Skocz do zawartości

Rekomendowana wypowiedź

  • Odpowiedzi 2,9tys.
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

MOJE PRZEMYŚLENIA I OPINIE - w większości pozytywne 63KG - 6 = 57KG w trzy miesiące Witam wszystkich. Chetnie podziele sie opinia i przemyśleniami na temat kilku produktow jakie stosowalam i stos

Witam  Dwa miesiace stosowania spalaczy dieta  bilans ujemny 400 kalorii oraz silownia - 3 dni silowe 3 dni bieznia po godzinie szybki marsz oraz zero piwa vodki itp  burn24 dwa opak, lean f

Od siebie mogę dodać opinie na temat kilku spalaczy tłuszczu które do tej pory stosowałam. Ground Zero w mojej opinii zasłużone pierwsze miejsce, oceniam 10/10. Czysta energia i chęć do działania

Dodane grafiki

Witam, głupia sprawa. Potrzebna pomoc/porada przy doborze spalczai diety 

Wzrost: 194cm,

Waga: 135kg,

Nieregularne posiłki, praca 9:00-21:00, 7 dni w tyg (na kuchni, własna działalność)

Doświadczenie z suplementami: L-carnityna, zielona herbata, CLA, HMB, Thermline - brak efektu. Xenadrine - pobudzenie, niewielki spadek wagi, efekty uboczne - kołatania serca + problemy z żołądkiem.

Problem: Zwały tłuszczu na brzuchu, których chciałbym się pozbyć, żeby odciążyć kręgosłup w którym zaczynam tą wagę odczuwać. Mam nieco ograniczone pole manewru jeśli chodzi o trening (ok 12h latania w pracy, później małe dziecko w domu, które też chciałoby pobyć z ojcem). Tendencja do podjadania niestety jest. Stres z pracy + nadwaga odbijają się też na sercu.

Niedawno nabyłem worek bokserski żeby chociaż trochę się poruszać. Zastanawiam się nad zakupem "stepera", ale nie wiem czy znajdę coś na mają masę 

W drodze mam kapsulki PHARMACEUTICALS SATIETRIM od Hi-Techa. Odstawiłem cukier. Tymczasowo korzystam ze słodzików. Z używek w ilościach stopniowo zmniejszanych tylko Whisky + Cola Zero. 

Czy na początek do zbicia tych 5-10kg to wystarczy?? Czy dołożyć jeszcze coś?? Dodam, że zależy mi na w miarę szybkim efekcie (10kg ok 6tyg.). Później chciałbym zjechać z wagi do dwucyfrówki, ale to melodia przyszłości i wymaga reorganizacji połowy życia  W razie pytań proszę na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plejass
Jeśli produkt różnic się składam, nawet jednym składnikiem to znaczy że cała mieszanka (proporcje poszczególnych składników są zastrzeżone) może się różnić i na dobrą sprawę mimo tej samej nazwy mogą pod względem działania być to dwa różne produkty. Generalnie jeśli masz ten sam produkt w dwóch różnych cenach to wybieraj tańszy byle by od sprawdzonego sprzedawcy bo podróbek itp. na rynku nie brakuje.

Czeratito
Multum osób używało, tutaj masz prawdziwe opinie o trizerze http://forum-sportowe.pl/topic/547-fitlabs-trizer-stosowa%C5%82-kto%C5%9B/ a te pozywytne, o których piszesz to spreparowane na potrzeby sprzedaży o czym głośno na niezależych forach

Axe89

Satietrim jest to środek który przede wszystkim odpowiedzialny jest za zahamowanie apetytu. W tej kwestii ma niezrównane działanie i jeśli masz problemy z podjadaniem to jest to bardzo rozsądna opcja. Unikałbym w Twoim przypadku termogeników, ponieważ jak sam pisałeś miałeś dolegliwości związane z sercem. Dla mnie najlepszą opcją w tej sytuacji jest sięgnięcie po skuteczny spalacz lipotropowy jakim będzie Burn24 lub Slim Factor.
Co do formy wysiłku fizycznego to najlepiej abyś regularnie się ruszał. Czy to będzie biężnia, rower, marsze itp. nie ma na początku drogi aż tak dużego znaczenia. Jednak ważna jest konsekwencja, jeśli zaczniesz odpuszczać to efekty będą gorsze niż mogłyby być i nie wykorzystasz w pełni potencjału spalacza. Co do zbicia 10 kg to nie jest to mało, jednak wszystko jest możliwe i ze wsparciem dobrego lipotropowego suplementu powinieneś dać radę.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Potrzebuje kilku wskazówek i porad.

