1 co drugi dzień przed treningiem na siłowni 18:30 albo obiadem 17:30. Erese fast 1 albo 2(dzień bez treningu)  na noc.

Biorę 5 dni i nie zauważyłem żadnych zmian. Wahania wagi +/- 0.5 kg. Nie czuję żadnego wpływu na organizm. Czy te tabsy to placebo za 450 zł w które nie wierzę czy coś robię nie tak? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów ;)

Mam 20 lat, 177cm, ważę 72kg i jestem w pełni zdorwy. Nie mam żadnej określonej diety, po prostu staram się zdrowo odżywiać. Nie jem żadnych słodyczy, fast-foodów itp., raczej nie mam też problemu z podjadaniem. Chciałbym zrzucić tłuszcz głównie z brzucha i ud.
3x w tygodniu robię FBW na siłowni, do tego także 3x w tygodniu bieganie po około 40 minut na bieżni/w terenie. Stosuję też BCAA.

Chciałbym teraz dorzucić do tego jakiś spalacz i wydać na niego nie więcej niż 200zł. Przejrzałem praktycznie cały ten wątek i wybrałem te:
- GAT JetFuel Superburn
- ThermoCore
- PureClinical Burn 
- Inferno Apocalypse.

Dodam, że nie mam problemu z tym, żeby spalacz mnie pobudzał czy powodował potliwość. A zatem, który sprawdzi się najlepiej? Może jakiś inny, którego nie wymieniłem? Z góry dziękuję bardzo za wszelką pomoc :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kondzio z tych które wymieniłeś wybrałbym clinicala (stosunek skład/cena najlepszy) inferno stosowałem w starej wersji i jakoś mi nie podpasował. W podobnej cenie masz stimerexa hardcore i jak dla mnie super( pobudzenie,hamowanie łaknienia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vitaps
Sytuacja łączenia spalaczy tłuszczu z lekami oddziałującymi na układ nerwowy jest skomplikowana. Jeśli stosujemy leki z grupy SSRI czy tak jak w Twoim przypadku ASRI lub inne o działaniu działaniu tonizującym na układ nerwowy to nie powinniśmy jednocześnie stosować suplementów (w tym przypadku spalaczy tłuszczu) aktywujących układ współczulny. Może takie połączenie powodować zwiększenie skutków ubocznych leków przeciw depresyjnych lub spotęgować ich działanie. Akurat Black Mamba jest jednym z najmocniej pobudzających spalaczy i w ogóle nie nadaje się do takiego połączenia. Oczywiście detale zależą od indywidualnej tolerancji organizmu, ale zasada interakcji jest taka jak powyżej. Lepiej wybierać spalacze bez stymulantów, boostery metabolizmu czy blokery kortyzolu/estrogenów, które to finalnie powodują spadek tkanki tłuszczowej.

Macieklesz
Kryteria jakie postawiłeś przed spalaczem tłuszczu mocno zawężają wybrów, oczywiście jeśli mowa o skutecznych spalaczach czy jak kto woli tabletkach na odchudzanie. Jeśli nie ma być to termogenik (na treningach zwiększa potliwość), nie ma zawierać stymulantów (spalacz lipotropowy i/lub przyspieszacz metabolizmu) i jednocześnie wykazywać realne działanie redukcyjne tłuszcz, to takim suplementem wydaje się być Burn24 z firmy Omega Sports. Można maksymalizować efekty poprzez połączenie go z boosterem metabolizmu (najbardziej chwalonym obecnie jest Cannibal Claw), co zapewne jest to jedna z przyczyn Twojej aktualnej wagi (pomiając oczywiscie inne czynniki mniej lub bardziej istotne dla odkładania się tłuszczu).

Knur
L-karnityny ne ma sensu stosować, niestety nie wspiera spalania tłuszczu (nie ma na to ani jednego niezależnego badania), CLA ma natomiast znikome działanie (przy dużych dawkach rzędu 3g dziennie przez okres 6 miesięcy możemy liczyć na spalenie około 1kg dzięki temu składnikowi, więc nie zbyt optymistycznie).
Zamiast tych dwóch produktów i Napalmu (jeśli kupowałeś go dla energii, a nie np. pompy mięśniowej, czy zwiększenia siły), lepszą opcją byłby spalacz termogeniczny (najlepsze spalacze tłuszczu na pierwszej stronie rankingu spalaczy zostały wymienione). Gdybyś się jednak na takowy zdecydował, to nie można ich łączyć razem z przed treningówkami pobudzającymi w jednym okresie (ewentualnie spalacz przed posiłkiem przed treningowym, a przed treningówka przed treningiem - zaczynamy oczywiście od minimalnych dawek, by sprawdzić tolerancję organizmu).

