Skocz do zawartości

Rekomendowana wypowiedź

  • Odpowiedzi 2,9tys.
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

MOJE PRZEMYŚLENIA I OPINIE - w większości pozytywne 63KG - 6 = 57KG w trzy miesiące Witam wszystkich. Chetnie podziele sie opinia i przemyśleniami na temat kilku produktow jakie stosowalam i stos

Witam  Dwa miesiace stosowania spalaczy dieta  bilans ujemny 400 kalorii oraz silownia - 3 dni silowe 3 dni bieznia po godzinie szybki marsz oraz zero piwa vodki itp  burn24 dwa opak, lean f

Od siebie mogę dodać opinie na temat kilku spalaczy tłuszczu które do tej pory stosowałam. Ground Zero w mojej opinii zasłużone pierwsze miejsce, oceniam 10/10. Czysta energia i chęć do działania

Dodane grafiki

Witam!

Widząc tu duże grono profesjonalistów mam pytanie odnoście takiego połączenia

chaos&pain claw + satietrim. Czy to połączenie jest dobre dla kobiety?

Dodam że mam do rzucenia 10kg, dieta rozpisana, trening wieczorem (bieg 6-10km), praca biurowa ;-)

zależy mi najbardziej na redukcji tkanki tłuszczowej z okolic pasa niż na budowie większej masy mięśniowej (tu akurat jest ok)

z góry dziękuję za odpowiedź i wszelkie sugestie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

Jestem już praktycznie po redukcji, ciało mam dość osuszone, ale chciałbym zakończyć to z przytupem, tzn dobić to, bo zostały mi ostatki na udach (btw. mam predyspozycje do odkładania właśnie na udach <estrogeny czy genetyka?>).

Chciałbym spalacz na początek, który nie pobudza i pomoże mi spalić resztki, ew obniżyć łaknienie, pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tyrozyny, to poza optymalizacją pracy tarczycy ma także właściwości wspierające funkcje myślowe.

Tyrozyna jest prekursorem dopaminy, związku chemicznego występującego w mózgu, który kontroluje procesy myślowe. Dwie grupy poddane badaniu przyjmowały pojedynczą dawkę 2 g l-tyrozyny lub placebo (oszukana tyrozyna) przed serią aktywności mentalnych. Okazało się, że tyrozyna poprawiała koncentrację.

MadziaS

Połączenie jak najbardziej mogą stosować również kobiety. ponieważ nie ma tam żadnych składników o charakterystyce hormonalnej. Nie przyczyniają się one do budowy masy mięśniowej więc nie ma obawy o wzrost kilogramów. Claw to jednak bardzo mocny booster metabolizmu, więc jeśli odczuwasz nadmierny apetyt już teraz to warto rozważyć suplementację tym środkiem, nawet pomimo zastosowania satietrimu. Idealny pod redukcję tkanki tłuszczowej z brzucha byłby Evolab Alphaburn, więc możesz rozważyć zamianę tych produktów. 

therealcoco

Ciężko jest dobrać precyzyjnie jeden środek pod Twoje oczekiwania, natomiast nadmiar tkanki tłuszczowej na udach może sugerować zbyt wysoki poziom estrogenów więc bardzo dobrze sprawdzają się suplementy takie jak Elite Erase fast. Ma działanie mocno poprawiające estetykę i usuwa nadmiar wody i trudną tkankę tłuszczową. Nie wpływa jednak na łaknienie, dlatego można go połączyć z Hi Tech Satietrim.

Jeśli chodzi o hamowanie łaknienia to niestety rzadko kiedy w tym kontekście wspomina się o tryptofanie. L-tryptofan jest związkiem organicznym z grupy aminokwasów, co oznacza, że nie jest wytwarzany przez ciało, musimy więc go spożywać. Odkryto, że występuje w wysokim stężeniu w białku, spirulinie, dorszu, soi i parmezanie. Jest niezbędny do syntezy serotoniny w mózgu tak samo jak niacyna. Badania przeprowadzone w Australii na Uniwer­sytecie w Adelaidzie pod kierunkiem Roberta Steinerta dowiodły, że infuzja L-tryptofanu przed posiłkiem zwiększa uczucie sytości i zmniejsza zużycie energii. Osoby z podwyższonym stężeniem tryptofanu we krwi mają mniejsze zapotrzebowanie na pokarm. Badania wykazały, że L-tryptofan jest silnym regulatorem uczucia głodu i sytości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

Ze względu na obecne możliwości finansowe chcę zakupić Pure Clinical Burn.

