Skocz do zawartości

Rekomendowana wypowiedź

  • Odpowiedzi 2,9tys.
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

MOJE PRZEMYŚLENIA I OPINIE - w większości pozytywne 63KG - 6 = 57KG w trzy miesiące Witam wszystkich. Chetnie podziele sie opinia i przemyśleniami na temat kilku produktow jakie stosowalam i stos

Witam  Dwa miesiace stosowania spalaczy dieta  bilans ujemny 400 kalorii oraz silownia - 3 dni silowe 3 dni bieznia po godzinie szybki marsz oraz zero piwa vodki itp  burn24 dwa opak, lean f

Od siebie mogę dodać opinie na temat kilku spalaczy tłuszczu które do tej pory stosowałam. Ground Zero w mojej opinii zasłużone pierwsze miejsce, oceniam 10/10. Czysta energia i chęć do działania

Dodane grafiki

Baksik28 – Jeśli brak problemów zdrowotnych to warto na pewno po takim zestawie sięgnąć po spalacz termogeniczny, będzie to nowy bodziec dla receptorów. Jednak w kwestii dodatkowego środka to Target A-2 jest suplementem który w delikatny sposób wpływa na hamowanie apetytu, raczej Jego rola główna opiera się na redukcji tłuszczu. Natomiast booster metabolizmu odrzuciłbym w sytuacji kiedy masz problemy z kontrolowaniem apetytu, ponieważ może to nasilić ten efekt, w przeciwnym razie jak najbardziej jest to świetne połączenie.

Kajla – Stosowanie pół tabletki na porcję u osób o wyższej wrażliwości na stymulanty lub z niewielką masą ciała jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Z czasem zawsze możesz zwiększyć dawkę, choć prawdopodobnie w ogóle nie będzie takiej potrzeby. Zacznij od zastosowania pół tabletki do posiłku i powinno być dobrze. Kiedy wzrośnie twoja tolerancja możesz drugie pół tabletki dorzucić przed aktywnością fizyczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantarsa

Jeśli nie stosowałeś wcześniej żadnych spalaczy to warto wybrać GAT SuperBurn, który posiada bardzo dużą objętość składników termogenicznych i przyspieszających metabolizm przy stosunkowo niskiej zawartości stymulantów. Jeśli chodzi o efektywność oddziaływania na miejsca takie jak brzuch czy boczki to oba te środki mają porównywalną skuteczność. Jeśli szukałbyś czegoś co wspomoże szybką poprawę estetyki w tych partiach to zerknij na Target A2, ponieważ sporo osób łączy go z typowymi spalaczami i zbiera świetne recenzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nedved błonnik nie ma żadnego szkodliwego wpływu na działanie suplementów, jest nawet bardzo częstym dodatkiem do diet redukcyjnych. Jedynie unikałbym stosowania spalaczy w jednej porcji z błonnikiem, natomiast przy zachowaniu odpowiedniego odstępu jak najbardziej można.

Tatiana moim zdaniem najlepiej jest stosować 10 do 12 naciśnięć pompki przed śniadaniem oraz przed treningiem. Takie dawkowanie sprawdza się u większości najlepiej ponieważ wtedy poziom insuliny jest stosunkowo niski i przydaje się również niewielki zastrzyk energii po kofeinie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak btw. chciałem jeszcze dodać, że w clinical burnie, chyba łoszukują.. Niektóre tabletki są niedopełnione, otwieram powiedzmy jedną i prochu jest "kopczyk", otwieram drugą a tam nie ma żadnego "kopczyka" a jest wklęśle .. Poza tym jak się naciśnie tabletkę to też czuć: jedna ani drgnie bo pełna jest, a z drugiej miazgę mógłbym zrobić.. ( to tak jakbym porównywał gniecenie pełnej butelki wody z pustą :F) Nie wiem, może proch jest bardziej rozdrobniony w tej drugiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Insomnia

Skoro udało Ci się zrzucić już kilka kilogramów to jest to bardzo solidny wynik, jednak stagnacja trwająca od lutego to trochę długi okres dlatego zwróć uwagę czy nie dostarczasz nieco za dużo kalorii, pamiętaj że przy zgubieniu kilogramów twoje zapotrzebowanie również stało się już mniejsze. 

Ze spalaczy o wysokiej skuteczności, ale nadające się na pierwszy kontakt z tego typu produktami można polecić GAT SuperBurn który jest bardzo popularnym środkiem i zbiera świetne opinie. Ciężko o bardziej rozbudowany składowo produkt który nie powodowałby efektu mocnego pobudzenia. Jeśli masz regularną aktywność fizyczną tak jak piszesz to będzie ona bardziej efektywnie wykorzystywać tkankę tłuszczową jako źródło energii. Jeśli chcesz przyspieszyć efekt i sięgnąć po zestaw suplementów to na pewno godne uwagi w twojej sytuacji są Burn 24 który jest wolny od stymulantów a szybko pozawala zobaczyć efekty na wadzę oraz diuretic complex.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

nie mogę podjąć jednoznacznej decyzji w wyborze kolejnego spalacza.

