Skocz do zawartości

Rekomendowana wypowiedź

W dniu 30.05.2020 o 11:24, Rumcajs napisał:

Połączenie jak najbardziej trafne, choć w Twoim przypadku skupiłbym się przede wszystkim na dobrym termogeniku. Masz dobrą aktywność i tolerujesz stymulanty więc to najlepsze wyjście. Jeśli budżet pozwala to skusiłbym się na lepszą opcję niż Pure clinical czyli np. Fenix Ground Zero albo ANS Thermo Craze. Co do Alphaburna to możesz dodać go po zakończeniu suplementacji johimibną, tak aby tych dwóch środków nie łączyć. Ewentualnie z opcji bardziej budżetowej możesz połączyć sobie któryś z wymienionych przeze mnie termogeników właśnie z johimbiną.

Przetestowałem 2 tabelki FGZ na czczo przed treningiem, ogromna potliwość, łącznie ze ślinotokiem, lekkie (o dziwo) rozkojarzenie, ale poza tym całkiem ok. Dobrze mi się jeździło.

Jedna tabletka na czczo i przed treningiem nie robią na mnie wrażenia, nie odczuwam pobudzenia ani potliwości.

1. Czy mogę pominąć dawkę popołudniową zakładając, że trenuję tylko rano na czczo?

2. Czy Johimbinę dołączyć tak jak poprzednio, czyli 0.2mg/kg => poranna porcja: 2x2caps Fenix + 20mg Johimbiny?

Dziękuję.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9tys.
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

MOJE PRZEMYŚLENIA I OPINIE - w większości pozytywne 63KG - 6 = 57KG w trzy miesiące Witam wszystkich. Chetnie podziele sie opinia i przemyśleniami na temat kilku produktow jakie stosowalam i stos

Witam  Dwa miesiace stosowania spalaczy dieta  bilans ujemny 400 kalorii oraz silownia - 3 dni silowe 3 dni bieznia po godzinie szybki marsz oraz zero piwa vodki itp  burn24 dwa opak, lean f

Od siebie mogę dodać opinie na temat kilku spalaczy tłuszczu które do tej pory stosowałam. Ground Zero w mojej opinii zasłużone pierwsze miejsce, oceniam 10/10. Czysta energia i chęć do działania

Dodane grafiki

1. Są zwolennicy metody stosowania spalaczy tylko przed aktywnością fizyczną, ja raczej zaliczam się do tej drugiej grupy i twierdzę, że lepiej jest przyjmować spalacze 2 razy dziennie, gdyż większość z nich ma okres półtrwania około 5-6 godzin, a działanie nie jest aktywowane tylko i wyłącznie pod wpływem aktywności fizycznej.

