Skocz do zawartości

Rekomendowana wypowiedź

Godzinę temu, Rumcajs napisał:

Chodziło mi o ten z L-BAIBA, nazywa się to bodajże Gains Candy Mitoburn.

Co do dawkowania to Liberty daj 1 kap. codziennie rano oraz 1 kap przed treningiem, a w dni wolne przed obiadem. Druga opcja to w dni treningowe stosować 2 kap. przed treningiem, bez rodzielania.

Mitoburn daj 2 kap. przed treningiem lub 2 kap codziennie rano

Anti-E możesz dać 4 kap. razem ze śniadaniem lub 2 kap. ze śniadaniem i 2 kap. z kolacją.

Tak, niedoczytałem. Dzięki bardzo, wszystko jasne :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9tys.
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

MOJE PRZEMYŚLENIA I OPINIE - w większości pozytywne 63KG - 6 = 57KG w trzy miesiące Witam wszystkich. Chetnie podziele sie opinia i przemyśleniami na temat kilku produktow jakie stosowalam i stos

Witam  Dwa miesiace stosowania spalaczy dieta  bilans ujemny 400 kalorii oraz silownia - 3 dni silowe 3 dni bieznia po godzinie szybki marsz oraz zero piwa vodki itp  burn24 dwa opak, lean f

Od siebie mogę dodać opinie na temat kilku spalaczy tłuszczu które do tej pory stosowałam. Ground Zero w mojej opinii zasłużone pierwsze miejsce, oceniam 10/10. Czysta energia i chęć do działania

Dodane grafiki

10 godzin temu, brof123 napisał:

Witam mam pytanie . Wiecie może skąd można zamówić ANS thermo craze , bo widzę że produkt jest neidostepny niestety 😕

Z tego co czytałem to ANS została wykupiona przez Hi-Tech Pharmaceuticals i od tego czasu jest problem z dostępnością (jak wielu produktów tej marki) poza USA, a i tam krucho. Zerknij na Stimerex-ES lub Hellfire, stosowałem oba i w porównaniu z Thermo Crazem moim zdaniem wypadają lepiej pod kątem spalania tłuszczu, a pobudzenie takie samo. Tylko mowa o wersjach USA, a nie nowych na Europę z okrojonym składem. Swoją drogą to tak samo jak Thermo Craze produkty marek Hi-Tech'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :) 

Chcemy kupić wspólny zestaw z chłopakiem, na pewno będzie w nim Fenix, ale pytanie co powinniśmy do niego dołączyć dla najlepszych efektów? 

Ćwiczymy obecnie w domu na orbitreku. Wiek 30 i 27 lat, chłopak chce zrzucić jeszcze koło 10kg, ja koło 8. Miesiąc temu braliśmy Fenix + Alphaburn, efekty były fajne, ale mam wrażenie, że mogłoby być jeszcze lepiej. Nie chorujemy, ja biorę tabletki antykoncepcyjne jeśli to ma jakieś znaczenie. Pomocy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcji do wyboru masz multum. Możecie stosować Ground Zero Black Edition + Alphaburn + booster metabolizmu Brawn Thyro-Lean V2 (a jeśli to mają być dwa podobne zestawy to dla chłopaka Erase Fast, a dla Ciebie Diuretic Complex. Jeśli natomiast bazą ma być produkt Fenix'a, a Alphaburn chcecie zmienić na inny produkt to pytanie jaką ma spełniać rolę?

Jeśli ma przyspieszać metabolizm (bo np. nieregularnie się odżywiacie, mało ruchu, itp., czujecie, że jest problem z przemianą materii) to wspomniany wyżej Thyro-Lean V2 jest jedną z lepszych opcji.

Jeśli produkt ma usuwać zatrzymaną wodę podskórną (bo nie wszystko co brzydkie pod skórą to tłuszcz, ale i retencja wody podskórnej) to diuretyk, np. H2o Expulsion ma bardzo dobry skład.

