Skocz do zawartości

Rekomendowana wypowiedź

Witam wszystkich :) mój pierwszy post na tego typu forum więc proszę o wyrozumiałość:) DZIEKUJE

Wiek - 29 lat

Waga - 93kg

Wzrost - 177cm

Typ budowy ciała - Endomorfik

Dłuższy czas borykam sie z nadwagą, niestety praca siedząca - ciągle za biurkiem, mało ruchu przed i po pracy...

Miesiąc temu ułożyłem dietę redukcyjną ( która będzie do wglądu w dziale diet - chciałbym żeby ktoś na nią zerknął i ocenił - wprowadził zmiany jeśli tego wymaga a na pewno wymaga)

Do tego wprowadziłem bieganie oraz mała ruchliwość siłowa w domu, planuje zapisać sie na pobliską siłę gdzię głownie będę korzystał z przyrządów aerobowych.

Planuje zakupić "spalacze" i tutaj po przeczytaniu kilkudziesięciu postów padł wybór na Fenix Ground Zero  oraz Alphaburn.

Dodam że wcześniej łykałem spalacze niższych półek nic nie dające - tylko mniej pieniążków w portfelu. Stąd mój post kierujący do Was. Polecacie te połączenie ? Czy może coś innego? Jak najlepiej to dawkować? Co pierwsze i ile itp? Z góry dziękuje za pomoc i odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9tys.
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

MOJE PRZEMYŚLENIA I OPINIE - w większości pozytywne 63KG - 6 = 57KG w trzy miesiące Witam wszystkich. Chetnie podziele sie opinia i przemyśleniami na temat kilku produktow jakie stosowalam i stos

Witam  Dwa miesiace stosowania spalaczy dieta  bilans ujemny 400 kalorii oraz silownia - 3 dni silowe 3 dni bieznia po godzinie szybki marsz oraz zero piwa vodki itp  burn24 dwa opak, lean f

Od siebie mogę dodać opinie na temat kilku spalaczy tłuszczu które do tej pory stosowałam. Ground Zero w mojej opinii zasłużone pierwsze miejsce, oceniam 10/10. Czysta energia i chęć do działania

Dodane grafiki

Witam serdecznie! Prosiłam o pomoc w innym temacie, lecz nie uzyskałam odpowiedzi, więc zwracam się z serdeczną prośbą jeszcze tutaj. O mnie:

Mam 27 lat, moim celem jest pozbycie się tkanki tłuszczowej z newralgicznych miejsc tj. (brzuch, uda), ograniczenie apetytu i przyspieszenie metabolizmu, ogólnie rzecz biorąc chodzi mi o niedopuszczenie do przytycia po kontuzji,która obecnie zmusza mnie do siedzącego trybu życia i zaprzestaniu ćwiczeń. (Złamanie szyjki kości udowej)

Przez ostanie ponad pól roku trzymałam ostrą dietę redukcyjną oraz trenowałam 2x w tygodniu na siłowni. Schudłam 15kg i nie chciałabym tego zaprzepaścić. Niestety ostatnio włączył mi się strasznie apetyt na słodycze. Staram się jeść 3-4 posiłki dziennie. 

Stosowane dotychczas spalacze:

Scitec Revex 16

Machine Man Burner

UNS Fatt off

Uczuleń nie mam, kofeina nie działa zbyt pobudzająco na mnie. (Wypijam 3 kawy w ciągu dnia)

Budżet jaki chciałabym przeznaczyć to ok. 200-250zł. Jeżeli coś godnego uwagi, to oczywiście może być więcej. 

Obecna waga: 60kg

Wzrost: 172 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylkoja707

To zależy, również od tego czego oczekujesz. To bardzo dobre połączenie którego skuteczność szczególnie mocno mogą zauważyć osoby o nieco mniejszej nadwadze oraz te które mają problemy z redukcją wody i uporczywego tłuszczu. Już po samym diuretyku można spodziewać się różnicy na wadzę, natomiast co do Alphaburn to jeszcze nie spotkałem się z osobą która byłaby niezadowolona z tego środka. Realnie patrząc to z pewnością kilka cm i kilka kilogramów powinno spaść, jednak na efekty pobudzające czy przyspieszające metabolizm raczej nie mamy co liczyć w tym przypadku.