Solarin
Z opinii większości osób, które stosowały Clinical Burn, odczuwały m.in. pobudzenie, mniejsze lub większe. Jeśli nawet tego nie odczuwasz, możesz zwiększyć drugą dawkę Clicala do 2 kap. (przed treningiem lub po południu) oraz dodać porcję Alphaburna przed kolacją (w dzien bez treningowy) lub przed snem (w dzień treningowy).
Erase Fast codziennie 2 kap. przed snem.
Przy wadze 100kg sama kaloryczność musi powodować spadek masy ciała (jeśli nie sam tłuszcz, to tłuszcz i mięśnie), także wydaje się że nie spożywasz tyle kalorii, a znacznie więcej lub jest jakiś poważny problem z poziomem hormonów tarczycowych (chyba, że stosujesz jakieś leki hormonalne - oddziałujące na układ adrenergiczny lub leki androgenne). Załóżmy nawet, że suplementy nie działają i trening "nie działa". Przykładowe Twoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne przy tej wadze to pi razy oko około 3000kcal. Dostarczasz znacznie mniej, waga nie spada. Coś jest więc nie tak, cudów nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialam prosic o pomoc w dobraniu pdpowiednich preparatow 

wiek ponad 40 wiec spalanie I gubienie wagi trudniesze niz kiedys, do tego biore antidepressant z grupy SNRI 100 mg nA dobe . Kocham mocna kawe I pije Jej OK 3 bardzo mocnych filizanek dziennie  ( ekspres cisnieniowy ) . Ogolnie nie dziala nA mnie specjalnie moge isc po niej spac . 

 W ciagu kilku miesiecy schudlam 8 kg I stoje . Nie specjalnie dziala zmniejszenie jedzenia czy wiecej ruchu . Waga wacha sie +- 2 kg . 

Jak wiekszosc kobiet chcialabym pozbyc sie tych boczkow   tluszczu z brzucha  czy bioder oraz ud . 

Jaki zestaw najlepiej kupic I Jak stosowac ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kinga moim zdaniem, mimo że kofeina czy ogólnie pobudzacze na Ciebie nie działają, sięgnać po spalacz pozbawiony stymulantów, z racji tego że stosujesz leki wpływające na układ nerwowy. Można natomiast złożyć zestaw, który wcale nie będzie miał gorszego potencjału od chwalonych termogeników. Ze spalaczy bazowych najlepiej wybrać pomiędzy Burn24, a Slim Factor. Mają zapewnioną bazę, można sięgnać po spalacz o redukujący tłuszcz biały, bo wspomniałaś, że problemem są boczki i brzuch. Także Evolab Alphaburn ma jeden z ciekawszych składów na rynku. Z wiekiem spowalnia się metabolizm oraz w organizmie gromadzi sporo wody podskórnej. Także jeśli chcesz maksymalizować efekty możesz dodać do tego albo przyspieszać metabolizmu (chwalone to Cannibal Claw, Lean Fx oraz Lean Xtreme) lub diuretyk usuwający wodę podskórną (najlepszy składa mają Diuretic Complex i Water Cut).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, stoję właśnie przed wyborem - Ground Zero czy stimerex - jaka jest Wasza opinia w tym temacie, który lepszy ? czy warto wybierając Ground Zero dorzucić do niego Alphaburn? czy efekty są faktycznie lepsze niż w przypadku samego Ground Zero? a może właśnie wystarczy sam stimerex ? Jestem na redukcji już kilka miesięcy, schudłam 11kg, a do celu zostało ok. 20 kg.  Ćwiczę siłowo 3 razy w tyg, sesje zakańczam interwałami. Bardzo wolno to wszystko idzie, chciałabym się czymś wspomóc. z góry dzięki za opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 20.12.2014 at 10:53 AM, Best Body said:

red-viper

W pierwszej kolejności zacząć należy od tego czy mamy lub nie, jakiekolwiek problemy z układem krążenia, sercem, układem nerwowym, tarczycą lub nietolerancję kofeiny. Jeśli jesteśmy zdrowi możemy sięgnąć po spalacz termogeniczny będący bazowym suplementem. Jeśli natomiast posiadamy jakieś opisane dolegliwości zdrowotne wtedy warto sięgnąć po spalacz o działaniu lipotropowym. (...)