2. Dokładaj sobie Johimbinę stopniowo aby sprawdzić tolerancje zaczynając od 5 mg, jeśli wszystko jest dobrze możesz z czasem dojść do dawki 20 mg. Większych nie polecam - efektywność nie wzrasta, a samopoczucie już wyraźnie gorsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Mam 50 lat. Od parunastu lat chodzę na siłownie /ostatnio niestety nie można było - zaraza panowała :) /. Mam 175 cm  ważę ok 83 kg , ostatnio jeżdżę na rowerze 2-3 razy w tygodniu /średnia trasa to 20 km/ na przemian biegam 2 -3 razy / spokojnie na dystansie ok 5km/. Co 2 -3 dzień mam odpoczynek czasami 2 dni. Waga bardzo powoli spada w dół. Chciałbym schudnąć ok 6 kg (minimum) - a jest z czego bo w zeszłym roku ważyłem ok 78 kg. Jedyny spalacz jaki brałem to: USA Labs Cutting Edge. Niestey po nim łapałem szybko infekcję - gardła i często kończyło się antybiotykiem - jak brałem jesienną i zimową porą. Zauważyłem ze ekstart zielonej herbaty tak na mnie działa. Teoretycznie nie mam przeciwwskazań, nie jestem na nic uczulony. Ale nie chciałbym brać czegoś co będzie powodowało kołatanie serca, zjazdy - no i bezsenność. No i po chromie boli mnie głowa  ... Co mam kupić i jak dawkować ? Bo dużo jest specyfików na rynku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim skoro nie chcesz stosować nic co zawiera pobudzacze i jesteś wrażliwy na działanie niektórych składników to postawiłbym tutaj na sprawdzony spalacz lipotropowy. Cutting Edge który miałeś wcześniej to raczej bardzo niska półka jeśli brać tutaj po uwagę wszystkie spalacze jakie są na rynku. Najlepszą opcją dla Ciebie będą spalacze takie jak Cheetah Burn stim free, czy też omega sports burn24. Sam bardziej skłaniałbym się w kierunku pierwszej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Help, help, help... :)  Moi drodzy.... czas wirusa i siedzenia w domu zrobiły swoje i sytuacja z moich brzuchem zrobiła się mało ciekawa :) Pogorszenie widzi nawet moja kobieta :) Tzn. brzuch jest na swoim miejscu, ale jakby zrobił się nieco większy :) Zamknięte siłownie, mocno ograniczone korzystanie z obiektów sportowych i efekty są katastrofalne. Tak, wiem... żadna tabletka nie zastąpi porządnej aktywności na świeżym powietrzu. Nie mniej jednak, coś z tym moim brzuszkiem zrobić chcę i muszę. Uczciwa waga dla mojego wzrostu 182cm, powinna wynosić ok. 80-82kg... Wiosen też nie mało liczę, bo przekroczyłem 45 lat. Na chwilę obecną zrobiło się blisko 90kg! sic! W ub. roku zajadałem się Viperem 5.0 (Alri). Przez pewien czas zdawał egzamin. Fajnie spalał, dawał solidnego kopa na pobudzenie. Ale im częściej sięgałem po niego, tym bardziej organizm się uodparniał. Od jakiegoś czasu odstawiłem całkowicie spalacze. Zatem pytanie do Szanownego grona - co polecacie? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z każdym środkiem ze stymulantami tak jest że po pewnym czasie nasze receptory są mniej wrażliwe na działanie, niemniej jednak skoro byłeś zadowolony z Vipera i minęło kilka miesięcy  to możesz śmiało wrócić do niego. Fajną opcją dającą też niezłe pobudzenie jest ANS Thermo Craze który sam miałem i daję bardzo wysoką notę i przy stosowaniu 2x1 wystarcza na 45 dni, jakby fundusze wystarczały to możesz dołożyć np Erase Fast zawsze to będzie dodatkowy plus na zmianę sylwetki poprzez między innymi ograniczenie działania kortyzolu i działanie diuretyczne, zerknij jeszcze na Lean Xtreme od Driven Sports - to bardzo ciekawy Booster Metabolizmu. PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, General napisał:

Z każdym środkiem ze stymulantami tak jest że po pewnym czasie nasze receptory są mniej wrażliwe na działanie, niemniej jednak skoro byłeś zadowolony z Vipera i minęło kilka miesięcy  to możesz śmiało wrócić do niego. Fajną opcją dającą też niezłe pobudzenie jest ANS Thermo Craze który sam miałem i daję bardzo wysoką notę i przy stosowaniu 2x1 wystarcza na 45 dni, jakby fundusze wystarczały to możesz dołożyć np Erase Fast zawsze to będzie dodatkowy plus na zmianę sylwetki poprzez między innymi ograniczenie działania kortyzolu i działanie diuretyczne, zerknij jeszcze na Lean Xtreme od Driven Sports - to bardzo ciekawy Booster Metabolizmu. PZDR

Dzięki za info. ANS Thermo Craze wygląda interesująco. Czy też daje fajnego kopa na pobudzenie, jak Viper? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest w większości przypadków jakie znam  oraz opinii jakie zbiera, jednak oddziaływanie każdego spalacza opartego na środkach pobudzających /stymulujących może się też bardzo różnić , każdy ma jakąś określoną tolerancję ( często do tego dochodzi też już doświadczenie lub jego zupełny brak). Jednakże nawet po samej analizie składu oraz objętości ANS  Thermo Craze niewątpliwie należy do środków  z górnej półki jak i też dosyć mocno pobudzających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, byłbym wdzięczny za pomoc w wyborze najlepszego spalacza :).

Probuje zwalic pare kilo ale zamkneli mi silownie zaraz po podjeciu proby ... .