Jeśli natomiast ma to być produkt nasilający redukcję uporczywego tłuszczu, to można zastosować coś co działa na innej płaszczyźnie jak Alphaburn, np. bloker kortyzolu typu Corti-Lean V2, który hamuje aktywność kortyzolu, a on odpowiada za poziom tłuszczu trzewnego. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.11.2020 o 08:55, Patryk Rychter napisał:

Opcji do wyboru masz multum. Możecie stosować Ground Zero Black Edition + Alphaburn + booster metabolizmu Brawn Thyro-Lean V2 (a jeśli to mają być dwa podobne zestawy to dla chłopaka Erase Fast, a dla Ciebie Diuretic Complex. Jeśli natomiast bazą ma być produkt Fenix'a, a Alphaburn chcecie zmienić na inny produkt to pytanie jaką ma spełniać rolę?

Jeśli ma przyspieszać metabolizm (bo np. nieregularnie się odżywiacie, mało ruchu, itp., czujecie, że jest problem z przemianą materii) to wspomniany wyżej Thyro-Lean V2 jest jedną z lepszych opcji.

Jeśli produkt ma usuwać zatrzymaną wodę podskórną (bo nie wszystko co brzydkie pod skórą to tłuszcz, ale i retencja wody podskórnej) to diuretyk, np. H2o Expulsion ma bardzo dobry skład.

Jeśli natomiast ma to być produkt nasilający redukcję uporczywego tłuszczu, to można zastosować coś co działa na innej płaszczyźnie jak Alphaburn, np. bloker kortyzolu typu Corti-Lean V2, który hamuje aktywność kortyzolu, a on odpowiada za poziom tłuszczu trzewnego. 

Dzięki za odpowiedz! 😁

Czy w ogóle zestaw: Fenix + Thyro Lean V2 + Corti Lean V2 byłby dla nas obojga sensowny? Jak możemy go dawkować? Te dwa produkty po opisach skradły moje serce, ale nie jestem pewna czy dobrze rozumiem. Jesteśmy w stanie kupić trzy różne produkty tylko nie wiem czy je dobrze skomponowałam. Diuretyki za to w ogóle mnie nie przekonują... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to bardzo dobre połączenie, każdy z tych produktów działa w innym kierunku, uzupełniają się. Jeśli właściwości poszczególnych produktów Tobie odpowiadają to idź w tym kierunku. Produkty mogą stosować zarówno kobiety jak i mężczyźni.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzień Dobry

Mam pytanie potrzebuję zgubić parę kg sport to głownie bieganie plus siłownia, chciałbym prosić o poradę jaki spalacz lub zestaw byście mi polecili ( chciałbym zaznaczyć ze sporo spalaczy już przerobiłem najbardziej kiedyś mi podszedł w starej wersji hyperlean fx7 ) wiec potrzebowałbym bym coś silnego nie mam problemu ze zdrowiem ? z Góry dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyperlean FX7 to byłą kosa, fakt, obecnie tylko fake'i latają po polskich serwisach aukcyjnych o OLX, no ale Polak potrafi. Jeśli dobrze wspominasz tamten spalacz to poszukaj starej wersji Innovative Hellfire (Nova Body Science jak i Innovative to obie marki Hi-Tech'a) w wersji z methylhexanamine. Działanie będzie najbardziej zbliżone ze wszystskich spalaczy na rynku, porcja dzienna to 3 kap. więc starcza opakowanie na taki sam okres jak 60 kap. Hyperlean'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.12.2020 o 10:35, pablo1988pablo napisał:

