Skocz do zawartości

Rekomendowana wypowiedź

Best body

Dzięki za odpowiedź, na razie będę stosował ten spalacz z posilkiem przedtreningowym ( 3 posiłek) i tylko we dni treningowe, czyli dni beztreningowe pominę. Teraz pytanie czy takie rozwiązanie nie jest bezsensu? Bo wychodzi że będę brał tylko 4 tabletki w tyg. Tzn. jakbym jednak się nie przyzwyczaił, to czy branie spalacza nie regularnie ma jakikolwiek sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9tys.
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

MOJE PRZEMYŚLENIA I OPINIE - w większości pozytywne 63KG - 6 = 57KG w trzy miesiące Witam wszystkich. Chetnie podziele sie opinia i przemyśleniami na temat kilku produktow jakie stosowalam i stos

Witam  Dwa miesiace stosowania spalaczy dieta  bilans ujemny 400 kalorii oraz silownia - 3 dni silowe 3 dni bieznia po godzinie szybki marsz oraz zero piwa vodki itp  burn24 dwa opak, lean f

Od siebie mogę dodać opinie na temat kilku spalaczy tłuszczu które do tej pory stosowałam. Ground Zero w mojej opinii zasłużone pierwsze miejsce, oceniam 10/10. Czysta energia i chęć do działania

Dodane grafiki

Dnia 16.04.2016 o 00:32, trasik napisał:
Otoz ostatnio czytalem o IF (Intermittent fasting) i zastanawiam się czy tego nie spróbować. Zakładając, że jadłbym ok. 5h w ciągu dnia - powiedzmy od 15 do 20 (od rana dużo łatwiej mi chodzić na głodnego niż na wieczór, inaczej miałbym problem z zaśnięciem), zastanawiam się jak dawkować spalacz.

Nie mam pewności, jak spalacz zadziała w połączeniu z IF-em, choć domyślam się, że raczej nie zaszkodzi a nawet wspomoże odchudzanie.

O ile w temacie spalaczy jestem świeżak, to z IF-em mam do czynienia już od ponad 1,5 roku.

U mnie wygląda to tak, że jak danego dnia jem w miarę lekkie rzeczy to okno żywieniowe trwa 4-6h i potem 18-20h postu. Jak danego dnia jem solidniej tj. więcej ciężkich, tłustych potraw, to zamykam się w 3-4h jedzenia, zdarza się nawet, że jem tylko 1 posiłek dziennie i potem 24h postu, ale to zwykle tylko jak mnie najdzie ochota na pizze albo podobną bombę kaloryczną :D Z tym, że jakiekolwiek mi tam okno nie wypada to staram się jeść ostatni posiłek na co najmniej 4h przed snem (żeby się wszystko w miarę przetrawiło zanim zasnę). Mogłoby się wydawać, że powinien mi przez to zwolnić metabolizm, ale przez pierwsze pół roku takiego IF-a niepostrzeżenie ubyło mi ok.10kg smalcu (z 96kg na 86kg przy 187cm wzrostu - niestety od tamtej pory waga stoi w mejscu pomimo IFa - stąd pomysł na spalacze :D :D). 10kg w pół roku to niby nie wyczyn, ale nie wprowadzałem żadnych zmian ilościowych i jakościowych jeśli chodzi o żarcie a jedynie czas jedzenia, więc efekt nie najgorszy.

Właśnie planuję zakup kilku spalaczy (choć na razie nie jestem pewien które wybrać), więc w razie potrzeby zdam relację jak sprawdzają się na IF-ie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba dzięki wam, jeszcze raz skonsultuję się z lekarzem, bo obawiam się że może być jakiś problem z niedoczynnością tarczycy, lecz wyniki mam graniczne jak zerknąłem na ostatnie. W każdym razie czy w ogóle jeszcze raz skonfrontowac propozycję ketonów i forskoliny z lekarzem, albo skupić się także na innych bez pobudzaczy które spalają bez efektu termogenicznego (lecz czy to ma jakiś tu wpływ?).

