Skocz do zawartości

Rekomendowana wypowiedź

Witam,

rozważam zastosowanie spalaczy (byłoby to moje pierwsze zetknięcie z tego typu specyfikami) i mój wybór padłby na:

OxyEFX+Target A-2+(LeanFX lub CanibalClaw).

Moje pytanie brzmi, czy za cenę powyższego zestawu da się kupić lepsze specyfiki, lub ewentualnie specyfiki tak samo dobre ale tańsze?

A także który lepiej sprawdziłby się jako ten trzeci: LeanFX czy CanibalClaw?

 

Z góry dziekuję za sugestie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9tys.
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

MOJE PRZEMYŚLENIA I OPINIE - w większości pozytywne 63KG - 6 = 57KG w trzy miesiące Witam wszystkich. Chetnie podziele sie opinia i przemyśleniami na temat kilku produktow jakie stosowalam i stos

Witam  Dwa miesiace stosowania spalaczy dieta  bilans ujemny 400 kalorii oraz silownia - 3 dni silowe 3 dni bieznia po godzinie szybki marsz oraz zero piwa vodki itp  burn24 dwa opak, lean f

Od siebie mogę dodać opinie na temat kilku spalaczy tłuszczu które do tej pory stosowałam. Ground Zero w mojej opinii zasłużone pierwsze miejsce, oceniam 10/10. Czysta energia i chęć do działania

Dodane grafiki

Moim zdaniem Cannibal Claw jest lepszą opcją. Zakładając że jesteś w pełni zdrowy/a to można zastosować na pierwszy raz, z tym że jak już wyżej koleżanka wspomniała zaczynamy od minimalnej dawki razem z  lub po posiłku OxyEFX i Target-A2, a dopiero potem ewentualnie przed posiłkami lub przed treningiem. Jeśli chodzi o stosunek cena/efektywność to na pewno jest jedno z topowych połączeń. Często też jako pierwszy spalacz w początkowej fazie redukcji wybierany jest Supeburn zamiast OxyEFX (+ dodatkowe środki, czyli Target i Claw). Wtedy zestaw tańszy, na peirwszy kontakt w zupełności wystarczający, jedynie mniej pobudza i mniej hamuje łaknienie. Spalanie na porównywalnym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, moja sytuacja przypomina sytuację 020dave.

Pod koniec lata wziąłem się za siebie i zacząłem więcej ćwiczyć, początkowo efekty były całkiem niezłe - w ciągu 1,5 miesiąca z 77kg -> 70kg. Potem z powodu braku czasu (sporo zajęć na uczelni etc) trochę odpuściłem, ale po nowym roku ponownie wziąłem się do roboty co poskutkowało zrzuceniem wagi do 65kg w ciągu miesiąca. Niestety od jakiegoś czasu waga waha się w granicach 64-65kg, mimo regularnych treningów. Tłuszcz nadal spalam, ale dużo wolniej, bo w ciągu miesiąca ubyło mi jakoś 1,5kg tłuszczu a przybyło 1,5kg mięśni (miałem dostęp do wagi analizującej skład ciała). Przydało by się wspomóc spalić resztę tłuszczu - jakieś 5-6kg, dlatego szukam jakiejś porady po jakie suplementy sięgnąć.

Jakiś czas temu korzystałem (krótko, bo stwierdziłem ze bez regularnych treningów to nie ma sensu) z Cannibal Inferno i nie zauważyłem jakiś skutków ubocznych, problemów zdrowotnych też nie mam. Co do treningów to wygląda mniej więcej tak: siłka 3 razy w tygodniu siłka, 2 razy w tygodniu bieganie (40 - 60 min), basen (około 1,5km) i codziennie około 10km rowerem (czasem więcej zamiast biegania). Jako że jest to dopiero mój początek, to nie chciałbym wydać jakoś bardzo dużo. Najlepiej gdyby ktoś doradził jakiś 1 mocny spalacz, ewentualnie zestaw 2. Tak żeby nie wydać więcej niż 250-300zł, a najlepiej żeby się zmieścić w 150zł.