Jeśli chodzi o spalacze lipotropowe to jedną z bardziej sensownych opcji na rynku jest spalacz Omega Sports Burn24. Oparty jest on wyłącznie o potwierdzone działaniem składniki działające na wielu szlakach metabolicznych. Poza składnikami stricte spalającymi tłuszcz ma także składniki obniżające poziom cukru we krwi i odpowiednio dystrybuujące węglowodany (z których to nadmiaru organizm odkłada tłuszcz).

Przyczyną stagnacji jest także zapewne spowolniony metabolizm. Mając bazowy spalacz taki jak Ground Zero czy Burn24 możemy sięgnąć po suplement przyspieszający metabolizm spoczynkowy i lipolizę tłuszczy. Dwoma z pewnością najlepszymi składowo produktami tego typu na rynku są Lean FX oraz Cannibal Claw. Suplementy te wykazują efekt synergii względem spalaczy bazowych, z jednej strony nasilając ich działanie spalające tłuszcz, z drugiej strony uzuepłaniają się w działaniu ze względu na fakt, iż są oparte o inne składniki aktywne.

Witajcie,

przejrzałam połowię tego wątku i przeczytam do końca, jak będę miała więcej czasu, ale na poważnie zastanawiam się nad kupnem preparatów więc chciałam zapytać już teraz o poradę na temat przyjmowania.

Cytuję fragment, który mnie bardzo zainteresował, jako, że sama cierpię na niedoczynność tarczycy, a mój metabolizm leży i kwiczy. Jestem pod opieką dietetyka i jak trzymam się zaleceń w 100% waga powoli, bardzo powoli spada, jednak jakiekolwiek odstępstwo, wyjście ze znajomymi do knajpy czy impreza rodzinna, kiedy jem coś innego powoduje, że waga leci do góry. Doszło do tego, że unikam wyjść a wyjazd do rodziny na święta powoduje u mnie lęk przed jedzeniem.. Jestem zmęczona ciągłym byciem na diecie, liczeniem, ważeniem itp. Chciałabym rozkręcić metabolizm, żeby choć trochę zapomnieć, że moje życie kręci się wokół jedzenia... i łatwiej zrzucić uzbierany tłuszcz.

Wracając do meritum, chciałabym kupić Burn24 i Cannibal Claw. Widziałam już, że zalecacie łykanie Burn 24 z posiłkiem bo mocno obniża cukier i zastanawiam się, jak mogę rozpisać dawkowanie obu suplementów. Chodzę na siłownię 3 razy w tygodniu, rano 30 minut przed śniadaniem łykam lek na tarczycę i gdzieś w środku dnia łykam żelazo (2 godziny po posiłku, około godzinę przed następnym, ale mam nadzieję, że nie będzie to trwało wiecznie). Czy mogłabym łykać oba suplementy rano ze śniadaniem? I potem w dzień treningowy przed treningiem (ile wcześniej?) czy przed posiłkiem przed treningowym? A w dni bez treningu przed obiadem? Czy mogę razem z żelazem, czy jednak to też rozdzielić? Czy łykać coś przed snem? Jem 6 posiłków dziennie, co 3 godziny, ostatni jest tylko białkowy.

Pięknie dziękuję za wszelkie rady.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Mam 31 lat 168 cm wzrostu oraz 78kg. Przez ostatnich kilka lat moja aktywość fizyczna drastycznie spadła z powodu pracy, dzieci .. ogólnie życia.Teraz wracam do ćwiczeń i ostatnio na siłowni pewien jegomość polecił bym kupił od niego spalacz LIPO RUSH ten od Burneika. Podziękowałem ale nie powiem temat mnie zainteresował i poczytałęm o tym Lipo Rush. Większość ludzi pisze że to jest bardzo mocne do tego stopnia że można po tym chodzić jak "królik po koksie" przez co wydaje mi się ze jest to zdecydowanie nie dla mie. Dlatego zacząlem czytać o spalaczach i trafiłem na ten wątek.

Czy takie zestawy jak polecane na początku wątku nadal są skuteczne Omega Sports Burn24  +   Lean FX oraz Cannibal ClawElite Nutrition Erase Fast ?