 

 

  • płeć: Chop
  • wiek: 33
  • waga: 105
  • wzrost: 182
  • liczba posiłków: 3/5 zalezy od dnia 
  • pora aktywności fizycznej: Pracuje fizycznie takze dosc sporo dotego aktualnie tylko rowerek po pracy 2/3 w tygodniu 
  • inne stosowane suplementy: Brak
  • stosowane dotychczas spalacze tłuszczu:  UNIVERSAL Animal Cuts + kiedys cos jeszcze z Olipmu nazwy nie pamietam 
  • najwięcej tłuszczu na: Brzuch ... 

Szukam czegos co da jakies efekty aktualnie silownie nadal sa pozamykane w NL i chyba szybko sie nie otworza .... koszt srednio gra role byle byly by efekty. Dziekuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy taki zestaw będzie ok ?

Pure Clinical Burn + Evolab Alphaburn + (ewentualnie) Erase Fast

Dawkowanie:

Rano 1xPCB+1EA;

Przed treningiem 1/2xPCB+1EA;

Wieczór 1EA+2xEF

Cel to redukcja z bioder i ud oraz energia na treningu. Siłownia 4x tydzięń + 3x aeroby/tydź. Zastanawia się nad Erese Fast czy od razu wrzucić na cykl czy później.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziki029 - Erase fast jak najbardziej możesz sobie dołączyć już na starcie. Zestaw oczywiście bardzo dobrze dobrany, dawkowanie też jest optymalne choć ja osobiście wole rozdzielić porcję Erase Fast i dać 1 kapsułkę ze śniadaniem a drugą przed snem. Przy takiej aktywności ( spora ilość treningów siłowych ) jak najbardziej taki produkt spełni swoją rolę.

Slay - zerknij sobie na pierwszą stronę tematu. W praktyce produkty z górnej półki dają bardzo fajne efektywny, nawet jeśli aktywność fizyczna spada na nieco niższy poziom, warunek to właściwie utrzymywanie rozsądnej ilości kcal w ciągu dnia. Jeśli szukasz jednego środka to najbardziej uniwersalne działanie, jeśli chodzi o różnorodność składników i ich objetość ma Fenix Ground Zero lub ewentualnie ANS Thermo Craze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie w temacie spalenia tkanki tłuszczowej "brzuch". Ćwiczę na siłowni co drugi dzień ale chciałbym się trochę wspomóc dobrym spalaczem tłuszczu oraz wykazać trochę kaloryferek. Pozdrawiam i czekam na propozycje produktów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia - są spalacze, które można bezpiecznie stosować nawet w przypadku choroby Hashimoto. Stosujesz jakieś leki na tą dolegliwość ? Masz jeszcze inne ograniczenia zdrowotne ?

taom - na pierwszej stronie masz wiele informacji odnośnie wielu produktów oraz linki do tematów z opiniami więc na start warto się z tym zapoznać. Ogólnie jeśli nie masz żadnych problemów zdrowotnych to bazowałbym na dobrym spalaczu termogenicznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, Rumcajs said:

Sylwia - są spalacze, które można bezpiecznie stosować nawet w przypadku choroby Hashimoto. Stosujesz jakieś leki na tą dolegliwość ? Masz jeszcze inne ograniczenia zdrowotne ?

taom - na pierwszej stronie masz wiele informacji odnośnie wielu produktów oraz linki do tematów z opiniami więc na start warto się z tym zapoznać. Ogólnie jeśli nie masz żadnych problemów zdrowotnych to bazowałbym na dobrym spalaczu termogenicznym.

Hej Rumcajs

Na szczescie lub nieszczescie ''tylko'' Hashimoto i biore  Euthyrox konkretnie na to. Ta choroba nie jest jednak latwa: zerowy metabolizm, ponadto nie sa wskazane zbyt duze deficyty kaloryczne tylko na poziomie ok 10-20% o ktorych czytalam na forum, ze sa wskazane przy braniu niektorych spalaczy, niewskazany jest rowniez zbyt duzy i intensywny wysilek fizyczny bo on wytwarza znowu kortyzol ktory jest znowu odkladany jako tkanka tluszczowa, no i ten nieszczesny wilczy apetyt. Ponad to na forum wlasnie przeczytalam ze spalacze termogeniczne nie sa wskazane dla osob z chora tarczyca. Spalacze lipotropowe podobno podkrecaja metabolizm ale rowniez wzmagaja apetyt, w moim przypadku kiedy ja kilogramy ''dostaje z powietrza'', mimo stalej diety to bardzo zly pomysl :)

Jak widzisz to nie tak ze nie szukalam. Jestem kompletnym laikiem w tej kwestii, bralam tylko apteczne produkty ktore jak wiesz niekoniecznie dzialaja. Z tego co na ten moment znalazlam na forum to tylko Liporedux i chyba go wyprobuje bo szczerze mowiac im wiecej czytam tym mam wiekszy metlik w glowie.