Z góry dziękuję za porady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, mam pytanie jestem na diecie redukcyjna i chciałam zapytać o Wasze opinie żeby dołączyć do diety jakiś spalacz.

Naczytałam się dużo o Analyzed Target-A2, Diuretic Complex, Liporedux. Co sądzicie czy to na początek będzie dobre czy coś innego polecicie? Co kupić? Dodam, że mam 25 lat i chciałabym zrzucić zbędne kg z okolic brzuszka i nóg do tego chodzę na fitness i oczywiście wszystko co możliwe ćwiczę w domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lamika ja już Ci odpisałam w innym temacie, że takie połączenie jest sensowne i w moim przypadku przyniosło bardzo dobre rezultaty, jedyne co to trzeba być konsekwentnym w stosowaniu, a nie tak że stosujemy 2 dni, potem 1 przerwy, potem znów zapomnimy itp.

mi bardzo fajnie zszedł celulit z poślaków i ud, a z obwodu pasa dokładnie nie mierzyłam, ale wizualnie byłam bardzo zadowolona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zakupiłem zestaw: STIMEREX HARDCORE + TARGET A2+ AD3. Powiedzcie mi ile brać i którego w dni treningowe i nietreningowe oraz czy przed posiłkami,w trakcie lub może po? i ile przed treningiem? To jest moja pierwsza akcja z jakimikolwiek specyfikami i jestem kompletnie zielony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dedi, im mniejszy mamy poziom tkanki tłuszczowej tym pozostaje ta najbardziej uporczywa, tkanka tłuszczowa biała, wisceralna/trzewna. Na początku faktycznie idzie to stosunkowo łatwo, natomiast z czasem poza wspomnianym wyżej faktem, dochodzi do tego spowolniony metabolizm. Regularnie zmiejszając ilość kalorii (często też przerwy między posiłkami), siłą rzeczy przemiana materii zwalnia, co oczywiście nie sprzyja redukcji tłuszczu. Moim zdaniem możesz na początek (biorąc pod uwagę zakres cenowy jaki zasugerowałeś) sięgnąć po sam JetFuel Superburn. A w kolejnym miesiącu pomyśleć np. o czymś co ma więcej składników oddziałujących na receptory alfa czy poziom kortyzolu/estrogenów tak by doszlifować sylwetkę.

Tworkowik87, Superburn jest lepszym spalaczem tłuszczu i co do tego nie można mieć wątpliwości, ale porównując z dwoma opakowaniami Clinical Burn'a, co za tym idzie znacznie dłuższym okresem suplementacji + takim aspektem, że zawsze to na początek mniejszy wydatek i w razie zadowolenia możemy kontynuować suplementację przez okres dwóch miesięcy to wydaje się to być rozsądną opcją. Musisz jednak wziąć pod uwagę fakt, że Clinical Burn swój wysoki (w stosunku do ceny) potencjał zawdzięcza głównie mocnemu podudzeniu, więc przy drugim opakowaniu ten atut nie będzie tak odczuwalny z racji tego że organizm się adaptuje na działanie stymulantów.

Eobert1305, oczywiście (jak w przypadku większości produktów) nie zawsze im droższy spalacz tym lepszy, ale też nie ma szans by znaleźć reduktor tłuszczu za 50zł o takim samym potencjale jak te po 150 czy 250zł. Kolejna kwestia to taka, że można wybrać tańszy odpowiednik spalacza bazowego od tego co polecił Solaros, ale musimy z czegoś zrezygnować kosztem znacznie niższej ceny, np. mniejszą efektywnością w hamowaniu łaknienia, mniejszym wzrostem energii czy niwelowaniem zmęczenia i w jakimś stopniu mniejszą efektywnością w spalaniu tłuszczu. Natomiast w nieco niższej cenie można znaleźć spalacz o podobym potencjale spalajacym (jednak nie tak mocno pobudzającym), np. Synthermo z firmy Iron Forged. W miejsce Burn24 (występuje w opakowaniach 90 i 180 kap.) raczej ciężko znaleźć obcnie alternatywny spalacz w niższej cenie. Są za to droższe, lecz gorsze pod względem składu.