Chciałbym się dowiedzieć czy można rano zjeść na czczo porcję i iść na trening bez śniadanka?

Może ktoś mi zasugerować dawkowanie tego specyfiku w przypadku treningu porannego jak i popołudniowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam
Dzień Treningowy:

1 kap. Ground Zero + 1 kap. Alphaburn przed śniadaniem

1 kap. Ground Zero + 1 kap. Alphaburn przed treningiem (jeśli nie chodzisz późno spać, wtedy lepiej drugą porcję zastosować przed posiłkiem przed treningowym, lub przed jakimś posiłkiem po południowym)

Opcja dla zaawansowanych, którzy mają spore doświadczenie ze spalaczami: 2 kap. Ground Zero przed treningiem zamiast 1 kap. oraz dodatkowo 1 kap. Alphaburn przed kolacją.

Dzień wolny od treningu:

1 kap. Ground Zero + 1 kap. Alphaburn przed śniadaniem

1 kap. Ground Zero + 1 kap. Alphaburn przed jakimś posiłkiem po południowym, tak by zachować odstęp 5-6h między porcjami.

Codziennie przed snem 2 kap. Erase Fast.

Zaczynamy stosowanie wszystkich spalaczy tłuszczu od minimalnych dawek razem z posiłkami w celu sprawdzenia tolerancji organizmu.

DoktorNo
Można wziąc rano spalacz i iść na trening, weź jednak pod uwagę że Clinical mocno pobudza.

Jeśli trenujemy rano, wtedy 1 kap. stosujemy przed treningiem oraz 1 kap. 5-7h później. Natomiast jeśli trenujemy po południu lub wieczorem, wtedy 1 kap. stosujemy przed śniadaniem oraz 1 kap. przed posiłkiem po południowym.

Opcja dla zaawansowanych na których mało co działa to 2 kap. przed treningiem, a w dzień wolny od treningu po południu.

Tak jak zawsze zaczynamy stosowanie od sprawdzenia tolerancji i stosowania 1 kap. razem z głównym posiłkiem i stopniowe dochodzenie do optymalnej dawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Bardzo potrzebuję Waszej rady.

Mam 32lata, ważę prawie 100kg  :unsure: przy wzroście 170cm. Przez ostatnie 3 lata utyłam prawie 30kg i chcę coś z tym zacząć robić. Problemem jest praca siedząca i zamiłowanie do słodyczy. Szukam czegoś co pomoże mi się po raz kolejny zmotywować oraz co pomoże mi utrzymać rygor związany z dietą. Chciałabym przyśpieszyć metabolizm i zwalczyć apetyt. Co można mi polecić?

Będę bardzo wdzięczna za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałbym zasięgnąć opinii i rad odnośnie trzech spalaczy:

-stimerex hardcore

-lean fx

-erase fast.

 Jestem 19 letnim chłopakiem z dość widocznym "maćkiem" :D na siłownie chodzę 3 razy w tygodniu od kilku miesięcy, ćwiczyłem tez dużo wcześniej w warunkach domowych.

Zdj "maćka" jeśli będzie przydatne, mogę wrzucić.

Z góry dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,przeczytałam całe forum,w poprzednim poście nie napisałam dużo o sobie więc teraz to nadrobię:

mam 40 lat,waga 60 kg,wzrost 164,chcę zrzucić ok 5-6 kg.Siłownia 3-4 razy w tygodniu,trening siłowy na razie muszę odpuścić ze względu na łupnięcie w krzyżu,aeroby mi pozostały ok.60 minut.

Stosuję teraz Lipodrene (żółte tabletki),ale na kolejny cykl planuję zakup innych spalaczy. Na pewno będzie to Alphaburn Evolab (problem to uda,brzuch,boczki) do tego chciałabym jakiś spalacz bazowy,ale nie wiem,który wybrać.Czy możecie coś polecić? Satietrim dorzucić bym chciała jak najszybciej bo Lipodrene hamuje apetyt,ale jednak do wieczornego podjadania mnie ciągnie.Czy jest sens dorzucać Pure Clical Burn do Lipodrene? Mam pytanie odnośnie Lean FX i Canniba Claw. Czy dorzucić któryś z tych supli do spalacza?

Alphaburn + Stimerex lub Ground Zero byłby dobry dla mnie na kolejny cykl?

