Skocz do zawartości

Rekomendowana wypowiedź

Cześć, 

Czytam Wasze opinie i trochę wiem, ale proszę o poradę.

Mam 45 lat, 160cm, 79 kg. Chcę zrzucić 20 kg. Nie jem cukru, produktów przetworzonych, jem małe porcje 4-5 razy dziennie, piję 2l wody. Jeśli chodzi o ćwiczenia, to jeżdżę konno raz w tygodniu i dwa razy w tygodniu trenuję po 30 minut na orbitreku. Mam lekkie nadciśnienie i biorę 20mg SSRI. Czym mogę wspomóc spalanie tłuszczu i ewentualne usunięcie nadmiaru wody, żeby nie kolidowało to z lekami?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9tys.
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

MOJE PRZEMYŚLENIA I OPINIE - w większości pozytywne 63KG - 6 = 57KG w trzy miesiące Witam wszystkich. Chetnie podziele sie opinia i przemyśleniami na temat kilku produktow jakie stosowalam i stos

Witam  Dwa miesiace stosowania spalaczy dieta  bilans ujemny 400 kalorii oraz silownia - 3 dni silowe 3 dni bieznia po godzinie szybki marsz oraz zero piwa vodki itp  burn24 dwa opak, lean f

Od siebie mogę dodać opinie na temat kilku spalaczy tłuszczu które do tej pory stosowałam. Ground Zero w mojej opinii zasłużone pierwsze miejsce, oceniam 10/10. Czysta energia i chęć do działania

Dodane grafiki

kami

Śmiało możesz łączyć Cheetah ze spalaczami które mają stymulanty. Z Fenixem część kluczowych składników rzeczywiście się powiela i trzeba by było stosować z odstępem kilku godzin od siebie, nie mniej jest to do zrobienia. Co do ciekawego zestawu to moim zdaniem właśnie Lit the Fuck Up bardzo dobrze pasuje do cheetah. Połączenie moim zdaniem jedne z sensowniejszych jeśli chodzi o zakres działania i uderzenie w każdy rodzaj tkanki tłuszczowej, a samo pobudzenie raczej będzie na odpowiednim dla Ciebie poziomie. Nie dawno znajomy miał podobny zestaw mianowicie Cheetah + Stimerex w wersji ES, ale tu już pobudzenia byłoby pewnie nieco większe. Nie pamiętam ile mu zeszło ale sylwetkowo progres robił spore wrażenie.

Jak budżet Ci pozwala możesz sobie do takiego zestawu dorzucić coś typowo diuretycznego jeśli masz problemy z nadmiarem wody np. Metabolic Hydravax mogę śmiało od siebie polecić, jeśli chcesz coś popularniejszego to Diuretic Complex.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e-lite

Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź!

Czyli intuicja mnie nie myliła, zamówię więc Cheetah+ Lit the F. Up.

Metabolic Hydravax jeszcze rozważę, w porównaniu do Amixa przekonuje mnie ta jedna kapsułka dziennie :)

Czy tak jak w przypadku Amix stosowanie Hydravaxu ograniczyć do 2 tygodni? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie diuretyki raczej powinno się stosować moim zdaniem maks 4 tygodnie, potem efektywność nieco spada i warto zrobić sobie przerwę. 2 tygodnie to w zupełności wystarczająco dla większości. 

Agnes

Moim zdaniem optymalnym rozwiązaniem będzie połączenia spalacza lipotropowego jak np. Burn 24 który moim zdaniem idealnie sprawdza się na pierwszy kontakt i skład ma dobrany również pod kontem osób z niską aktywnością fizyczną z diuretykiem. Tutaj tak jak wyżej możesz zainteresować się Metabolic Hydravax, dość niedoceniany diuretyk, a pod względem składu wypada bardzo dobre, ścisły top z tego co jest obecnie na rynku.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Pytanie moze niemadre, ale czy po zakonczeniu stosowania diuretyka po powiedzmy tych 2 tyg, ten nadmiar wody w koncu wraca? Czy jest to tylko szybkie, dorazne pozbycie sie wody dla wyrazniejszej definicji sylwetki przez krotki okres czasu? (np podczas zawodow)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadmiar wody nie powraca po odstawieniu, gdyż jak wiadomo diuretyki wspomagają usunięcie nadmiaru, czyli tego co zbędne. Kluczową rolę ma tutaj jednak również odżywianie, ponieważ dostarczając nadmiar węglowodanów w diecie łatwo ponownie o retencję. Jeśli jednak pilnujemy tej kwestii to nie ma tzw. efektu jojo jeśli chodzi o wodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Przepraszam za post pod postem. 