Damien, jak w przypadku WSZYSTKICH spalaczy tluszczu, przez pierwsze dni (chyba że jesteśmy, że tak to określę zaawansowanymi konsumentami suplementów typu przed treningówki czy spalacze tłuszczu) stosujemy je PO lub RAZEM z posiłkami w celu sprawdzenia tolerancji organizmu, zaczynamy też od minimalnych dawek, czyli 1 kap. na porcję.

W przypadku suplementów, które posiadasz dawkowanie (po okresie nazwijmy to testowym, kiedy zamiast przed śniadaniem czy treningiem stosujesz je razem ze śniadaniem czy posiłkiem przed treningowym). wygląda następująco

[zakładam że nie trenujesz rano, jeśli trenujesz rano, wtedy pierwszą dawkę suplementów stosujesz przed treningiem, a drugą 5-7h po pierwszej porcji, tak by zachować odpowiedni odstęp między porcjami]

Dzień treningowy:

Target A2: 1 kap. przed śniadaniem i 1 kap. przed treningiem. Z czasem można dodać porcję opcjonalną, w celu maksymalizacji efektów trzecią porcję w godzinach wieczornych między posiłkami, pamiętając by zachować odpowiedni odstęp między porcjami.

Stimerex Hardcore: 1 kap. przed śniadaniem i 1 kap. przed treningiem. (osoby zaawansowane z czasem stosują porcję przed treningową w ilości 2 kap.)

Dzień wolny od treningu:

Target A2: 1 kap. przed śniadaniem i 1 kap. przed posiłkiem po południowym. Z czasem można dodać trzecią porcję - opcjonalną - między posiłkami, również pamiętając by zachować odpowiedni odstęp między porcjami.

Stimerex Hardcore: 1 kap. przed śniadaniem i 1 kap. przed posiłkiem po południowym. (osoby zaawansowane z czasem stosują drugą porcję w ilości 2 kap.)

Lecheek AD-3 codziennie od początku do końca stosujemy zawsze 2 kap. przed snem. Gdyby sen był płytki (L-dopa w nim zawarta mimo że nie pobudza, to może powodować że nie odczuwamy znużenia i przez co nie chce nam się zasypiać), wtedy przenosimy tą porcję i stosujemy zawsze razem ze śniadaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clinical Burn mocniej pobudza od Supeburna, ale słabiej spala. Z tym że porównujemy dwa opakowania (cykl przynajmniej dwumiesięczny vs jednomiesięczny na lepiej spalającym - co nie znaczy że o 100% lepiej, Superburnie) do jednego Superburn'a. Ale stymulanty nie tylko pobudzają czy pozwalają robić bardziej intensywne treningi, także hamują łaknienie czy zwiększają cAMP odpowiedzialny za rozpad tłuszczu, tutaj nic nie jest zero-jedynkowe. Moim zdaniem ciekawą opcją jest też spalacz SAN Tight w wersji The Original. Ma bardzo dobry skład i nie pobudza mocno, zbiera świetne opinie, a cenowo kształtuje się między Clinical Burnem, a GAT Superburn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o mnie to:

-188 wzrostu przy 114-115 kg wagi

- zdrowy, nic mi do tej pory nie wiadomo o jakiś przeciwwskazaniach do czegokolwiek

- wiek: 30

- diet nie stosowałem, ze względu na charakter pracy odżywiam się nie regularnie

- żadnych specyfików/wspomagaczy na spalanie nie stosowałem

- ze sportu najczęściej bieganie, zdarzy się TRX

- budżet skromny, jestem stanie przeznaczyć na to w granicach 400 zł +/- parę złotówek