Czy może są jakieś lepsze zestawy? Co byście mi polecili jako początkującemu w tych sprawach i oczywiście jak to brać by było dobrze i sobie nie zaszkodzić.

Pozdrawiwam i z góry dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Mam małe pytanie. Jaki spalacz polecacie jako alternatywa do  Omega Sports Burn24?? Bardzo jestem zadowolony z tego spalacza i to bez treningów na siłowni. Gram dziennie ok 2 godzin na perkusji i uwierzcie jest to konkretny "wysiłek". Ostatnio bardzo ciężko go dostać (ebay, amazon etc), chyba producent zniknął... Mieszkam w Irlandii więc mam ograniczone opcje płatności. Polecacie coś podobnego o sprawdzonym działaniu bez pobudzenia?? 

Z góry dziękuję za odpowiedź

Pozdrawiam Sew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

wiek 32lata , wzrost ~182cm,  waga 109 kg, mam niedoczynność tarczycy,  chciałbym trochę zrzucić wagi , myślę nad zakupem  Fenix Ground Zero  i czy jeszcze coś do tego , lubię pizze piwo słodycze, tłuszcz chciałbym zrzucić z brzucha i nóg, na siłownię nie chodzę , do pracy wstaję koło 2 w nocy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panna Migotka
Być może problemem jest nie tylko niedoczynność tarczycy, ale także słaba wrażliwość komórek na działanie insuliny. Jeśli jakiekolwiek odstępstwo do ścisłej diety skutkuje zawsze nabraniem kilogramów to trzeba także wziąć to pod uwagę. Organizm człowieka, któremu na codzień nie dostarcza się nadmiaru kalorii, a sporadycznie dostarczy większą ilość np. węglowodanó/cukrów, to organizm powinien za pomocą insuliny wtłoczyć cukry w postać glikogenu i  tam ją zmagazynować, a nie w postać tkanki tłuszczowej.

Właśnie wspomiany Burn24 jest spalaczem tłuszczu nie tylko bezpośrednio redukującym tkankę tłuszczową, ale także obniżającym poziom cukru we krwi, poprawiającym wrażliwowść tkanek na działanie insuliny. Więc stosując go przed obfitszymi posiłkami minimalizuje on ryzyko odkładania się węglowodanów w postaci trójglicerydów, a następnie tłuszczu.

Mając mocno spowolniony metabolizm, połączenie Burn24 z Cannibal Claw/Lean FX wydaje się być bardzo sensowne. Z tym, że stosując lek na tarczycę, należy wszelkie suplementy przyspieszające metabolizm skonsultować ze specjalistą, by nie pojawił się nadmiar chormonów tarczycowych co również nie jest korzystne.

W każdym razie Burn24 stosujemy trzy razy dziennie po 2 kap., przed śniadaniem, przed obiadem i przed kolacją. Cannibal Claw lub Lean FX stosujemy dwa-trzy razy dziennie, rano, przed treningiem lub po południu i ew. przed snem, tak by dawki tego przyspieszacza metabolizmu były rozłożone w ciągu dnia.

Globus
Burneika Lipo Rush to bardzo mocno pobudzający spalacz mający bardzo małą skuteczność w redukowania tłuszczu. Jest to na dobrą sprawę energetyk, a nie spalacz tłuszczu.
Jeśli szukamy spalaczy tłuszczu nie zawierajacych stymulantów, to wspomiany zestaw jest jednym z bardziej przemyslanych jakie można skomponować. Burn24 można łączyć z Erase Fast i Cannibal Claw lub Lean FX. Lean FX i Cannibal Claw to ta sama kategoria produktów i ich nie łączymy ze sobą.

Zorro100
Generalnie firma Omega Sports nie zezwala na sprzedaż większości ich produktów na serwisach aukcyjnych, stąd też nie jest tam dostępny Burn24, natomiast produkowany jest cały czas.
Identycznego pod względem własciwości spalacza tłuszczu do Omega Sports Burn24 nie ma, natomiast innym produktem z kategorii spalaczy nie zawierajacych kofeiny czy innych pobudzaczy jest ANS Slim Factor.

Maksymalizować efekty, możemy poprzez połączenie spalacza tłuszczu, nazwijmy to bazowego, poprzez włączenie do suplementacji boostera metabolizmu czy produktu hybrydowego typu Erase Fast, które to suplementy atakują tłuszcz na innych płaszczyznach, także (w przypadku Elite Nutrition Erase Fast) inny rodzaj tkanki tłuszczowej (trzewny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Best body, dziękuję.

