Skocz do zawartości

Rekomendowana wypowiedź

Best body dzięki wielkie a jakbyś połączył jeszcze target a2 z tabletka na tarczyce(tez biorę na czczo)?

i jeszcze jedno, ten Burn24 kosztuje ponad 200 zł tak? na 100% można to stosować przy niedoczynności tarczycy? z góry dzięki  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9tys.
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

MOJE PRZEMYŚLENIA I OPINIE - w większości pozytywne 63KG - 6 = 57KG w trzy miesiące Witam wszystkich. Chetnie podziele sie opinia i przemyśleniami na temat kilku produktow jakie stosowalam i stos

Witam  Dwa miesiace stosowania spalaczy dieta  bilans ujemny 400 kalorii oraz silownia - 3 dni silowe 3 dni bieznia po godzinie szybki marsz oraz zero piwa vodki itp  burn24 dwa opak, lean f

Od siebie mogę dodać opinie na temat kilku spalaczy tłuszczu które do tej pory stosowałam. Ground Zero w mojej opinii zasłużone pierwsze miejsce, oceniam 10/10. Czysta energia i chęć do działania

Dodane grafiki

Aśka Burn24 masz w opakowaniach 90 kap. i 120 kap. jeden kosztuje znacznie poniżej 200zł, drugi nieco powyzej 200zł. Można go stosować przy niedoczynności tarczycy, ale jak masz wątpliwości to na każdym jednym produkcie pisze, by jego działanie skonsultować z lekarzem. Co do TargetA2 to jeśli w ulotce produktu nie widnieje informacja by nie łączyć go z jakimiś konkretnymi składnikami suplementów to również nie widzę przeciw wskazań. Nie wpływa on ani pozytywnie, ani negatywnie na pracę tarczycy czy metabolizm. Z zasady nie stosowałbym żadnego produktu w jednym czasie z jakimkolwiek lekiem na receptę, także w takim wypadku Target A2 wziąłbym pomiędzy śniadaniem, a obiadem i pomiędzy obiadem a kolacją lub po treningu. Ewentualnie trzecią porcję przed snem, ale ktoś kiedyś narzekał na płytki sen, także ta porcja do rozważenia ewentualnie spróbowania na sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OxyEfx (2 opak) + Burn24 (1 opak) + Target A2 (2 opak) + AD-3 (1 opak) / Diuretic Complex (2 opak)

Skusiłem się na taki zestaw. Proszę was o poradę jak powinienem to stosować by jak najbardziej skorzystać z jego właściwości a zminimalizować ewentualne skutki uboczne. Trochę poczytałem forum ale nie jestem do końca pewien.

Wiem, że napewno startuję od A2 na czczo na ok 1h przed śniadaniem i co dalej ?

I czy takie dawkowanie jest właściwe:

OxyEFX - 2 x 1 kapsułka (ale kiedy?)

Burn24 - 3x dziennie 1 kapsułka (tu wydaje mi się. że jako dodatek wystarczy 1 zamiast 2)

Target-A2 - 1 kaspułka na czczo oraz jedna 1 kapsułka przed treningiem lub snem

AD-3 - 2 kapsułki przed śniadaniem lub przed snem (tak zalecane)

Amix Diuretix Complex - 3 kapsułki po 2 głównych posiłkach w ciągu dnia 

I co tak naprawdę znaczy przed śniadaniem / treningiem itp. Czy to jest 15 min czy może 30 min?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weszlam sobie na jedna stronke i znalazlam Lipoburn czy to polecacie rowniez i czy przy niedoczynnosci moge stosowac? A na forum przeczytalam tez oTrec Thermo Fat Burner czy macie jakies opinie na ten temat? Bo pomyslalam, ze moze na poczatek sprobowalabym cos tanszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baksik28:

Podałem dwie opcje, uwzględniająca spalacz termogeniczny jako bazowy oraz spalacz lipotropowy jako bazę, tak byś względem własnych preferencji mógł dokonać wyboru, który Twoim zdaniem będzie bardziej spełniał oczekiwania, przy okazji napomnąłem o charakterystyce działania tych produktów, także Twoja opinia dotycząca wyboru jest tutaj z pewnością ważniejsza.

Myślę, że wybór którego dokonałeś finalnie czyli Burn24 i Target-A2 jest bardzo dobry, o czym świadczą m.in. opinie w tym temacie czy innych tematach dotyczących poszczególnych spalaczy.

