Skocz do zawartości

Rekomendowana wypowiedź

Witam wszystkich! To mój pierwszy post na tym forum. Potrzebuję porady co do wyboru spalacza a to chyba najlepsze miejsce by się o to zapytać :) Więc mam 25 lat, wzrost 175cm, waga 88kg. Chciałbym wrócić do wagi sprzed 2 lat, wtedy to było 70kg. Planuje zapisać się na kickboxing (troszke już to trenowałem) i ewentualnie chodzić na siłownie jak znajdę czas dodatkowo. Nigdy nie brałem żadnych suplementów lub odżywek, a teraz czuję że mała pomoc mi się przyda. Potrzebny mi jak najskuteczniejszy spalacz tłuszczu w dobrej cenie. Liczę na pomoc i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9tys.
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

MOJE PRZEMYŚLENIA I OPINIE - w większości pozytywne 63KG - 6 = 57KG w trzy miesiące Witam wszystkich. Chetnie podziele sie opinia i przemyśleniami na temat kilku produktow jakie stosowalam i stos

Witam  Dwa miesiace stosowania spalaczy dieta  bilans ujemny 400 kalorii oraz silownia - 3 dni silowe 3 dni bieznia po godzinie szybki marsz oraz zero piwa vodki itp  burn24 dwa opak, lean f

Od siebie mogę dodać opinie na temat kilku spalaczy tłuszczu które do tej pory stosowałam. Ground Zero w mojej opinii zasłużone pierwsze miejsce, oceniam 10/10. Czysta energia i chęć do działania

Dodane grafiki

Dzięki Best Body!

Jeszcze tylko pytanie czy jak mam głównie do spalenia z ud i brzucha to czy przy tak intensywnym treningu Clinical Brun wystarczy czy wypadałoby go połączyć np. z Target-A2, (albo zastąpić?) i jeśli tak, to czy nie będę miał dużych spadków mięśniowych przy tym połączeniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid9876 nic nie napisałeś na temat posiadanych lub nie problemów zdrowotnych oraz oczekiwań względem spalacza tłuszczu (czy ma on tylko redukować tłuszcz, czy np. także pobudzać lub hamować łaknienie, ewentualnie przyspieszać metabolizm lub działać diuretycznie. Ciężko z kapelusza rzucić w takim przypadku jakimiś nazwami i wydaje mi się, że przeglądając pierwszą stronę rankingu spalaczy tłuszczu bez problemu powinieneś coś wybrać względem swoich oczekiwań. Raczej nie wybieraj spalaczy mocno pobudzających jeśli będzie to Twój pierwszy kontakt z tabletkami odchudzającymi.

Poldanko jeśli masz do wyboru spalacz termogeniczny lub Alphaburn, a tłuszcz znajduje się na całym ciele, nie są to resztki na brzuchu czy biodrach, to pierwsza opcja jest lepsza. Jeśli natomiast możliwości finansowe pozwalają i problemem jest także uporczywy tłuszcz, wtedy Alphaburn jak najbardziej można dołączyć. Weź pod uwagę że Clinical mocno pobudza, ale nie ma (tak samo jak Alphaburn) właściwości katabolicznych, czyli degradujących struktury mięśniowe. A to czy nastąpią spadki w beztłuszczowej masie ciała zależy przede wszystkim od bilansu kalorycznego, podaży białka oraz intensywności treningów. Jeśli ma obcięte mocno kalorie lub masz intensywne treningi to zawsze możesz pomyśleć o aminokwasach BCAA, które mają najlepsze właściwości antykataboliczne i poprawiają regenerację. Najlepszy stosunek ceny do składu jeśli chodzi o czyste BCAA, maja moim zdaniem Premium Labs BCAA Instant, a w tabletkach BCAA 6400 Scitec'a lub BCAA 4200 Fitmaxa (największe tabsy na rynku, więc są bardzo ekonomiczne, lecz ciężko się je połyka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie dodam kilka informacji na temat ciekawych składników spalających tłuszcz brunatny, może komuś się przyda.

RESWERATROL POBUDZA FORMACJĘ TŁUSZCZU BRUNATNEGO.