Wiem jedno - ruch dużo pomógł mi zrzucić wizualnie i kilogramowo, jednak jak wspomniałem wcześniej, chciałbym zbić więcej tego tłuszczu i spróbować wrócić może nie tyle co wagi ale sylwetki sprzed 4 lat, znaczy być szczuplejszym. Wiem, że samo stosowanie spalaczy nie da efektu i trzeba dołączyć do tego dietę i ruch. Jeżeli mogę prosić o jakieś wskazówki, porady - będę wdzięczny. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Best Body,

Dzięki za rady, tak jak radziłeś zakupiłem na początek Superburn'a. Zastanawiam się tylko czy nie byłoby sensowne od razu dołożyć do niego np. Target A2, tak żeby tylko miesiąc przejechać na spalaczach i potem mieć spokój na jakiś czas. Moim celem jest dojść do jakiś 6-8% BF (przy czym aktualnie mam około 12-14%)

Czy lepiej przejechać miesiąc na Superburnie, a dopiero potem jeśli będzie jeszcze potrzeba (i fundusze) to kupić jakiś konkretny zestaw np. OxyEFX + Target A2 + AD3 lub Lean EFX + Burn24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się wczytuję w skład OxyEFX i widzę, że tam jest 200mg kofeiny+200mg "całej reszty" i tak się zastanawiam czy ta "reszta" jest rzeczywiście aż tyle warta?

Czy nie lepszy (tańszy) byłby efekt zastosowania innego środka, który bardziej nastawiony jest na topienie smalcu a nie pobudzenie + kofeina np. GAT Superburn + TN Caffeine Pro?

Wątpliwości mam także co do Target A-2, w którym jest 3mg Rauwolfi Serpentiny (której najistotniejszym składnikiem jest Yohimbina).

Czy np. zastosowanie Pure Yohimbine nie dałoby takich samych efektów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że najlepszą opcją bedzie jak zakupisz kofeinę i johimbinę i w przypadku braku rezultatów zakupisz jakiś konkretny jeden spalacz (nieważne czy superburn czy oxyefx) i sobie porównasz co jest ile warte.

Chroniczne odchudzanie wprowadza ciało w tryb spowolnienia metabolizmu. Podczas uczucia głodu przemiana materii ulega spowolnieniu, a apetyt wzmaga się, utrudniając kontynuowanie niskokalorycznej diety. Przemieszczanie kalorii jest techniką odchudzania polegającą na uwzględ­nieniu przedziałów czasu, kiedy spożywa się mniej kalorii, po których następuje okres powrotu do standardowego wzorca odżywiania. Teoria, która stoi za tą metodą, jest następująca: mecha­nizm kontrolujący przemianę materii nigdy nie wkracza w tryb uczucia głodu. Badania przeprowa­dzone w Iranie pokazują, że suplementy z kofeiną sprzyjają utracie wagi i zapobiegają przed efektem jojo podczas stosowania tej diety. Kofeina chroni także przed osłabieniem przemiany materii oraz pomaga w zahamowaniu uczucia głodu.

Ja od siebie tylko wspomnę, że yohimbina nie jest składnikiem rauwolfii serpentiny, musisz sięgnąć do fachowych źródeł, a nie wywodów "znafców" na różnych forach bo powiela się jakieś uproszczenia i mity.

Ogólnie dużo by na temat różnic pisać, a nie czas i miejsce jako że lecę spać zaraz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokonałam zakupu Burn 24 oraz Target A2 - pomóżcie proszę z dawkowaniem. Są to moje pierwsze spalacze, wcześniej tylko thermospeed extreem. Jestem na diecie niskowęglowodanowej. Przykładowo - śniadanie- jajecznica, II posiłek - serek wiejski, III posiłek - kurczak z warzywami, IV posiłek - kurczak z warzywami, V posiłek - ryba z warzywami. Czy przed Burn 24 dodać węgle? Jeżeli tak to jakie? Plus kiedy zażywać target? W instrukcji dodanej do supli - mam podane: przed śniadaniem burn + target, przed obiadem - burn, przed treningiem - taget, przed kolacją - burn+target. Dodam, że robię trening siłowy 3 x tydz. + aeroby, treningi zawsze późno wieczorem. Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