Magda0210

Z tego co opisałaś to zależy Ci na produkcie kompleksowym który działa na wiele aspektów odpowiadających za utratę tkanki tłuszczowej. Jeśli rzeczywiście nie jesteś wrażliwa na działanie kofeiny i innych składników pobudzających to idealną opcją byłby Fenix Ground Zero. Przy dawkowaniu 2 razy po jednej kapsułce nie powinien bardzo mocno pobudzać więc nawet pomimo braku aktywności fizycznej byłoby to najlepsze rozwiązanie. Jeśli jednak chcesz spróbować środka całkowicie wolnego od kofeiny to postawiłbym tutaj na Burn24 który zapobiega między innymi ponownemu otłuszczaniu się naszego ciała, co pasuje do Twoich oczekiwań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Zakupiłem zestaw Fenix Ground Zero + Evolab Alphaburn no i u mnie niestety okazało się za mocne.

Pierwsze dnia, jedna porcja po kapsułce rano, druga po południu przed ćwiczeniami. Po porannej dawce miałem też lekką aktywność około godziny. Efekt generalnie pozytywny, może nie koniecznie czułem więcej energii, ale potliwość odczuwalnie zwiększona, termogeneza, skupienie i całkowicie zahamowany apetyt. Efekty pozytywne zarówno po pierwszej i drugiej dawce.

Drugiego dnia, kolejno wziąłem po jednej kapsułce rano. Tym razem bez żadnej aktywności. No i po 4 godzinach ścięło mnie konkretnie. Zimne poty na całym ciele, dreszcze, zawroty głowy, bladość i biało przed oczami i palenie od środka. Bardzo blisko do omdlenia. Przeszło, ale trzepnięcie w głowie i mrowienie w kończynach do końca dnia.

Odstawiłem i kolejnego dnia było już normalnie.

Prawdopodobnie mój organizm zbyt silnie reaguje na pobudzacze. A szkoda, bo czuć było że działa, trzeba będzie dalej redukować bez wspomagaczy. Tak więc, jeśli ktoś jest zainteresowany tym zestawem, zapraszam na priv, odsprzedam taniej. Zużyłem tylko po 3 tabsy a chcę odzyskać część pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z nieco innej beczki mam jeszcze, gdyby kogoś interesowało, ciekawe badania odnośnie wpływu spożywania węglowodanó na redukcję tkanki tłuszczowej i poziomu cukru we krwi oraz wpływu popularnego składnika spalaczy tłuszczu - kapsaicyny - na na niwelowanie przerostu prostaty.

Obniżenie poziomu przyjmowanych węglowodanów z 55% kalorii do 43%, u osób w średnim wieku z nadwagą powoduje redukcję tkanki tłuszczowej na brzuchu oraz spadek poziomu cukru we krwi.

Zgodnie z badaniem Barbary Gower i Amy Goss z Uniwersytetu Alabama w Birmingham. Utrata tkanki tłuszczowej była większa w przypadku Amerykanów pochodzenia afrykańskiego niż w przypadku Amerykanów pochodzenia europejskiego. Spożycie białka było takie samo w przypadku obydwu diet. Grupa spożywająca mniej węglowodanów także wykazała niższy poziom cukru we krwi. Nawet nieznaczne obniżenie spożycia węglowodanów ma pozytywny wpływ na skład ciała i regulację poziomu cukru we krwi.