Wiek: 26

Wzrost: 175

Waga: 76

Chciałbym zejsc do 70.

Zakupiłem Fenix GZ + Erase Fast.

Teraz niestety dopadła mnie choroba i zaraz świeta ale po świetach trzeba wystartować wiec mam kilka pytań.

Biore rano controloc (wczesniej polprazol) 20 na zgage. Stad pytanie czy poranna dawke GZ brać razem z moja tabletka czy lepiej bo jakimś czasie. Dodam ze to moj pierwszy kontakt ze spalaczami. Wiem by zaczać pierwsze dawki razem ze śniadamiem w celu sprawdzenia tolerancji organizmu wiec tu problemu nie będzie, ale co potem gdy powinno brać się na czczo.  Nastepna kwestia dotyczy Erase Fast z tego co wyczytalem to bierze się 2 kapsułki przed snem. Odrazu zaczynać od 2 czy najpierw tez lepiej 1.

Następnie niestety na trzymanie ścisłej diety nie pozwala mi zbytnio czas. (Dlugo pracuje a jeszcze do tego teraz musze zaagospodarowac czas na siłownie). I tu pytanie takie ogolne raczej czego unikać, co ewentualnie zamienić i na co w spożywanych rzeczach. Kolejna kwestia to alkohol piwa nie pijam. Ale sporadycznie wódeczki bądź whisky nie odmowię czy ma to jakiś wpływ na suplementacje, czy gdy np wieczorem otworzy się buteleczke whisky to brać potem erase fast czy lepiej nie i co z GZ z ranną dawka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.  Jestem kobieta. 33 lata. nadcisnienie i tabletki anty.  zakupilam nastepujace spalacze :Evolab Alphaburn ,burn 24, slim factor, satietrim. Mozecie mi napisac jak je  stosowac. A mozliwe jest zeby rozlozyc je na dwa miesiace? zeby nie jesc ich wszystkich na raz? Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KamilS
W czasie choroby organizm koncentruje się na powrocie do zdrowia i nie warto obciążać go w tym okresie dodatkowo intensywnymi treningami. Pierwsze dawki spalacza Ground Zero jak wspomniałeś stosować należy razem z posiłkami, by sprawdzić tolerancję organizmu. Generalnie tyczy się to wszystkich spalaczy termogenicznych jeśli nie mieliśmy z podobnymi do tej pory styczności. Erase Fast nie jest spalaczem tłuszczu i tam stosujemy pełną dawkę, czyli 2 kap. od początku do końca suplementacji. Controloc to tabletki dojelitowe, możesz je stosować razem ze spalaczem tłuszczu.
Odnośnie ostatniej kwestii, czego unikać w codziennym jadłospisie podczas odchudzania. Przede wszystkim składników, z których organizm może tworzyć tkankę tłuszczową. Organizm tworzy tłuszcz głównie z węglowodanów prostych. Należy więc ograniczać do minimum: cukry, słodycze, prodykty mocno przetworzone, białe pieczywo, ziemniaki, makarony (za wyjątkiem razowych). Ogólnie warto ograniczyć podaż węglowodanów, zwiększyć podaż białka, a przypadku braku energii dodać zdrowe tłuszcze.
Odnośnie alkoholu, to on jest dość kaloryczny, gram czystego alkoholu ma 12kcal, dla przykładu gram czystego tłuszczu ma 9kcal. Dodatkowo spowalnia on metabolizm i utrudnia syntezę białek. Także lepiej go ograniczać do minimum. Warto też nie stosować spalaczy termogenicznych w  okolicy spożywania alkoholu. Jeśli więc wieczorem planujemy spożycie, to spalacz tłuszczu po południu/wieczorem lepiej odpuścić (połączenie spalaczy termogenicznych z napojami alkoholowymi czy energetycznymi może zwiększać tętno/ciśnienie ponad normę). Erase Fast można stosować w tym okresie.
 