020dave Jeśli nie posiadasz rzeczywiście żadnych istotnych przeciwwskazań zdrowotnych to zawsze warto w pierwszej kolejności sięgnąć po klasyczny spalacz termogeniczny. Ponieważ ma to być twój pierwszy spalacz to raczej warto skupić się na dobrym działaniu spalającym, natomiast pobudzenie powinno raczej być na umiarkowanym poziomie, jako osoba która nie stosowała stymulantów i tak będziesz je odczuwał, natomiast wyelminujesz ryzyko wystąpienia negatywnych skutków takich jak bóle głowy czy bezsenność, które czasami towarzyszą dużej ilości pobudzaczy. Podstawowym suplementem może być GAT JetFuel SuperBurn który działa na wielu szlakach metabolicznych niezbędnych do efektywnej redukcji tłuszczu. Przy nieco wyższym poziomie tkanki tłuszczowej warto połączyć go z BURN 24 ze względu na Jego właściwości regulujące gospodarkę insulinową. Przyczynia się to do łatwiejszej utraty wagi, a jednocześnie organizm nie ma tendencji do ponownego zatłuszczania się.

dedi Moim zdaniem znacznie sensowniejsza będzie ta druga opcja. Po pierwsze weź pod uwagę że bardzo ciężko jest obniżyć zawartość tkanki tłuszczowej o kilka procent w ciągu miesiąca, szczególnie że startujesz z dosyć niskiego jej poziomu. Po zakończeniu SuperBurna możesz przejść właśnie na zestaw którego bazą będzie target A-2, ponieważ w kierunku redukcji trudnego tłuszczu jest raczej suplementem bezkonkurencyjnym. Do tego AD-3 w celu usunięcia wody i poprawy definicji mięśni jak najbardziej. Co do spalacza bazowego to sam zobaczysz jak podziała twój obecny, natomiast zarówno LEAN EFX jak i OXY EFX to bardzo dobre propozycję.

kamna89 Instrukcja twojego dawkowania jest jak najbardziej poprawna. Do posiłków przed którymi stosujesz Burn 24 warto dodać pewną ilość węglowodanów, przynajmniej 30-40 g. Jest to bezpieczna dawka i nie sprawi problemów z dalszą redukcją. Najlepiej by były to wartościowe węglowodany złożone takie jak kasza, makaron, ryż, wartościowe pieczywo czy płatki owsiane lub żytnie. Unikaj jedynie cukrów prostych i wysoko przetworzonych produktów. Target stosuj 1 kapsułkę na porcję, Burn24 od 1 do 2 kapsułek, najlepiej jednak będzie mimo wszystko dwie, ponieważ wtedy objętość składników aktywnych jest już znaczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !!

Prośba o pomoc w wyborze spalaczy do pierwszego cyklu:

180cm 113,20 kg ( zaniedbany, duzy brzuch ) aktualnie -> cel 100 kg

Wczoraj spróbowałem GREEN STINGER i faktycznie jest calkiem mocny. Teraz, co będzie najlepsze:

-> sam Target-A2 3x dziennie po 1 tabletce + w dni treningowe zazywam stack kreatynowy MESOMORPH i tak przez tydzień, dwa.

Po tygodniu ,dwóch dorzucic Green stinger ( wasze opinie w  porownaniu do konkurencji ? bardzo rzadko wspominany w tym temacie )  czy Jet Fuel Superburn  ??