Czerwone wino, oliwa z pestek winogron, jagody oraz truskawki zawierają związek chemiczny zwany reserwatrolem, który zapobiega uszkodzeniom komórek, zwiększa poziom HDL (dobrego cholesterolu) oraz zapobiega powstawaniu skrzepów krwi i przewlekłym stanom zapalnym. W badaniach przeprowadzonych na szczurach i myszach wykazano, że resweratrol wydłuża życie, zapobiega powstawaniu nowotworów i chorób układu krążenia oraz wykazuje pozytywny wpływ na regulację poziomu cukru we krwi. Chińscy naukowcy w badaniu przeprowadzonym na myszach odkryli, że resweratrol pobudza wytwarzanie tłuszczu brunatnego, czego następstwem jest fakt, że większa liczba kalorii zostaje przekształcona w ciepło, a nie jest magazynowana w postaci tkanki tłuszczowej. Rezweratrol wywiera ogromny wpływ na metabolizm, co może chronić organizm przed przedwczesnym starzeniem. Resweratrol mógłby stać się fontanną młodości pośród suplementów diety dla sportowców. Naukowcy stwierdzili jednak, że lepszym źródłem resweratrolu jest jedzenie, a nie suplementy diety.
 
KWASY ŻÓŁCIOWE UAKTYWNIAJĄ TŁUSZCZ BRUNATNY
Tłuszcz brunatny (brunatna tkanka tłuszczowa) zamienia energię zjedzenia bezpośrednio na ciepło. Biały tłuszcz działa odwrotnie - magazynuje energię. Indywidualne różnice w zawartości i aktywności brunatnej tkanki tłuszczowej odgrywają znacząca rolę w otyłości. Wzrastająca aktywność tłuszczu brunatnego pomaga spalić więcej kalorii i tłuszczu. Patrick Schrauwen wraz ze współpracownikami z Maastricht University Medical Center w Holandii odkrył, że suplementy doustne zawierające kwas żółciowy i chenodeoksycholowy zwiększyły aktywność tłuszczu brunatnego u dorosłych kobiet. Sole kwasów żółciowych są produkowane w wątrobie i działają na metabolizm podobnie jak hormony. Kwasy żółciowe są obecnie dostępne w Advanced Molecular Labs (AML)jako Thermo Heat, oryginalny aktywator tłuszczu brunatnego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Bardzo proszę o pomoc. W ciąży przybyło mi 28kg (aktualnie ważę 81kg przy wzroście 168cm), przed ciążą ważyłam 54kg. Od 4 lat próbuje schudnąć z marnym efektem. Staram się zdrowo odżywiać, piję tylko wodę niegazowaną i waga ani drgnie . Mam dużo tłuszczu na brzuchu, wewnętrznej stronie ud i tzw boczkach, nie wiem jaki zestaw wybrać: Lean FX  + Burn 24 czy Lean FX + Alphaburn. Dodam, że nie toleruje kofeiny.. Proszę o rade..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze byłoby w takim przypadku, poza zdrowym odżywianiem i spalaczami tłuszczu, zrobić sobie także badania hormonalne, czy któryś z poziomów estradiolu, estronu, hormonów tarczycy, progesteronu, nie jest przekroczony lub nie ma ich za mało.

Z podanych przez Ciebie opcji, Burn24 + Lean FX jest lepszą opcją, natomiast nie jest to w Twoim przypadku optymalne zestawienie.

Problemem wiadomo jest nadwaga, tutaj Burn24 jest bardzo dobrą opcją. Ale należy też wpłynąć pozytywnie na przyczyny tej nadwagi, Tutaj z pewnością jest spowolniony metabolizm, skoro starasz się odżywiać zdrowo (swoją drogą gazowana woda nie jest zła), a mimo to przez tak długi okres waga się nie zmieniła. Jeśli chodzi o przyspieszenie metabolizmu to takie suplementy jak Cannibal Claw czy Lean Xtreme wydają się być lepszą opcją (zwłaszcza ten pierwszy) w tym zakresie.

Alphaburn lepiej byłoby dorzucić wtedy, gdy poziom tłuszczu będzie niższy i zostanie głównie ten uporczywy. Natomiast do Burn24 i Cannibal Claw/Lean Xtreme warto byłoby dodać diuretyk. Po ciąży w organizmie jest dużo zatrzymanej wody podskórnej między tkankowej. Gromadzi się także dużo toksyn, które m.in. utrudniają metabolizm i oksydację tłuszczy. Także warto byłoby do tego dodać coś w stylu Diuretic Complex z Amix'a.