Moniqaa
Te cztery spalacze tłuszczu można stosować w jednym okresie, ale też sensowne wydaje się być podzielenie ich tak by starczyły na dwa miesiące suplementacji, np. Slim Factor i Satietrim przez pierwszy miesiąc, a w drugim, kiedy poziom tkanki tluszczowej będzie mniejszy, Burn24 oraz Alphaburn.
Slim Factor stosujemy codziennie: 1 kap. rano, 1 kap. przed obiadem lub treningiem oraz 1 kap. przed kolacją. Satietrim codziennie 1 kap. ze śniadaniem, 1 kap. z obiadem i 1 kap. z kolacją.
Burn24 stosujemy zawsze przed posiłkami, codziennie 2 kap. przed śniadaniem, 2 kap. przed obiadem i 2 kap. przed kolacją. Alphaburn natomiast 1 kap. przed śniadaniem, 1 kap. przed treningiem lub obiadem oraz 1 kap. przed kolacją.
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Mam pytanie co do jednego produktu z asortymentu Best Body, konkretnie Pure Clinical Burn, jak ogólnie oceniacie jego skuteczność oraz działanie na tle tak popularnego Stimerex'a?

Generalnie przy każdym opisie produktu wszystkie spalacze są "WOW" i najlepsze, nawet TSE, gdyby kierować się tylko opisem jest konkurencją dla powyższych,  którego osobiście kiedyś stosowałem i schudłem 10kg (dopiero po jakiś czasie się dowiedziałem z For o jego słabym działaniu, a efekt był prawdopodobnie skutkiem samych ćwiczeń i świadomości/wiary że jak go biorę, to musi coś od siebie dawać), nic później z tego typu suplementów nie stosowałem, odczuje różnice przeskakując na PCB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

Zwracam się z małym pytankiem, obecnie kończę  Stimerex hardcore którego jestem bardzo zadowolony, czy mogę sięgnąc po nastepne pudełko, czy należałoby zrobić jakąś przerwę? Ewentualnie zmienić na jakiś inny spalacz?

Dziękuje bardzo z góry za odpowiedź, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heaverg w podobnym zakresie cenowym (około 100zł) ciężko znaleźć cokolwiek by miało nawet zliżony potencjałem skład do Clinical Burn'a. Thermo Speed Xtreme jeśli przeanalizujesz skład, to na dobrą sprawę ma sporo kofeiny i kilka dodatkowych składników w niewielkich dawkach, także efekt jaki osiągnąłeś, to tak jak sam zauważyłeś zasługa diety i treningu, a TSE dodawał głównie energii  i ewentualnie sprzyjał efektowi placebo. Także Clinical Burn to parę półek wyżej w stosunku do spalacza tłuszcz Olimpu.