Wychodzi na zachwiany metabolizm, masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nimahuya

Dzieki za info. Ja jestem dosyć przyzwyczajony do chodzenia na głodnego. W poprzednim roku większość zajęć na uczelni zaczynałem wcześnie, a że praktycznie do 9 ciężko mi cokolwiek zjeść to kończyło się tak że pierwszy posiłek jadłem koło 16, i potem drugi koło 21-22. Jedynie co to rano czasem jakaś kawa z mlekiem bez cukru (co i tak pewnie powodowało lekki wzrost insuliny, a z tego co się orientuje w IF'ie chodzi o to żeby insulina była możliwie długi czas na niskim poziomie)

Jest jeszcze jedna kwestia nad którą się zastanawiałem, ale nie wiem czy to w ogóle ma sens. Widziałem różne filmy/czytałem na forach, że HIIT/TABATA są wstanie nieźle podkręcić metabolizm (już nie chodzi o te kalorie spalone w trakcie samego ćwiczenia, tylko o jego wpływ na późniejsze spalanie)

Pytanie tylko jak to się ma do ujemnego bilansu kalorycznego przy którym ciało spowalnia metabolizm.

Czy nie byłoby sensowne robienie np. 10 min treningu przed śniadankiem - np burpee (TABATA 10 min: 30s ćwiczenia / 30s odpoczynku - lacznie 10 serii): 

Chodzi o to żeby podkręcić trochę metabolizm i nasilić spalanie w ciągu dnia. Nie wiem tylko czy to w ogóle ma sens, bo nie za bardzo się na tym znam. A jeżeli to ma sens, to jaka powinna być przerwa między wzięciem rannej dawki spalacza, a ćwiczeniem? Oczywiście normalny trening siłowy/aerobowy byłby przeprowadzony po południu lub wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Aktualnie jestem na zestawie Amix thermo core + Target A2 + Cannibal Claw. Myślę jeszcze o dołożeniu przed treningówki Cannibal PermaSwole, bo stymulanty mam już w Amixi'e. Mam pytanie, czy takie podejście będzie ok? Nie przesadzam? Trenuję 4 razy w tyg o 6 rano (rozgrzewka + 60 min siłownia + cardio rower 6km). W takim układzie biorę 2xAmix +1 target A2 + 1 Cannibal Claw o 5 rano, 60 min przed treninigiem. Jak dołożę Cannibal PermaSwole, to dojdzie on jeszcze 30 min przed treningiem. Taki zestaw jest OK? Dodam, że spalacze nie są przez przypadek :)

Dzięki z góry za poradę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Czy też mogłabym prosić o pomoc w doborze spalacza lub zestawy spalaczy? Nigdy wcześńiej nie używałam spalaczy. Nie mam żadnych chorób układu krążenia itd (przejrzałam wątek na forum). Mam 31 lat, prace przy biurku i średnią aktywność fizuyczną (spinning dwa razy w tygodniu i aerobik róznego rodzaju). Nie stosuje żadnej diety ale odżywiam sie zdrowo (bez słodyczy i węglowodanów prostych, owocy, dużo białka i warzyw). Ważę 75 kg i mam 166 cm wzrostu. Największy problem ma z tłuszczykiem na brzuchu, boczki, plecy i ręce... Nogi są ok, cellulity zbytnio nie mam, ale myślałam o diuretykach jako część zestawu.

No i chciałabym zrzucić kilkanaście kilo- to dla mnie najważniejszy cel...

Dziękuje za wszelkie rady i sugestie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Widząc odpowiedzi fachowców i osób które bardzo dobrze znają się na temacie poproszę o pomoc w doborze spalacza. Nigdy wczesniej nie stosowałam spalaczy . Mam 33 l. prace biurowa i średnia aktywność fizyczna 3 razy w tyg 1h ćwiczenia cardio i raz w tyg 1-2 h basen do tego dieta 1200 kcal (dietetyk). Niestety pomimo moich wysiłków waga stoi w miejscu .

Ważę 71 kg przy 156 cm sylwetka gruszka Posiadam wysokie tętno wiec biorę leki od kardiologa i niedoczynność tarczycy graniczne wyniki wiec bez leków. Chce zrzucić ok 10 kg i zmniejszyć obwód dolnej partii ciała :( Bardzo dziękuje za wszelka  pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Ekspertów:

Który spalacz jest oparty o inne składniki aktywne niż JetFuel Superburn? Proszę o propozycję najlepszych z podziałem na pobudzające/średniopobudzające i bez stymulantów.

