Skocz do zawartości

Rekomendowana wypowiedź

hej :-) Jestem zupelnie nowa i zielona.Potrzebuje waszej rady a jako że sie na tym znacie to mam nadzieje na pomoc.Potrzebuje 2-3 spalacze tluszczu razem w polaczeniu tylko zebym nie nie dzialaly pobudzajaco tak spokojnie ale efekty musza byc widoczne .Cena nie gra roli.Chodzi o około 5-10 kg i chce to polaczyc z dieta i cwiczeniami. jeszcze jedno,czy takie spalacze tluszczu sa bezpieczne?mialam kolezanke w pracy ktora brala jakies spalacze i widac bylo efekty ale chodzila strasznie pobudzona  i myslelismy ze jest na prochach.Nie skonczyla dobrze bo rozwalila sobie nerke i musieli jej usunac.Strasznie sie boje ze bede pobudzona i bede zachowywac sie tak jak ona.Czy myslicie ze to bezpieczne?

Moglibyscie podac tez strone na ktorej moge je od razu kupic bez szukania po internecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9tys.
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

MOJE PRZEMYŚLENIA I OPINIE - w większości pozytywne 63KG - 6 = 57KG w trzy miesiące Witam wszystkich. Chetnie podziele sie opinia i przemyśleniami na temat kilku produktow jakie stosowalam i stos

Witam  Dwa miesiace stosowania spalaczy dieta  bilans ujemny 400 kalorii oraz silownia - 3 dni silowe 3 dni bieznia po godzinie szybki marsz oraz zero piwa vodki itp  burn24 dwa opak, lean f

Od siebie mogę dodać opinie na temat kilku spalaczy tłuszczu które do tej pory stosowałam. Ground Zero w mojej opinii zasłużone pierwsze miejsce, oceniam 10/10. Czysta energia i chęć do działania

Dodane grafiki

Maly
Bardzo dobry wynik osiągnąłeś na Ground Zero. Po dwóch miesiącach ciągłego stosowania jakiegokolwiek spalacza termogenicznego najczęściej receptory są już mniej wrażliwe na działanie składników aktywnych, wtedy warto zrobić przerwę od danego spalacza tłuszczu lub zmienić go na inny oparty o odmienne składniki aktywne.
Cannibal Claw w połączeniu z Cannibal Inferno Apocalypse i Erase Fast to dobre i przemyślane połączenie, suplementy te uzupełniają się względem siebie, każdy działa na innej płaszczyźnie. Inferno Apocalypse w stosunku do JetFuel Superburna nieco skuteczniej zwiększa poziom energii i hamuje łaknienie. Natomiast Stimerex Hardcore to pod wieloma względami po prostu lepszy spalacz od Inferno Apocalypse/JetFuel Superburn, można by go było wypozycjonować mięśni Ground Zero, a Inferno Apocalypse/Superburn'a jeśli chodzi o ogólną skuteczność spalania.
Porównując natomiast Erase Fast z Alphaburnem, to są to zupełnie odmiennne jeśli chodzi o działanie suplementy. Oba pasują do pozostałych dwóch suplementów (spalacza bazowego i boostera metabolizmu), jednak wydaje się, że przy Twoich parametrach mimo wszystko Erase Fast wydaje się być lepszą opcją. Zresztą można zawsze wymiennie stosować go z Alphaburnem.

Blackberry
Spalacz tłuszczu można włączyć w każdym okresie odchudzania. Jeśli zauważamy stagnację i trening w połączeniu ze zdrowym odżywianiem nie przynosi wymiernych efektów to jest to właściwy moment na włączenie suplementacji, jeśli nie teraz to raczej lepszej (bardziej zasadnej) okazji ku temu nie będzie. Spalacze tłuszczu stosujemy codziennie, także w dni wolne od treningu. Spalacze tłuszczu (mowa oczywiście o tych skutecznych) wykazują aktywność biologiczną niezależnie od aktywności fizycznej, to znaczy, że trening nie jest aktywatorem działania spalacza. Alphaburn to bardzo dobry spalacz tłuszczu, ale jego działanie ogranicza się wyłącznie do redukcji tkanki tłuszczowej białej (jest ona zgromadzona głownie w okolicy brzucha czy bioder). Jeśli Twoim zdaniem pozostała głównie tego typu tkanka tłuszczowa to jest to bardzo dobry wybór. Jeśli natomiast powodem stagnacji jest spowolniony metabolizm, co często się zdarza w czasie odchudzania, to warto byłoby włączyć jakiś przyspieszacz metabolizmu jak Cannibal Claw, czy Lean Xtreme lub Lean Fx. Chodzi o to, że spalaczem tłuszczu będziemy redukować tkankę tłuszczową, a spowolniony metabolizm będzie promował lipogenezę i będziemy nadal stali w miejscu. Alphaburn nie ma działania pobudzającego. Najczęsciej stosuje się 1 kap. trzy tazy dziennie, w Twoim przypadku sensownie byłoby 1 kap. rano po przebudzeniu 1 kap. po południu między posiłkami i 1 kap. przed treningiem lub kolacją w dni wolne od treningu. Przy uwzględnieniu ujemnego bilansu kalorycznego taki efekt na jakim Ci zależy jest jak najbardziej w zasięgu.

