Skocz do zawartości

Rekomendowana wypowiedź

  • Odpowiedzi 2,9tys.
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

MOJE PRZEMYŚLENIA I OPINIE - w większości pozytywne 63KG - 6 = 57KG w trzy miesiące Witam wszystkich. Chetnie podziele sie opinia i przemyśleniami na temat kilku produktow jakie stosowalam i stos

Witam  Dwa miesiace stosowania spalaczy dieta  bilans ujemny 400 kalorii oraz silownia - 3 dni silowe 3 dni bieznia po godzinie szybki marsz oraz zero piwa vodki itp  burn24 dwa opak, lean f

Od siebie mogę dodać opinie na temat kilku spalaczy tłuszczu które do tej pory stosowałam. Ground Zero w mojej opinii zasłużone pierwsze miejsce, oceniam 10/10. Czysta energia i chęć do działania

Dodane grafiki

Możesz sobie wrzucić, akurat z Raw wypada dobrze cenowo, a jakość jest wysoka. Ogólnie według wielu badań fukoksantyna ma największą efektywność w dłuższej suplementacji, dlatego dobrze ją stosować te 12 tygodni by w pełni wykorzystać potencjał jaki ma ten karotenoid.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam zamiar znów powrócić do ćwiczeń tym razem ze spalaczem, z tym że u mnie termogeniczne odpadają ponieważ mam nadciśnienie, więc po zostają lipotropowe. Najbardziej bym chciał zrzucić z brzucha, boczkach i " cyckach " bo tu bardzo ciężko i pytanie bo zaciekawił mnie ten Corti-Lean V2 czy to dobry wybór? Pytanko czy może dorzucić coś do tego dla lepszej redukcji tłuszczu ewentualnie lekkiego pobudzenia/motywacji i w miarę nie drogiego powiedzmy do 100zł? Robię aeroby 5x w tygodniu na razie po 40 min + 3x trening siłowy.

edit: tak sobię patrzę może jako dodatek ten Target A-2 co kolega wyżej pisał? Bo widzę dodatkowo podkręca metabolizm i działa także na tłuszcz na bębnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Target A2 jako spalacz dodatkowy jak najbardziej możesz sobie zastosować, jeśli tylko masz jakieś stabilne nadciśnienie a nie np. arytmie lub poważne choroby serca. W tym zakresie cenowym, jeśli chodzi o redukcję tkanki tłuszczowej białej to jest to bardzo dobry wybór.

Co do CortiLean V2 jak najbardziej jest w porządku, obecna wersja moim zdaniem sporo ciekawsza od poprzedniej, która i tak zbierała dobre opinie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, e-lite napisał:

Target A2 jako spalacz dodatkowy jak najbardziej możesz sobie zastosować, jeśli tylko masz jakieś stabilne nadciśnienie a nie np. arytmie lub poważne choroby serca. W tym zakresie cenowym, jeśli chodzi o redukcję tkanki tłuszczowej białej to jest to bardzo dobry wybór.

Co do CortiLean V2 jak najbardziej jest w porządku, obecna wersja moim zdaniem sporo ciekawsza od poprzedniej, która i tak zbierała dobre opinie.

O fajnie dzięki, a czy przy braniu tego na raz dawkować to poprostu tak jak jest na opakowaniu czy jakoś inaczej to rozplanować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Target A-2 to ważne aby przyjmować go na pusty żołądek, optymalnie 3 razy dziennie po jednej kapsułce, tak by jedna porcja wypadała przed aktywnością fizyczną.

Corti-lean v2 również 3 razy dziennie po jednej kapsułce, może być rano, przed aktywnością lub przed obiadem oraz przed snem.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich,

Jest to mój pierwszy wpis, chociaż wątek przeglądam już od jakiegoś czasu. Ciężko mi samemu zdecydować jakie spalacze zakupić, a więc tak:

35lat, 88kg, 180cm wzrostu, zawartość tłuszczu wg Omron: 25,8% tyle że jak widać na zdjęciach praktycznie całość na brzuchu i klatce i tu jest problem, nie mogę sobie z tym poradzić.