Stimerex Hardcore natomiast to już spalacz przynajmniej klasę wyżej w stosunku do Clinical'a, jednak także pod względem cenowym. Natomiast czy jest dwa razy lepszy, to tak sprawy niestety nie da się określić. Coś nieco droższego od Clnical Burn'a, a z pewnością lepszego w kwestii spalania tłuszczu, to moim zdaniem Aviva Atomizer (obecnie stosuję) i mogę powiedzieć, że bardzo dobrze hamuje apetyt, dość mocno pobudza (ale bez nieprzyjemnego dyskomfortu) i wydaje mi się, że bardzo dobrze spala, bo odkąd go włączyłem do suplementacji, to waga znacznie szybciej spada niż przedtem. Stosowałem go także przez ostatni tydzień kiedy w ogóle nie trenowałem i nie zauważyłem by obwód pasa się choć trochę zwiększył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam
Poza czynnikami psychologicznymi, od strony biochemicznej, zasadniczo głód odczuwamy wtedy, gdy spada poziom glukozy we krwi.
Spalacze tłuszczu mogą hamować łaknienie poprzez dwa rodzaje mechanizmów. Najczęściej wykorzystują do tego składniki zwiększające poziom norpinefryny (lub podobnych katecholamin czy neuroprzkaźników jak dopamina), która to powoduje uwolnienie zmagazynowanej glukozy, jednocześnie redukuje dopływ krwi do układu pokamowego przez co odczuwamy zauważalnie mniejsze łaknienie.
Tego typu spalacze tłuszczu jednocześnie na ogół dość mocno zwiększają poziom energii - pobudzają. Przykładem takich spalaczy jest chociażby Ground Zero, Stimerex Hardcore, Clinical Burn, Lipodrene Hardcore, itd.
Drugi sposób w jaki spalacze tłuszczu mogą ograniczać apetyt to oddziaływanie na ośrodek głodu i sytości zlokalizowany w podwzgórzu. Generalnie organizm wydziela cholecystokininę, która jest sygnałem dla mózgu, że należy napełnić żołądek. Odwrotne działanie ma serotonina, który to neuroprzekaźnik jest m.in. hormonem sytości. Więc niektóre spalacze tłuszczu mogą zwiększać poziom serotoniny lub w inny sposób regulować chociażby poziom leptyny czy greliny (hormony odpowiedzialne za zmniejszanie łaknienia, a drugi za głód), przez co nasz organizm nie odczuwa łaknienie bez jednoczesnego efektu pobudzenia. Na takiej zasadzie działa chociażby bloker apetytu Satietrim czy monopreparat 5-HTP.

Tonny

Stimerex Hardcore to spalacz tłuszczu, którego część składników stymuluje układ nerwowy. Z czasem receptory zgromadzone w organizmie uniewrażliwaniają się na jego działanie i warto zrobić przerwe. Generalnie jeśli pod koniec opakowania znacznie słabiej odczuwałeś spalacz niż na początku jego stosowania, to warto zrobić przerwę (1-2 tygodnie) lub zmienić go na taki, który będzie oparty o odmienne składniki aktywne, oddziałujące na inne rodzaje receptorów. Jeśli natomiast odczuwałeś Stimerex Hardcore podobnie jak na początku jego stosowania, to możesz kontynuować suplementację bez robienia przerwy.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Best Body, jak zwykle Wasza pomoc jest nieoceniona. Dlatego też chciałem zadać jeszcze jedno pytanie. Co w takim razie innego byście polecili po Stimerexie? Nie musi on być silnie pobudzający, ale zależy mi żeby podobnie jak Stimerex dobrze hamował łaknienie. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazam, dzięki za odpowiedź. Niestety to co straciłem ponad 2 lata temu zdarzyłem odzyskać, stąd moje zainteresowanie tematem na nowo, pamiętałem że wtedy dobrze mi szło i brałem TSE pomocniczo jako kompletny laik - tak jak mówisz, efekt placebo:)

Będę chciał wrócić do tamtych nawyków żywieniowych, znowu zacząć biegać, jeżeli jest tak jak mówisz to Pure Clinical  przynajmniej doda mi więcej energii i wytrzymałości a jego lepszy skład może coś więcej, skoro jest kilka półek wyżej.

Viva Atomizer zapamiętam, zacznę od PCB by potem mieć ewentualnie w zanadrzu coś mocniejszego, nie chce zaczynać od totalnych kos. 