Krotki raport. Dzis mija dziewiec dni od kiedy przestalam brac ThyroLean+ Burn 24 a zaczelam CortiLean v2+Cheetah.

Efekt po ponad tygodniu? +1.5kg. 

Powiem szczerze, ze nie do konca tego sie spodziwalam. Oczywiscie wiem, ze to tylko pierwszy tydzien wiec rezultaty moga przyjsc pozniej, ale mimo wszystko wolalabym stac w miejscu niz byc na plusie biorac pod uwage, ze miesiac mi zajelo na poprzednim zestawie, zeby pozbyc sie zaledwie 2kg... 

Zaznacze, ze nie zmienilam niczego, procz suplementow. 

Stad moja mysl o zakupie Diuretic complex, musze ogarnac cos, co pokaze jakis rezultat w miare szybko zanim kompletnie sie zniechece. Czy ma to w ogole jakis sens dodac go to obecnego zestawu? 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie poszukałbym błędów w odżywianiu, bo produkty są z górnej półki, ale zakładając że jakiś spalacz na nas nie działa, to na pewno nie powoduje wzrostu wagi. Do tego musi być nadwyżka kaloryczna więc na 99 procent tutaj leży problem skoku wagi. Przelicz sobie orientacyjnie kalorie z dnia oraz całego tygodnia w odniesieniu do zapotrzebowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kazam

Dzieki za odpowiedz Kazam. 

Diete mam pod kontrola, wszystko zapisuje w MyFitnessPal, profil ustawiony na 1500kcal (zazwyczaj ponizej 1400kcal). Makro 30% wegle/30% tluszcz/40% bialko (nie zawsze wychodzi idealnie z zalozeniami ale tez nigdy nie odbiega wiecej niz kilka %) 

Jestem swiadoma, ze aby nabrac 2kg musialabym byc 14000 kcal na plusie - nie jest to wykonalne nawet w polowie. Wiem tez, ze to, co przybylo w ciagu pierwszych trzech to nie moze byc waga z tluszczu. Nie jem slodyczy, nie opycham sie fast foodami, nie jem przekasek miedzy posilkami. Jem czysto, zdrowo i rozsadnie, trzy razy dziennie miedzy 9 -18. Cwicze regularnie min 3 razy w tyg silownia (obecnie z ta silownia moze byc roznie wiec pewnie bede wiecej cwiczyc z domu, ale poki co jeszcze u nas nie pozamykali niczego) bardzo duzo chodze, czasem cwicze w domu jak znajde troche czasu. 

Tak jak wspomnialam wczesniej, widzialam postepy podczas stosowania poprzedniego zestawu (2kg  w dol to nie duzo ale zawsze cos), nie zmienilam nieczego oprocz suplementow i nagle waga zaczela isc w gore, ciezko mi uwierzc, ze jest to przypadek. W chwili obecnej waze wiecej niz przed rozpoczeciem pierwszego zestawu. 

 

Nikt nie odnotowal np zatrzymania wody w organizmie stosujac te spalacze? Staram sie zrozumiec sytuacje jak najlepiej bo nie chce wyrzucac pieniedzy na cos, co mi szkodzi zamiast pomagac. Te spalacze to jest spora inwestycja, ktora uwazam oplaca sie JESLI dzialaja one zgodnie z zalozeniami/obietnicami/oczekiwaniami. Nie naleze do osob, ktore oczekuja cudow od spalaczy jednoczesnie siedzac na kanapie i jedzac chipsy, wkladam wiec sporo wysilku od siebie i nie chce samej siebie sabotazowac. 

Czy powinnam moze wrocic do pierwszego zestawu wiedzac, ze dawal on jakies rezultaty? Czy trzymac sie obecnego do wykonczenia opakowan i dodac diuretyk? Moze jakies inne pomysly? 

Bylabym bardzo wdzieczna za rady.