Arczik
Cóż można dodać, sam sobie odpowiedziałeś lub "odpowiedział" Tobie już spalacz ;-)

Altair
Ciężko będzie przebić taki wynik jakimkolwiek spalaczem, tym bardziej, że na początku odchudzania tłuszcz spala się znacznie szybciej niż w dalszym jego etapie. Ten zestaw Inferno Apocalypse, Alphaburn i Erase Fast to przemyślana opcja, Inferno pobudza słabiej od Ground Zero i jest oparty o odmienne składniki aktywne. Spalacz Vanillean nie jest już produkowany przez firmę BPS od niemal roku i chyba nie ma go już na rynku. Jeśli chciałbyś wybrać jako spalacz bazowy produkt pozbawiony całkowicie stymulantów to można pomyśleć o Burn24 czy ANS Slim Factor (ten drugi łączy w sobie właściwości spalacza termogenicznego z charakterystyką działania spalacza lipotropowego).

Gosiaczek11
Spalacze tłuszczu oparte o legalne składniki aktywne nie mogą powodować takich skutków z jakimi spotkała się Twoja koleżanka. Albo więc stosowała produkt z kategorii "czarny rynek" czy "chińskie tabletki" albo miała poważne problemy zdrowotne wykluczające stosowanie jakichkolwiek spalaczy tłuszczu i musiała przy tym mocno odwodnić organizm. Jeśli nie zalezy nam na zwiększeniu poziomu energii, a chcemy maksymalizować efekty odchudzania o zestaw spalaczy tłuszczu to bardzo dobrą opcją jest połączenie spalacza takiego jak wspomniany uprzednio Burn24 lub Slim Factor razem z boosterem metabolizmu jak Cannibal Claw i diuretykiem typu Diuretic Complex lub spalaczem uporczywego tłuszczu Evolab Alphaburn. W takim zestawie każdy produkt działa na innej płaszczyźnie i wykazuje realne działanie (składniki mające potwierdzoną skuteczność w niezależnych badaniach).

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Best Body - ten watek i forum to prawdziwa kopalnia wiedzy ktora uratowala moj tlusty zadek

Vanilean widzialem na stronie popularnego tutaj sklepu;) ale przyznaje ze nie patrzylem na dostepnosc.

Czyli moj zestaw jest okej, sugerujesz Burn/ANS - ale jako dodatek do mojego czy zamiast ktoregos z nich? Ktory lepszy? chodzi mi o jakosc a nie stosunek ceny do jakosci. Jestem zdrowy jak ryba wiec nie musze sie bawic w unikanie jakichs skladnikow, natomiast chodzi mi o to by stymulanty nie byly az tak silne. jedna tabletka Gorund Zero to byl kopniak w sam raz i na dzien i przed treningiem wolalbym nie brac nic mocniejszego wiec z tego co czytalem Stimerex odpada. Moze pociagnac jeszcze jedno pudelko Cannibala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maly
Oba spalacze tłuszczu sprawdzają się bardzo dobrze przy większym poziomie otłuszczenia organizmu. Mimo to, każdy z tych spalaczy oparty jest o odmienne składniki mające zróżnicowany zakres działania, także ciężko jest tak jednoznacznie porównać. W każdym razie, oba zbierają dobre opinie.

Gosiaczek11
Kawa ze słodzikiem, nawet w dużych ilościach zdrowej osobie również nie mogła zaszkodzić, raczej przyczyny szukałbym gdzie indziej.