Dzieki za odpowiedz na mojego posta. Sylwia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek M

Zależy co masz na myśli :) Produkty które wymieniłeś nadal uchodzą za topowe w swoich kategoriach i śmiało możesz po nie sięgać. Z tego co napisałeś to widzę, że unikasz stymulantów, więc tematu spalaczy ze składnikami pobudzającymi nie będe poruszał. Co do ciekawych produktów z innych kategorii, które w ostatnich miesiącach pojawił się na rynku to na pewno na uznanie zasługuje Cheetah Burn Stim Free, obecnie jeden z lepszych środków bez pobudzaczy.

Sylwia 7

Jeśli bierzesz Euthyrox to nie stosowałbym już żadnych boosterów metabolizmu, tak aby nie powielały swojego działania. Liporedux jak najbardziej możesz stosować, podobnie jak większość spalaczy lipotropowych, które nie zawierają oczywiście żadnych prekursorów dla hormonów tarczycy. Dobrym przykładem jest np. Burn 24 który bardzo dobrze sprawdza się u osób z Hashimoto i już kilka osób u nas na forum go stosowało przy takiej dolegliwości. Nie powoduje on zwiększonego łaknienia, jednak jeśli masz z tym problemy możesz sięgnąć po bloker apetytu jak np. Genius Diet Pills, te oparte o stymulanty w Twoim przypadku odpadają.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 hours ago, Rumcajs said:

Jeśli bierzesz Euthyrox to nie stosowałbym już żadnych boosterów metabolizmu, tak aby nie powielały swojego działania. Liporedux jak najbardziej możesz stosować, podobnie jak większość spalaczy lipotropowych, które nie zawierają oczywiście żadnych prekursorów dla hormonów tarczycy. Dobrym przykładem jest np. Burn 24 który bardzo dobrze sprawdza się u osób z Hashimoto i już kilka osób u nas na forum go stosowało przy takiej dolegliwości. Nie powoduje on zwiększonego łaknienia, jednak jeśli masz z tym problemy możesz sięgnąć po bloker apetytu jak np. Genius Diet Pills, te oparte o stymulanty w Twoim przypadku odpadają.

Hej Rumcajs,

Czyli jest dla mnie nadzieje :) super :) .

Zamowilam juz Liporedux. Natomiast jesli chodzi o Burn24 to mam lekka zagwozdke, o ile w Polsce jest to bardzo wysoko ceniony spalacz o tyle w UK gdzie mieszkam jest na sredniej pozycji, malo popularny i nielatwy do dostania. Zastanawiam sie czy produkt sie rozni, czy preferencje sa inne? Bo bloker apetytu Genius Diet Pills ktory mi zaproponowales jest latwo dostepny i dosc wysoko oceniany. 

W kazdym razie jeszcze raz dziekuje za podpowiedz, wyprobuje napewno :D. Sylwia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.06.2020 o 09:21, Rumcajs napisał:

Człowiek M

Zależy co masz na myśli :) Produkty które wymieniłeś nadal uchodzą za topowe w swoich kategoriach i śmiało możesz po nie sięgać. Z tego co napisałeś to widzę, że unikasz stymulantów, więc tematu spalaczy ze składnikami pobudzającymi nie będe poruszał. Co do ciekawych produktów z innych kategorii, które w ostatnich miesiącach pojawił się na rynku to na pewno na uznanie zasługuje Cheetah Burn Stim Free, obecnie jeden z lepszych środków bez pobudzaczy.

Dziękuję!

Cheetah zamiast Burn 24?