Wracają jeszcze do jedzenia, postaraj się dostarczać taką samą ilość węglowodanów jak białek, bo najczęściej spożywamy znacznie więcej węglowodanów, z których organizm tworzy lipidy (tłuszcze) niż białka (które ujędrnia ciało i promuje spalanie kalorii).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

potrzebuję pomocy!! Jestem mamą rocznego maluszka. Standardowo w ciąży przytyło mi się, nie dużo bo tylko 10kg. Po porodzie zostało WSZYSTKO!! Jestem na diecie od profesjonalnego dietetyka, ćwiczę trochę w domu. Ale to NIC nie działa. Waga się nie zmniejsza, a o obwodzie brzucha niewspomne..

Mam niedoczynność tarczycy i wrzodziejące zapalenie jelita grubego i chyba depresje..

Na siłownie nie chodzę, z bieganiem ciężko, trochę spacerujemy z małym. Zwyczajnie nie mam go gdzie zostawić. Jesteśmy w tym mieście sami, dorabiamy się i mąż ciągle w pracy..

Potrzebuję spalić tłuszcz z brzucha i ud.. 

Doradźcie coś. Jaki preparat wybrać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mamcia

Po pierwsze musisz udzielić więcej informacji: czy twoja choroba jelit jest w stanie reemisji, czy poziom hormonów tarczycy został uregulowany, jakie stosujesz leki. Na moje oko problem z twoją wagą ma podłoże ze wspomnianą tarczycą oraz z ciągłą sytuacją stresogenną (lub jak kto woli napięciem), który działa destrukcyjnie na twój metabolizm i hamuje wykorzystanie tłuszczu do produkcji energii. Uważam, że na początek powinnaś zadbać przede wszystkim o dietę. Nie wiem co ci napisał twój dietetyk, ale u zdecydowanej populacji z wrzodziejącym zapaleniem występuje duży niedobór białka. Solidne ograniczenie węglowodanów powinno mieć również pozytywny wpływ na ten organ. Powinnaś chodzić z węglami stopniowo, z tygodnia na tydzień i obserwować samopoczucie. Mam podobne problemy ze strony jelita, podejrzewali u mnie zarówno wrzodziejące jelito, jak chorobę Chrona. Na dzień dzisiejszy diagnoza brzmi ZJD, choć nie jestem do końca o tym przekonany (tak, miałem kolonkę). Zauważyłem na sobie, że ucięcie węgli pochodzących z kaszy, ryżu, pieczywa poskutkowało. Np. codzienny obiad u mnie wygląda następująco: pokrojona w kostkę pierś z kurczaka (250gr), przyprawiona oregano, bazylią, smażona na patelni bez tłuszczu. Do tego pokrojona w paski czerwona papryka, w kostkę pół/cały pomidor. Czasem dodam dla smaku kilka kostek fety, kilka oliwek. Już samo dużo białka w diecie, mało węglowodanów powinno szybko wynagrodzić ci kilkoma centymetrami mniej w pasie. I co ciekawe, białko działa energetyzująco .