Adam
Ground Zero stosujemy dwa razy dziennie po 1 kap. rano przed śniadaniem i w godzinach po południowych lub przed treningiem. Jeśli trenujemy rano wtedy pierwszą porcję stosujemy przed treningiem, a drugą w godzinach po południowych. Chodzi o to by zachować kilkugodzinny odstęp między porcjami spalacza. Tyczy się ta zasada wszystkich spalaczy termogenicznych.
Satietrim natomiast stosujemy trzy razy dziennie po jednej kapsułce razem z głównymi posiłkami, np. ze śniadaniem, z obiadem i z kolacją.
Można włączyć do suplementacji Erase Fast, codziennie przed snem 2 kap.

Altair
Jeśli stymulanty nie są problemem, a kwestią zasadniczą jest tylko ich ograniczenie to dobrą opcją jest pozostanie przy Inferno Apocalypse (chyba, że pod koniec opakowania znacznie słabiej go odczuwałeś niż na początku) lub wybranie czegoś o podobnym potencjale jak Aviva Atomizer czy JetFuel Superburn.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko pro forma: wcześniej miałem Ground Zero, inferno jeszcze nie brałem wiec zakładam ze chodzilo Ci o pozostanie przy GZ. wlasnie odczuwałem dużo słabiej, mimo że ostatnie kilka dni bralem już normalną dawkę.

Dzięki serdeczne raz jeszcze! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od 3 dni stosuje Ground Zero i mam pytnie.

Pierwszego dnia wziąłem 1 kaps. rano razem ze śniadaniem i wszystko było ok. Następnie 1 kapsułka przed treningiem. Niestety poźniej nic nie jadłem (chyba tak mi to apetyt zahamowało) i wieczorem czułem się jak na kacu. Więc 2 i 3 dnia wziałem tylko dawke wraz ze śniadaniem bo i tak mam wrażenie że trzyma mnie spokojnie do 19 na tej jednej dawce. I tu pojawia sie pytanie. Jak wezme kapsułke przez pierwsza godzinę może dwie czuję lekkie kłucie w zóładku (mam lekki refluks, biorę controloc 20 1 kapsulke co 2 dni co pewnie nie ułatwia)  i mam większa potrzebe wypróżniania się. Dodatkowo lekkie problemy z zasypianiem, niestety często tak miewam więc ciezko mi teraz stwierdzić czy to przez GZ. Dodam że to mój pierwszy kontakt ze spalaczami i teraz pytanie czy ktoś miał podobnie i czy to kwestia adaptacji jeszcze organizmu czy znak ze raczej mi nie służa owe suplementy. Póki co raczej nie będe dokładał kapsułki przed treningowej. Co do samego działania to zbyt wcześnie by wypowiadać się o efektach jednakże zauwazalne jest mega skupienie, caly czas mam potrzebe nad czymś myślec jak i trening jakby wcale nie męczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Altair, pytanie nie do mnie, ale jak best body zrozumiałem tak, że powinieneś właśnie zostać przy tym co sobie zaplanowałeś, czyli Inferno Apocalypse, tym bardziej, że jak wspomniałeś działanie poprzedniego spalacza osłabło.

KamilS, na to co opisujesz składa się kilka czynników. Jak sam wspomniałeś jest to Twój pierwszy spalacz i nie miałeś kontaktu z czymś co mocno pobudza. To tak jakby nikt nigdy nie pił kawy i zaczął od espresso. Mocne pobudzenie w takim przypadku nie jest niczym dziwnym. Jeśli jedna kapsułka to dla Ciebie w sam raz to nie ma sensu zwiększać dawki, tyczy się to wszystkich spalaczy.
Jeśli masz refluks i częste problemy z zasypianiem, zresztą jak sam wspomnialeś ze spalaczem czy też bez niego to tutaj ciężko coś powiedzieć.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazam: dokładnie do takich samych wniosków doszedłem, dzięki!

KamilS - tak właściwie to miałem podobną sytuację, GZ jako pierwszy spalacz, który wypróbowałem. Po pierwszych kilku dniach zmniejszyłem dawkowanie do 1 kapsułki dziennie - za duży kop, to było wystarczające, od czasu do czasu dorzucałem drugą jak spodziewałem się bardzo intensywnego wysiłku. Nie wiem co to jest controloc, w każdym razie od samego początku maks 15 minut po połknięciu jadłem śniadanie lub cokolwiek. Plus dużo wody, naprawdę dużo i nie było problemu. Wieczorem 'dopalałem' to jakimiś prostymi ćwiczeniami - problemów ze snem żadnych (i nigdy nie brałem drugiej kapsułki po 15). Do skupienia się przyzwyczaisz, z czasem ten efekt osłabł u mnie, w czasie tego okresu skupienia, sugeruję być pierońsko ostrożnym prowadząc np samochód - tak silna koncentracja na jednym aspekcie drogi może być niebezpieczna. Sporo informacji o objawach jest w dziale z opiniami o GZ konkretnie, ja dodam tylko od siebie że po dwóch kapsułkach w ciągu dnia mogą pojawić się problemy z oddawaniem moczu, po odstawieniu drugiej - problem znika (ale każdy ma inny organizm). W połowie pudełka GZ dorzuciłem Cannibal Claw - jak dla mnie świetne połączenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tydzien pierwszy zaliczony. organizm lekko sie przyzwyczail ale odczucia zaleza od dnia,Ground Zero chwilami czesze -dreszcze,podwyzszone cisnienie,energia i brak laknienia. Alphaburn praktycznie sie nie odczuwa ale wierze ze robi swoje.