No nic, trzeba się brać do roboty, samo się nie schudnie:)

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie i panie , chciałbym zapytać was o dobry spalacz tłuszczu , cenowo 170-250) , sportowy tryb życia , 2 razy piłka w tygodniu , kontuzja niestety i sadło ... 181cm 85kg , potrzebuje czegoś takiego zeby zejść z 5-9 kg , jeśli chodzi o jakieś dolegliwości to brak , byłbym wdzięczny za pomoc ???? Czytałem o Fenix Ground Zero , Alphaburn , apocalypse , ad-3 ale sie nie znam ???? Dziękuje z góry ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tonny
W podobnym zakresie cenowym, aczkolwiek w kwestii spalania tłuszczu znacznie skuteczniejszą opcją jest Fenix Ground Zero. Jeśli chodzi o kwestie pobudzenia, to tutaj opinie są różne, jednych pobudza słabo innych mocno, zresztą jak w przypadku większości spalaczy tłuszczu (zależy to od indywidualnej wrażliwości układu nerwowego). Jeśli chodzi o hamowanie łaknienia, to z opinii osób stosujących także działa skuteczniej od Stimerex'a.

Kamcio1263
Zakładając, że nie masz przeciwwskazań zdrowotnych i nie jesteś nadwrażliwy na stymulanty, to możesz sięgnąć po dowolny spalacz termogeniczny. Wymieniłeś kilka suplementów, z tym, że niemal każdy z nich jest w innej kategorii (mimo, że wszystkie, upraszczając, działają w zakresie redukcji tkanki tłuszczowej). Patrząc od strony techniczniej, w kwestii bezpośredniego spalania tłuszczu, najlepszy skład posiada wspomniany Fenix Ground Zero. Alphaburn to najczęściej dodatek do spalacza bazowego (solo warto stosować, kiedy poziom naszego otłuszczenia jest dość niski i pozostał nam do spalenia jedynie uporczywy tłuszcz z brzucha, bioder). Inferno Apocalypse to spalacz termogeniczny, jednak o mniejszym potencjale od Ground Zero, ale też jest tańszy. W swoim zakresie cenowym bardzo dobra opcja. Natomiast AD-3 to podobnie jak Alphaburn, najczęściej dodatek do spalacza bazowego, maksymalizujący efekty. Działa on poprzez obniżenie poziom estrogenu i kortyzolu, co powoduje, że sylwetka nabiera "ostrości".
Opinie o wszystkich tych suplementach masz na forum w dziale "Ranking odżywek i suplementów", także na tej podstawie podejmij decyzję.

Adam
Satietrim można łączyć na dobrą sprawę z każdym spalaczem tłuszczu. Żaden inny spalacz nie posiada w składzie tego opatentowanego ekstraktu z szafranu, ani też żaden składnik w jakichkolwiek tabletkach na odchudzanie nie działa antagonistycznie względem tego składnika.
Natomiast jaki spalacz tłuszczu będzie bezpieczny, to zależy od tego czy i jakie masz dolegliwości zdrowotne. W tym temacie się już kilka razy wypowiadałeś i stosowałeś bodajże Thermocore, Ground Zero i JetFuel Superburn, także jeśli masz już jakieś sprawdzone spalacze i z któryś byłeś zadowolony, to możesz powtórzyć suplementację (kupując jakiś nowy spalacz, zawsze jest większe ryzyko, iż nie będziemy z niego zadowoleni).

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jako ze jest to moj pierwszy post na forum.

Od jakiegos czasu planuje 3 miesieczna redukcje,zachecony opiniami na forum zdecydowalem sie na 3 stopniowy cykl. Zaczalem dzis oslawiony Fenix plus Alphaburn.

Jak dotad sprubowalem pare wynalazkow jak clen od treca,animal cuts,scorch i cos tam jeszcze,smialo moge powiedziec ze zaden nigdy nie zadzialal. Mam nadzieje ze tym razem bedzie inaczej. 

Moja waga wyjsciowa to 97.5kg,fatu okolo 30 procent na ok0,wiek 39-jest to efekt ostatnich dwoch lat picia browarow w ilosciach hurtowych,pizzy i milona innych zeczy ktore nie pomagaja w zdrowiu. Na szczescie sie obudzilem ostanio i czas na zmiany przyszedl pod presja urlopu w kwietniu na plazy wiec moj cel to poprawa sylwetki i 15 kg w dol. Szczerze mowiacto mi sie nigdy nie udalo zrzucic wagi,z wiekiem tylko tyje ale przez wiekszosc czasu bylo to dla mnie w normie do teraz. 