Od dawna podejrzewam, ze mam problem z insuliną i poziomem cukru, przy przerwie w jedzeniu dłuższej niż 3 godziny robi mi sie słabo, zimno i drżą mi ręce... Niestety lekarze od lat twierdzą, że wyniki badań mam w granicach normy więc ubzdurałam sobie problem... Oczywiście skonsultuję z lekarzem, ale gdyby się udało coś ruszyć z moim metabolizmem to byłoby cudnie.

Jeszcze pytanie, jak długo można nieprzerwanie łykać Burn24 i Cannibal claw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Best Body said:

Globus
Burneika Lipo Rush to bardzo mocno pobudzający spalacz mający bardzo małą skuteczność w redukowania tłuszczu. Jest to na dobrą sprawę energetyk, a nie spalacz tłuszczu.
Jeśli szukamy spalaczy tłuszczu nie zawierajacych stymulantów, to wspomiany zestaw jest jednym z bardziej przemyslanych jakie można skomponować. Burn24 można łączyć z Erase Fast i Cannibal Claw lub Lean FX. Lean FX i Cannibal Claw to ta sama kategoria produktów i ich nie łączymy ze sobą.

Dzieki Best Body

A co sadzisz o spalaczu Evolab Alphaburn bo wczoraj zostal mi polecony i z tego co przeczytalem to kazdy go zachwala ze niby na poczatek spokojnie mozna zaczac tylko od niego bez laczenia.

Czy kazdy spalacz Alpaburn z roznych firm to jest to samo i tak samo dziala jak ten z Evolab czy kazda firma uklada sobie jednak sklad po swojemu bo jestem z UK i tutaj raczej nie dostane tego z Evolab.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Na poczatku chcialabym podziekowac za tak pelne i  wyczerpujace informacje, ktore mozna tutaj uzyskac :)

Ja rowniez jestem w gronie poszukujacych wskazowek. Przewertowalam caly temat i zakupilam dla siebie Burn 24 i Alphaburn. 

Mam 36 lat , 167cm i waze 53 kilo. Jednakze poziom tluszczu wynosi 28,3% .... Zawsze bylam aktywna, chodzilam na zajecia fitness, a obecnie chodze na silownie z przerwami, ale od 2 miesiecy miesiecy chodze na silownie regularnie ( z przerwa w grudniu 2 tygodnie ) Zazwyczaj jest to 3 razy silownia i raz zajecia tmt. Jestem na diecie redukcyjnej 1500-1600 kcal. 

Wczesniej dosc dlugo stosowalam diete 1000-1200 kcal i wydaje mi sie ,ze przez to rozregulowalam metabolizm... Nie wiem tez czy te 1500-1600 kcal to wystarczy ? Choc to i tak duzy skok dla mnie po diecie 1200 kcal.

Moja waga stoi w miejscu od roku... Pomimo czystej miski i cwiczen waga ani drgnie, jak i obwody w calym ciele pozostaja bez zmian.

Na silowni wykonuje okolo 45-60 minut z ciezarami wolnymi plus 3x w tygodniu 30 min na biezni. Nie moge biegac, poniewaz mam problemy z kolanami oraz z odcinkiem ledzwiowym kregoslupa.

Zdecydowalam sie na taki zestaw spalaczy, po przeczytaniu calego tematu. Narazie stosuje pierwszy dzien, wiec jeszcze nie wiem jakie beda rezultaty. 

Jestem typowa gruszka, czyli najwiecej tluszczu mam na udach biodrach i pupie. Chcialam sie dopytac czy taki zestaw mi pomoze na moje problemy ? Czy jak skoncze te spalacze to powinnam uzyc jakich innych ?

Dodam jeszcze ,ze jem zdrowe tluszcze( orzechy olej kokosowy, maslo orzechowe, oliwa z oliwek ), duzo bialka ok 2-2-.2 g ( rowniez odzywki bialkowe ), weglowodany zmniejszylam do 130 g na dzien wliczajac juz warzywa i owoce. Czy weglowodany powinnam liczyc bez warzyw i owocow ?