Odnośnie wspomnianego składnika zawartego w dobrych spalaczach tłuszczu czyli kapsiacyny. Kapsaicyna jest związkiem chemicznym, który jest odpowiedzialny za ostry smak papryczki chilli. Jej suplementy zwiększają wydatkowanie kaloryczne na kilka godzin, więc może się przydać jako suplement obniżający wagę. Kapsaicyna działa poprzez zwiększenie poziomu epinefryny (adrenaliny), hormonu typu „walcz lub uciekaj", który przyspiesza spalanie tłuszczu i zwiększa metabolizm. Kanadyjscy naukowcy odkryli, że kapsaicyna jest skuteczna w leczeniu raka prostaty. Kapsaicyna uwrażliwia komórki rakowe prostaty tak, że wymagają zmniejszenia dawki promieniowania podczas leczenia choroby. Zahamowała również wzrost komórek rakowych prostaty w koloniach komórkowych hodowanych w laboratorium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Potrzebuję waszej pomocy. Jakie spalacze mogę stosować jeżeli biorę antydepresant Fevarin 150mg. Dodam tylko że przy wzroście 158cm ważę 78kg. Chodzę na siłownię 2 razy w tygodniu +trampolina również 2 razy w tygodniu. Czekam na waszą odpowiedź.  :)

Pozdrawiam  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zyda73

Jeśli stosujesz leki tego typu to z definicji powinno się odrzucić wszystkie spalacze mocno pobudzające, czyli szeroka grupa termogeników. Podobnie sytuacja wygląda z suplementami które zawierają składniki będące prekursorami dla takich neuroprzekaźników jak dopamina oraz serotonina. Najlepszą opcją w Twojej sytuacji wydaje się być ANS Slim Factor, który nie zawiera żadnych substancji wykluczonych dla Ciebie. Oparty jest w większości o składniki mające potwierdzoną skuteczność dlatego zbiera bardzo dobre opinie. Wpływa na redukcję tkanki tłuszczowej z całego ciała i ułatwia kontrolowanie nadmiernego apetytu.

KamilS

Każdy lek ma inne przeciwwskazania, dlatego najlepiej upewnić się czytając ulotkę danego leku. Zwróć uwagę czy wymienione są tam jakiekolwiek składniki które zawierają stosowane przez Ciebie suplementy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda dawkowanie w przypadku kombinacji kilku spalaczy? Np. wspomnianego polaczenia Ground Zero + AlpfaBurn + Erase Fast ?

Czy ich składy się nie pokrywają? I jak np przy Ground Zero zalecane są 3 kapsy dziennie nie powinno się do tego dorzucać kolejnego spalacza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plejass

W jednym okresie/cyklu możemy stosować spalacz Ground Zero z białkiem i kreatyną, jednak ogólnie spalaczy nie stosujemy w tym samym czasie co białko. Białko podczas redukcji najlepiej rozpuszczać w wodzie lub mleku bez laktozy i tłuszczu i stosować między posiłkami i/lub po treningu. Można zastąpić koktajlem proteinowym np. kolację. Idąc spać nie potrzebujemy energii z węglowodanów czy tłuszczy, gdyż organizm ich nie wykrozysta, także dobrym pomysłem jest zastępowanie ostatniego posiłku odżywką wysokobiałkową.

Jeśli chodzi o kreatynę, to ona także nie koliduje ze spalaczami tłuszczu, czy ogólnie z odchudzaniem. Należy jedynie wziąć pod uwagę, że działanie kreatyny polega na zwiększonej retencji wody wewnątrzkomórkowej. Powoduje to że przez okres stosowania kreatyny, w organizmie, a dokładnie w komórkach mięśniowych, jest więcej wody (poprzez to kreatyna wykazuje działanie anaboliczne, gdyż zwiększona ilość wody w komórkach uruchamia procesy anaboliczne), a co za tym idziej nasza waga wzrasta. Może to jedynie dawać zafałszowany obraz faktycznej redukcji tłuszczu kiedy staniemy na wadze.

Baksik28

Alphaburn działą tylko i wyłącznie w zakresie redukcji tkanki tłuszczowej białej, czyli z okolic ciała, które wymieniłeś. Inferno Apocalypse działa natomiast tylko i wyłącznie na tłuszcz brunatny, także nim pokryte jest całe ciało. Innymi słowy, Inferno Apocalypse lepiej sprawdza się kiedy tłuszczu jest więcej, a Alphaburn kiedy pozostał najbardziej uporczywy tłuszcz.

Darkkatarsis

Jeśli chodzi o te trzy produkty, to każdy z nich oparty jest o odmienne składniki aktywne, nie powielają się ani składniki, ani też poszczególne składniki działając poprzez odmienne szlaki metaboliczne, nie wykazują działania antagonistycznego względem pozostałych, innymi słowy żaden ze składników nie ogranicza działania innego.
 
