Skocz do zawartości

Rekomendowana wypowiedź

  • Odpowiedzi 2,9tys.
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

MOJE PRZEMYŚLENIA I OPINIE - w większości pozytywne 63KG - 6 = 57KG w trzy miesiące Witam wszystkich. Chetnie podziele sie opinia i przemyśleniami na temat kilku produktow jakie stosowalam i stos

Witam  Dwa miesiace stosowania spalaczy dieta  bilans ujemny 400 kalorii oraz silownia - 3 dni silowe 3 dni bieznia po godzinie szybki marsz oraz zero piwa vodki itp  burn24 dwa opak, lean f

Od siebie mogę dodać opinie na temat kilku spalaczy tłuszczu które do tej pory stosowałam. Ground Zero w mojej opinii zasłużone pierwsze miejsce, oceniam 10/10. Czysta energia i chęć do działania

Dodane grafiki

Witajcie ponownie.
Niebawem znowu chciałbym użyć Target A2.
Wcześniej stosowałem go z liporeduxem.
Teraz poziom mojej tkanki tłuszczowej to 11,3%.
Chciałbym trochę jeszcze zbić, jeżeli się uda (nigdy nie pilnowałem specjalnie diety, w ponad rok schudłem 17kg i z 21% zszedłem do 11%)

Jeżeli chodzi o moje treningi: 5 razy w tygodniu biegam, różne obciążenie. Od długich wybiegań po biegi ciągłe i zabawy biegowe.
Oprócz tego co drugi dzień robię brzuch rolką/kółkiem (takie cudo do jeżdzenia po podłodze) oraz hantle/pompki.

Proszę o radę co dodać do targeta aby zmaksymalizować rezultat. (Jeżeli to możliwe, to chciałbym się przy tym w miare komfortowo czuć, nie zależy mi na trzepnięciu bo nie mam problemów z energią do trengów, a chciałbym po zażuciu być w stanie spokojnie wysiedzieć 8h w biurze ;-))

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martin33

Ja w zeszłym roku stosowałem VPX Redline i przy podaży kalorii 1900 kcal na dobę waga stała cały czas praktycznie w miejscu, mimo że mocno odczuwałem działanie pobudzające tego produktu. Moim zdaniem to głównie silny stymulant a spalacz kiepski, natomiast SuperBurn stosowałem miesiąc później i dalej nie zmieniałem bilansu kalorycznego, natomiast waga zeszła w ciągu pierwszego opakowania ponad 6 kilogramów, potem stosowałem od razu drugie i też ponad 4 kg w dół. Także SuperBurn śmiało mogę polecić, mimo że bardziej czuć po nim grzanie niż duży zastrzyk energii.
Ja dorzuciłbym do tego Target A-2 oraz Ad-3 jeśli chcesz konkretny zestaw który działa na każdy rodzaj tkanki tłuszczowej, sporo osób już stosowało to połączenie i efekty super.

Syki

Z informacji które napisałaś to spalacze działają bardzo dobrze, a tętno jest w pełni optymalne dlatego możesz pozostać przy takim dawkowaniu. Większość osób stosuje te spalacze w jednej porcji, ponieważ żaden ze składników się nie powiela, najczęściej dawkowanie wygląda tak:
Stimerex -1 kapsułka rano oraz 1-2 kapsułki przed treningiem
Target A-2 – 1 kapsułka rano, 1 kapsułka przed treningiem oraz jedna pomiędzy obiadem a kolacją

Martyna

To popularny spalacz i jest długo na rynku, jednak każda nowsza jego wersja moim zdaniem jest słabsza, o czym wyżej napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam

Najlepiej w większości przypadków stosować to w taki sposób:

SuperBurn 2 kap. Rano przed śniadaniem oraz 2 kap. Przed treningiem
Lean FX – 1kap. Rano, 1 kap. Przed treningiem oraz 1 kap. Przed snem.
Ad-3 – 2 kap. Przed snem lub do kolacji

xpigix

Jeśli szukasz czegoś co dobrze będzie współgrało z Target A-2 to dosyć ciekawą opcją jest Cannibal Inferno w wersji Amped, które nie powoduje bardzo mocnego pobudzenia, natomiast pozostałe parametry posiada na wysokim poziomie. Jeśli natomiast chciałbyś całkowicie uniknąć stymulantów to bardzo dobre, a nawet lepsze od inferno właściwości spalające tłuszcz ma Burn24, który dodatkowo uwrażliwia komórki na działanie insuliny oraz zapobiega ponownemu otłuszczaniu się.