Co do stosowania:

Burn24 stosujemy codziennie tak samo, 2 kap. przed śniadaniem, 2 kap. przed obiadem i 2 kap. przed kolacją.

Target-A2:

Dzień treningowy:

1 kap. przed śniadaniem, 1 kap. przed aktywnością fizyczną i 1 kap. (porcja ostatnia to porcja opcjonalna) przed kolacją. Jeśli trenujesz rano, wtedy 1 kap. przed treningiem, 1 kap. przed obiadem i 1 kap. (porcja ostatnia to porcja opcjonalna) przed kolacją.

Dzień wolny od treningu:

1 kap. przed śniadaniem, 1 kap. przed obiadem i 1 kap. (porcja ostatnia to porcja opcjonalna) przed kolacją.

Pamiętaj by spalacze zawsze popijać wodą, a w przypadku Burn24 po jegoo spożyciu zjeść posiłek.

Maciek:

Zakładając, że nie ma problemów zdrowotnych, nie ważysz mniej niż 70kg, ani więcej niż 110kg to:

OxyEFX - 1 kap. przed śniadaniem 15-30 minut, 1-2 kap. przed treningiem. (osoby zaawansowane, stosujące wcześniej mocne spalacze mogą tadką dawkę - 2 kap. - stosować na porcję, ewentualnie taką dawkę można zastosować wtedy, gdy działanie 1 kap. osłabnie z czasem). Jeśli trenujesz rano, wtedy 1-2 kap. przed treningiem oraz 1 kap. po południu, między posiłkami. W dzień wolny od treningu 1 kap. rano przed śniadaniem oraz 1-2 kap. przed obiadem, czy pomiędzy posiłkami po południu.

Burn24 - 2 kap. przed śnadaniem (~15 min.), 2 kap. przed obiadem (~15 min.), 2 kap. przed kolacją (~15 min).

Target-A2: 1 kap. rano z OxyEFX, 1 kap. przed treningiem z OxyEFX i ewentualnie 1 kap. pomiędzy obiadem, a kolacją. Jeśli trenujesz rano wtedy 1 kap. przed treningiem, 1 kap. przed obiadem i ewentualnie 1 kap. pomiędzy obiadem a kolacją, tak by zachować odpowiednie przerwy między porcjami.

Diuretic: uwzględniając całość suplementacji sugerowałbym stosować 2 kap. razem z obiadem oraz 2 kap. razem z kolacją.

AD-3 - codziennie 2 kap. przed snem. Gdyby sen był płytki, wtedy stosujemy razem z pierwszym posiłkiem.

Aśka:

FA Lipoburn poza Chromem i ALC ma dawki w ilości 1/10 realnie działających. Taki produkt nie ma prawa realnie wpływa na redukcję tłuszczu. Porównaj z jakimkolwiek produktem w tej cenie, np. Activlab Machine Man Burner, ma znacznie większe dawki tych samych składników. Przykład, olej MCT 8mg, gdzie dawka to kilka tysięcy miligramów (dlatego nie ma sensu - chyba że jako nośnik - stosować go w spalaczach). Trec Thermo Fat Burner niewiele lepszy. Jeśli szukasz taniego spalacza to poszukaj czystych ketonów malinowych, np. Swanson Razberi-K. z Niczym nie kolidują, mają potwierdzone działanie termogeniczne i lekko hamujące apetyt, za parę-kilkadziesiąt złotych niczego więcej nie można oczekiwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Potrzebuję porady.

Chcę zrzucić 3-4 kg przy pomocy skutecznego spalacza.

Niebezpiecznie zbliżam się do "40" i mimo w sumie w miarę zdrowego trybu życia i żywienia odłożyło mi się co nieco w biodrach, udach i na brzuchu.

Dodam, że z aktywnością różnie u mnie bywa... Czasem pobiegłam, trochę poćwiczę ale nie ma w tym żadnej regularności .

Interesuje mnie spalacz, który nie będzie zbytnio pobudzał i powodowal nadmiernej potliwości a jego działanie skupi się na newralgicznych strefach.