Co do suplementacji i wysiłku... Jestem ojcem ośmiomiesięcznego bąbla, istnego demona, który nie usiedzi w miejscu. Żona zajmuje się nim od wczesnych godzin rannych do 15-16, po moim powrocie z pracy za biurkiem całkowicie przejmuję obowiązki. Wiem, że to psychiczna i fizyczna katorga, ale uśmiech małego przecież wszystko wynagradza. Po wspomnianym obiedzie zawsze zabieram go na 1,5-godzinny, intensywny spacer i nie mam już problemów z wyjściem (nie łażę tam, gdzie chodzą królowie). Taki spacer to świetny trening aerobowo-siłowy. Można się nieźle spocić pchać ponad 10kg brzdąca przez prawie dwie godziny. Spaceruj przynajmniej dwa razy (a nawet trzy) dziennie i nie obawiaj się deszczowej, wietrznej pogody. Po przebudzeniu, drzemce nakarm, ubierz synka i jazda na podwórko. A gdy on ma drzemkę, ty również skorzystaj ze snu (regeneracja układu nerwowego). Spacer będzie również frajdą dla niego: świeże powietrze dobrze mu zrobi, a ty będziesz miała trochę spokoju, albowiem będzie z zainteresowaniem obserwował np. przejeżdżające samochody. Nie wiem jak reagujesz na kofeinę (czy w ogóle możesz pić kawę), ale ew. rozejrzyj się za niezbyt silnym pobudzającym spalaczem i bierz go przed wyjściem. Z innych suplementów z pewnością warte uwagi są Chaos & Pain Cannibal Claw, DCP 2.0 oraz AMIX Diuretic Complex. W twoim przypadku to raczej bezpieczne środki, aczkolwiek należy przeanalizować je (głównie ten pierwszy) pod kątem twoich leków.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, piszę ponownie. Ostatecznie zamówiłam Ground Zero i Cannibal Claw.
I mam pytanie co do łączenia i brania ich w kilku przypadkach.
1. kiedy trening mam rano i wieczorem,
2.tylko wieczorem
3. nie mam w ogóle treningu. 
Czasami biegam około 5 i jadę później jeszcze na siłownie na 17, więc nie jestem pewna co do tak długiej przerwy między pierwszą porcją, a drugą i obawiam się o to, że często pracuję na noc, więc moja doba się wydłuża. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Ostatnio mam dosyc duze problemy gastrologiczne. Zauwazyłam iz przytyłam 5 kg mimo treningow 3razy w tygodniu. Lekarz stwierdził wrzody zoładka. Ale to nie jest moje jedyne zmartwienie, mam chory kregosłup i musze schudnac 15 kg. Czytam i czytam wasze forum i nadal mam watpliwosci co powinnam kupic? Potrzebuje spalacza tłuszczu , ktory przyspieszy moj metabolizm. Rowniez cos co wstrzymania apetytu. Niestety ostatni rok bylam na zwolnieniu lekarskim. Mimo codziennych terningow na kregosłup i nie tylko przytyłam i dostałam problemow z zoładkiem. Nie moge uzywac pobudzaczy czy takich ktore maja wpływ na narzady wewnetrzne człowieka.
Zastanawiałam sie o ATHLETIC XTREME Lean . Co do tegno moge dokupic, aby hamowac łaknienie.

Tsh mam podwyzszone do 5,8. Wszystkie badania krwi w normie.
Czy lepiej kupic cos innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewcik3e
Te wszystkie suplementy/spalacze tłuszczu można łączyć ze sobą, działają one na różnych płaszczyznach i nie wszystkie z nich stosujemy o tych samych porach.

Diuretic Complex stosujemy w tym zestawieniu dwa razy dziennie po 2 kap., razem z pierwszym i razem z ostatnim posiłkiem.

Cannibal Claw stosujemy w ilości 1 kap. codziennie przed śniadaniem, w dzień treningowy drugą porcję przed treningiem, a w dzień wolny od treningu przed snem.

Burn24 stosujemy po 2 kap. przed śniadaniem, przed obiadem i przed kolacją codziennie.

Samolowky

Fenix Ground Zero i Cannibal Claw stosujemy w takich przypadkach w następujący sposób:

1) 1 kap. Ground Zero i 1 kap. Claw przed pierwszym treningiem i taką same dawki przed drugim treningiem.

2) 1 kap. Ground Zero i 1 kap. Claw przed śniadaniem (czy tam pierwszym posiłkiem, jeśli tryb pracy masz zmianowy) i takie same dawki przed treningiem.

3) 1 kap. Ground Zero i 1 kap. Claw przed śniadaniem, 1 kap. Ground Zero pomiędzy posiłkami po południu oraz 1 kap. Claw przed snem.

Jeśli Ground Zero pobudza za mocno i pojawiają się problemy z zasypianiem w przypadku kiedy masz późno treningi, wtedy drugą porcję stosujemy przed posiłkiem przed treningowym. A jeśli na Ciebie mało który spalacz działa to jedną z porcji można zwiększyć do dwóch kapsułek. Zbyt długi odstęp między porcjami nie ma znaczenia, ważne by nie był zbyt krótki i porcje się na siebie nie nakładały powodując kumulację działania składników aktywnych.