 

Milego dnia wszystkim zycze

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tam żadnych składników prowadzących do gromadzenia się wody podskórnej, a nawet wręcz przeciwnie, mogą one powodować jej obniżenie. Jeśli zauważyłaś u siebie jakiś wzrost zatrzymanej wody może być to spowodowane przez multum różnych przyczyn. Moja rada to zrób sobie 3-4 dni całkowitej regeneracji, dodaj trochę kalorii, ale z umiarem by nieco rozpędzić metabolizm i spróbuj jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 10.03.2020 o 11:55, kami napisał:

zamówię więc Cheetah+ Lit the F. Up.

Dodatkowo zamówiłam Metabolic Hydravax.

Plany poszły w łeb, zaczęłam więc 3 dni temu z opoznieniem 2 tygodni, wg zaleceń z tematu o dawkowaniu (rano po 1 z każdego opakowania) i czułam się jakbym miała wyskoczyć z butów. Druga porcja tego dnia  zawierała tylko cheetah non stim (bałam się wziąć 2 kapsułkę lit the f up) I wieczorem też wzięłam cheetah. Na drugi dzień rano wzięłam razem Lit the fuck up I Metabolic Hydravax - znów było "za mocno". Doczytałam na opakowaniu, żeby nie łączyć lit the f up z innymi środkami zawierającymi kofeinę! A Hydravax ją zawiera... 

Dzisiaj wzięłam tylko Lit..  i czuję się świetnie. :) Hydravax zostawię na później, gdy skończę zestaw podstawowy. Na pewno to środek działający jak trzeba, bo odnotowałam spadek wagi 1kg w 2 dni - zdecydowanie to woda (zwiększona diureza) przy piciu 2-2,5l wody dziennie. 

Ponadto obserwuję obniżenie apetytu - przestałam mieć ochotę na podjadanie, głodna robię się w regularnych odstępach czasu. 

Zobaczymy jak będzie dalej. 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !

Chciałam prosić o radę jaki spalacz wybrać. Chciałabym schudnąć z 5kg. Ćwiczę cztery razy w tyg interwały. Rzuciłam palenie i czuję się taka napompowana no i już 4 kg na plus. Trzy lata temu udało mi się schudnąć po ciąży z 72 na 60 ze stimerexem Hardcore. Nie wiem czy znowu po niego sięgnąć, nie widzę dużego zainteresowania nim i nie wiem czy to jest ta sama wersja co trzy lata temu i czy znowu zadziała na mnie. Miałam pół roku temu Fenix Ground Zero ale nie działa na mnie tak jak bym chciała, za to było kołatanie serca uczucie grzania w środku ale też taki niepokój po zażyciu kaps, za to nie wpływał w ogóle na apetyt i nie dodawał mi energii. Natomiast Stimerex działał - brak apetytu zero chęci podjadania i słodyczy, jadłam bo musiałam, no i chęć do działania była. Minusem bywały bóle głowy no i stany lękowe taki ogólny niepokój który zauważyłam po odstawieniu. Brałam tylko jedną kaps rano. A itak działał bo nie mogłam zasnąć w nocy. Więc moje pytanie brzmi czy znowu kupić Stimerex czy może doradzicie mi cos co daje kopa czyli żeby była taka energia jak po Stimerexie no i zależy mi bardzo na hamowaniu łaknienia bo mam problem z apetytem, szczególnie teraz jak ograniczone wyjścia. Pomóżcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Edyta1122334455 napisał:

Witam wszystkich !

Chciałam prosić o radę jaki spalacz wybrać. Chciałabym schudnąć z 5kg. Ćwiczę cztery razy w tyg interwały. Rzuciłam palenie i czuję się taka napompowana no i już 4 kg na plus. Trzy lata temu udało mi się schudnąć po ciąży z 72 na 60 ze stimerexem Hardcore. Nie wiem czy znowu po niego sięgnąć, nie widzę dużego zainteresowania nim i nie wiem czy to jest ta sama wersja co trzy lata temu i czy znowu zadziała na mnie. Miałam pół roku temu Fenix Ground Zero ale nie działa na mnie tak jak bym chciała, za to było kołatanie serca uczucie grzania w środku ale też taki niepokój po zażyciu kaps, za to nie wpływał w ogóle na apetyt i nie dodawał mi energii. Natomiast Stimerex działał - brak apetytu zero chęci podjadania i słodyczy, jadłam bo musiałam, no i chęć do działania była. Minusem bywały bóle głowy no i stany lękowe taki ogólny niepokój który zauważyłam po odstawieniu. Brałam tylko jedną kaps rano. A itak działał bo nie mogłam zasnąć w nocy. Więc moje pytanie brzmi czy znowu kupić Stimerex czy może doradzicie mi cos co daje kopa czyli żeby była taka energia jak po Stimerexie no i zależy mi bardzo na hamowaniu łaknienia bo mam problem z apetytem, szczególnie teraz jak ograniczone wyjścia. Pomóżcie