Z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam biorę target i burn 24 jaka kaloryczność powinnam zachować max jeśli nie ćwiczę i mam siedzący tryb a chce schudnąć. ? Obecnie waham się od 1000 do 1300 kcl. Czy to dobre rozwiązanie. ?? Plus do tego biorę diuretic complex ?? Proszę o rady. Z góry dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, zakupiłam target, biorę go razem z burn24 od 2 tyg. dawkuję go (target) 2 kapsułki przed treningiem (ćwiczę rano) a następną kapsułkę biorę przed snem. 

Lepiej jest stosować 1 przed treningiem, potem 1 przed obiadem i 1 na noc czy może pozostawić tak jak do tej pory czyli 2 przed treningiem i 1 przed snem? 

a druga sprawa jest taka, że chciałabym coś do tego dorzucić, do tej pory spadło mi 2,5 kg przez 15 dni. a ogólnie chciałabym schudnąć jeszcze około 10-15. może jakiś spalacz czy diuretic complex? albo poczekać aż skończę burn24 i wtedy inny spalacz np. Cannibal claw? z góry dziękuje za odpowiedź :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koka76

W pewnym momencie życia każdego człowieka następuje regres w składzie ciała i proporcje mięśni do tłuszczu zmieniają się na naszą niekorzyść, nawet prowadząc taki sam tryb życia jak uprzednio. Ma to związek ze spowolnieniem metabolizmu i zmianami hormonalnymi. Do zrzucenia nie masz wiele, w zupełności da się to stosunkowo niewielkim trudem osiągnąć. Idealną opcją, jeśli nie masz problemów zdrowotnych, byłoby w Twoim przypadku połączenie Burn24 (spalacz tłuszczu nie zawierajacy żadnych pobudzaczy, redukujący tkankę tłuszczową z całego ciała) ze spalaczem oddziałującym na uporczywy tłuszcz biały, czyli Target A2.

Jeśli jednak chciałabyś oprzeć suplementację o jeden środek, to Brawn Kamikaze jest bardzo dobrą opcją, nie pobudza mocno (jak średnio mocna kawa), nasila redukcję tłuszczu z całego ciała, ale też lekko zwiększa termogenzę, także wzmaga potliwość na treningu (nie trenując, nie zwiększa on potliwości, odczuwamy takie charakterystyczne ciepło w środku, coś jak po wypiciu cherbaty z prawdziwmym sokiem malinowym). Notabene w soku malinowym znajdują się ketony malin, które też są często w spalaczach tłuszczu.

Ania239

Jeśli możesz to bardzo Cię proszę załóż osobny temat, poda ile ważysz, jaki masz wiek i na pewno Ci doradzimy jaką powinnaś mieć kaloryczność przy tym trybie życia. Tutaj by nie robić zbędnego bałaganu, raczej wymieniane są opinie nt. spalaczy oraz jakie środki w konkretnych przypadkach byłyby najskuteczniejsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że tak często się udzielam w tym temacie ale co raz przypominają mi się inne pytania.

Superburn dotarł do mnie, wziąłem rano z Targetem, jest ok. Przed treningami wcześniej brałem BCAA PLUS (skład) oraz Thermo Pump od IHS (skład). Nie będzie się to gryzło z moim zestawem spalaczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwiatuszek

Moim zdaniem 2,5kg w dwa tygodnie to bardzo dobry rezultat. Miesięcznie wychodzi 5kg i gdybyś cały czas tak redukowała to do grudnia byś zniknęła ;-)

Jeśli nie odczuwasz żadnego dyskomfortu po dwóch kapsułkach Target A2 na raz to możesz dalej tak stosować, ale tą drugą porcję dał bym na okres późno po południowy niż przed snem (chyba że śpisz bardzo dobrze i w niczym Ci on nie przeszkadza to może tak zostać).

Maksymalizować efekt możesz poprzez dodanie wspomnianego przez Ciebie wolumizera - przyspieszacza metabolizmu Cannibal Claw. Przy tej samej podaży kalorii, zwiększy się znacznie wydatek energetyczny i redukcja nabierze tempa.

Gaugan

Gęsia skórka się już nie pojawia czy znika po prostu?