Jestem zielona w temacie stąd moje pytania,a chciałabym złożyć zamówienie:) 

Dziękuję z góry  za odpowiedź:) Pozdrowienia dla wszystkich użytkowników forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, jestem tutaj nowa. kobieta, lat 33, wzrost 183 cm , waga 85 kg.  chcialabym uzyskac pomoc w temacie kupna spalaczy. mam podwyzszone cisnienie, innych problemow zdrowotnych raczej brak. jestem na tabletkach anty. od jakis 8 lat.  niestety nie mam czasu na cwiczenia, tylko w weekendy. rower bieganie. pracuje fizycznie na hali produkcyjnej. caly dzien bieganie i dzwiganie. po pracy jestem zmeczona. tylko cos zjem i spanie i znowu pobudka po 3. i tak w kolko. podjadanie i slodkie to glowne problemy. jem w pracy 4 kanapki i w domu obiad. duzo stresu i nerwow i problemy z wyproznianiem. raz na tydzien. pomimo ze pije prawie 2 litry mineralnej w ciagu dnia.  problem mam tzw kobiecy czyli brzuch i boczki. myslalam o takim zestawie : cannibal clow , Evolab Alphaburn.  to na pierwszy miesiac a na drugi : Satietrim, liporedux . nie bedzie miec stac zeby wszystko kupic na jeden raz. prosze o zestaw i jak stosowac je. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AniaK
Jeśli masz do zrzucenia większą ilość tkanki tłuszczowej to same tabletki na odchudzanie nie wystarczą. Musisz ograniczyć do minimum spożywanie produktów, z których organizm może tworzyć tkankę tłuszczową, czyli głównie węglowodany.

Dobra wiadomość to taka, że na początku waga powinna szybko spadać i szybko powinnaś zauważyć zmiany w sylwetce.

Warto spróbować przez 5 dni spożywać 4 niewielkie posiłki, w którym tylko w pierwszym uwzględnisz białka, węglowodany i tłuszcze, a każdym kolejnym same produkty białkowe + warzywa, dowolne za wyjątkiem strączkowych. Po tych kilku dniach z pewnością z organizmu usunie się sporo wody zatrzymanej w organizmie oraz tłuszcz.

Jeśli nie masz problemów zdrowotnych to mocnym blokerem apetytu i równocześnie skutecznym produktem odchudzającym są:

Iron Forged Synthermo

Aviva Atomizer

Genomyx Phenadrol

Jeśli natomiast masz problemy zdrowotne w szczególności z układem krążenia, czy sercowo-naczyniowym czy nie tolerujesz stymulantów to bloker apetytu Hi-Tech Satietrim jest takim suplementem.

Mając któryś z powyższych produktów, możesz sięgnąć także po przyspieszacz metabolismy, bo jak sama zauważylaś, zapewne przemiana materii jest mocno spowolniona. Najlepszymi opiniami i także suplementami posiadającymi składniki o potwierdzonej skuteczności są: Cannibal Claw, Lean FX, Lean Xtreme.

kasia2103

Blokerów apetytu jest wiele, sęk w tym że większość jednocześnie mocno pobudza, gdyż ich działanie hamujące apetyt polega na tym, że dany spalacz tłuszczu zawiera stymulanty powodujące m.in. skurcz naczyń jamy brzusznej, skąd odpływa krew (podobnie jak ma to miejsce np. podczas treningu) i nie odczuwamy łaknienia. Natomiast Satietrim oddziałuje bezpośrednio na ośrodek głodu zlokalizowany w podwzgórzu i nie powoduje stymulacji układu nerwowego, czyli nie pobudza. Najczęściej głód dopada nas wieczorem, stąd też brak efektu pobudzającego jest w tym przypadku bardzo cenny.
Innym produktem tego typu (nie mającym jednak potwierdzonej skuteczności w wiarygodnych badaniach niezależnych z podwójną ślepą), który ma potencjalnie również skuteczne działanie jest Scitec S-Factor oraz Trec Diet Control. Oba supresanty apetytu zawierają opatentowanych ekstrakt z orzecha koreańskiego o nazwie PinnoThin.
 
plejass
Każdy z wymienionych przez Ciebie spalaczy tłuszczu ma odmienne właściwości, Stimerex Hardcore to termogeniczny spalacz będący najczęściej bazowym produktem. Zbiera na ogół bardzo dobre opinie, skutecznie pobudza i ma bardzo dobre właściwości termogeniczne.
Lean FX to booster metabolizmu i bloker koryzolu w jednym. Obok Cannibal Claw i Lean Xtreme to pod względem składu najepszy produkt z tej kategorii.
 