Czy przed treningiem gdy biore stack MESOMORPH , ktory sam w sobie jest  mocny - moge bez obaw uzupełniać go też spalaczem, który dodatkowo pobudza ?? superburn / green stinger?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat spalacza Green Stinger Schwartz Labs był poruszany na forum i opinie są takie, że jest to jeden wielki wał

skład ma bardzo dobry, a ludzie brali po 4-5 tabletek i kompletnie nic nie czuli, także w środku na pewno nie ma tego co producent deklaruje na etykiecie, a na pewno nie w obecnie produkowanych partiach (chyba tylko peirwsza była ok, którą produkowali jakieś półtora roku temu)

moim zdaniem jeśli stosujesz mesomorpha, to spalacz termogeniczny taki jak Superburn możesz stosować, ale nie przed treningiem razem z przed treningówką, tylko rano i ewentualnie przed posiłkiem przed treningowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuję porady odnośnie spalacza - jaki będzie dla mnie najlepszy? Nie mam żadnych wiadomych przeciwwskazań zdrowotnych, trenuję siłowo 3 razy w tygodniu i 1-2 razy w tygodniu biegam. Mam spowolniony metabolizm (po dietach), odżywiam się zdrowo, jednak moją słabością są słodycze i podjadanie. Chciałabym zejść ok. 10 kg (z 65 do 55). Mam 21 lat. Myślę o połączeniu którychś z: OxyEFX, Clinical Burn (tutaj na plus działa zdecydowanie cena), Ripped Cocktail, Inferno Amped, Target-A2, Satietrim. Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jednak zdecydowałem ze rezygnuje z tego Green Stingera i wezme taki zestaw dwóch spalaczy:

chciałbym u was przez allegro zamówić : GAT SUPERBURN i Target A-2.

Pytanie 1.

Czy czymś się różnią wersje GAT SUPERBURN w opakowaniu biało-czerwonym i pomarańczowym ?? Ktora brać ?? 

Pytanie 2. 

Moglibyście mi rozpisać dokładnie  jak to prawidłowo i najkorzystniej brać ?

czy na czco , przed /po posilku , Dodatkowo w dni treningowe ( 3x tyg)  biorę przed treningiem Stack kreatynowy MESOMORPH. - > czy wtedy moge dodac tylko jedna tabletke superburn przed ?   Trenuje z reguły ok godziny 18.  (jedzenie sniadanie ok 9  obiad 13, kolacja raczej po siłowni - miedzy posiłkami male drugie śniadanie i podwieczorek ) 

Z góry wielkie dzięki !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGNES

Z wymienionych przez Ciebie spalaczy najlepiej hamuje łaknienie Satietrim, ale nie jest to stricte spalacz, a raczej dodatek do niego mocno tłumiący apetyt. Ja bym bo połączyć albo z Inferno Amped (dobrze się uzupełniają), albo z innym, nie wymienionym przez Ciebie spalaczem o nazwie Formutech Lean EFX.

http://forum-sportowe.pl/topic/322-formutech-lean-efx/

Sam w sobie bardzo mocno hamuje łaknienie, działa przez wiele godzin, tylko przy okazji mocno pobudza (jeśli Ci to nie przeszkadza). Można go stosować solo, z racji że jak wspomniałem sam w sobie nie tylko bardzo dobrze spala i hamuje łaknienie lub możesz łączyć z Satietrimem.

WHITEINDIAN

Pytanie nie do mnie, ale na tym forum, chociażby w tym temacie było już tyle gotowych rozwiazań, że na pewno znajdziesz coś dla siebie. Ketony malinowe z AI kiedyś stosowałem, fajny suplement o działaniu tylko i wyłącznie termogenicznym, tego drugiego nie stosowałem, ale opinii ten składnik w nim zawarty ma sporo w internecie.

FROGGIO

Gat Superburn był kiedyś produkowany w opakowaniu z pomarańczową etykietą, obecnie jest produkowany z czerowono-białą, niczym się nie różnią między sobą. Nowsze partie mają biało czerwone opakowanie.

DT:

1 kap. target i 2 kap. superburn przed śniadaniem (10-15 minut wystarczy)

1 kap. target i 2 kap. superburn około 13 (przed obiadem), ewentualnie między obiadem, a kolejnym posiłkiem około 14:30

1 kap. target a2 + porcja mesomorpha przed treningiem

Jeśli

DNT:

1 kap. target i 2 kap. superburn przed śniadaniem

1 kap. target i 2 kap. superburn około po południu między posiłkami

1 kap. target przed kolacją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...