Przy okazji tego posta chcialam jeszcze dopytac o meza. On z kolei ma dosc spora nadwage ok 20 kg. Tluszcz jest w miare rozlozony na calym ciele z przewaga na brzuchu i boczkach, Nie wiem ile ma % tluszczu. Wazy 102 kg. Nie ma zadnej aktywnosci fizycznej i ma prace przy komputerze.. Jak zrobi sie cieplej to bedzie jezdzil na rowerze do i z pracy ok 45 min dziennie 3-4x w tygodniu, ale przez najblizsze 2 miesiace to nie nastapi.

W tej chwili jest na diecie rotacyjnej ( 2xme ) 4 dni w tygodniu ok 2500 kcal i 3 dni w tygodniu okolo1600kcal. Waga spadla ok 3-4 kg w ciagu 4 tygodni. Chcialabym by mogl brac jakis spalacz, by troszke przyspieszyc spalanie, bo nie wiem czy wytrzyma jeszcze 6 miesiecy na takiej diecie...Ponadto wiadomo ,ze na poczatku spadla woda, wiec nie wiem dokladnie ile schudl z tluszczu.

Oboje kiedys bralismy Therm Line i zdecydowanie za bardzo lomotalo nam serce , wiec splacze termogeniczne odpadaja calkowicie.

Z gory bardzo dziekuje za odpowiedz.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Przeczytałam cały wątek w jedną noc. Na posta od takiej "staruszki" jak ja nie trafiłam. Mam nadzieję, że mnie nie spławicie.

O mnie: kobieta lat 50, wzrost 160 cm, waga 70 kg, typ sylwetki "jabłko". Szczupłe ręce bez "pelikanów" i szczupłe nogi bez cellulitu. Reszta jest milczeniem. Nie mam problemów z sercem, tarczycą czy nietolerancją kofeiny. Wyleczone wrzody żołądka. Od dwóch lat w związku z problemami skórnymi używam maści ze sterydami. Poza tym problemy ze snem. Moim problemem "od zawsze" jest ta pominięta milczeniem "reszta" - brzusisko i boczki. Jak tyję to właśnie tam a jak chudnę to chudną mi ręce i nogi. Dieta - teoretycznie 1800 kal, 4 posiłki dziennie. Niestety gubi mnie miłość do słodyczy. Ruch - codziennie pół godziny rowerka lub wioślarza, 2-3 razy w tygodniu 3 kilometrowy marsz.

Po przeczytaniu całego wątku doszłam do wniosku, że odpowiednie będą dla mnie Alphaburn i Liporedux. Czy jest to trafny wybór? Czy mogłabym to stosować używając jednocześnie maści ze sterydami? Czy powinnam do tego jeszcze dorzucić jakieś witaminy, mikroelementy?

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.           

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panna Migotka - Cannibal Claw można stosować przez okres 8 tygodni nieprzerwanie, jedno opakowanie starcza na 20-30 dni. Wynika to z tego, że stymulując przez dłuższy okres organizm boosterami metabolizmu, nie będą one efektywnie działały, gdyż receptory uniewrażliwią się na działanie składników aktywnych. Druga kwestia to taka, by nie "rozleniwić" organizmu i nie przyzwyczaić go do stałego bodźca przyspieszającego metabolizm/przemianę materii.
Burn24 można natomiast stosować w stałej suplementacji, to znaczy tak długo, jak długo potrzebujemy redukować tkankę tłuszczową lub nasze "obżarstwo" będzie tego wymagało.

Globus - pytanie nie do mnie, ale pozwolę sobie odpowiedzieć. Po pierwsze Alphaburn (jako nazwa spalacza tłuszczu) występuje lub występował jako produkt u kilku producentów. Evolab Alphaburn ma z nich najlepszy skład. Jest dostępny w każdym kraju, a jeśli gdzieś mamy problem z jego kupieniem, to w obecnych czasach, kiedy niemal każda firma wysyła towar za granicę, a koszty są niewielkie, można zamówić przez Internet bez problemu każdy produkt.
Alphaburn dobrze sprawdza się jako dodatek do spalacza bazowego lub jeśli nasz poziom tłuszczu jest niewielki i chcemy spalić jedynie uporczywy tłuszcz z brzucha/bioder (w tych rejonach znajduje się głównie tkanka tłuszczowa biała, na którą - tylko na nią - oddziałuje spalacz Alphaburn).