Joanna
Wrzody żołądka wykluczają sporą ilość spalaczy. Wiele z nich opartych jest o ekstrakty roślinne takie pochodzące z ostrych przypraw jak pieprz kajeński czy imbir, a one nie są wskazane przy chorobie wrzodowej. Na blokowanie apetytu najlepszym suplementem bez pobudzaczy jest Hi-Tech Satietrim, natomiast jeśli chodzi o spalacz bazowy to raczej nie sugerowałbym boosterów metabolizmu jak Lean FX bo one siłą rzeczy mogą wzmagać apetyt, który jest Twoją bolączką. Lepiej wybrać spalacz typu Slim Factor czy Burn24.
Pomyśl o poważnych zmianach w odżywianiu, zapewne masz bardzo dużo złogów w jelitach co powoduje problemy gastryczne i utrudnia perasteltykę jelit, a to przekłada się także na metabolizm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, przejdę od razu do sedna. Moja waga 90 kg wzrost 163 27 lat. Jem regularnie, przeważnie zdrowo, pije tylko wodę i od czasu soki z warzyw. Mam ciężka pracę po 10- 11 godzin dziennie i moja aktywność fizyczna rozkłada się właśnie na cały dzień. W weekendy przeważnie spacery. Od kwietnia zgubilam 11 kilo przy takim trybie ale więcej i potrzebuje pomocy w suplementacji. Teraz waga stoi w miejscu. Badania mam w normie. Co zrobić żeby jakoś urozmaicić tam wysiłek poza pracą żeby było więcej energii ponieważ po pracy jedynym marzeniem jest łóżko i sen. Najwięcej tłuszczu mam w brzuchu i biodrach. Ramiona i nogi mam raczej dodać umiesnione. Proszę o radę co zacząć stosować. Dziękuję. Rudzik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam 'jedno' lecz myślę istotne pytanie .

Czy istnieją na rynku jakieś podróby spalaczy takich jak Fenix Ground Zero lub Stimerex Hardcore ? I jak rozróżnić oryginalny produkt od podróby o ile takie istnieją .. W przypadku Fenix Ground Zero ceny wszedzię są podobne powyżej 220pln lecz w przypadku  Stimerex Hardcore można znaleźć dość spore różnice cenowe okolo 70pln różnicy ...

Kolejne pytanko to czy spalacze te  są w pełni legalne ? Ostatnio w pewnym sklepie gdy zapytałem czy posiadają któryś z spalaczy sprzedawca powiedział ze niby są wycofane z rynku , choć w momencie jak o nie pytałem w ogóle jak by ich nie kojarzył (chyba chciał mi wcisnąć coś innego).

I jakie polecacie strony z których można smiało zamawiać ww. spalacze  ?

Z góry dzięki za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
zachęcony innymi postami z tego wątku postanowiłem i ja poprosić o poradę.
Mam 35 lat, 160cm wzrostu i 74kg wagi. Szyja 42cm Pas 97cm - %tłuszczu wychodzi z tego 25,5% BMI: 28,91
W ciągu 2 miesięcy udało mi się pozbyć ok. 12kg wprowadzając dietę (4-5 małych posiłków dziennie i zaprzestanie jedzenie g...na) i aktywność fizyczną.Obecnie jest coraz ciężej żeby coś spadło... Chciałbym osiągnąć 60kg.
Generalnie interwały, wszystkie partie mięśniowe + ćwiczenia natleniające.
Chciałbym przede wszystkim pozbyć się tłuszczu na brzuchu i ogólnie znów zacząć dobrze wyglądać, uniknąć fałd itp, choć jakoś dramatycznie spasiony nie byłem, więc nie powinno raczej być problemu. Z łaknieniem jestem sobie w stanie poradzić. Stan zdrowia - jak koń. Czy możecie mi doradzić jakiś zestaw spalaczy?
Ground Zero + Alphaburn + Erase Fast - widziałem to w tym wątku jako zestaw bezkompromisowy... nie chciałbym wydać za dużo kasy ale jeśli by trzeba było a efekt będzie git to czemu nie.