  • Burn 24 / Olympus Labs Assassinate / Cheetah Burn Stim Free
  • Alphaburn 
  • Cannibal Claw / Brawn ThyroLean V2 / Driven Sports Lean Xtreme 
  • Erase Fast 

 

Czy są jakieś dobre alternatywy dla Alphaburn i Erase Fast?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .Chciałabym zapytać o coś podobnego w działaniu oczywiście może być jeszcze lepsze jak Pure Clinical cena nie gra roli.Natomiast bardzo ważną rzeczą jest dla mnie pobudzenie jestem niskociśnieniowcem i bez pobudzenia brak chęci do czegokolwiek.Pure Clinical daje dla mnie fajne pobudzenie czego np.nie dawał mi bardzo chwalony Ground Zero.Stosowałam Pure Clinical plus Alphaburn .Później Ground Zero plus Alphaburn i powiem szczerze że lepsze wyniki dało mi pierwsze połączenie może dlatego że fajnie mnie to pobudzało i bardzo blokowało apetyt.Drugie połączenie nie dało mi tego pobudzenia.Proszę o pomoc czym mogę zamienić teraz Pure Clinical żeby działało przynajmniej tak samo albo i lepiej i przede wszystkim pobudzało i spalało tłuszcz.Dziękuję z góry za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek M

Moim zdaniem z pierwszej grupy Cheetah jest na pierwszym miejscu, jedną półkę przed pozostałymi, których potencjał określiłbym na podobnym poziomie.

W kwestii boosterów metabolizmu pewnie wybrałbym Thyro Lean V2, skład obecnie wypada bardzo dobrze i moim zdaniem mimo nieco niższej popularności ( zapewne z racji krótkiego stażu na rynku ) niż Cannibal Claw to zdecydowałbym się właśnie na niego. Lean Xtreme to nieco szerszy zakres działania. jednak w Twoim zestawie. gdzie np. forskoline masz już w Cheetah, wybierałbym pomiędzy Thyro Lean a Claw z lekkim naciskiem na ten pierwszy.

Co do Alphaburna to tutaj ciężko o jakąś sensowną alternatywę. Większość produktów renomowanych producentów to po prostu Jego okrojone wersje. pozbawione jakiegoś składnika. A produkty, które z pozoru mogłyby się wydawać konkurencyjne produkowane są przez firmy krzaki i ich działanie w ogóle nie odzwierciedla składu.

Erase Fast - tu sytuacja jest nieco inna. Pod względem stosunku ceny do skład nie ma sensownej alternatywy. Produkty w tej cenie zawierający divanil, safed musli i mangostan to bezkonkurencyjna opcja, natomiast można wybrać coś, co nieco mocniej będzie promować poprawę definicji. Tego typu środki najczęściej oparte są o Arimestane lub inne inhibitory aromatazy. Jednym z ciekawszych na pewno jest Alchemy od Hydrapharm, ogólnie produkty tej marki mają bardzo dobrą renomę za oceanem.

magda37

Niestety kwestia pobudzenia to bardzo indywidualny temat bo dochodzi kwestia tolerancji organizmu na różne składniki aktywne. Ze spalaczy, które pobudzają dobrze masz np. ANS Thermo Craze oraz Viper 5.0+, oba te produkty powinny pobudzać na lepszym poziomie niż Pure Clinical Burn.

kurant

Thermo Craze śmiało można polecić, natomiast jeśli szukasz czegoś ekonomicznego do niego to zerknij sobie na Pure Thyro-Trim. Pod względem stosunku ceny do składu wypada bardzo dobrze, a w przeciwieństwie do Target A2 składniki się nie powielają z Thermo Craze. Jeśli budżet Ci pozwoli to możesz też wrzucić do takiego zestawu Fukoksantynę np. od RAW masz dość ekonomiczną zarówno w kapsułkach, jak i w proszku.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za odpowiedź. A w przypadku gdy najbardziej uciążliwe są dla mnie tzw boczki i brzuch to nie lepiej np Thermo craze wymienić na alpha burna ?? I wtedy do niego coś dołożyć ?? Mam 183 i 73 kg wagi, ćwiczę regularnie, trzymam kalorie jednak nadal poziom bf jest na tyle duży że dolna cześć brzucha nie wyglada estetycznie 😕 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można w tej kwocie śmiało zrobić połączenie np. Pure Clinical Burn + Alphaburn, jeśli szukasz jakieś alternatywy dla Thermo Craze. Obie opcje powinny się bardzo dobrze sprawdzić w Twoim przypadku, choć w TC masz już składniki działające na tkankę białą, więc mimo wszystko poszedłbym w połączenie Thermo Craze + Thyro Trim + opcjonalnie fukoksantyna.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...