Co prawda mam problem z aktywnością głównie ze względu na brak czasu, ale od połowy kwietnia zacząłem robić pompki 3x w tygodniu początkowo mało, ale stopniowo mogłem więcej i od maja robię co dwa dni robię 6 serii po 15 powtórzeń, do tego brzuszki w różnej konfiguracji, ale takie same ilości czyli 6x15. Od połowy maja też biegam 2 czasem 3x w tygodniu 5 - 8km, czyli jakieś 40min do godziny. I z obserwacji: nogi i ręce się poprawiły, ramiona/barki też, ale brzuch i klatka nic....

Co byście polecili ze spalaczy? Myślałem o Thermadex albo OxyFuego. A może GroundZero lepszy? Podejrzewam że będę musiał zapodać jakiś zestaw 2 lub 3 spalaczy, tyle że chciałbym żeby to był jakiś w miarę sprawdzony zestaw, który w moim przypadku da jakieś efekty.

Na zdjęciach widać jak to u mnie wygląda.

Z góry dziękuję za pomoc.

pozdrawiam,

1.jpg

2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim na początek nie ma co się skupiać na poprawie w konkretnych partiach tylko trzeba całościowo podejść do redukcji i postarać się solidnie obniżyć poziom tkanki tłuszczowej. Dobrze że wprowadziłeś dodatkową aktywność, będzie łatwiej nadać sylwetce dobrych kształtów, z biegania też nie rezygnuj.

Co do suplementacji to ze spalaczy które wymieniłeś Ground Zero zdecydowanie się wyróżnia i pod względem składu zostawia pozostałe dwa mocno w tyle. Objętość to jedno, a dwa po prostu ciekawe, opatentowane składniki nowej generacji, które pojawiły się na rynku nie tak dawno i mają potwierdzone działanie. Jeśli chcesz sprawdzony zestaw to dla faceta masz opcję połączenia z Alphaburnem i Erase Fastem, ciężko będzie o coś bardziej "sprawdzonego" bo to od lat produkty utrzymujące się w ścisłym topie jeśli chodzi o cały rynek, a co najważniejsze bronią się składem i opiniami. Jeśli budżet Ci pozwala to uderzałbym właśnie w taki zestaw. Przy Twojej budowie spadek powiedzmy 6-7 kg może już bardzo dużo zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzisz a Burn24? Z tego co czytałem to erase fast to też booster testosteronu, a nie powinienem też pomyśleć o czymś co hamuje estrogeny? Chyba że on działa dwukierunkowo i jednocześnie hamuje estrogeny, a zwiększa ilość testosteronu. Co byś powiedział na taki zestaw: GroundZero, Burn24 + EraseFast?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Erase Fast działa tak jak wspomniałeś - wielokierunkowo. Masz sporo ciekawych składników na testosteron, które w odróżnieniu od wielu innych środków faktycznie działają i wpływają na skład ciała, a z drugiej strony masz też nieco mniejszy, ale jednak wpływ na estrogen, prolaktynę i kortyzol. Moim zdaniem jako dodatek do spalaczy to lepsza opcja niż typowy antyestrogen. Co do Burn24 to bardzo dobry środek lipotropowy, ale jednak nie rezygnowałbym z Alphaburna w Twoim przypadku ze względu na fakt że sporo zatłuszczenia masz w partiach gdzie ten spalacz się sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na pewno jest to sprawdzony zestaw i przestestowany przez wiele osób, więc jeśli szukasz czegoś nazwijmy to "pewnego" to śmiało możesz sięgać po takie połączenie. Dawkowanie tego zestawu było na forum już setki razy, zerknij sobie w kilka stron wstecz tutaj albo w temacie o dawkowaniu, z pewnością znajdziesz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jaki spalacz nie wypier...acz do ok 200zł polecacie?