Kończę Superburna i chciałabym coś nowego. Mam jeszcze Target-A2 (drugie opakowanie).

Ładnie mnie wycięło w biodrach i nawet dobrze w brzuchu, ale póki co wszystko stanęło i nie mam energii.  Jednak ten efekt, to jeszcze nie jest to czego bym sobie życzyła ;) (choć bliscy krzyczą na mnie, żebym już się nie odchudzała, to jeszcze boczki widać. Mama mówi, że mam taką budowę, choć jak złapię w tym miejscu to jest to ewidentnie tłuszcz, muszę to pokonać). Proszę o poradę.

Mile widziane odpowiedzi użytkowników. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem tu nowy. Nigdy nie brałem żadnych odżywek i suplementów. Ważę 86 kg przy wzroście 187cm. Pracuję w biurze. 3-4 razy w tygodniu biegam po około 5-7km, w przyszłości więcej. Chcę się pozbyć tłuszczu zalegającego w okolicach brzuch pośladki uda i klatka piersiowa. Po zapoznaniu się z rankingiem i po przeczytaniu co nieco o każdym specyfiku wymyśliłem sobie coś takiego:

Pure Clinical Burn + Target A2 + Diuretic Complex

To ma być jednorazowa "kuracja". Chcę się pozbyć tłuszczu którego co nieco jeszcze mam i zrzucić jeszcze 5-7kg. Odżywianie się powiedziałbym zbilansowane. Staram się ograniczać cukier. Czy taki zestaw nie jest za mocny? Czy w tym Target A2 jest johimbina o której trochę poczytalem że to dosyć mocny środek? Czy nie rozreguluje mi to organizmu? Co radzicie? Co ewentualnie jest tutaj najgorszym syfem? Z czego byście zrezygnowali? Jak mówię - nigdy nie stosowałem żadnych suplementów i po tej kuracji nie mam zamiaru. Czy ma to w ogóle sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest coraz gorzej  :( od 30 marca 2016r. dieta 1500 kalorii 5 posiłków dziennie (caterign dietetyczny) rano po przebudzeniu superburn 2 tabsy plus jeden target potem to samo przed ćwiczeniami (3 razy w tygodniu aeroby z chodakowską) - od tygodnis diuretic dołączyłam trzy tabletki dwa razy dzinne po sniadaniu i obiedzie a na noc jeszcze tabletka targetu a 2. I co? I guzik. Mega wielki guzik! Nawet mam wrażenie, że przybrałam - brzuch większy, jestem napompowana, Straciłam motywację do czegokolwiek. Założe osobny wątek oczywiście jak polecił cyklon04 tylko szanse, że mi ktoś odpowie są marne jak ostatnio przy moich prośbach o radę. Dzisiaj to już nawet nie chce mi się ćwiczyć... jakieś dobre rady? Jakiekolwiek?! Chyba po prostu przejdę na 1000 kalorii i już - wtedy chociaż chudłam bez ćwiczen :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasik, dobra opcja, jak ktoś nie jest nadważliwy na składniki to może śmiało stosować 3x2 kap. składniki mają krótki okres półtrwania. Tylko wiesz, Tobie się dobrze śpi, a drugi będzie pisał o tym samym spalaczu że ma palpitacje serca....

Z definicji na IF nie stosujemy nic przed treningiem, nawet BCAA, chociaż moim zdaniem jest zasadne jego stosowanie, zarówno rano jak i przed treningiem, ale wtedy nie jest to 100% IF, gdyż leucyna zawarta w BCAA podnosi nieco insulinę.

Wielu ludzi pości z powodów religijnych, w celu zmniejszenia wagi ciała lub poprawy zdrowia. Czy to dobra metoda? Istnieją różne schematy głodówkowe: oparte na jednym dniu postu co określoną liczbę dni, zmodyfikowane posty oparte na konkretnej kaloryczności diety, lub takie, w których nie można jeść w określonych porach (posty religijne).