udalo mi sie zrobic 2.5kg w dol ale przy treningu kazdego dnia( bo mam urlop) i diecie. jestem w sumie zadowolony ale mam nadziieje utrzymac taki trend chociaz z miesiac .pozniej pewnie wszystko zwolni ale nie jest zle. za trzy tygodnie doloze jeszcze erase fast a w miesiacu trzecim chyba Alphaburn aby docisnac 3ci ostatni miesiac redukcji .

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Widzę, że dużo ludzi uzyskało fachową pomoc od dwóch Panów, także może i ja uzyskam jakieś cenne informacje. ;D

Może zacznę od tego, że mam 21 lat, waże 98 kg i mam 187 cm wzrostu. W przeszłości stosowałem Thermo Speed Extreme bez zadawalajacych efektów, potem Man Scorch z którego byłem w miarę zadowolony(87kg-81kg), no i rok temu w wakacje Venoma Hyperdrive 3.0+ na którym udało mi się zejśc z 97 kg do 88 kg(wyglądałem dużo lepiej choć brzuszek pozostal lekki). No i teraz mam zamiar zabrać się mega skrupulatnie i poważnie, bo mam dużą motywację, żeby uzyskać 'fajną' sylwetkę. Mam przerwę ze studiami i od jakiegoś czasu pracuje na budowie.  Czasami może wkraść się jakiś mocniejszy alkohol w diete. Planowałem dwa tygodnie ćwiczyć na czysto, a potem użyć mieszanki dwóch spalaczy. Stąd moje pytanie: Które połączenie będzie dla mnie lepsze: Fenix Ground Zero + Evolab Alphaburn czy może Fenix Ground Zero + Erase Fast? Czy może jest jakieś jeszcze lepsze wyjście dla mnie. Dodam jeszcze, że zawsze byłem takim trochę miśkiem z brzuszkiem, którego teraz chce się pozbyć xD

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Stosuję obecnie Target A2 z Stimerex Hardcore, jako, że robię ciężkie treningi (MRT, biegi), chciałem dodać LEAN FX, w opisie ma skuteczne kontrolowanie/blokowanie kortyzolu. Czy mogę go dodać do A2 i Stimerexa, czy to będzie za wiele? 

I jeszcze jedna sprawa. Dziewczyna ma niedoczynność tarczycy, może brać Lean FX, czy lepiej jej to odradzić? 

Pozdrawiam, 
Kamil. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukaszmg moim zdaniem w kwestii spalania tłuszczu lepsze jest połączenie Ground Zero i Alphaburn, jedyne lepsze wyjście to wiadomo, Ground Zero + Alphaburn + Erase Fast. Stosowałem te trzy suplementy w zeszłym roku i wycięło mnie jak bobra. O dziwo efekty utrzymują się bardzo długo jeśli nie pofolgujemy sobie z fast foodami.

Adrian2608 Lean FX można łączyć razem ze spalaczami tłuszczu Target-A2 i Stimerex Hardcore. Składniki się nie powielają, ani nie wykluczają, współgrają ze sobą, bo ataktujesz tłuszcz na różnych płaszczyznach (termogeneza, lipoliza, przyspieszenie metabolizmu spoczynkowego, blokowanie nadmiernego wytwarzania kortyzolu).
Jeśli dziewczyna ma niedoczynność tarczycy i nie stosuje leków, to może stosować Lean FX, natomiast jeśli ma leki, to powinna skonsultować stosowanie wszelkich produktów wpływających na metabolizm z lekarzem prowadzącym. Jeśli chodzi o samą kwestię przyspieszania metabolizmu, to lepszym suplementem jest Cannibal Claw.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze na dany moment na pozbycie uporczywego tłuszczu z brzucha chyba nie wyczytam nic innego jak Alphaburn lub Inferno Apocalypse. Ogólnie jest dieta jest ok bo po tygodniu widzę róznice ale z brzuszkiem bedzie gorzej :) Jak ktoś ma jakiś ciekawy pomysł na brzuch bo ogolnie tłuszczu nie ma za wiele to bardzo proszę o podpowiedz. Jak byście mieli skorzystać z któregos z tych 2 spalaczy to co byscie wybrali ? To pierwszy kontakt z takimi spalaczami więc liczę na widoczne efekty. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