Info:

-BF ok 15% (jeszcze) - leci codziennie Cardio na czczo 30-40min (rower) - treningi siłowy 4 x tygodniowo (2x wieczorem+ 2 razy przed południem w weekendy)

- w tle leci Test Enan 250mg/week + Metformina 500- 1000mg.

 

Proszę ciekawe propozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak szukasz czegoś bez pobudzaczy to opcji nie jest za wiele biorąc pod uwagę, że przy Metforminie nie ma sensu brać mimetyków insuliny i podobnych więc raczej celowałbym w termognenik bez stymulantów. Ode mnie propozycja Cheetah stim free, składowo raczej ciężko o coś lepszego, choć ta opcja nieco przekracza budżet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie musi być całkiem bez stymulantów, trochę kofeiny lub Yohy jest OK - nie mam przeciwwskazań - jednak nie lubie supli które działaja jak dragi (np. Geranium itp.)

Do mojej aktywności i supli bazowych potrzebuje jeszcze coś dopalającego - nie chce jednak iść w kierunku Clenu bądz T3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie potrzebujesz pobudzenia to Cheetah będzie bardzo dobrą opcją, składników typowo pod redukcje masz tam sporo i bez takich, które tobie będą zbędne. Opcjonalnie jak chcesz coś co ma dobry skład, a przy tym też co nieco pobudzaczy to zerknij sobie na Libery Labz Lit The Fuck Up, obecnie jeden z fajniejszych środków, a ilość stymulantów taka w sam raz można powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed bieganiem wziąłem sobie 1x GroundZero + 1x Alphaburn. Niesamowita potliwość, lało się ze mnie jak bym z basenu wyszedł :) i to dosłownie tak że nie nadążałem z wycieraniem potu z czoła, który mi oczy zalewał :) do tego ślinotok i ogromna poprawa koncentracji. Wydaje mi się że wytrzymałości też. Także pierwsze odczucia są takie że działa. Zobaczymy za 2 = 3 tyg jakie będą efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trakcie kończenia zestawu: Stimerex ES, Alphaburn oraz mniej więcej od miesiąca Erase Fast.

I teraz pytanie, co dalej? Sam po sobie czuję że Stimerex działa trochę słabiej aczkolwiek w porównaniu jakbym nie wziął go rano na czczo w ogóle to jestem nie do życia, czyli swoje robi.

Czy na kolejny cykl spalania (tym razem już na grubo, bo zaraz mi otwierają basen i nie zamierzam się oszczędzać), warto wrzucić takie połączenie:

ANS Thermo Craze + Alphaburn + Erase Fast

Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej warto, potencjał bardzo duży i skoro czujesz, że stimerex działa już nieco słabiej to z pewnością jest to dobry czas na zmianę. W Thermo Craze masz kilka ciekawych składników których tam nie było, więc sądze, że powinieneś być z takiego połączenia zadowolony 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mijają 4 tygodnie odkąd biorę Fenix Ground Zero. Na początku łączyłem go z Johimbiną Haya Labs 2xFGZ+15-20mg Johimbiny, ale generalnie schemat 2caps przed treningiem na czczo + 1caps przed posiłkiem głównym. 

Waga: 01.06 -> 30.06: 84.1kg -> (84.5kg) -> 82.5kg

Obwód pasa: 17.06 -> 30.06: 92cm -> 89cm

Aktywności: 1503km na rowerze, 5h tenisa, 8h treningu siłowego. 

Aktywność i dietę utrzymuję na podobnym poziomie od jakiegoś czasu i dopiero teraz coś się zaczęło dziać. Podsumowując, spektakularnych efektów nie ma, ale ja jestem zadowolony. Właśnie zacząłem drugie opakowanie Fenixa w połączeniu z Alphaburn.

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradzicie coś? 34 lata, 188 wzrostu, 130 kg. Od maja aktywność - rower, orbitrek, tenis i bieganie, praktycznie codziennie ruch min. 60 min. Waga stoi! 
Czym zachęcić organizm do redukcji? Marzy mi się ostra redukcja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...