Przegląd literatury dokonany przez Ruth Patterson z Department of Family Medicine & Public Health w University of Carolina w San Diego doprowadził badaczy do wniosku, że post obniża poziom cukru oraz insuliny we krwi - czynników wiązanych z cukrzycą typu 2 i chorobami układu krążenia. Ponadto post pomaga zmniejszyć wagę ciała. Posty nie są szkodliwe fizycznie ani psychicznie, ale wywołują gwałtowny głód, więc ciężko je utrzymać przez dłuższy czas. Techniki odchudzania oparte na poście nie dają lepszych rezultatów niż tradycyjne diety o ograniczonej kaloryczności. Nie wiemy natomiast prawie nic o wpływie postu na sen, kontrolę apetytu i aktywność fizyczną. Techniki ograniczające spożywanie posiłków w nocy mają pozytywny długofalowy wpływ na zachowanie wagi. Okresowe posty wydają się być korzystne z punktu widzenia utraty wagi, a także sprzyjają poprawnej przemianie materii.

Hetom, dlaczego nie chcesz stosować spalacza w dni wolne od treningu? Jeśli stosujesz Clinical Burna jako spalacz, a nie jao energety to stosuj codziennie, nawet po tej jednej kapsułce, wtedy ma to ręce i nogi :)

Lejdi Fairy, nie zniechęcaj się, załóż temat tak jak Cyklon04 Ci radził i koniecznie wklej swój dzienny jadłospis, czy jakieś leki stosujesz (głównie hormonalne), bo ciekawi mnie co stanowi te Twoje 1500 kcal., na pewno otrzymasz pomoc, ja bym Ci odpisał już dziś, ale czas mnie goni, więc pewnie inni mnie ubiegną, jeśli nie to jutro odpiszę na pozostałe pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solaros

Ja bym stosował, tylko boję się, że zejdę :D, bo strasznie mnie pobudza, tak jak to napisałem stronę temu (35). Dziś na przykład wziąłem 1 kapsułkę o 11 (2 posiłek) i dopiero o 15 czułem, że zaczyna działać. Trening miałem o ok. 16.30 i po treningu czułem, że już ustępuje. Jednak środek działał spokojnie do ok 20... Jeśli ja mam wziąć to o 11 i nie pójdę na trening, to czuję, że mnie to do północy będzie trzymać... A jeśli się zastanawiasz czemu dopiero o tej 11 biorę, to dlatego, że nie chce żeby mnie zbyt pobudził i wolę najpierw coś zjeść (a nawet 2 razy). 

Cóż, jutro nie mam treningu więc mogę spróbować i zobaczę jak to zniosę, chociaż wolałbym zacząć brać clinicala codziennie dopiero, wtedy gdy organizm przyzwyczai mi się do tej kosy ;P , no ale spróbuję. Jutro dam znać czy mnie nie zabiło  :lol:

O przy okazji warto dodać, że po tym środku tak naprawdę mniej się pocę i ciekawi mnie czy tak powinno być... przeca powinno być odwrotnie :mellow:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czemu już nie ma OxyEFX w rankingu? W jeden dzień go zamówiłem a w drugim już go nie ma..

I jeszcze jedno pytanie czy w OxyEFX poza kofeina jest jakiś inny pobudzacz? Bo przyznam że po jednym tabsie nic nie czuć, 1+1 też różnicy nie robi. Wezme jeszcze 1+2 w DT i napisze. W ogole nic nie czuć, grzania itp. Dodam że 200mg kofeiny nie pobudza mnie wybitnie:-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RPG Labs przechodzi restrukturyzację, przejmuje go firma Lecheek jeśli dobrze pamietam, wiec jeśli jakiś produkt (z tego co pisał admin) nie jest w danej chwili w danej wersji/chwili produkowany to nie jest aktualnie w rankingu. Mnie OxyEFX mocno nie pobudzał (a niektórych bardzo mocno, wiadomo zależy od organizmu), ale mocno hamował łaknienie i dobrze palił tłuszcz. Ja stosowałem 1 kap. rano i 2 kap. przed treningiem lub po południu (trenuje popołudniami).

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Jest sens stosować sam Pure Clinical Burn czy lepiej od razu połączyć go z Target A2 ?