BCAA Plus jest OK, choć stosunek ceny do jakości nie ma super korzystny. Thermo Pump ma pobudzacze w składzie i z definicji osoby wrażliwe lub nazwisjmy to nie zaawansowane nie powinny łączyć przed treningówek i spalaczy w jednej porcji. W takim wypadku, jeśli chcesz stosować te produkty razem, to Superburn i Target Powinieneś stosować przed posiłkiem przed treningowym, a Thermo Pump bezpośrednio przed treningiem. Zacznij od połowy porcji Thermo Pump na wszelki wypadek jeśli jesteś wrażliwy na działanie stymulantów.

Zawsze możesz też, jak koleżance wcześniej radziłem, założyć własny temat w tym dziale i otrzymasz nie mniej odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skńczyłem w weekend Superburna, efekty fajne. Nie straciłem może bardzo dużo, od początku roku do teraz z około 90kg do 84-85kg, więc zadowala mnie to, waga nie schodzi za dużo. Dodatkowo stosuję bcaa, witaminki roznorakie i cm3 jabłczan. W sumie na poczatku troche patrzac na wage mialem dylemat myślowy, ale obwody schodzily elegancko a waga niekoniecznie, ale w sumie na wadze mi do końca nie zależy.Teraz jadę tylko na tym + ofc dieta i cwiczenia. Po wszystkich przemyśleniach i propozycjach które tu piszecie, chyba zdecyduję się po swietach na Canniballa, ale chyba samego bo troche szkoda mi kasy na ten moment na polaczenie z Targetem a po drugie, nie wyglada czlowiek już tak zle, zostało mi w sumie tylko odslaniecie dolnej czesci brzucha, wiec może ten cannibal bedzie dobry na to? i w zwiazku z tym pytaniem, czy jest jakis godny polecenia sklep z pewnym produktem ?

Pozdrawiam :)

EDIT: Chyba, że serio tak jak radzicie warto dołożyć do Targeta i brać dwa jezeli serio są takie efekty. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od tygodnia użytkuję AX Lean FX i mam kilka pytań. Ile stosować tabletek 2 czy 3 ? 1 tabletka ma w składzie 75 mg dhea i nie wiem czy dawka 225 mg nie będzie za duża. Jak już wspomniałem łykam już tydzień czasu 2 tabletki dziennie i nie odczułem żadnych zmian w samopoczuciu, czy to normalna reakcja ? Czuję się jakbym brał jakąś witaminę C nie spalacz :). Po jakim czasie widać jakieś pierwsze efekty w wyglądzie ? Spalacz kupiłem z myslą spalenia tłuszczu przy pępku ( brzuch kortyzolowo-insulinowy) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koka76:
 
Zależne jest to od masy ciała i aktywności fizycznej, ale ogólnie wygląda to tak:
 
Omega Sports Burn24 stosujemy codziennie 1-2 kap. przed śniadaniem, 1-2 kap. przed obiadem i 1-2 kap. przed aktywnością fizyczną. 1 kap. na porcję jeśli ważysz poniżej 60kg lub masz posiłki ubogie w węglowodany.
 
Target A2 stosujemy 1 kap. 2-3 razy dziennie. Najlepiej 1 kap. po przebudzeniu, 1 kap. przed aktywnoscią fizyczną oraz ewentualnie 1 kap. w godzinach po południowych między posiłkami. Jeśli trenujesz tano wtedy 1 kap. przed aktywnoscią fizyczną, 1 kap. przed obiadem i ew. 1 kap. w godzinach po południowych między posiłkami. W dzień wolny od treningu 1 kap. po przebudzniu, 1 kap. przed obiadem i 1 kap. między posiłkami późnym po południem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BartolomeoDiaz - Waga spada systematycznie to dobrze. Stosując jakąkolwiek kreatynę, powoduje ona, że w komórkach mięśniowych gramardzi się wiecej wody, także na wadze możemy spadku tłuszczu aż tak zauważać.

Cannibal Inferno w wersji Amped to bardzo dobra opcja do połączenia z Target A2 (efekt z pewnością lepszy niż samego Inferno, ale oczywiście nie da się tego przeliczyć w postaci konkretnej ilości spalonego tłuszczu, w każdym razie produkty te wykazują efekt komplementarny względem siebie), jeśli chcesz stosować solo, to lepszą opcją moim zdaniem przy niższym poziomie otłuszczenia jest wersja Cannibal Inferno w składzie tzw. USA.