Można więc je stosować razem w jednym okresie/cyklu.
 
Jeśli chodzi o dawki i porę ich stosowania to zależy  to od masy ciała oraz pory aktywności fizycznej. Generalnie 3 kap. dziennie Ground Zero (1 kap. rano i 2 kap. po południu lub przed treningiem) to dawka maksymalna. Ground Zero to bardzo mocny spalacz tłuszczu i dla większości osób dawka 1 kap. dwa razy dziennie jest w zupełności wystarczająca.
 
Dawkowanie takiego zestawu na poprzednich stronach było już bodajże kilkukrotnie omawiane, więc nie powinno być problemów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystając z okazji chciałbym coś napisać na temat odchudzania i spalania tkanki tłuszczowej przy zachowaniu mięśni.
 
Osoby aktywne fizycznie zawsze pragną być zdrowe i szczupłe. Jednak te drugie określenie najczęściej rozumiane jest jako bardzo niski udział tkanki tłuszczowej. Zarówno mężczyźni jak i kobiety dążą jednak również do posiadania estetycznej budowy ciała co jest jednoznaczne z posiadaniem odpowiedniej masy mięśniowej. Oczywiście, wiele zależy od naszych indywidualnych preferencji ponieważ część z nas upodobała sobie bardzo dużą masę mięśniową, inni jednak skłaniają się bardziej w stronę sylwetki plażowej. Nie ważne jednak do której grupy się zaliczasz, to warto wiedzieć w jaki sposób podczas odchudzania zachować swoje ciężko wypracowane mięśnie.
 
Czasami dochodzi do sytuacji w której nasza sylwetka bardzo mocno się zmienia i efekty tego widoczne są gołym okiem, jednak nasza waga wciąż oscyluje na mniej więcej takim samym poziomie. Jeśli tak się dzieje, to powinniśmy być bardzo zadowoleni gdyż oznacza to, że nasze ciało przechodzi w stan tzw. rekompozycji. O ile z biologicznego punktu widzenia zamiana tkanki tłuszczowej w tkankę mięśniową jest niemożliwa, to jednak jednoczesna rozbudowa masy mięśniowej i redukcja tłuszczu jest prawdopodobna, choć oczywiście bardzo trudna do wykonania. Wymaga to bardzo przemyślanego treningu oraz odpowiedniej diety, a nierzadko również dodatkowej suplementacji. Jeśli jednak nie mamy tyle szczęście by zwiększać masę mięśniową w okresie redukcji to zdecydowanie warto ją przynajmniej utrzymać.
 
Kluczowym czynnikiem jest odpowiedni program dietetyczny. Nie możemy stosować zbyt dużego deficytu kalorycznego, ponieważ sprzyja to wystąpieniu katabolizmu mięśniowego. Powinniśmy zwrócić uwagę na odpowiednią podaż pełnowartościowego białka. Wpływa to na korzystniejszy bilans azotowy oraz zapewnia dostęp do wystarczającej ilości kluczowych aminokwasów których organizm ludzki nie jest w stanie sam syntezować. Ważną rolę odgrywają również pozostałe makroskładniki które muszą być dobrane w taki sposób by odpowiadały naszym indywidualnym potrzebom. Pamiętajmy, że każdy ludzki organizm jest nieco inny i kluczową rolę odgrywają nasze własne obserwacje. Część osób znacznie lepiej reaguje na zwiększoną podaż węglowodanów, inne z kolei lepsze efekty odczują jeśli jako główne źródło energii wybiorą zdrowe tłuszcze.
 