Erase Fast jest natomiast najlepszym produktem poprawiającym definicję mięśni, 'utwardzającym' sylwetkę. Ma on dualne działanie, z jednej strony blokuje aromatazę, enzym przez który testosteron konwetuje to estrogenów (odpowiedzialne są  za odkładanie tłuszczu w okolicy piersi i na plecach oraz retencję wody podskórnej), dzięki temu jest więcej testosteronu w organizmie (a to sprzyja wzrostowi siły i rekompozycji składu ciała). Z drugiej strony hamuje aktywność kortyzolu, a jest to hormon, który degraduje strukty mięśniowe i pograsza samopoczucie. Przez hamowanie jego wytwarzania chronione są nasz mięśnie, a także poprawia się regeneracja mięśni szkieletowych.
 
Wszysktkie te produkty działają komplementarnie względem siebie, jednak Lean FX i Erase Fast posiadają jak wyżej wspomniałem właściwości blokujące kortyzol, lepszą opcją byłaby zmiana Lean FX na Cannibal Claw, który jest skuteczniejszy w kwesti przyspieszania przemiany materii i spoczynkowej oksydacji tłuszczy, a za blokowanie kortyzolu odpowiada Erase Fast.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim !

Od kilku dni czytam to forum i mam kompletny mętlik w głowie. Może od początku:

Mam 25 lat, 158 wzrostu oraz 59 kg. Zdrowa w 100 %.  Rok temu ważyłam 61 kg z tym że zaczęłam chodzić na siłownię  ( aeroby - rowerek, orbitrek i bieżnia pod górę, każde po 20 minut) i stosować dietę ułożoną przez trenera personalnego. W ciągu trzech m-cy schudłam do 56 kg bez żadnych wspomagaczy.

Potem skręciłam kostkę, bardzo długo się goiła. Po tym wszystkim się zaniedbałam, nie wróciłam już do ćwiczeń i diety.

Dziś ważę 59 kg, od 2 tygodni jestem pod opieką dietetyka. Regularne 5 posiłków dziennie, przede wszystkim uczę się jeść śniadania, dużo warzyw, mniej owoców i duza ilość nabiału (mleko, serki ziarniste, jogurty, kefiry itp.) od tygodnia znów zaczęłam (z baaaardzo dużą motywacją ) chodzić na siłownie (aeroby). Byłam wczoraj na wizycie kontrolnej i jestem załamana. W ciągu ostatnich dwóch tyg. trzymałam się mega kurczowo tej diety, a przede wszystkim ilości opisanych w niej składników. Gdy weszłam na wagę zobaczyłam jeszcze więcej kg niż 2 tyg. temu. Było 56,7 kg, teraz jest 59 kg. Jestem zszokowana i bardzo poirytowana !!!

Opiszę teraz jak wyglądają poszczególne składniki organizmu w stosunku do ogólnej masy ciała 2 tyg temu oraz dziś.

- 2 tyg. temu:

tłuszcz: 24,5 %

woda: 52,8 %

mięśnie: 41,2 %

- dziś:

tłuszcz: 24,5 %

woda: 53 %

mięśnie: 42,9 %

Nie rozumiem dlaczego tkanka tłuszczowa stoi w miejscu?  W moim ciele skupia się ona głównie na brzuchu, udach ( i mam wrażenie że również przedramionach). I dlaczego przede wszystkim waga poszła w góre ?!!!

Stosowałam kiedyś Therm Line, po jednym opakowaniu przerzuciałm się na Thermo Speed 2-3 kps. dziennie przy czym biegałam 5x w tygodniu po ok. 1,5 h. Nie powiem bo efekty były dość widoczne. Teraz chciałabym powrócić znów do jakiegoś spalacza. Mój cel to 52 kg.

Zastanawiałam się nad:

- Fenix Groun Zero

lub

-Stimerex Hardcore

+ silownia 3x w tygodni (aeroby)

Chodzi mi o spalenie najbardziej dokuczliwego tluszczyku z okolic brzucha bioder i ud. Z drugiej strony nie chciałabym po zażyciu spalacza mieć efektu "pier*olnięcia" ani wrażenia jakby serducho miałoby mi wyskoczyć zaraz z klatki piersiowej.

Jakie są różnice i ktory spalacz tłuszczu bardziej polecilibyście w moim przypadku?