Izuska - odpowiedzieć na pytanie, czy jeśli jesteś na diecie o kaloryczności 1500-1600 kcal, jest OK, należy obserowować wagę. Ważysz się rano powiedzmy jutro i po 7-10 dniach. Jeśli waga nie drgnęła w dół ani o pół kilograma - kilogram, to trzeba obicąć kalorie. To uniwersalana zasada. 1600 kcal przy Twojej wadze i ewentualnie spowolnionym metabolizmie to na oko za dużo, ale tylko "na oko". Wybrane przez Ciebie spalacze są bardzo dobre, ale jeśli problemem jest spowolniony metabolizm to po pierwsze musisz ograniczyć jeszcze bardziej kalorie, do tych powiedzmy 1200 kcal i ewentualnie dodać jakiś przyspieszacz metabolizmu (przeglądnęłaś cały wątek, więc z pewnością wybierzesz dla siebie najlepszy).

Owoce zawierają cukry, a wiec węglowodany, je oczywiście wliczasz do bilansu. Mąż jeśli ma problemy zdrowotne może stosować dokładnie te same suplementy diety co Ty u niego będą miały jeszcze lepsze zastosowanie. Z tym, że gdyby mu doradzać indywidualnie, to lepszą opcją byłby w jego przypadku Slim Factor + Cannibal Claw i jeśli fundusze pozwalają Erase Fast lub AD-3.

Mada - nie tacy "staruszkowie" na forum się wypowiadali i otrzymywali pomoc. Teraz mnie czas goni, ale jeśli nikt do jutra po południa nie odpisze to ja edytuję tego posta i postaram się pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ostatni mój zakup spalacza to Viper Xtreme Syneburn, nie mam porównania do SYNDREXA ale ten klon ma trochę inne działanie niż w opisie. 

Hamuje apetyt na ok 6 h i można po nim zasnąć. 

Czuć pobudzenie i dużą potliwość podczas treningu i nie tylko (przez to grzanie przeziębiłem się :)) 

Spada na wadze i widać optycznie że działa. Lekkie uczucię leku i niepokój.

Ogólnie godny do polecenia ale jest jeden minus mam wrażenie że producent nas robi w konia  i wrzuca placebo na 20 tabletek jakie zjadłem do tej pory po 3 nie było żadnego efektu w/w..........  Nie mam tu pretensji do sklepu bo produkt był oryginalnie zapakowany ale niesmak pozostaje 

Następny w planie jest Ground Zero skoro wszyscy tak chwalą trzeba spróbować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam jedno pytanie.  Około roku temu stosowałem Target A2 i bylem bardzo zadowolony z efektu. Chciałem teraz ponownie zakupić ale widzę ze jest jakiś nowy w całkiem innym opakowaniu o tańszy...teraz pytanie czy dalej jest on taki skuteczny i warto kupić czy też lepiej zastąpić go jakimś innym spalaczem? 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie Target-A2 jest produkowany przez firmę Pure Labs, ma identyczny skład. Na rynku jest jeszcze ulepszony spalacz tłuszczu tego typu o nazwie Evolab Alphaburn, ma dodatkowo m.in. fukoksantynę o potwierdzonej skuteczności w reducji tkanki tłuszczowej białej, a składnika z Target-A2 ma taką samą ilość, jest nieco droższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazam dziekuje bardzo za odpowiedz :) Tak tez myslalam, ze nie obedzie sie bez ciecia kalorii. Nie chcialam tego robic ,bo obecnie tyle kobiet cwiczy silowo i chwala sie na prawo i lewo ,ze jedza ponad 1800-2000 kcal i chudna i rzezbia sylwetke... Wszedzie tez trabia ,ze miesnie trzeba "karmic" bo inaczej nie urosna itp.

Wiem ja jestem na redukcji, a nie na masie, jednakze liczylam ze moze cos tam sie pojawi w miedzyczasie :)

Dziekuje za potwierdzenie, ze owoce i warzywa wlicza sie do weglowodanow, tak robilam ale nie bylam pewna bo tez rozne opinie kraza.

Obetne kalorie do 1300-1400 kcal i zobacze czy cos to da, jesli nie to obetne znow. Nie chce schodzic ponizej 1200 kcal i mam nadzieje ze nie bedzie trzeba...

Czy moge prosic o rade czy w moim przypadkow obciac jeszcze bardziej wegle z tych 130g, czyz z tluszczy 60g, czy z tego i z tego po tyle samo ?

Przypuszczam, ze bialko zostawic tak jak jest ok 120g, zgadza sie ?