Nightmare - Zestaw bardzo dobry, jednak co do spalacza bazowego (w tym przypadku Stimerex Hardcore) organizm z czasem się adaptuje (a raczej receptory androgenowe uniewrażliwiają na działanie poszczególnych substancji czynnych), także jeśli jego działanie osłabło względem tego jakie było na początku, lub chcemy tłuszczu stymulować do rozpadu za pośrednictwem innych składników aktywnych, to lepszą opcją wydaje się być połączenie Target A2 (można stosować w dłuższej suplementacji kilkumiesięcznej) i AD-3 (można stosować przez 8 tygodni ciągłej efektywnej suplementacji) z OxyEFX. Również z tego względu, że Stimerex Hardcore obecnie produkowany jest już ze zmienionym słabszym składem i niedługo z rynku zniknie chwalona tutaj wersja. Z tego względu też Stimerex Hardcore nie jest na pierwszym miejscu w rankingu i lepszą opcją wydaje się być na ten moment RPG OxyEFX.

Bluejay86 - najczęsciej stosowana dawka to w sumie 3 kap. w ciągu dnia, taką też sugeruje producent, także ona jest efektywna. Oczywiście spalaczy bez stymulantów nie odczuwamy tak jak termogeników, tylko efekty widać w zmianach sylwetki. Ja w zeszłym roku stosowałem Lean Fx. Z tego co pamiętam to po około 14 dniach brzuch był znacznie mniej wydęty, wzrosło nieco łaknienie, bo mocno przyspieszył metabolizm spoczynkowy i sporo wody zeszło z tzw. boczków. Poziomu kortyzolu nie badałem, ale Lean Fx oparty jest o składniki o potwierdzonej w badaniach skuteczności. Jeśli chcesz maksymalizować efekt, możesz połączyć z Targetem A2, który działa szybko i przy stosunkowo niskim poziomie tłuszczu efekty są szybko widoczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyklon04- Jak oceniasz na swoim przykładzie cykl ? Czy zauważyłeś jakieś tez przyrosty masy mięśniowej ( rekompozycja), siły ?

Jedną rzecz, którą zauważyłem to, że jakbym bardziej głodny był. Dla przykładu znajoma stosuje target a2 to chodzi najedzona, a u mnie jest odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mm1978 - jeśli nie masz problemów zdrowotnych to Inferno Amped i Target A2 moim zdaniem najlepsza opcja na dopalenie uporczywego tłuszczu.

Bluejay86 - ja jeśli robię redukcję to jest to redukcja i nie obserwuję wzrostu beztłuszczowej masy mięśniowej, a staram się minimalizować utratę mięśni.
Lean FX jako booster metabolizmu może wzmagać łaknienie, świadczy to o jego skuteczności w przyspieszaniu metabolzimu, a Target A2 przy okazji spalania tłuszczu białego hamuje łaknienie. M.in. dlatego te dwa suplementy można czy warto łączyć ze sobą.

BartolomeoDiaz - składy są różne, wystarczy porównać. A z jakiego względu? Bo wersja USA ma więcej składniów oddziałujacych na tłuszcz biały czy wisceralny, a amped znacznie lepiej biorąc pod uwagę skład wersji Amped komponuje się z Targetem. AMP Citrate wzmacnia działanie Rauwolfii z Targeta, natomiast niekóre składnki wersji USA korzystają z tych samych szlaków metabolicznych co Target i konkurują ze sobą, przez co może spadać ich efektywność lub biodostępność. 

Inferno Amped:
Alcar 650 mg
Caffeine 300 mg
AMP Citrate (4-Amino 2-Methylpentane Citrate) 150 mg
Green Coffee Bean Extract 100 mg
Thermo-V 100 mg
Chromium Polynicotinate 50 mg
Higenamine HCl 100 mg
Hordenine HCl 50 mg
Evodiamine 25 mg
Synephrine HCl 25 mg
Bioperine 10 mg

Inferno USA Version:
ALCAR (Acetyl-L-Carnitine) 650mg
Caffeine 300mg
Grapefruit Fruit Powder 200mg
Black Tea Leaf Extract 100mg
Green Tea Leaf Extract 100mg
Hordenine HCl 100mg
Green Coffe Bean Extract 100mg
White Tea Leaf Extract 100mg
Higenamine 75mg
Synephrine HCl 75mg
Chromium (as Chromium Polynicotinate) 50mg
Evodiamine 25mg
Bioperine 10mg
Yohimbine Hcl 3mg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...