Przepraszam, że tak się rozpisałam (może trochę nie na temat), ale będę mega wdzięczna za wszelkie sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia2103
Wracając do drugiego Twojego postu... Trening siłowy nie jest niezbędny przy redukcji, jest pomocny, ale z pewnością trening tlenowy w zupełności wystarczy, chociaż już samo ograniczenie kalorii, głównie z węglowodanów, jeśli nie musimy zejść to bardzo niskiego %BF także wystarcza. Alphaburn pod względem składu z pewnością jest najlepszą opcją jeśli chodzi o redukcję tłuszczu białego, który zgromadzony jest w rejonach ciała, które wymieniłaś.

Satietrim jest tego typu suplementem, który może być łączony z każdym innym produktem, zawarty w nim opatentowany ekstrakt z szafranu nie działa antagonistycznie względem żadnego inne składnika aktywnego w spalaczach tłuszczu, czy innych tabletkach na odchudzanie.

Jęśli chodzi o spalacz tłuszczu bazowy, to zarówno Stimerex jak i Ground Zero mają lepszy skład od klasycznego Lipodrene. Stimerex Hardcore patrząc od strony technicznej powinien mocniej pobudzać, natomiast Fenix Ground Zero skuteczniej spalać tłuszcz. Clinical to nieco inna liga, parę półek niżej jeśli chodzi o skuteczność, natomiast ma jeden z lepszych stosunków ceny do składu.

Co do boosterów metabolizmu, to lepiej byłoby je dołożyć, kiedy (o ile zajdzie w ogóle taka potrzeba) przemiana materii zwolni się wraz z systematycznym obcinaniem kalorii. Twoją bolączką jak wspomniałaś jest nadmierny apetyt, a boostery metabolizmu siłą rzeczy mogą powodować większe łaknienie, ponieważ organizm cały czas metabolizuje większe pokłady kalorii, także w okresie spoczynku. Oczywiście Satietrim by to niwelował, ale wspomniałaś że chciałabyś oprzeć cykl o dwa środki, także Ground Zero/Stimerex + Alphaburn i ewentualnie Satietrim w zupełności powinny wystarczyć bo to już jest kompletny zestaw redukcyjny.

Kamcio1263

Nie wspomniałeś nic na temat tego czy masz jakieś problemy zdrowotne oraz czy stosowałeś już kiedyś jakieś spalacze tłuszczu, a jeśli tak to jakie. na pierwszej stronie tego tematu masz wymienione najlepsze aktualnie reduktory tłuszczu wraz z zestawami produktów, które działają komplementarnie względem siebie. Każdy ma opisane właściwości, więc bez problemu powinieneś coś dla siebie wybrać. Aktywności fizyczna, w Twoim przypadku interwały bo takim treningiem jest gra w piłkę, na pewno będzie na dyżu plus bo to spory wydatek energetyczny, a stosując spalacze lipoliza także podczas treningu znacznie się nasila.

Moniqa

W Twoim przypadku dodatkowy trening nie jest absolutnie potrzebny, ponieważ cały dzień "trenujesz". Na pierwszy rzut oka wydaje się, niemal wszystko co jest w ciągu dnia to węglowodany i tłuszcze, zapewne białka mało. Powinna zmienić te proporcje, czyli dużo mięs chudych, jajek, ryb, serów białych, warzyw nie strączkowych w dowolnej ilości, a mało chleba, ziemniaków, ryżu i wszystkiego co jest białej mąki lub zawiera sporo cukru, ewentualnie przetworzonych śmieciowych rzeczy. To połowa sukcesu. Moim zdaniem na start powinnaś wybrać coś co będzie reduowało tłuszcz całego ciała, bo wydaje się go być mimo wszystko sporo, tutaj najlepszą opcją byłby Burn24 z Omega Sports lub Slim Factor z firmy ANS, ze wskazaniem na ten drugi. Do tego możesz dołożyć coś co usunie zatrzymaną wodę podskórną np. Diuretic Complex czy Water Cut, bo przy tak długim stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych zapewno jest sporo zatrzymanej wody podskórnej w tkankach. Ewentualnie jeśli uważasz, że nadmierne łaknienie zniweczy wszystko to zamiast diuretyka wybrać lepiej Satietrim z Hi-Tech'a.