Cześć, mnie został ostatnio polecony Viper Hyperdrive 5.0 +, biorę go od piątku po południu(tak dotarł, sobotę i dzisiaj już 1 kap na czczo rano) i mogę śmiało go dalej polecić, póki co najlepszy ze spalaczy, które stosowałem dotychczas, a było ich już kilka, fajnie, równomierne pobudzenie przez 6-7h, pocę się strasznie podczas biegu-wcześniej tego nie było , nawet przy Stimerexie ES, rano zarzucam 1 kap, a drugi daję na 0,5-1h przed treningiem i na pewno jego działanie jest super w moim wypadku, biega się dużo łatwiej, na tzw. "god modzie", zero zjazdów po (tak, biegam, z tej racji, że nie mieszkam w mieście, wokół siebie nie mam cywilizacji i mam mnóstwo ścieżek polnych po których latam jak dzika sarna). Dodatkowo hamuje apetyt skutecznie na 7-8h u mnie.

 Miłego dnia.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edyta1122334455

Zerknij na ANS Thermo Craze , to z pewnością środek z górnej półki łączący w sobie zalety spalania na dwóch płaszczyznach - tłuszcz brunatny pokrywający całe ciało oraz biały - ten najbardziej uciążliwy dla kobiet czyli brzuszek , pośladki, uda.... ma od spory potencjał do pobudzenia dodania energii oraz hamowania apetytu a opakowanie wystarczy na 45 dni. Jeśli czujesz się napompowana to może to być ,,sprawka" zalegającej wody podskórnej i tutaj mogę polecić Diuretic Complex od Amix , który świetnie się sprawdza u kobiet , trzeba tylko uważać gdy stosuje się tabletki antykoncepcyjne gdyż może osłabiać ich działanie. Pzdr

 

Tom 

Piwo to nie tylko dodatkowe ,,puste" kalorie , alkohol niewątpliwie wpływa na przemianę materii zaburzając ją i szybko potrafi ją rozregulować a jeszcze spożywany regularnie no i wieczór.....

Przy Alphaburn i Pure Clinical z ,,odrobiną" zaparcia bez większych problemów no i bez alkoholu można zgubić te 5 kg w takim czasie. Pzdr

  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, General napisał:

Piwo to nie tylko dodatkowe ,,puste" kalorie , alkohol niewątpliwie wpływa na przemianę materii zaburzając ją i szybko potrafi ją rozregulować a jeszcze spożywany regularnie no i wieczór.....

Przy Alphaburn i Pure Clinical z ,,odrobiną" zaparcia bez większych problemów no i bez alkoholu można zgubić te 5 kg w takim czasie. Pzdr

No to mnie właśnie bardzo ładnie zmotywowałeś🤩. Odstawiam piwko na jakiś czas i na koniec zdam relacje, może już wtedy ze zdjęciami bo po ostatnim miesiącu nie widać tego tak wyraźnie. Za tydzień skończy mi się Alpha ale mam już zamówiony erase fast, to chyba jeden z flagowcow którego jeszcze nie próbowałem.

Już od 2 dni nie patrzę nawet na piwo bo po opiniach, clinical burna się trochę boje i mam do tego środka spory respekt. Oby tak było przez miesiąc 🤐

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie mogę polecić Corti Lean V2 od Brawn zresztą robiłem redukcję w zeszłym roku właśnie z nim ( pierwsza wersja)  między innymi  oraz sugerowanym  wyżej ANS Thermo Craze i efekty były bardziej niż zadowalające . Z polecanych boosterów to też od Brawn - Thyro-Lean czy Lean Xtreme od Driven Sports - każdy z tych środków ma składniki o potwierdzonym działaniu , pamiętaj jednak że mając problemy np z tarczyca nie każdy środek może być stosowany. PZDR

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Przychodzę do was z prośbą. Mój dietetyk przepisał mi spalacz firmy 4Her - Slim Me. Czy ktoś mógłby przeanalizowac czy ten spalacz ma prawo działać 