Martyna

Tak jak wyżej kolega napisał, Redline Ultra Hardcore jest popularny, ale często popularne rzeczy nie są bardzo dobre i tak jest w przypadku tego spalacza. Ja po nim czułem spory chłód, niestety efekty przyszły dopiero po dopracowaniu treningu, sam w sobie nie zadziałał efektywnie, a czułem jakiś dziwny niepokój gdy przestawał pobudzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bull trudno mi powiedzieć na ile pomógł mi VPX a na ile zmiana nawyków żywieniowych tym bardziej że nie jestem aż tak skrupulatny pod kątem liczenia kalorii.Wiem że na pewno było czuć pobudzenie. Wcześniej myślałem o takim zestawie tylko zamiast AD-3 chciałem zastosować BURN24.   Co w tym przypadku będzie lepsze:    

GAT Superburn- Target-A2-

czy wspominany przez Ciebie AD-3.Mój głowny problem to oponka i brzuszki.Jednocześnie prosiłbym o rozpiskę suplementacji w dni treningowe i pozbawione treningu

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, aktualnie do 14 marca zazywam JetFuel Superburn o ktorego wczesniej pytałem, dziala dobrze, waga dosc leci widać rowniez po obwodach. Wyprzedzajac pytania dieta rowniez dopieta na ostatni guzik aktualnie 2090 kcal, treningi 4-5 razy w tygodniu. Planuję po swietach na ostateczna wycinkę kupić sobie cos podobnego, albo i mocniejszego wiec co mi polecicie? chyba, że kupic drugi raz ten sam, dodam, że na poczatku brania potliwosc wyraznie zwiekszona i bicie serca, po 2 tygodniach brania juz bardziej znormalizowane to wszystko jest, na treningu oczywiscie pot wychodzi bardzo. Czekam na opinie i Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BartolomeoDiaz poczekaj do końca opakowania, jeśli pod koniec działanie (odczucia) będzie znacznie słabsze niż na początku, to warto zmienić na reduktor tłuszczu oparty o inne składniki aktywne, natomiast jeśli będzie nadal efektywnie działał, to biorąc pod uwagę, że jesteś z niego zadowolony, możesz sięgnąć po niego ponownie, jako że ma bardzo dobry skład. W pierwszym przypadku, możesz sięgnąć po coś o bardziej radykalnym działaniu (ale nie, powiedzmy z trójki najsilniejszych, najmocniej pobudzających, z tego względu, że Superburn, który stosunkowo - biorąc pod uwagę wszystko co jest na rynku - słabo pobudza, a u Ciebie było to dość odczuwalne) jak chociażby Fearless Oxyfuego czy Inferno Amped.

Martin33 pytanie nie jest do mnie, ale skoro Bull Ci nie odpowiedział jeszcze to pozwolę sobie przy okazji odpisać. Przy niższym poziomie tkanki tłuszczowej (powiedzmy poniżej poniżej 15%) lub problemów z tłuszczem trzewnym ewentualnie zatrzymaną wodą podskórną, lepszą opcją byłby Lecheek AD3, natomiast przy wyższym poziomie otłuszczenia lub problemem ze słabą wrażliwością komórek na dzialanie insuliny (czyli na chłopski rozum, trochę pofolgujemy z jedzeniem i od razu rośnie brzuch) lub niemal wszystkie ew. wszystkie posiłki opierają się w mniejszym lub większym stopniu o węglowodany, to lepszą opcją będzie Burn24.

Monisia jak zapewne wiesz, po drugiej ciąży trzeba znacznie więcej czasu i nakładu energii by ciało wróciło do stanu przed ciąży, niż ma to miejsce podczas pierwszej. Niemniej wszystko jest możliwe, nawet po piątej ciąży i nie tyczy się to gwiazd tv, bo ja i wiele osób z tej branży mamy do czynienia z takimi osobami na codzień. Trochę za mało o sobie napisać, poza tym że stosujesz środki hormonalne i nie chcesz by spalacze z nimi kolidowały, niewiele wiadomo (np. co jesz w ciągu dnia, czy masz jakieś problemy z układem krążenia, sercowo naczyniowym, tarczycą, itp.).

Stosowanie antykoncepcji i jednoczesne wykluczenie wszystkiego z większą niż przeciętna ilość kofeiny w kawie mocno zawęża ilość środków, które mogłabyś stosować.

Bez względu na brak szczegółowych informacji, o których wyżej pisałem i biorąc pod uwagę Twoje wymagania, można z powodzeniem stosować wspomniany Liporedux i Target A2, także jednocześnie, żaden z nich nie pobudza układu nerwowego jak mocna kawa.