Potrzebuję spalić tłuszcz zlokalizowany w okolicach brzucha i klatki piersiowej (w innych miejscach ciała w ogóle go nie mam)

Aktywność fizyczna średnia - bieganie, badminton. Treningu siłowego brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladylocco

 

Przy twojej charakterystyce treningu śmiało można sięgnąć po dobrej jakości spalacz termogeniczny i tutaj GAT SuperBurn wydaje się być najlepszą opcją jeśli nie stosowałaś wcześniej żadnych spalaczy. Posiada dosyć rozbudowany skład działający na wielu drogach które umożliwiają redukcję tłuszczu, a przy tym podnosi wytrzymałość na treningach. Jeśli masz budowę typu gruszka to połączenie go z Target A2 jak najbardziej jest przemyślane i wtedy masz kompleksowy zestaw spalający tkankę tłuszczową równomiernie z całego ciała. W sytuacji gdy budżet pozwoli warto byłoby mimo wszystko dorzucić do tego zestawu Hi-Tech Satietrim, który jest zaawansowanym blokerem apetytu i już po kilku dniach można odczuć ograniczoną chęć na podjadanie, szczególnie słodkich przekąsek.

PrzemasBDG

Cały zestaw masz jak najbardziej bardzo dobry, żaden z produktów nie powiela swego działania więc śmiało możesz je łączyć. Jedynie jak skończysz Thermocore i będziesz chciał kontynuować redukcję to wtedy można sięgnąć po nieco lepszy składnikowo produkt o większym potencjale. Ten w początkowym etapie się oczywiście sprawdzi, ale w przyszłości warto sięgnąć po coś o bardziej wyraźnym działaniu. Natomiast w kwestii twojego pytania to oczywiście możesz dołożyć przed treningówkę, tak jak zauważyłeś bez pobudzaczy. PermaSwole to super wybór, jedynie się zbryla mocno i trzeba kroić nożem, bo sam go stosowałem. Ale działanie rzeczywiście jedne z lepszych. Możesz łączyć ze spalaczami nawet w jednej porcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniapo suplement diuretyczny w pierwszej fazie redukcji jak najbardziej można zastosować ze względu na szybie oczyszczenie organizmu oraz pomoc w utracie pierwszych kilogramów, a to przekłada się na dużą motywację. Warto włączyć również Target A2 skoro masz kłopoty z problematycznymi miejscami, a jest to środek który zbiera rewelacyjne opinie, zresztą nie tylko w naszym kraju. W kwestiach doboru spalacza bazowego to istnieją w zasadzie dwie opcje. Możesz sięgnąć po suplement całkowicie pozbawiony pobudzaczy, który działa bardziej lipotropowo lub jeśli niewielki wzrost energii przy twoim trybie pracy nie będzie Ci przeszkadzał, to wtedy rozważ klasyczny termogenik. W pierwszej grupie zdecydowanie najlepsze opinie zbiera Omega Sports Burn24 i śmiało możesz po niego sięgnąć, jeśli natomiast wolisz coś z drugiej kategorii to dobrą opcją są takie produkty jak Synthermo, który dodatkowo bardzo mocno hamuje łaknienie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajla

Target A2 warto kontynuować skoro dobrze na Ciebie działa, a przede wszystkim ty sama widzisz efekty. Co do spalaczy opartych o inne składniki to jest ich stosunkowo wiele. Jeśli miałbym wymienić takie topowe w poszczególnych kategoriach to wygląda to w taki sposób.

Mocno pobudzające na pewno iForce Dexaprine USA oraz Lean EFX które mają całkiem odmienny skład od SuperBurn, natomiast do siebie są dosyć zbliżone. To bardzo wysoka półka i poza potencjałem spalającym i pobudzającym bardzo mocno pomagają kontrolować apetyt.

Z pobudzających w bardziej stonowany sposób możesz rozważyć Synthermo oraz Cannibal Inferno Amped, mają nieco większy udział składników termogenicznych i przyspieszających metabolizm.