Dieta jest bardzo ważna, jednak nic nie zastąpi udanego treningu. Jeśli naszym celem jest zachowanie dużej masy mięśniowej to bazą będzie trening siłowy oparty o stosunkowo duże obciążenia. Wiele osób popełnia poważny błąd wiążący się z wejściem na bardzo niskie ciężary wraz z rozpoczęciem redukcji. Dla organizmu jest to jasny sygnał, że duże i silne mięśnie nie będą nam potrzebne i dochodzi do ich degradacji, gdyż są obciążeniem dla naszego ciała. Zachowanie możliwe zbliżonych obciążeń jest więc kluczowe podczas diety z deficytem kalorycznym. Ważną rolę będzie odgrywać również trening tlenowy, jednak tutaj należy wprowadzać go stopniowo oraz nie przesadzać z Jego częstotliwością. Optymalnie jest rozpocząć od 2 lub 3 sesji tygodniowo po kilkanaście minut i stopniowo wydłużać czas trwania.
 
Choć suplementy są przede wszystkim dodatkiem do racjonalnego odżywiania oraz aktywności fizycznej, to przy ambitnym celu mogą okazać się niezbędne. Należy zadbać o odpowiedni kompleks witamin oraz minerałów, jednak kluczową rolę w ochronie naszych mięśni będą stanowiły aminokwasy rozgałęzione. Są to skuteczne antykataboliki które wspierają również regenerację oraz syntezę białek która występuje po intensywnym wysiłku. Innymi przydatnymi produktami mogą być suplementy kreatynowe które znacznie ułatwiają zachowanie siły, co pozwoli na zachowanie odpowiedniej intensywności treningowej. Mężczyźni mogą zwrócić uwagę także na produkty które naturalnie zwiększają poziom testosteronu. Optymalne środowisko hormonalne jest bardzo ważne podczas redukcji, przy czym warto wspomnieć że przy deficycie kalorycznym najczęściej poziom tego hormonu jest niższy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
chciałabym prosić o pomoc w doborze suplementow.
Mam 168cm wzrostu, waga 72 kg. 8 miesięcy temu urodziłam dziecko i chciałabym wymodelowac i wysmuklic sylwetkę. Zależy mi na dobrym spalaczu. Posiadam już Target-A2. Chciałabym z czymś go połączyć, zastanawiałam się nad Stimerex hardcore lub Fenix Ground Zero? a może coś innego polecacie? Chętnie również diuretyk? Trening mogę wykonać jedynie ok. 10.30 kiedy dziecko śpi, kiedy powinnam zażywać tabletki na odchudzanie? i w jakich dawkach?
z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich trafiłem tutaj bo tak większość z was chciałbym coś zrobić ze swoja sylwketką :) Jeśli chodzi o mnie to mam 170cm wzrostu i ok70kg wagi. Nie jestem gruby :) ale mam malutki brzuszek i tutaj pytanie co polecicie żeby się go pozbyć? Ogólnie plan wyglada tak że najpierw chce się pozbyć brzucha a później podkreślić mięśnie. Wiadomo przy tym siłownia i dieta do was prośba o podpowiedz z jakimiś spalaczami i ich dawkowaniem, ewentualnie okres stosowania :)

Pozdrawiam wszystkich i liczę na pomoc z waszej strony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola85

Posiadasz już suplement wpływający na lipolizę tkanki białej, więc dołożenie do tego termogenika oraz suplementu diuretycznego jest sensownym rozwiązaniem. Oczywiście pod warunkiem, że nie jesteś w fazie karmienia ani nie stosujesz żadnych leków. Z wymienionych przez Ciebie spalaczy skłaniałbym się w kierunku Ground Zero. Stimerex ma nieco więcej składników wspomagających kontrolę apetytu i mocniejszy zastrzyk energii, jednak potencjał spalający jest już na sporo niższym poziomie. Jeśli chodzi o suplement diuretyczny to najbardziej opłacalny i skuteczny jest zdecydowanie Diuretic Complex. Kiedy moja znajoma stosowała go jakiś czas temu to praktycznie po tygodniu jej sylwetka optycznie wydawała się być znacznie „mniejsza”.