Ekstrakt suchy z liści zielonej herbaty (Camellia sinensis) (w tym EGCG):800,00 mg (400,0 mg)-

Ekstrakt suchy z korzenia pokrzywy indyjskiej (w tym forskoliny)300,00 mg (285,0 mg)-

Kofeina czysta200,00 mg-

Ekstrakt suchy z owoców pieprzu cayenne (w tym kapsaicyny)50,00 mg (4,00 mg)-

Ekstrakt suchy z owoców pieprzu czarnego (w tym piperyny)10,52 mg (10,00 mg)-

Chrom80,0 µg-

 

Mam również drugie pytanie 

Mój narzeczony stosuje polecony na forum zestaw spalaczy Fenix Ground Zero plus Alphaburn i u niego super się sprawdziło. Po takich efektach postanowiłam że sama bym w to poszła dodając diuretic complex. Czy stosując taki zestaw mogę kontynuować branie  ALCR?

Dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka dla laika skład mógłby posiadać takie właściwości ale jest to kolejny i jeden z wielu który zawiera prawie bezwartościowy susz , plus trochę kofeiny jak po dobrej filiżance espresso. Nie ma podanego stopnia standaryzacji.

Spójrz jak powinna wyglądać rzetelna informacja o składnikach z supla zawierającego opatentowane składniki o konkretnym stopniu standaryzacji składników jakie występują w przytoczonym przez Ciebie. 

Przykład jaki podajesz na osobie narzeczonego tzn Fenix Ground Zero + Alphaburn , należy do najbardziej trafionych a dodatkowo z Diuretic Complex od Amix powinien działać na piątkę. PZDR

1.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. 
Żona bierze aktualnie:

1. Ground Zero (drugie opakowanie)
2. Alphaburn (drugie opakowanie) 

Dodatkowo oczywiście witaminy, BCAA (TREC GOLD CORE BCAA HIGH SPEED 300G) oraz odżwykę białkową (izolat). 
Trening to redukcja 7 razy w tygodniu po 60 minut (orbitrek). Z regeneracją nie ma problemu - daje rade.
Zastanawialiśmy się jednak czy nie dorzucić ALPHA LION CHEETAH aby przyspieszyć spalanie tłuszczu. 

Waga żony 52.5kg, wzrost 158cm.

Generalnie ktoś tutaj pisał by nie brać Cheetah z Fenixem w odstępie kilku godzin. Czy przy drugim opakowaniu (i siłą rzeczy zwiększoną tolerancją na składniki) można brać to razem? Są jakieś przeciwskazania?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze jak wygląda dawkowanie?

Druga sprawa to moim zdaniem 7 dni treningowych to za dużo  , pisząc bardzo prostym językiem organizm będzie się bronił , żona nie musi odczuwać typowych problemów z regeneracją , jednakże procesy jakie zachodzą w tym czasie mogą być upośledzone. 

Trzecia sprawa to ja nie jestem zwolennikiem powielania składników w środkach, poszedłbym tutaj w stronę Boostera Metabolizmu co zazwyczaj daje szybsze rezultaty jak i lepsze efekty. Jest kilka godnych polecenia środków :Corti- Lean V2 od Brawn, Thyro -Lean też od Brawn oraz Lean Xtreme od Driven Sports. PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, General napisał:

Po pierwsze jak wygląda dawkowanie?

Druga sprawa to moim zdaniem 7 dni treningowych to za dużo  , pisząc bardzo prostym językiem organizm będzie się bronił , żona nie musi odczuwać typowych problemów z regeneracją , jednakże procesy jakie zachodzą w tym czasie mogą być upośledzone. 

Trzecia sprawa to ja nie jestem zwolennikiem powielania składników w środkach, poszedłbym tutaj w stronę Boostera Metabolizmu co zazwyczaj daje szybsze rezultaty jak i lepsze efekty. Jest kilka godnych polecenia środków :Corti- Lean V2 od Brawn, Thyro -Lean też od Brawn oraz Lean Xtreme od Driven Sports. PZDR

Który Twoim zdaniem jest najlepszym rozwiązaniem?

Dawkowanie podstawowe

  • Rano - 1x Fenix, 1x Alphaburn
  • Przed treningiem: BCAA, 1x Fenix, 1x Alphaburn
  • Po treningu - Izolat

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...