Jeśli fundusze pozwalają i masz przynajmniej 3 posiłki w ciągu dnia, a nie masz czasu na aktywność fizyczną to moim zdaniem bardzo dobrą opcją byłby Burn24.

W ogóle nie pobudza, przeciwdziała zwrotnemu otłuszczeniu organizmu, obniża nadmierny poziom cukru we krwi i nie koliduje z antykoncepcją.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam prośbę. Trenuje od jakiegoś czasu na siłowni 5 razy w tygodniu + basen dwa do trzech razy w tygodniu, odrzuciłam słodycze oraz napoje słodzone czyli piję tylko wodę, odrzuciłam również "śmieciowe jedzenie". Ale efekty moich starań są znikome niestety. Dlatego znajomy mi polecił żebym spróbowała z takimi suplementami. Niestety nie wiem jaki mam wybrać dla siebie. Jestem na pograniczu nadwagi a otyłości w wieku 22 lat. W tym prowadzę od zawszę aktywny tryb życia. Proszę o poradę odnośnie doboru Spalacza Tłuszczu. Z góry dziękuję.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warzywo, jeśli rzeczywiście się starasz, a waga nie drgnęła, zrób badania tarczycy. Mam w rodzinie przypadek osoby, która od dzieciństwa była otyła, jako nastolatka żywiła się marchewkami, ale żadne starania nie dawały efektu. Dopiero doprowadzenie tarczycy do równowagi i terapia hormonalna dały rezultat. Kobieta jest teraz chuda jak patyk. Może masz niedobór jodu? Czy jesteś ciągle zmęczona, budzisz się niewyspana i miewasz depresyjny nastrój? 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magdalena, z tarczycą mam wszystko dobrze. Fakt bywam zmęczona ale wydaję mi się że przez mój tryb życia. Treningi i studia na kierunku wychowanie fizyczne daje w kość. A nastój najczęściej mam dobry.

Waga coś ruszyła tzn 1-2 kilo w trzy tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warzywo

Jeśli mimo aktywności fizycznej masz problemy ze zgubieniem kilogramów to prawdopodobnie twój metabolizm nie do końca pracuje jak należy. W twojej sytuacji najbardziej sensowym rozwiązaniem byłoby właśnie zaczęcie od suplementu z tej kategorii, a jedną z najlepszych opcji będzie Cannibal Claw. Posiada w składzie niemal tylko i wyłącznie boostery metabolizmu o potwierdzonej skuteczności u ludzi, dlatego warto sięgnąć po tego typu suplement w połączeniu z bazowym spalaczem termogenicznym. Na pierwszy kontakt GAT SuperBurn sprawdza się świetnie, ponieważ skutecznie spala tłuszcz z całego ciała bez efektu silnego pobudzenia. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Best Body Dziekuje za porzadna odpowiedz nie mam zadnych problemow zdrowotnych. Staram sie jesc w miare normalnie i zdrowo i ile pracujac w biurze moznawykluczylam 11lat temu z diety cukier i napoje kolorowe gazowane. Pije glownie wode mineralna, czasem soki 100% ale je tez rozcienczam bo dla mnie sa za slodkie. Dla mnie najwazniejsze zeby nie kolidowalo z antykoncepcja, wole bez pobudzenia jak po kawie bo kiedys pilam energetyki i jakos nie podobalo mi sie to jak sie po nich czulam... jakis czas temu zazywalam therm line S i mial podobne dzialanie wiec zakonczylam opakowanie i wiecej nie wrocilam. Owszem nie mam za bardzo czasu na cwiczenia ale staram sie ruszac sie jak tylko moge, dodam iz prowadze biuro nieruchomosci i mam glownie prace siedzaca ale nie mam auta i "latam" po miescie do klientow piechota lub busami, wiec jakas aktywnosc jest. Jak moge to to jezdze na rowerze dlugie wycieczki i spacery. Kiedys mialam wiecej czasu wiec cwiczylam i w dwa miesiace schudlam 12kg ( wzrost 160,waga wtedy 62kg, spadla na 50kg) czulamsie swietnie sama ze soba. Teraz z uwagi na wiek 32lata i hormony nie jest juz tak łatwo. Ale sprobuje co mi polecasz. Wielkie dzieki za pomoc odezwe sie z efektami

Mam jeszcze jedno pytanie czy te spalacze nie spala mi tez miesni? Czy powinnam zazywac jakas ochrone na miesnie lub bialko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, które połączenie będzie lepszym wyjściem przy dość sporym poziomie bf ?