Jestem gotowy na wiele poświęceń byle uzyskać pożądany efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emas:

Stosowałem ten zestaw i przy twojej formie pominąłbym Erase Fast- głównie działa na lepszą regenerację i podskórną wodę przy końcowej wycince.
Na początek polecam suple bez stymulantów podkręcające metabolizm.
Jak brakuje energii można spróbować zielonej kawy.
Energetyki warto odstawić i odzyskać witalność.
Jeśli masz zastój to warto coś zmienić albo odpocząć, kortyzol is a bitch.
Pamiętaj, że im mniej tłuszczu tym trudniej się go pozbyć, kto by chciał oddawać ostatnie oszczędności.
Dieta jest najważniejsza, napisz co jesz, czasem nie zdajemy sobie sprawy jak dużo jemy, a trzeba pocierpieć dla formy.

Michal929292:

Kupuj w bestbody i bądź spokojny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AnOn

Podpierając się wiedzą z sieci co i jak jeść, postanowiłem sobie wyznaczyć następujące godziny posiłków:

7:00 - jogurt, kefir z płatkami owsianymi górskimi, ewentualnie płatki z pokrojonymi owocami i mlekiem - rzadko jem ten posiłek z braku czasu.

10:00 - serek wiejski z bułką żytnią, kanapki z chudą szynką i pomidorem

13:00 - jakiś owoc: brzoskwinia, nektarynka, banan

16:30 - obiad: ryż brązowy, kasza gryczana, kasza orkiszowa, makaron pełnoziarnisty, pierś z kurczaka, indyka, ryba, trochę warzyw(brokuł, cukinia, papryka)

19:30 - kefir, jogurt

Ponieważ uwielbiam pikantne jedzenie to stosowanie tabasco, chilli, curry i innych pikantnych przypraw nie jest dla mnie nowością. Mięso przygotowuję posypując przyprawami i smażąc na lekko zwilżonym i wytartym ręcznikiem papierowym teflonie. Fakt że nie liczę i nie ważę ile jem - torebka węglowodanów (kupuje te kasze i ryże w woreczkach) mięsa ok 200-250g - 1 pierś.

Jeśli mogę prosić to chętnie dowiedziałbym się jakie konkretnie suple(sprawdzone - o ile takie istnieją) powinienem zacząć stosować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, napiszę jakie wprowadziłem zmiany do swojej diety i mam nadzieję, że i tobie sie przydadzą.

1. Rezygnacja z nabiału.
Nabiał promuje odkładanie się tłuszczu, a jeśli życia sobie bez niego nie wyobrażasz to spożywaj go oddzielnie, w sensie nie łącz z innymi produktami, ponieważ mleko-nabiał okala pożywienie w układzie pokarmowym zmiejszając jego wchłanianie.
2. Posiłek zaczynam od spożycia białka potem przechodze na węgle-kolejność promująca lepsze trawienie. Potrawy słone na początek posiłku.

3. Rezygnacja z soli, tylko szczypta po treningu jako elektrolit.
4. Przestałem smażyć, zacząłem gotować na wodzie/parze.

5. 1 minuta cardio między seriami-trucht, skakanka, intensywność dla podtrzymania tętna po serii, świetnie zadziałało.

Mądrości dietetyczne zaczytane i powtarzane z książki Odżywianie dla zdrowia, Paul Pitchford. Polecam.

No dobrze, zmiany zmianami ale pewnie najbardziej interesujące są suple...
 

Tobie polecam Burn 24, Lean FX, Alpha Burn, stymulanty bym sobie darował na początek.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudzik
Mimo zrzucenia 11kg nadwaga nadal jest duża, także nie powinno być większych problemów z tym by nadal ona spadała. Jeśli pracujesz fizycznie po 10-11 godzin i waga stoi w miejscu mimo regularnego i "przeważnie zdrowego" jedzenia to problem prawdopodobnie jest w dwoch miejscach. Pierwsza kwestia to zbyt duża ilość spożywanych kalorii. Pracując tyle fizycznie siłą rzeczy tych kalorii musisz spalać całkiem sporo, skoro waga stoi w miejscu to dostarczasz ich nie mniej. Posiłków spożywaj tyle co do tej pory, ale od każdego odejmij 1/4 objętości lub na początek z co drugiego wyklucz całkowicie węglowodany. Energię organizm może czerpać ze zdrowych tłuszczy, które możesz mu dostarczać np. orzechy, nasiona, masło orzechowe, wiórki kokosowe, olej lniany, itp. Po tym tłuszczu nam nie przybędzie, a jest to dobre i stosunkowo łatwo dostępne źródło energii dla organizmu. Zwiększ też podaż witamin z grupy B, bo on odpowiadają za gospodarkę energetyczną organizmu. Ewentualnie jakiś dobry preparat witaminowy zawierający ich duże dawki w dobrych formach (Stress B-Complex, Swanson B-100, Life's Vitality, Multi Pro Plus, itp.).