Z kolei bez pobudzaczy topowym produktem, wg wielu najlepszym na rynku jest Burn24 który ma bardzo szerokie działanie i pracuje na wielu niezależnych szlakach metabolicznych. Dobrą alternatywą o nieco bardziej termogenicznej charakterystyce jest BPS DCP 2.0

Robert1305

BCAA nie ma wpływu na działanie spalaczy, natomiast może poprawić twoją regenerację oraz przyczynić się do zmniejszenia ryzyka utraty masy mięśniowej podczas redukcji. Aminokwasy z reguły są dosyć gorzkie, jednak jeśli szukasz przyzwoitych smakowo i składowo to zerknij na BCAA Premium Labs Instant 9000.

Baksik28 

Generalnie podałeś nieco za mało szczegółów aby można było kompleksowo doradzić i odpowiedzieć na to pytanie. Wśród boosterów metabolizmu Cannibal Claw to jeden z najlepszych środków, więc jeśli takiego produktu szukasz to śmiało można polecić. AMIX Thermocore to taka średnia półka, Thermocore chwalony jest ale z firmy Dynamic Formulas, nadaje się także na pierwszy kontakt. Jednak ja mimo wszystko jeśli szukałbym czegoś o podobnej charakterystyce to wybrałbym GAT SuperBurn, który kosztuje niewiele więcej a wszystkie parametry ma wyraźnie lepsze.

 

Hetom 

Jeśli odczuwasz takie objawy to zrób dokładnie tak jak piszesz i daj swojemu organizmowi trochę czasu do momentu aż twoja tolerancja na działanie Clinical Burn wzrośnie. Ja stosowałbym porcję razem z posiłkiem przed treningowym i to byłaby dobra opcja jeśli nie chcesz brać go na pusty żołądek, a jednocześnie uda Ci się wykorzystać Jego właściwości poprawiające komfort treningu. Co do potliwości to nie jest ona żadnym wyznacznikiem działania produktu, więc na to wielkiej uwagi bym nie zwracał.

Broda01

Zawsze jest sens stosować jakikolwiek spalacz jeśli posiadamy za duży wg. nas poziom tkanki tłuszczowej. Jeśli masz takie możliwości finansowe by połączyć te dwa środki to jest to super opcja, ponieważ uzupełniają swoje działanie i mają odmienne właściwości, a Target poprawia dokładnie te obszary ciała z którymi masz największy kłopot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAZAM : Sorki ale nie chciałem zaśmiecać, chodzi o to, że właśnie skończyłem zestaw BURN24+TARGET A2 i planuje zakup termogeniku z boosterem metabolizmu. Tak wyczytałem, że to w miarę dobre połączenia. Tylko nie wiem zabardzo co z łaknieniem bo ponoć Target je hamuje. Aha, jeszcze jedno czy np taki Target A2 z termogenikiem byłby lepsza opcja niż Canniball Claw z termogenikiem?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bull

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź :) Już zdecydowałam sie na Superburn i Target A2, po przeczytaniu całego wątku :P i kilku innych. Zobaczę jak się będzie sprawdzać, bo Target też podobno hamuje trochę apetyt. Jak bedzie to nie wystarczające domówię satietrim.

W sumie kusi mnie jeszcze połączenie Burn24 z Lean fx, albo Dexaprine zamiast Burn24. Ale to są opcje na przyszłość :) ewentualną :)

Jeszcze raz serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

Za jakiś czas zdam relacje jak się mój zestaw spisuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Dexaprine przy wadze 58 kg będzie zabójstwem? Jest to suplemet w tabletkach. Rozważam dzielenie na pół i przyjmowanie tylko połowy rano. Zażywał ktoś w taki sposób?  Czy poradzi sobie przy małej ilości tłuszczu? "Małej" według mojej oceny, a nie wyniku z wagi analitycznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

GAT Jetfuel Superburn czy i-Force Dexaprine?

Ważę 60 kg przy wzroście 165cm, i muszę zrzucić te parę kilo. Staram się trzymać dietę i biegam 3x w tyg, oraz codziennie jeżdżę na rowerze. Tłuszcz gromadzi się u mnie głównie w udach, boczkach i brzuchu. Niedawno postanowiłam się wspomóc jakimś burnerem i nie wiem który lepiej by się u mnie sprawdził i po którym są lepsze efekty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...