Dzień Dobry

Mam pytanie potrzebuję zgubić parę kg sport to głownie bieganie plus siłownia, chciałbym prosić o poradę jaki spalacz lub zestaw byście mi polecili ( chciałbym zaznaczyć ze sporo spalaczy już przerobiłem najbardziej kiedyś mi podszedł w starej wersji hyperlean fx7 ) wiec potrzebowałbym bym coś silnego nie mam problemu ze zdrowiem ? z Góry dziękuje za pomoc

chcesz coś silnego to polecam Synedrex , ale ten z 2-aminoisoheptane w składzie , wersja 45 kapsułki , wyrwie cię z kapci , ja dziele kapsułki na pól ,chociasz to proch , ale wczoraj wziąłem o 10 rano pierwszy raz 1 cała kaps , to pobudzenie miałem dobre do 24:00 i zero zmęczenia a z natury jestem zawsze ospały , dla mnie za mocna kosa i jednak nadal dziele proch na pól :)

zero zmęczenia ,energia non stop , trzeba coś robić bo nie idzie w miejscu wysiedzieć. Może tylko na mnei tak działa , ale polecam tobie :)

dodam jeszcze , że mimo jedzenia tyle samo kalori , waga spadla aż o 1,5kg na tydzien , a miałem zastój .
za mocno mnie troche pobudza i za długo , ale będe go brał , bo zależy mi na utracie wagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

korzystamy z tego doradzonego zestawu: 

Ground Zero Black Edition - 1 kap. rano 2 kap. przed treningiem

Thyro-Lean V2 - 1 kap. rano, 1 kap. po południu i 2 kap. przed snem

Corti-Lean V2 - 1 kap. rano, 1 kap.  przed treningiem i 1 kap. przed snem.

 

ale tak naprawdę ja jestem zdemotywowana, bo jak waga stała tak stoi dalej, ewentualnie coś idzie na plus jak się woda zatrzyma. Kiedyś używaliśmy Fenix + Alphaburn i spadała szybciej bez treningów...

Czy powinnam dać temu połączeniu więcej czasu, czy coś robimy nie tak? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz dodatni bilans kaloryczny to nawet stosując najlepsze środki waga nie spadnie. Wcześniej po Ground Zero + Alphaburn waga spadała, spadła i zapewne jesz cały czas podobną ilość pożywienia, a im mamy mniejszą wagę tym mniej musimy jeść, by zachować ujemny bilans kaloryczny. Policz w kalkulatorze dziennego zapotrzebowania kalorycznego swój bilans, odejmij od tego 500-800 kcal i wtedy wykorzystasz pełen potencjał spalaczy tłuszczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cristallina - jeśli po lepszym/bogatszym zestawie masz gorsze wyniki, niż po wcześniejszym uboższym zestawie spalaczy, w przypadku kiedy oba oparte są o ten sam spalacz bazowy i biorąc pod uwagę wcześniejszy spadek tłuszczu, to powód jest jak kolega wyżej wspomina, brak ujemnego bilansu kalorycznego. Obetnij kalorie i waga zacznie spadać. W swoich subkategoriach poszczególne produkty są chwalone i składy mają bardzo dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Jestem tutaj nowy i szukam czegoś co pomoże mi zrzucić zbedne kilogramy. 

Kiedyś stosowałem najróżniejsze spalacze więc żadnych się nie boję i jestem w pełni zdrowy. 

Czy zestaw Ground Zero + Thyro-Lean V2 + Alphaburn + Erase Fast  jest faktycznie najlepszym rozwiązaniem. Nie ukrywam że chciałbym schudnąć do wakacji z 20kg. Mam wymagająca pracę i treningi po niej więc potrzebuje jeszcze wsparcia farmakologicznego aby jak najlepiej i najszybciej schudnąć. 

Czy możecie potwierdzić że ten zestaw daje rade ponieważ jest drogi ok. 770zl za kuracje miesięczną więc do najtańszych nie należy ale jeśli jest najskuteczniejszym rozwiązaniem to bym się na niego zdecydował. 