od 3 miesięcy jestem na zbilansowanej diecie (od dietetyka), mam obcięte 300kcal od zapotrzebowanie i ćwiczę 3 do 4 razy w tygodniu w domu (40min rowerek stacjonarny i 20-30min pompki, brzuszki, przysiady itp). Jednak nie schudłam prawie wcale, tylko ok. 3kg ale to chyba sama woda zeszła. Wazę teraz 76kg przy wzroście 162cm.

Czy dobrym pomysłem będzie dodanie spalaczy? Czytałam tu trochę forum i wybrałam sobie zestaw Fenix Ground Zero + cannibal claw + diuretic complex. Proszę o radę odnośnie dawkowanie, kiedy i ile łykać?

z góry dziękuje za odp.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeratito
Alphaburn to spalacz tłuszczu ograniczający się wyłącznie do redukcji tkanki tłuszczowej białej i nie ma nic na rynku skuteczniejszego w tym zakresie. Natomiast Inferno Apocalypse to spalacz oddziałujący zarówno na tłuszcz biały jaki brunatny. W kwestii spalania tłuszczu z brzucha nie będzie działał tak skutecznie jak Alaphaburn, ale ma taką przewagę, że redukuje tłuszcz brunatny (którym pokryte jest całe ciało), a jego natomiast nie spala Evolab Alphaburn. W skrócie, jeśli chcemy wybrać jeden spalacz tłuszczu to Alphaburn będzie lepszy wtedy, gdy pozostał nam jedynie uporczywy tłuszcz na brzuchu, biodrach, itp., natomiast Inferno Apocalypse będzie lepszy, kiedy poziom tłuszczu jest większy i zgromadzony jest w mniejszym lub większym stopniu na całym ciele. Oba te produkty wykazują efekt synergii względem siebie, wiec można je łączyć ze sobą jeśli chcemy maksymalizować efekty.

Annaewa
Jeśli przez 3 miesiące zrzuciłaś tylko 3kg przy jadłospisie od dietetyka i regularnych treningach to jest tu coś nie tak. Przede wszystkim z pewnością nie masz ujemnego bilansu kalorycznego. Zresztą łatwo to policzyć. 1kg tłuszczu to 9000kcal. Trening jaki wykonujesz to średnio spalanie jakichś 400-600 kcal w zależności od intensywności treningu. Ujemny rzekomo bilans 300 kcal. dziennie. Mnożymy to wszystko przez ten okres i wynik się nie zgadza.
Dobrze byłoby obiciąć jeszcze kalorie o jakieś 200, a najlepiej 300 jednostek. Jeśli chodzi o wybrany przez Ciebie zestaw to suplementacja wygląda następująco:
[Przez pierwsze dni spalacze termogeniczne stosujemy razem z posiłkami i zaczynamy od 1 porcji dziennie by sprawdzić tolerancję organizmu.]
Ground Zero: 1 kap. przed śniadaniem oraz 1 kap. przed treningiem lub po południu. Jeśli trenujemy przed południem wtedy 1 kap. przed treningiem i 1 kap. po południu.
Cannibal Claw:
Stosujemy w takim zestawieniu dwie porcje po 1 kap. Mamy do wyboru 3 pory: przed śniadaniem, przed treninigem, przed kolacją/snem. Wybieramy dwie z tych trzech pór.
Diuretic Complex:
Podobnie jak wyżej, w takim zestawie suplementów, mamy do wyboru trzy pory: ze śniadaniem, z obiadem i z kolacją, wybueramy dwa z tych trzech posiłków i razem z nimi stosujemy 2 kap. Diuretic Complex do każdego z nich.