171cm/58 kg. Cykl na SuperBurn + 2 cykle Target-A2. SuperBurn skończyłam dzisiaj. Target kontynuuje. Efekty niezłe, pobudzenia brak, ewentualnie w sytuacji stresowej trochę mnie telepało, ale to chyba nie przez stymulanty.

Potrzebuję czegoś co poradzi sobie z małą ilością tłuszczu (głownie boczki, brzuch). Target dużo pomógł, ale to jeszcze nie jest to. Mam chęć na Dexaprine, ale przyznam , że się boje po przeczytaniu niektórych opinii krążących w necie, ze kobietki źle się po nim czuły itd. Kusi mnie jej wysokie miejsce w rankingu oraz to, że jest w tabletkach i można by je dzielić.

Może źle celuję i powinnam zwrócić uwagę na jakiś inny środek. Proszę o propozycję.

Czy minimum dwa tyg przerwy jest wskazane między Superburnem, a kolejnym termogenikiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam 43 lata 60 kg i wzrost 155

chcialabym zeszczuplec ok 5 -7 kg

poczytalam troche ale sie pogubilam

czy taki zestaw bylby dla mnie dobry

cannibal claw plus target a2 plus diuretic complex i spalacz dexaprine lub burn 24 taki zeby po nim nie drzaly mi rece bo nie przejdzie to w mojej pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monikaa34 w Twoim przypadku Dexaprine na pewno odpada, jeśli nie masz problemów z sercem czy układem krążenia to Target A2 + Cannibal Claw + Burn24 oraz Diuretic Complex wydaje się być bardzo sensowną opcją, bo generalnie każdy z suplementów działa na innej płaszczyźnie i wykazują one kompleksowe działanie

Kajla Dexaprine czy Lean EFX są w tabletkach i można je dzielić na mniejsze porcje, ale ten spalacz bardzo mocno pobudza co nie każdemu odpowiada. Bardzo dobre opinie zbiera też Lipodrene Hardcore, on słabiej pobudza, też jest w tabletkach, więc z ewentualnym dzieleniem nie ma problemu, a potencjał spalający tłuszcz jest bardzo dobry.

Wersja Dexaprine w rankingu jest jak się dowiedziałem produkowana w limitowanej ilości przez firmę iForce, zapewne niedługo zniknie, bo wersja która jest ciągle produkowana, czyli XR jest słaba po prostu, wiec też nie ma co się przywiązywać do tego bo wszystko się zmienia.

Po dwóch tygodniach przerwy, układ adrenergiczny powinien się zregenerować i receptory ponownie uwrażliwić na działanie składników aktywnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po ca 4 tygodniach stosowania zetawu Lean FX - AD-3 + Gat Jetfuel Superburn chciałem sie podzielić swoimi uwagami.

Waga przy stosowaniu ww. zestawu oraz przy stosowaniu zbilansowanej diety i naturalnie treningów spadła o ca. 4,5 kg , Jak dla mnie wynik całkiem dobry.

Największy spadek miał miejsce podczas pierwszyt 3 tygodni suplementacji teraz jak by troszkę spadek się zatrzymał.

W kwestii Super Burna - nie lubię i słabo toleruję wszytskie spalacze które mocno pobudzają - w tym przypakdu działanie jest takie jakiego oczekiwałem - czuje sie w pełni komfortowo. Preparat nie pobudza jakoś ekstremalnie i nie "trzepie" nie maiłem po nim żadnych drgawek , zimnych potów i innych objawów opisywanych przez użytkowników stosujących inne pobudzające spalacze.Jeżłei ktoś oczekuje spokojnego działania to w 100% polecam mimo dosyć wysokiej ceny.

Mam zamiar od razu zakupić raz jeszcze taki sam zestaw - i tu pytanie do ekspertów czy warto bez żadnej przerwy powtórzyć suplementacje czy sugerujecie zmienić zestaw na jakieś inne specyfiki ???.

Dodatkowo w ostatnim tygodniu mam jakiś masakrystyczny spadek siły i wytrzymałości - godzinny  trening Muay Thai stał sie dla mnie ekstremalnym wysyłkem  , siły opuszczają mnie po 30 minutach - czy może to być spowodowane ww. suplemnetami czy nie mają one nic wspólnego z moją zwyżką zniżki formy :-) ???.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

staz 6 lat, obecnie jestem na 5 tygodniu redukcji, trening siłowy 5x w tygodniu i po kazdym 40min cardio. Zleciało już jakies 6kg obecna waga 86kg ale caly czas zalega tluszcz na dolnej partii brzucha. Obecnie konczę MHP TakeOff 2x2tab, oczywiscie caly czas dieta i przed treningiem biorę Unreal RealPharm, poniewaz silowy trening jest dosyc intensywny. 

Redukcja bedzie trwala jeszcze jakies 5-6 tygodni i potrzebuje porzadnego uderzenia w ten tluszcz, zastanawiam sie na co przejsc po tym MHP (efekty srednie), przedtreningowke bym zostawil bo jest po niej dobra pompa i pobudza w sam raz. Dobrze by bylo jakby cos poprawilo mi nastroj i chęć do treningów bo ostatnio z tym coraz gorzej.