Na drugi miesiąc natomiast można pokusić się coś co działą bardziej kierunkowo, głownie na uporczywy tłuszcz jak wspomniany przez Ciebie Evolab Alphaburn oraz spalacz bazowy (jeśli w pierwszym miesiącu byłby Slim Factor, to w drugim Burn24, jeśli Burn24 to w drugim Slim Factor). Boostery metabolizmu czy spalacze dermalne w Twoim przypadku nie będą wykazywały takiej skuteczności jak powyższe tabletki na odchudzanie.

Dwa litry wody na dzień przy pracy fizycznej to raczej minimum, a problem z wypróżnianiem masz dlatego że spożywasz produkty mocno przetworzone ubogie w błonnik i bakterie probiotyczne, stres robi swoje bo wzmaga łaknienie i promuje odkładanie tłuszczu (poprzez kortyzol - hormon stresu).

Plejass

Zawsze największy priorytet ma spalacz bazowy, gdyż on wpływa na oksydację tłuszczy z całego ciała wspierając procesy termogenezy i lipolizy. Więc w tym przypadku Stimerex Hardcore. Mniejszy priorytet ma Cannibal Claw czy Erase Fast, chociaż wydaje się, że w większości przypadków (u mężczyzn) lepsze efekty przynosi inhibitor aromatazy i kortyzolu jakim jest Erase Fast. Oczywiście w niektórych, przypadkach, kiedy metabolizm jest bardzo spowolniony, czy to nieregularnymi posiłkami, czy mocnym ograniczniem kalorii, lepiej sprawdzi się przyspieszacz metabolizmu. Wszystko zależy od tego, na ilu środkach chcemy oprzeć cykl. Dwa produkty to już jest pewien efekt synergii w tym przypadku i efekt lepszy niż stosowanie każdego z osobna.

Katarzyna_1401
Ja dzisiaj nie zdążę Ci odpisać, zapewne jutro już ktoś inny mnie ubiegnie, ale odesłać mogę do postu, gdzie porównywano Stimerex Hardcove czy Ground Zero.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katarzyna_1401 dużo nabiału, który wymieniłaś to bardzo kiepska opcja dla osób które chcą się odchudzać. Przecież jest tam pełno laktozy - cukru mlecznego, który na dobrą sprawę niewiele różni się od glukozy, dużo kazeinianów powodujących złogi w jelitach i zatrzymanie tam wody, jest tam też tłuszcz i sól w pewnych ilościach. Raz dziennie serek ziarnisty czy kefir naturalny nie zaszkodzi, ale nie powinno się na tym opierać diety.

Efekt jest taki jaki sama widzisz, sklad ciała.... Waga zamiast spadać to rośnie. Dietetyk domorosły, jak większość niestety, bo teraz jest moda na trenerów personalnych, którzy sztangi nie widzieli i tłuściutkich dietetyków ewentualnie weganki.

Porównanie Stimerex Hardcore i Fenix Ground Zero kolega wyżej zaprezentował w linku.

Można także wybrac opcję mniej pobudzającego spalacza bazowego jak Fearless OxyFuego czy Inferno Apocalypse i do tego dodać Alphaburn na uporczywy tłuszcz i/lub Diuretic Complex bo w Twoim przypadku miałby bardzo sensowne zastosowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałłbym Was prosić o pomoc. Chodzi mi o opinie a przede wszystkim sposób wspólnego dawkowania wymienionych spalaczy.

1 Ground Zero ; 2 Lean FX; 3 Erare Fast; 4 Alphaburn Evolab . Przymierzam się do zakupu tych spalaczy i zależy mi na poradzie jak je wspolnie stosowac by miało to ręce i nogi i przynosiło efekty a nie wzajemnie wykluczało. Które rano które na noc które przed /po treningu itd. Trzy pierwsze zdecydowałem się juz wybrać, nad alpha burn zastanawiam się jako opcją ekstra. Warto to kumulowac czy uważacie alpha za zbędny pomysł? Pozdrowienia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim, 
troszkę analizuję już to forum, wasze wypowiedzi. opinie i zdecydowałam się na Ground Zero, jednakże zastanawiam się jeszcze nad dodaniem do tego Cannibal Claw i tu pojawia się problem związany z wydatkami. Nie są to najtańsze rzeczy i wywalenia dla mnie jako studentki ponad 400 złotych to troszkę dużo i w końcu zmierzam do pytania "Czy warto połączyć oba specyfiki? Czy stosowanie jednego też przyniesie efekty?". Swego czasu stosowałam Thermo Speed Extreme i Hardcore, pomimo trzymania diety i ciągłego ćwiczenia nie przyniosły one niczego poza ubytkiem gotówki w portfelu, dlatego nie chciałabym żeby skończyło się to podobnie. Drugą myślą było wypróbowanie GZ i ewentualne dokupienie na następny miesiąc drugiego opakowania wraz z CC.