1.Gat Jet Fuel SuperBurn + Target-A2

2.Gat Jet Fuel SuperBurn + AD-3

Chyba, że może połączenie zupełnie inne ?

Treningi robię niestety tylko godzinne o 6:30, niestety innej możliwości nie mam.

3 dni siłowe, 2 aerobowe,

Z góry dzięki za odpowiedź ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze ja sie podepnę ze swoja próba :)

Moi Drodzy, wazę 59 kg wzrost 170. Nogi jak patyki, płaski tyłek , biodra jak u dziecka tylko ten brzuch... Ciagle i ciagle z nim walczę. Przypadkowo tu do Was trafiłam, poczytałam i chce spozywac superburn plus target A2. Przeszłam wlasnie na catering dietetyczny 1000 kalorii ( 5 posiłków), trzy razy w tygodniu macham kończynami razem z Chodakowska ( późnym wieczorem po powrocie z pracy). Oprócz tego biorę tabletki na obniżenie tętna (najmniejsza możliwa dawka). Czy to połączenie ktore napisałam powyzej bedzie ok? A jesli tak to jak to dawkować i kiedy spożywać. A jesli nie to co innego. Superburn juz zamówiłam... Jestem sama trochę nadpobudliwa ;-) takie lekkie ADHD mam ale mam nadzieje ze przy odpowiedniej dawce byłoby ok. Co Wy na to? Bede wdzięczna za instrukcje i pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczęłam stosować juz 3 dzień mi mija i jest rewelacja.

Rano po przebudzeniu target a2 1 kapsułka
później czekam godz i biorę burn 24 2 kap
następnie z 20 min czekam jem śniadanie obfite ale uważam na węglowodany po śniadaniu diuretic 2 kap.
Po 3 h biorę target a2 i przerwa z godz nic nie jem. Przed obiadem burn 24 2 kap. I po ok 20 min jem obiad. Po obiedzie diuretic 3 kap. . . Przed kolacja burn 24 1 kap i jem Lekka kolacje lub pije odżywkę białkowa. I dosłownie przed snem target a2 .
Pije ok 3.5 l wody dziennie . Kalorie liczę i wychodzi mi pomiędzy 1300 a 1100 na dzień. Mimo że jem dużo to tych kalorii nie ma dużo.
Po 3 dniach wiadomo ze na razie woda zeszło 1.7 kg. Wiec super a brzuch ładnie zszedł robi się mniejsi. Co do ćwiczeń to tylko z chodakowska robie partie brzuch uda posladki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monisia198410 Spalacze które polecił Best Body nie mają żadnych składników które miałyby jakiekolwiek kataboliczne działanie dla tkanki mięśniowej, więc nie ma ryzyka degradacji mięśni. Oczywiście w celu zachowania odpowiedniej struktury mięśni i optymalną ich regenerację można dorzucić BCAA, najlepiej o wysokim stężeniu bez żadnych dodatków takie jak chociażby BCAA Instant 9000 od Premium Labs. Z białek na pewno pod redukcję wagi można polecić Amix IsoPrime CFM 

Nightmare Dzień treningowy:

Po przebudzeniu 1 kaps Stimerex + 1 kap Target A2

Przed treningiem 1-2 kaps Stimerex + 1 kap Target A2

Przed kolacją 1 kap Target A2

Przed snem 2 kap. Ad-3 

Dzień bez treningu:

Po przebudzeniu 1 kaps Stimerex + 1 kap Target A2

Przed obiadem 1 kap. Stimerex + 1 kap. Target A2

Przed kolacją 1 kap Target A2

Przed snem 2 kap. Ad-3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mac - oba połączenia bardzo dobre i na pewno zostałbym przy nich. W większości przypadków gdy tłuszczyku jest nieco więcej lepiej sprawdziłoby się ad-3, jednak jeśli trenujesz rano to warto wykorzystać niski poziom insuliny do redukcji uporczywego tłuszczu i wybrałbym opcję SuperBurn + Target A2.  Napewno w efektywniejszy sposób spali to tłuszcz i efekt całościowy powinien być lepszy. 

Ania - te spalacze, o które pytasz zbierają wysokie noty i są topowe w swoich kategoriach. Ciężko dla nich o jakąś równie skuteczną alternatywę. Najlepiej poczytaj dział z opiniami, tam się wypowiadają osoby które to stosowały.

http://forum-sportowe.pl/topic/294-analyzed-supplements-target-a2/ 

http://forum-sportowe.pl/topic/299-omega-sports-burn24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...