Jeszcze jedno pytanie w kwestii wegli, chcodzi mianowicie o rotacje weglami. Nie chodzi o ketoze tylko np w dni nie treningowe jeszcze ciachnac wegle bardziej? Albo np. np. w dni nie treningowe na kolacje nie dodawac zadnych wegli z makaronow, kasz, chleba, ryzu itp. ?

W miedzyczasie zbadalam rowniez tarczyce i wyniki wyszly ciut ponad norme 4.29 ( norma 4.20) zastanawiam sie czy takie male odchylenie moze byc powodem stagnacji wagi oraz obwodow ?

Czy w takim przypadku po obecnych spalaczach powinnam sie skupic na spalaczu podkrecajacym metabolizm np Cannibal Claw ? Dodatkowo Cannibal Claw optymalizuje dzialanie tarczycy, co  w moim przypadku moze byc bardziej pomocne ? 

Moze moglabym kontynuowac Burn24 plus Cannibal Claw, oczywiscie po skonczeniu obecnych spalaczy ?

Dziekuje za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Mam 26 lat, 171 cm i ważę 69 kg. Od jakichś 5 miesięcy chodzę na siłownię, staram się co najmniej 3 razy w tygodniu na godzinę. Z jedzeniem jest różnie, czasem jem 2 posiłki a czasem jest czas ( i chęci) i przygotowuję ich 5. Do tej pory waga spadała i widziałam różnicę w lustrze. Niestety od kilku tygodni waga stoi w miejscu. Nie mam problemu z cukrem. Mam za to z tarczycą (niedoczynność, za mało hormonów tarczycy, wysoki poziom TSH, jestem pod stałą kontrolą lekarza, przyjmowane leki codziennie na czczo w najniższej dostępnej dawce i wszystko w normie) oraz z nerkami (wada w budowie jednej z nerek), co czasem powoduje wyższe ciśnienie krwi. Nadciśnienia nie stwierdzono, ale są wyraźne zalecenia by z tym uważać. Sama wada wpływa na to, że uporczywie i systematycznie pojawiają się stany zapalne i nerki bolą, nie mam żadnych leków na stałe (przy zapaleniu standardowo furagina i oczywiście stała kontrola lekarza). Miejsce nad którym teraz pracuje to głównie brzuch, gdyby ewentualnie zeszło trochę z biustu też nie byłoby źle ;D. Dodam, że zazwyczaj ćwiczę pod okiem trenera głównie cardio i ABS żeby sobie nie narobić problemów z tym ciśnieniem. Poważnie myślę o wprowadzeniu jakiegoś spalacza, już wiem, że nic na zasadzie pobudzania za względu na dolegliwości (dodatkowo na siłowni w tygodniu pojawiam się nie wcześniej jak o 19). Poza tym potrzebuję czegoś, co będzie hamowało uczucie łaknienia, z tym jest u mnie dramat, jestem typem zajadaczy stresu. Po siłowni potrafię zjeść 2 normalne obiady albo naprawdę dużą kolację... Zastanawiam się nad połączeniem Burn24 z Cannibal Claw (wyczytałam, że jest substytutem naturalnego hormonu tarczycy, co u mnie wychodzi na duży plus). Dodatkowo myślałam również o BCAA. Wczytując się w temat głębiej zastanawiam się nad dwoma: KFD Premium Bcaa Instant+ 2:1:1 z cytruliną lub czystym BCAA OSTROVIT 2:1:1. Dziękuję za wszelkie porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Cześć ????

Czytam, czytam i już sama nie wiem. wpadłam na forum przypadkiem przez ranking znaleziony w necie. 

Więc tak: 167cm i 57kg, do zrzucenia 5. Najgorzej z boczkami dosłownie chyba wszystko odklada mi sie tam. Największe  grzeszki to uzależnienie od słodyczy i nieregularne posiłki -czasami pierwszy nawet ok 16:00. Zaczynam pracę nad sobą ,  do końca kwietnia muszę zrzucic ta pare kg. Z ćwiczeń planuje poki co tylko fitness, zumba lub step i to też 2 max 3 razy w tyg. Tryb  życia typowo siedzący ????

Co bedzie najlepsze? Nie chciałabym nic z kofeiną ani wpływającego na potliwość, opierając się na rankingu myślę o czymś z drugiej grupy.

Bardzo proszę o pomoc doświadczonych kolegów i koleżanki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...