Czeraito

Odnosząc się do okresu stosowania to jest on zależny przede wszystkim od osiągniętych przez Ciebie rezultatów i bardzo ciężko jest go precyzyjnie zaplanować. Należy jednak przyjąć, że jeśli zatłuszczenie nie jest duże to tkanka tłuszczowa powinna zostać bardzo szybko obniżona do niskich wartości. Co do spalaczy to jeśli nie masz żadnych dolegliwości zdrowotnych można zastosować termogenik taki jak np. Cannibal Inferno w wersji Apocalypse który ma bardzo dobre właściwości spalające i pobudzenie na średnim poziomie. Jeśli zmagasz się głównie z tkanką tłuszczową w okolicy brzucha to warto od razu włączyć do suplementacji Evolab Alphaburn który ma super opinie i realnie wpływa na zmniejszenie obwodu pasa. Jest to zaawansowane i kompleksowe połączenie, dokładając do tego regularną aktywność fizyczną na pewno uzyskasz super efekty.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Massive wielkie dzieki za pomocna podpowiedz myśle ,że wiesz co mowisz i skorzystam wlasnie z takiego połaczenia a o efektach napewno dam znać :) Jak byś jeszcze mógł podpowiedzieć dla początkującej osoby jak dawkować te spalacze zakladajaąc ze jest sie w pełni zdrowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alphaburn codziennie 1 kap. przed śniadaniem, 1 kap. przed treningiem lub między posiłkami w poprze po południowej oraz 1 kap. przed kolacją lub przed snem.

Inferno 1 kap. przed śniadaniem i 1-2 kap. przed treningiem lub między posiłkami po południu.

Jeśli trenujemy rano, wtedy pierwszą porcję spalaczy tłuszczu stosujemy przed treningiem, a drugą porcję 5-6h później między posiłkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!
Od kilku dni stosuje Fenix Ground Zero i mam pytanie: Czy to źle ze nie poce sie jak "swinia" ani nie odczuwam jakiegos ciepła w srodku? Pobudzac, troche pobudza. Odczuwam tez suchosc w gardle. Jakies zastrzezenia czy po prostu to normalne? :D

Pojawily sie u mnie problemy z wyproznianiem. Cos w stylu zaparc. Jem to co zwykle tylko ze troche mniej podczas stosowania Ground Zero. Ktos wie czy spalacz mogl to spowodowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pocisz się, ponieważ organizm przekształca energię z tłuszczu w energię cieplną i ciało chłodzone jest potem, ale to ma miejsce podczas treningu czy wysiłku fizycznego, niż podczas całego dnia, poza tym Ground Zero bardzo dobrze usuwa wodę podskórną, to że nie czujesz tzw. grzania to kwestia tego,że jest oparty o składniki aktywne nowszej generacji niż klasyczne roślinne ekstrakty.
Rzadsze wypróżnianie to przy redukcji masy ciała, czy w ogólne ograniczeniu kalorii lub zwiększeniu podaży białka na rzecz węglowodanów, normalna rzecz.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przejrzałem temat i zastanawiam się nad pure clinical Burn. Dieta oczywiście dopięta, treningi, cardio, interwały. Sadło schodzi, jednak chciałbym ten proces na wszelki wypadek przyspieszyć :P Czy polecacie coś oprócz Burn do 120-130 zł ? Co sądzicie o T-5 ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pure Clinical Burn to w swoim zakresie cenowym najlepszy spalacz termogeniczny, żeby była znaczna różnica  w jakości trzeba już wydać z 40-50 zł więcej i dopłacić np. do Aviva Atomizer czy Viper Xtreme Syneburn.

Jeśli chodzi o T-5 to jest to totalny underground, produkowany w jakiejś piwnicy. Firma która początkowo go produkowała (Zion Labs z Cypru) nie istnieje od ponad dwóch lat. Wszystkie T-5 obecnie to połączenie kofeiny, aspiryny i sibutraminy (efedryny tam nie ma na pewno, stosowałem solo i wiem jakie są po niej odczucia, tak samo jak po sibutraminie). Szkoda zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest ze Lean fx w jednym sklepie jest za 180 a innym jest za 130? Ja nie zauwazylen znacznych roznic w skladzie, jedynie w potasie. Wiadomo, chcialbym wydac jak najmniej :D

Jeszcze pytanie, do stosowania z Ground Zero lepiej Alphaburn czy Lean fx ? Czytalem ze lean fx rowniez usuwa oporny tluszcz a mam go dosc sporo na brzuchu :/ Metabolizm mam dosc powolny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...