Staz na silowni mam wieloletni ale z dlugimi przerwami i extremalnym stylem z skrajnosci w skrajnosc :). Ostanie dwa miesiace dochodzilem do siebie robiac forme wspomagajac sie jablczanem i bialkiem. Dieta na redukcje ulozona 2200 na start,z czasem zobaczymy.

Pisze ten post dlatego ze nurtuje mnie jedna rzecz-bardzo malo opini jest  necie o Ground Zero i Alphaburn oprocz tego forum ktore oczywiscie jest wspomagane sklepem bestbody z ktorego zakupilem spalacze. Marketing on line to sprawa naturalna,zdaje sobie sprawe i nie lykam wszystkiego jak pelikan ze nie ma cudow i srodkow doskonalych wiec dlatego chcialbym tu robic update co 2 tygodnie o prawdziwych efektach Fenix Ground Zero i Alphaburn. Jesli bedzie warto po dwoch miesiacach na ostatni etap doloze Erase Fast  a na koniec potwierdze wszystko zdjeciami.  

Mam nadzieje BestBody ze mnie nie zawiedziecie ;)

Pozdrawiam serdecznie.i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

potrzebuje rady na temat zestawu spalaczy, co dobre połączyć z czym, stosowałem już Fenix Ground Zero i byłem zadowolony jestem po dwóch opakowaniach i jest 12 kg mniej z 114kg zszedłem do 102 kg,  teraz myślałem o innym spalaczu ale w zestawie z czymś jeszcze, co myślicie żeby połączyć  CHAOS & PAIN CANNIBAL CLAW + Chaos and Pain Cannibal Inferno AMPED?, od Fenixa bym odpoczął i zmienił na coś innego, albo np inferno +canibal claw+erase fast? jeszcze może Alphaburn  bo jest bardzo dobry, mam jeszcze trochę fatu na sobie więc trochę spalania jeszcze przede mną i szukam dobrego rozwiązania, czytałem że GAT superburn bardzo dobry również jak ktoś ma dużo fatu.

I jeszcze pytanie, czy można połaczyć HI-TECH PHARMACEUTICALS Stimerex Hardcore+ canibal claw+erase fast bądz Alphaburn? bo czytam że stimerex też jest bardzo dobrym spalaczem.

Edit:  Przeglądałem dużo postów i widzę że na dużo tluszczu jak ktoś ma tak jak ja dobry będzie JetFuel Super Burn, czy mogę bo połączyć z canibal claw+ erase fast albo bądź jeszcze z Alphaburnem? Czy te zestawienie trzech w zupełności wystarczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu prosiłam o pomoc w doborze spalacza, jednak postanowiłam najpierw wziąć się za siebie, a spalacz zostawić na końcówkę zmagań. Z 60 kg/162 cm, do pomiarów w połowie grudnia, zeszłam do 55 kg (20,2% tłuszczu), przy czym ta waga utrzymywała się już od jakiegoś czasu i już nie chciała nawet drgnąć, teraz po okresie świątecznym będzie pewnie z + 1 kg (pomiary za kilka dni). Chciałabym zejść do 52-53 kg, chociaż bardziej niż na wadze zależy mi oczywiście na ogólnym wyglądzie sylwetki, bo do poprawy zostało wszystko od pasa w dół (tłuszcz + cellulit). I tu mam kilka pytań: czy to już "ten" czas, żeby włączyć w/w spalacz? czy Alphaburn ma szansę zadziałać solo (nie spotkałam się chyba z opinią nikogo, kto by go w ten sposób stosował)? czy Alphaburn ma jakiekolwiek działanie pobudzające i należałoby przynajmniej na początku odstawić kawę? jak ustawić stosowanie (ćwiczę 5x w tyg od godziny 18)? Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arczik jako, że jestem autorem tematu pozwolę sobie odpowiedzieć.
Ranking jest niezależny, nie jest sponsorowany przez nikogo. Jeśli poszczególne  produkty mają linki do sklepów, któą partnerami forum to tylko z tego względu, że dany sklep posiada spalacz z listy. Na czym polega współpraca? Zobacz ile Best Body udzielił chociażby w tym temacie odpowiedzi i jaki prezentują one poziom merytoryczny, a nie marketingowy. Są na jakiejkolwiek innej stronie internetowej tego typu omówienia spalaczy tłuszczu?
Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości co do rankingu spalaczy, to zawsze jesteśmy otwarci na modyfikację. Wystarczy tylko podać spalacz tłuszczu mający lepszy skład od tego, który w danej chwili jest topowym w rankingu i podeprzeć to opiniami osób stosujących.
Co do opinii na temat Ground Zero i Alphaburn. Oczywiście nie ma ich tyle co spalaczy, które na rynku są od 5 czy 10 lat, ani tyle co spalaczy tłuszczu po 30zł, na które praktycznie każdego stać, a jako, że ich działanie opisywane jest jako wspaniałe, to multum ludzi je kupuje. Efekt potem jest taki jak w Twoim przypadku, gdy stosowałeś jedne z najpopularniejszych (mimo, że kiepskich) spalaczy na rynku. Opinii o Ground Zero na szybko znalazłem na 59 niezależnych stronach internetowych, o Alphaburnie na ponad 30. Czy to mało? Wystarczy w Google wpisać Fenix Ground Zero opinie lub Evolab Alphaburn opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście rozumiem Cię cyklon04, zaznaczam że zakupiłem te produkty a tanie nie są za sprawą tego forum z sklepu a nie jakieś allegro albo cus ;)