A tutaj krótki opis mojej historii związanej z redukcją. 
Trzy lata temu sporo schudłam, co zawdzięczam niskokalorycznej diecie i dużej ilości ćwiczeń, ale nic co piękne nie trwa długo, po zwiększeniu kaloryczności posiłków efekt jojo gwarantowany i wróciłam do starej wagi. Teraz kalorie ucinam w mądrzejszy sposób, ale pomimo tego kilogramy nie lecą w dół, waga waha się zawsze o jakiś 1-2 kg, a poziom tłuszczyku jaki był taki jest. Szczególnie narzekam na biodra, oponkę, uda i ramiona. Zaznaczam, że nie mam nadwagi, moja waga jest w normie, ale jestem "otłuszczona", chcę spalić tłuszczyk, pozbyć się nadmiaru wody, nie dopuszczając przy tym do zbytniego rozrostu mięśni. 

Byłabym wdzięczna za jakąś odpowiedź, opinię. Z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam 189 cm wzrostu i waze aktualnie 87 kg cwicze od kwietnia narazie zrzuciłem 29 kg 

kupiłem teraz cannibal claw Alphaburn i erase fast i zastanawiam sie czy oplaca mi sie dodac do tego Ground Zero i tu jest do was pytanie czy to nie za wiele naraz ?

chce zrzucic ostatnie 7 kg umiejscowione glownie w boczkach brzuchu i udach 

z góry dziękuje za odpowiedż  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , stosował ktoś Ground Zero razem z O-Bol ,oraz LGD ( oba z Brawn Nutrition). Zastanawiam się czy nie dorzucić Fenixa do takiego zestawu ??. Główny cel to wycinka reszty brzucha.

Chyba że występują jakieś przeciw wskazania do łączenia ??? Będę wdzięczny za sugestie i opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam 24lata kilka lat już trenuje i potrzebuje zrzucić kilka kilo fatu przy zachowaniu mięśni (dalszej ich budowie :P ), dieta jest i zastanawiam się jaki będzie dobry ale w miarę tani (60zl - 100zl max) spalacz najlepiej który będzie pobudzał, blokował wydzielanie się kortyzolu i nie skupiał się bardzo na likwidacji wody podskórnej żeby się nie gryzł z kreatyną i współgrał z fat transporterem. Obecnie biorę jabłczan kreatyny TCM z activ labu, do tego jeszcze fat transporter z treca, bcca extra pure i pump pre-workout formula z ostrovitu. Ćwiczę siłowo 5x w tygodniu i po siłowych jakieś 40-60min aerobów (bieżnia 8-10km/h). Byłbym bardzo wdzięczny za kilka sugestii tańszych i droższych spalaczy i wyjaśnienie co robi dany spalacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hasztangnygi
Suplementacja tych spalaczy tłuszczu wygląda następująco:

Ground Zero 1 kap. przed śniadaniem (przez pierwszych kilka dni razem ze śniadaniem w celu sprawdzenia tolerancji organizmu). oraz 1-2 kap. przed treningiem (2 kap. to porcja dla osób na któych mało co działa. lub przed posiłkiem po południowym

Alphaburn 1 kap. przed śniadaniem, 1 kap. przed treningiem lub obiadem oraz (porcja opcjonalna) 1 kap. przed kolacją.

Lean FX 1 kap. przed śniadaniem, 1 kap. przed treningiem lub obiadem oraz 1 kap. przed snem.

Erase Fast codziennie 2 kap. przed snem.

Jeśli trenujemy rano, wtedy pierwsze porcje spalaczy (Ground Zero i Alphaburn) stosujesz przed treningiem /przez pierwsze dni ze śniadaniem/, a drugie porcje tabletek na odchudzanie w godzinach po południowych np. przed obiadem.

Natomiast Lean FX 1 kap. po treningu, 1 kap. przed posiłkiem po południowym i 1 kap. przed snem.

Osoby o niewielkiej wadze około 50-60kg często stosują tylko 1 kap. Ground Zero dziennie i 2x1 kap. Alphaburn oraz 2x1 Lean FX, gdyż jest to dla nich wystarczająca dawka.