Lean FX można łączyć razem ze spalaczami tłuszczu Target-A2 i Stimerex Hardcore. Składniki się nie powielają, ani nie wykluczają, współgrają ze sobą, bo ataktujesz tłuszcz na różnych płaszczyznach (termogeneza, lipoliza, przyspieszenie metabolizmu spoczynkowego, blokowanie nadmiernego wytwarzania kortyzolu).
Jeśli dziewczyna ma niedoczynność tarczycy i nie stosuje leków, to może stosować Lean FX, natomiast jeśli ma leki, to powinna skonsultować stosowanie wszelkich produktów wpływających na metabolizm z lekarzem prowadzącym. Jeśli chodzi o samą kwestię przyspieszania metabolizmu, to lepszym suplementem jest Cannibal Claw.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na szybkiego- dwa tygodnie kuracji Ground Zero plus alpha burn:

-tolerancja na Ground Zero dosc szybko,po dziesieciu dniach wszedlem na dwie kapsy przed treningiem bez zadnych przykrych skutkow ubocznych ale czuje ze dopiero teraz wykorzystuje w pelni ten produkt.

-wizulnie wydaje mi sie ze jestem paradoksalnie wiekszy ale waga nie klamie. moze to wina ciaglej suplementacji krety i bialek.

-97.5 na 92.7 z rana po toalecie czyli prawie 5 kg w 15 dni,uwazam to za dobry wynik. w ciagu dnia oczywiscie waga sie wacha

-dieta jest ale wydaje mi sie ze moglbm lepiej bo zaliczylem w miedzyczasie dwie grube imprezy z %%% i weglami.

-moj cel na nastepne dwa tygodnie to ponizej 90. obcinam podaz o jakies 150kcal ale doloze bcaa.

 

pozdrawiam.

Edytowane przez Arczik
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni biorę GZ wczoraj dorzuciłem Erase Fast i mam kilka wątpliwości, może pomożecie mi je rozwiać.
 Pierwsza sprawa odkąd biorę GZ mam wrażenie że mój interes stał się mniejszy, do tego worek jest jakby bardziej ściśniety, i potrzeba mi więcej czasu by członek był we wzwodzie...Czy to normalne? Druga sprawa dotyczy Erase Fast co prawda wczoraj wziałem pierwsza dawkę, ale lepiej odrazu zapytać na przyszłość. Męczyłem sie chyba do 4 by wgl zasnąć. Spróbuje jeszcze przez kilka dni może organizm się przyzwyczai ale jak nie to pytanie na kiedy najlepiej przerzucić tą dawkę i czy będzie to miało jakiś skutek. Lepiej np rano czy po treningu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku mocnych spalaczy tłuszczu ten problem, o którym piszesz to nic dziwnego. Stymulanty powodują taki efekt. Oczywiście jest to tylko doraźne, po odstawieniu spalacza tłuszczu następnego dnia już wszystko jest ok. Zresztą takie rzeczy są np. po alkoholu i innych rzeczach.

Jeśli po Erase Fast masz problemy z głębokim snem to stosuj go razem ze śniadaniem. Problem znika, a działanie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, proszę o poradę.

Czy ma ktoś z Was doświadczenia w łączniu antydepresantów ze spalaczami tłuszczu? Próbowałam do tej pory Yohimbine, jednak wywoływała u mnie niekontrolowane wręcz zapotrzebowanie na słodycze, więc odstawiłam. Próbowałam również Black Mamby, ale ta ewidentnie wchodziła w reakcję z antydepresantami, bo miałam fatalne zjazdy. Orientujecie się jaki spalacz można łączyć bez komplikacji z escitalopramem?   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!

Potrzebuję pomocy kogoś doświadczonego i mającego pojęcie o czym mówi, wiadomo że wygląd i forma swoją drogą, ale zdrowie jednak najważniejsze ;) Mam lat 21, 175cm wzrostu i 110kg, jak wiadomo przydałoby się coś zrzucić. Od trzech miesięcy wziąłem się za siebie ostro trenując (tygodniowo około 5 godzin kardio, 1,5 godziny z lekkimi ciężarkami itd) oraz zmieniając dietę (w skrócie to jeść mniej i zdrowiej). Przez ten czas udało schudnąć mi się z 5 kilogramów, co w sumie było dla mnie sukcesem. 

Teraz chcę wejść na trochę wyższy poziom właśnie jakimś spalaczem. Nigdy czegoś takiego nie brałem, doświadczenie mam zerowe. Wolałbym uniknąć czegoś podwyższającego ciśnienie (już teraz jestem na granicy nadciśnienia), a jakby dany środek nie zwiększał potliwości, byłoby już w ogóle super. 

Czy jakieś mądre głowy tutaj byłyby mi w stanie pomóc z wyborem najlepszego spalacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...