Jeśli chodzi o spalacze tłuszczu to odpowiedni w Twoim przypadku byłby raczej reduktor oddziałujacy na tłuszcz zarówno brunatny jak i biały, raczej suplementy o działaniu targetowym nie przyniosły by przy aktualnym poziomie otłuszczenia zadowalających rezultatów. Spalacz redukujący tłuszcz z całego ciała i ewentualnie dodatkowy suplement przyspieszający metabolizm byłby tutaj najlepszą opcją.

Nie napisałaś nic o ewentualnych przeciwwskazaniach zdrowotnych, także najlepiej byś we własnym zakresie biorąc pod uwagę także to co wyżej zostało napisane, wybrać spalacz bazowy z pierwszej lub drugiej kategorii tych wymienionych w rankingu spalaczy i ewentualnie chcąc maksymalizować efekt połączyć go z czymś w rodzaju Cannibal Claw czy Lean Fx lub Lean Xtreme.

Michal929292
T
o prawda, że na rynku suplementów pojawiają się podróbki, najczęściej (choć nie zawsze) tyczy się to najpopularniejszych produktów (w końcu nikt nie podrabia waluty z Kambodży tylko raczej dolary amerykańskie). Podstawowa zasada to nie kupować od osób prywatnych sprzedających produkty w ilościach hurtowych czy na jakichś serwisach ogłoszeniowych, gdzie ciężko stwierdzić czy ktoś cokolwiek nam wyśle.

Emas
Wymieniony przez Ciebie zestaw zbiera bardzo dobre opinie, jeśli jednak któryś z produktów chciałbyś wykluczyć to w Twoim przypadku sugerowałbym Alphaburn, a nie Erase Fast, z dwóch względów:

- po pierwsze jest po 30-stce i poziom testosteronu naturalnie spada, a on warunkuje utrzymanie odpowiedniej struktury mięśni oraz promuje spalanie tłuszczu. Erase Fast blokuje aromatazę, czy konwersję testostronu do estrogenów (estronu i estradiolu). W skrócie, więcej testosteronu to lepsza definicja mięśni oraz szybsze spalanie tłuszczu, a mniej estrogenów to lepsza definicja mięśni (mniej wody podskórnej) i mniej tłuszczu w okolicy piersi. Dodatkowo produkt ten obniża także poziom kortyzolu, a to hormon nie tylko kataboliczny, ale i promujący odkładanie tłuszczu na tzw. boczkach. Faktycznie zawarta w nim L-dopa poprawia regenerację, ale jest to tylko dodatkowa właściwość tego produktu, a nie dominująca,

- Alphaburn to bardzo dobry środek, w swojej kategorii posiada najlepszy skład, ale przy dość dużym poziomie tłuszczu, sama redukcja tkanki tłuszczowej białej może nie przynieść sporej redukcji kilogramów, więc jeśli masz do wyboru Alphaburn lub erase, to w Twoim akurat przypadku erase wydaje się być bardziej wartościową opcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanko co do zestawu który chcę zakupić .

182cm 96kg 24lata

Co do trybu zycia w pracy czasem dość duża potliwość , średni wysiłek ze względu na warunki ( bardzo wysokie temperatury)

System pracy niestety 4brygadowy ( 4dni na rano ,dzien wolny , 4 dni popołudniu , dzien wolny , 4 nocki ,2 dni wolnego) i tak w kółko .

Mam zamiar biegac 4 razy w tygodniu a 3 razy w tygodniu jakies ćwiczonka w domu z hantelkami +rower zeby cokolwiek robić . Oczywiśćie do tego dieta około 2000kcal na której już kiedyś byłem i gubiłem kilogramy ale zbyt wolno(fakt malo wysiłku wtedy mialem)

Wyczytałem że bardzo dobrym zestawem jest Ground ZeroAlphaburn + Erase Fast

Niestety ze względu na ograniczone fundusze moge pozwolić sobie na Ground Zero i jeden z 2 ww.