Generalnie pamiętamy by porcje Ground Zero nie były zbyt blisko siebie.

Co do zasadności stosowania w tym zestawieniu Alphaburn to sytuacja wygląda tak, że działanie pozostałych suplementów nie jest uzależnione od stosowania bądź nie Alphaburna, natomiast jest to suplement, który tutaj ma swoje zastosowanie i żaden z produktów nie powiela jego działania. Po prostu wykazuje tutaj efekt komplementarny. Jeśli mamy problem z tłuszczem białym (brzuch, biodra, uda) to ma on swoje zastosowanie jak najbardziej.

Samolowky

Ground Zero czy Cannibal Claw to w swoich kategoria topowe suplementy, natomiast wspomniany Olimp Thermo Speed Xtreme czy Hardcore to bardzo przeciętne suplementy, które poza mniejszym lub większym pobudzeniem nie wykazują niemal żadnych właściwości biologicznych na tkanki tłuszczowe.

Jako że masz ograniczony budżet, w zupełności na początek wystarczy Fenix Ground Zero, gdyż ma on kompleksowy skład. Jeśli po jakimś czasie stwierdzisz, że chciałabyś bardziej radykalnie podejść do tematu odchudzania i spowolniony metabolizm jest głównym problemem, wtedy warto dokupić Cannibal Claw. 

Po dwóch tygodniach supleentacji Ground Zero powinny być już zauważalne znaczne różnice, także ewentualnie wtedy jeśli zajdzie taka potrzeba i będziesz chciała "czegoś wiecej", można włączyć Canibal Claw do suplementacji.  
 
Agnieszkasyl 
Inferno Apocalypse pobudza słabiej (co nie znaczy, że słabo lub w ogóle) w stosunku do Ground Zero. W Inferno Apocalypse nie ma składników, które bezpośrednio oddziaływują na tłuszcz biały, także połączenie z Alphaburnem jak najbardziej ma sens. Dawka 2x1 lub 3x1 kap. Alphaburn + 2x1 lub 1+2 kap. spalacza Inferno Apocalypse w zupełności powinna działać efektywnie bez wspomnianego problemu z nadmiernym pobudzeniem.
 
Macmajster5 
Z łączeniem suplementów sprawa wygląda następująco. Dobierając do siebie suplementy, nie powinny się w nich powielać składniki aktywne lub poszczególne z nich nie powinny być w dawkach przekraczających określone ilości. Składniki względem siebie nie powinny działać antagonistycznie, ani ograniczać wzajemnie swoich właściwości np. poprzez korzystanie z tych samych szlaków metabolizcznych.
 
W przypadku Erase Fast, Cannibal Claw i Alphaburn oraz Ground Zero nie ma miejsce żaden z wymienionych przypadków, gdyż każdy z tych suplementów oparty jest o odmienne składniki aktywne i działają one na różnych płaszczyznach. Zachodzi tutaj natomiast efekt synergii względem niektórych spalaczy (Ground Zero i Alphaburn) oraz efekt komplementarności, czyli uzupełniania się właściwości w kierunku spalania tłuszczu i spadku masy ciała. 
Czasami jednak nawet dwa suplementy (np. dwa termogeniki oparte o stymulanty lub podobne składniki aktywne) to już za dużo. Wszystko więc zależy od poszczególnych produktów. Generalnie Ground Zero (czy inny termogenik) to raczej produkt bazowy jeśli chodzi o układanie suplementacji, także trochę od innej (nie jest powiedziane że złej) strony rozpocząłeś tą kompozycję. W takim układzie mniejszy priorytet ma Claw.
 
Poldanko 
Ciężko w ogole znaleźć spalacz tłuszczu, który jednocześnie skutecznie spala tłuszcz, pobudza, blokuje kortyzol i jeszcze nie wykazuje działania diuretycznego, a to wszystko w kwocie jaką podałeś. Najlepiej skupić się na tym by spalacz spełniał swoją rolę, czyli redukował tłuszcz. W takim zakresie cenowym może także skutecznie hamować łaknienie i pobudzać. Przykładem takiego produktu jest Clinical Burn. Nie ma on właściwości diuretycznych, a nawet jeśli by takowe posiadał, to nie koliduje to z kreatyną.
Należy rozróżnić retencję wody podskórnej (niepożądana, usuwają ją diuretyki) od retencji wody wewnątrzkomórkowej (pożądana, jej poziom zwiększa m.in. kreatyna).
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...