Jeśli moje rezultaty będą podobne do opinii o tych spalaczach obiecuje walić ohy i ahy po całych internetach, deal? Plus jak wspomniałem dodam zdjęcia na dowód. 

Pozdrawiam. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem pisać o jakichkolwiek efektach dopiero za dwa tygodnie Ale nie mogę się powstrzymać.

Wczoraj wziąłem przed treningiem jedną porcję Ground Zero i szczerze powiem że jakoś tak osowiale się czułem, bomby nie było, jakoś tak nijako więc dziś spróbowałem dwie przed treningiem....

Pierwsze 30 min myślałem że rozniose siłownię dosłownie, uczucie jak po najmocniejszym przedtreningowym boosterze z tym że razy 5. Musiałem przerwać dzwiganie bo myślałem ze się porzygam-mdlosci,przyspieszone oddychanie,nakręcony byłem a w sumie to jestem jeszcze jak to piszę jak nigdy po żadnych suplach. 

Wskoczylem na orbiterek-tętno na dzień dobry 165 gdzie normalnie zaczynam od 130. Zajęło mi z pół godziny wolnego aerobu aby zjechać na 145.

Podsumowując pozostaje przy jednej porcji przed treningiem, może za miesiąc spróbuje jeszcze raz dwie Ale jak narazie nie mam zamiaru wymiotować na siłce :)

Jestem pod wrażeniem, nie jest to żadne przyjemne uczucie Ale czuć moc i potencjał.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, tytułem wstępu. jakieś 3 miesiące temu zacząłem używać Ground Zero (mniejsze dawkowanie niż zalecane bo kopniak byl ciut za mocny), w połowie dorzuciłem cannibal claw i jestem bardzo zadowolony. 14 kilo uciekło (oprócz pigułek codzienne ćwiczenia po 20-30 minut plus basen plus mniejsze porcje jedzenia). jeszcze 16 przede mna wg celu który sobie wyznaczylem, aktualnie 80kg.

Chciałbym to pociągnąć ale jednocześnie dac odetchnąć organizmowi i wrzucić cos innego. myślałem o combo Alphaburn, inferno apocalypse i erase fast. założenie jest takie zeby mnie nie pobudzalo jakos mocno a jednocześnie zeby metabolizm też się kręcił. co sadzicie o powyzszym zestawie? ma on sens? vzy ktores z tych środków się zdubluja?

I korzystając z okazji: używał ktoś BPS Vanillean? reklama oczywiście zachecajaca, cena tez sugeruje cos lepszego, tylko czy działa? 

Z góry dzięki za odpowiedź 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...