Zastanawiam sie nad GAT JetFuel SuperBurn 120 kap. lub Lipodrone + Target A2 + moze LeanFX?

Proszę o jakies sugestie, Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam pisano już o tym na forum parę razy, niedawno firma Pure Labs połączyła się z firmą Analyzed Supplements i obecnie jest dostępny Target A2 pod dwoma brandami, ma ten sam skład i działanie oczywiście. Z tego co wiem za jakiś czas ma pojawić się jakaś ulepszona wersja Target'a, bodajże będzie pod całkowicie inną nazwą.

Savage bliski składnikowo ma, ale charakterystyką działania są całkowicie odmienne. Stimerex Hardcore w nowszej wersji (są obecnie na rynku zarówno nowe jak i stare wersje), nie ma m.in. ekstraktu efedry czy metylowej synefryny, opakowanie na peirwszy rzut oka identyczne, tylko tabela ze składem inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na best body chciał bym kupic simerax hardcore i ma niby taki skład

Proprietary Blend: 475 mg Phedra Extract 25 mg Diinethylamine HCl   Acacia Rigidula 98% Extract (leaves)   R-Beta-Methylphenylethylamine   N-Methyl-B-phenylethylamine   B-phenylethylamine   Methylsynephrine   Theobromine   Green Tea Extract (leaves)   Theobromine   3-Dimethyl Aminoethanol Bitartrate   Yohimbe Extract (bark)   Caffeine (anhydrous) 150 mg

Czyli to jest ta lepsza wersja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nigdy nie uzywałam spalaczy, ale zamierzam.

Kobieta lat 39

wzrost 168

waga 74

Nietolerancje pokarmowe: drożdże, mleko krowie, pszenica.

Przyjmowane leki: Efectin ER 150, Xanax SR 0,25

Dietę trzymam (zrobiona przez dietetyka, troszke zmodyfikowana), 3x w tyg silownia, cardio + rower.

Po ponad 2 miesiacach treningow  trzymania diety waga spadła o 3 kg, w obwodach srednio (4 cm w pasie, 2 cm w klatce, uda nic).

Troszke mi siada motywacja :)

Myślałam o GAT JetFuel SuperBurn lub Omega Burn24.

Czy to dobre dla mnie rozwiazanie, zeby pozbyc się "oponki" ? w zasadzie tluszcz mam tylko tam, ale za to "na bogato" :)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

zadałam już to pytanie w temacie Stimerex chyba, ale myślę, że tu bardziej pasuje.

Od roku chcę zrzucić 2-3 kg, , teraz ważę 53 kg przy 160 cm

Trenuję 3 razy w tygodniu, głównie na brzuch, uda, pośladki.

Do godz. 20.00 nie mam problemów z dietą, dużo białka, woda z cytryną, warzywa. Niestety po 20 chęć na  czekoladę albo colę jest silniejsza ode mnie :)

Szukam spalacza, który pomógł by mi do wakacji osiągnąć wymarzone 50 kg.

Dodam, że kiedyś brałam PNI Thermadex (mocną wersję) i było ok, ale Green Stinger albo Phenadrol były dla mnie za mocne .

Szukam więc czegoś, co poprawi metabolizm, pomoże pozbyć się resztek tłuszczu i zahamuje chęć na podjadanie wieczorami

Co radzicie?

Ze spalaczy myślałam  o Stimerex, Gat Superburn lub Lipodrene Hardcore

Dodatkowo może Cannibal Claw?

A może Leechek AMPilean?

Co najbardziej mi pomoże? Wszystkie mają znakomite opinie - co mam wybrać?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marysia ale Ty piszesz, że z dietą wszystko dobrze, czy nie wystarczy kazeina na noc, jakiś wybrany smak do wymieszania w shakerze? Na podjadanie  jakieś ostre dodatki do potraw (chili, pieprz kajeński, cynamon). A podjadac zawsze możesz batony dietetyczne, lecz takich dobrych na rynku jest mało. Masz problem na noc z tego co czytam, o tym wpierw pomyśl, a potem o docince.

Teraz ja! Co do spalaczy dla osób z pewną niedoczynnością tarczycy (ale nie chorobą), czy są tutaj jakieś produkty TYLKO z jodem wymagane? Wiele wątków wcześniej ktoś o tym napominał, ale brał leki bo miał Hashimoto a ja nie muszę. Wspominano tam o Lean FX, ja natomiast wcześniej dostałęm propozycję ketony malinowe + forskolina, czy to nadal dobra opcja? Owszem myślałem, o samych suplementach wyłącznie dotyczących stymulacji pracy tarczycy PLUS dorzucenie jakiegoś fajnego spalacza? Z lekarzem skonsultowałem to co trzeba, wiadomo pobudzać mogę się co najwyżej średnio, kofeinę toleruję, ale chyba lepiej z nią tylko od czasu do czasu.

Co ciekawe niezależnie od choroby Hashimoto, sam jod może generalnie źle wpływać na wszystkich u których stwierdzono nieodczynnośc tarczycy, choć podaż w końcu może przynosić pewną poprawę, temat jodu jest bardzo kontrowersyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...