 

Proszę o pomoc 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Micmar13 - nie ma idealnego zestawu dla wszystkich, gdyby tak było, na rynku byłoby tylko produktów i wszyscy by je kupowali. Ten zestaw co podałeś składa się z poszczególnych suplementów, które w swoich kategoriach są jednymi z najlepszych. Ale czy akurat dla Ciebie to idealne produkty tego nikt Ci nie powie. Jeśli np. lepszy efekt uzyskasz jeśli spalacz główny (w  tym wypadku Ground Zero Black Edition) będzie mocno pobudzał i mocno hamował apetyt, to weź Hellfire z Innovative w wersji z Methylhexanamine w składzie albo Stimerex-ES również z starszej mocnej wersji. Jeśli właściwości termogeniczne (spalające tłuszcz) są natomiast najważniejsze, to lepszej opcji od Ground Zero trudno znaleźć. Thyro-Lean V2 i Alphaburn w swoich subkategoriach mają najlepsze składy (tu nie ma jakiegoś zatrzęsienia produktów w tych kategoriach), Erase Fast natomiast to wszechstronny śrtodek, ale jeśli np. zależy Ci na podniesieniu testosteronu to są lepsze produkty (chociażby Psycho Pharma Thunder Struck, Outbreak Rise, czy CEL M-Test), jeśli zależy Ci na wycięciu wody to są lepsze diuretyki typu H2o Expulsion, a jeśli na zbiciu estrogenów to Hi-Tech Arimiplex jest lepszy. Ale Erase ma wszystkiego po trochu, więc jest tak popularny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anka z tego co widzę, to Lit The F#*k Up łączony jest najczęściej właśnie z Alphaburnem, a jeśli masz problem z tłuszczem "brzusznym" to Alphaburn wydaje się być najlepszą opcją jako dodatek do termogenika. Burn24 także będzie miał dobre w takim zestawieniu zastosowanie, bo niestety po ciąży wrażliwość insulinowa komórek jest słaba i praktycznie "wszystko niedietetyczne" co zjemy to się odkłada w postaci tłuszczu. Pamiętaj tylko że w okresie karmienia żadnych spalaczy tłuszczu (w ogóle większości suplementów) nie stosuje się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jaki spalacz tłuszczu polecacie aby zrzucić wagę do połowy kwietnia (czyli ok. 3,5 miesiąca)? Próg kwotowy do 150zł max

Pracuję za biurkiem, dieta 2200kcal + codzienna aktywność (bieganie, rower, joga/rozciąganie na przemian)

Obecnie ważę 98 kg, waga docelowa poniżej 90kg do połowy kwietnia, potem zapewne zejście jeszcze niżej.

Myślałem nad (2 ostatnie nie wiem czy są "przereklamowane"):
OLIMP Thermo Speed Extreme (lub Hardcore)
Rocket Fuel Blue Edition
TREC Clenburexin
Trizer Extreme
FitLabs Red Burn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Jagna napisał:

Jaki zestaw spalaczy tłuszczu może dać dobre efekty w przypadku niedoczynności tarczycy i hashimoto?

Generalnie wiele zależy od tego czy Twoje choroby są na etapie leczenia farmakologicznego. Jeśli stosujesz leki to musisz je uwzględnić, tak aby suplementy nie powielały ich działania. Jeśli jednak nie stosujesz żadnych to podstawowe działanie przyspieszające pracę tarczycy mają tzw. boostery metabolizmu jak np. Cannibal Claw.

13 godzin temu, Maszi napisał:

Jaki spalacz tłuszczu polecacie aby zrzucić wagę do połowy kwietnia (czyli ok. 3,5 miesiąca)? Próg kwotowy do 150zł max

Pracuję za biurkiem, dieta 2200kcal + codzienna aktywność (bieganie, rower, joga/rozciąganie na przemian)

Obecnie ważę 98 kg, waga docelowa poniżej 90kg do połowy kwietnia, potem zapewne zejście jeszcze niżej.

Myślałem nad (2 ostatnie nie wiem czy są "przereklamowane"):
OLIMP Thermo Speed Extreme (lub Hardcore)
Rocket Fuel Blue Edition
TREC Clenburexin
Trizer Extreme
FitLabs Red Burn

O 2 ostatnich masz tutaj tematy na forum w dziale rankingu odżywek, to jedna wielka ściema warta kilka zł. Natomiast reszta Twoich propozycji pod kontem działania spalającego tłuszcz również bardzo przeciętna. Zerknij sobie na Pure Clinical Burn, w tym przedziale cenowym chyba w dalszym ciągu najlepsza opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...