Teraz pytanie czy lepszy bedzie dla mnie Ground Zero + Alphaburn czy jednak GZ i Erase Fast ?

Jeszcze jedno małe pytanie co do diety .

Zamiast rannych omletów lub gotowanych jajek które niekiedy sie przejadają to czy jedzenie rano 'czystego' błonnika  jest dobre ? Szczególnie w momencie gdzie będę pomagał sobie spalaczami ?

Z góry dzięki za szybką odpowiedź :)

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Zastanawiam sie nad zakupem superburn i target a2 lub stimerex i target a2. Dodam ze od miesiąca chodze 3 razy w tyg na siłownie i sporo biegam. Moj wzrost 176 waga 91 takze chciał bym z 10 kg zejść. Prosze o podpowiedz i dziekuje z gory!;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal929292 aktywności fizycznej masz jak widać pod dostatkiem, wagę nie masz małą, więc te 2 tys. kcal to może być mimo wszystko za mało jak na początek. Sugerowałbym zwiększyć do 2500 kcal i ewentualnie stopniowo obniżać tą ilość wraz ze spadkiem wagi. Zaczynając od razu od 2 tys. kcal może po prostu za mało mieć siły i poza tłuszczem spadnie też sporo mięśni, a nie chodzi o to żebyś się zmniejszył optycznie, a o spalanie tłuszczu i odkrycie mięśni.

Moim zdaniem w Twoim przypadku lepiej sprawdzi się Ground Zero + Alphaburn, minimalnie lepiej, gdyż większych różnic suma sumarum być nie powinno. Każdy z produktów (Alphaburn vs Erase Fast) ma swoje zalety, ale w końcowym efekcie, w Twoim przypadku różnic być nie powinno znaczących, w największym skrócie, Alphaburn bardziej pod maksymalne spalanie, Erase Fast bardziej pod poprawę definicji sylwetki.

Czysty błonnik codziennie jako solo posiłek to nie jest dobra sprawa, tym bardziej jako śwniadanie. Energii będzie przez cały dzień mało. Jeśli to ma być śniadanie, to możesz zmiksować: 400-500ml wody, banan lub inny miąszysty owoc, który bedzie tworzył zawiesinę, garść pestek z dyni/orzechów, serek ziarnisty light lub miarkę odżywki wysokobiałkowej i do smaku łyżeczkę miodu. Będzie to smaczne, pożywne, jako że jest to śniadanie to nie otłuści, a można urozmaicać i codziennie inny koktajl sobie robić.

Pol87 Stimerex Hardcore jest po prostu mocniejszym spalaczem, jeśli mocne pobudzenie nie jest dla Ciebie przeszkodą, to lepiej sprawdzi się w redukcji tłuszczu niż Superburn (notabene to także nadal bardzo dobry na tle całego rynku spalacz, choć co chwilę zmieniają skład i ma coraz gorszy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko jeszcze czy w moim przypadku na pewno jest potrzeba dokupienia poza samym Ground Zero dodatkowo Alphaburn lub  Erase Fast . Nie chciałbym wyrzucać kasy w błoto , przypominam że nie spożywałem spalaczy .. nooo poza śmiesznym thermo speed extrem .. dawnooo temu :)

 

Dzięki wielkie za odpowiedź i z góry dzięki za kolejną Kazam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam 37 lat 187 cm obecnie 96 kg i poziom tkanki na poziomie 16 %

W ciagu 2 lat zrzuciłem w najlepszym momencie 35 kg bo do 89 kg.

Jednak od pewnegomczasunwaga stanęła na poziomie 93 a teraz delikatnie zaczyna iść w gore.

Bo juz 96.

Biegam co 2 dzień minimum 10 km a w weekendy i po 28 km.

Raz w tyg zajęcia na sali 1,5 h skipy itp itd.

Choruje na cukrzyce typu 1 i sam sobie podaje insulinę. Chciałbym pozbyć sie tkanki z brzucha i zejść docelowo do 90 kg.

Dieta poukładana.

Co mógłbym sobie zakupić żeby wspomóc spalenie tkanki.

Wcześniej brałem juz Lipo6 pes alphamine. Nawet dorian BB ale odstawiłem bo serce za bardzo szalało.

Nie chce mózgokopa tylko egektywnego spalacza.

Oprócz cukrzycy okaz zdrowia.

Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...