Skocz do zawartości

Rekomendowana wypowiedź

Jeszcze raz dzięki za poradę, zamówiłam już Diuretic Complex i Cheetah non Stim. Diuretic mam brać po posiłku 2x3 a cheetah przed posiłkiem 2x2.  Potem dołożę może jeszcze  Alphaburn. Może jeszcze ktoś mi poradzi odnośnie dobrego suplementu dodającego energii, od dłuższego czasu nie mam siły ani energii na nic, w pracy ledwo daję radę, po pracy nie mam siły, a co dopiero na treningi /mimo to staram się je robić/. Może jest jakiś dobry wspomagacz, który doda mocy i chęci do działania, tylko bez kofeiny bo po tym mam trzęsawki i w efekcie jeszcze gorszy spadek energii. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9tys.
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

MOJE PRZEMYŚLENIA I OPINIE - w większości pozytywne 63KG - 6 = 57KG w trzy miesiące Witam wszystkich. Chetnie podziele sie opinia i przemyśleniami na temat kilku produktow jakie stosowalam i stos

Witam  Dwa miesiace stosowania spalaczy dieta  bilans ujemny 400 kalorii oraz silownia - 3 dni silowe 3 dni bieznia po godzinie szybki marsz oraz zero piwa vodki itp  burn24 dwa opak, lean f

Od siebie mogę dodać opinie na temat kilku spalaczy tłuszczu które do tej pory stosowałam. Ground Zero w mojej opinii zasłużone pierwsze miejsce, oceniam 10/10. Czysta energia i chęć do działania

Dodane grafiki

Raczej jest to trudne, ponieważ to właśnie kofeina jest obecna w zdecydowanej większości produktów energetycznych. Jeśli szukasz czegoś co doraźnie doda Ci energii to zawsze będzie ona obecna w składzie bądź inne stymulanty o jeszcze większej mocy działania. Może w Twoim przypadku warto pomyśleć bardziej w drugą stronę np. o kompleksie adaptogenów które będą działały witalizująco, ale bez skoków ciśnienia itp. Na pewno nie dadzą Ci kopa energetycznego, ale większe siły witalne czy mniejsze zmęczenie w ciągu dnia jak najbardziej. Celowałbym przede wszystkim w Aszwagandę czy Różeniec górski. Bardzo dobry produkt masz np. od Pure, bodajże Stress Relief. Spore dawki i mega fajne stopnie standaryzacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Wszystkim :)

(za brak polskich znakow serdecznie przepraszam, jak zawsze) 

 

W polowie zeszlego tygodnia skompletowalam Burn24 + Alphaburn + Thyro Lean, do tej pory bralam je wszystkie naraz, przed posilkiem w dawkach nastepujacych: 

ok 30 min przed sniadaniem 2 kapsulki Thyro, 2 kapsulki Burn24, 1 kapsulka Alphaburn

ok 30min przed lunchem 2 kapsulki Burn24, 1 kapsulka Alphaburn

ok 30 min przed obiado-kolacja 2 kapsulki Thyro, 2 kapsulki Burn24

 

Wiem, ze Burn24 nalezy przyjmowac ok 15-30min przed posilkiem z powodu spadku insuliny, zdazylo sie, ze zjadlam nieco pozniej i nie odczulam zadnych negatywnych skutkow, ale lepiej trzymac sie regul. 

Czy Thyro Lean ma jakas specjalna zasade odnosnie czasu przyjmowania? Czy sposob w jaki ja to robie jest poprawny? 

 

Dodatkowo, jeszcze jedno pytanko. Czy jakbym  zamienila Alphaburn na Fucoxantyne (po skonczeniu Alphaburn) to w polaczeniu z pozostalymi dalej byloby to efektywne? Chcialabym kontynuowac ze spalaczami do momentu az uda mi sie osiagnad te -7kg (poki co waga sie jakos nie ruszyla ale to dopiero niecaly tydzien, za to obwody wygladaja lepiej zarowno u mnie jak i u partnera) ale jednak koszt jest bardzo wysoki biorac pod uwage wszystkie 3 suplementy. 

 

Dzieki z gory, i pozdrawiam cieplo jak zawsze. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Thyro-Lean to Twój sposób dawkowania jest jak najbardziej w porządku i może zostać. Nie ma to aż tak dużego znaczenia jak np. w przypadku Burn24 więc spokojnie.

Co do zmiany Alphaburn na Fukoksantynę to z pewnością będzie to zmiana nieco w tył, natomiast nikt dokładnie nie jest w stanie powiedzieć Ci jakich efektów można się spodziewać. Moim zdaniem akurat z tego zestawu Alphaburna bym nie ruszał ze względu na Rauwolfie, a i sam Fucoidan ma sporo korzystnych właściwości i same te składniki solo w takich dawkach wypadają drożej. Szczególnie, że jak sama piszesz do zrzucenia masz ostatnie kilogramy więc może się to przydać, nie mniej zawsze możesz spróbować i przekonać się na sobie. Będziesz miała cenne porównanie na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Solaros

Dziekuje za szybka odpowiedz.

Rozumiem, ze bylaby to zmiana nieco w tyl biorac pod uwage ograniczenie ilosci skladnikow, ale z czystej ciekawosci  jakby sie ograniczyc tylko do dwoch produktow (do tego momentu jeszcze sporo czasu ale wole dobrze sie przygotowac, lubie sobie komplikwoac zycie nadmierna iloscia informacji i mozliwosci ;) ) to czy Thyro-Lean jako booster metabolizmu + Burn24 mialyby szanse pokazac jakies rezultaty? Czy jest to polaczenie bez sensu jesli nie ma do tego termogenika lub czegos na tkanke biala? 

 

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Mam pytanie odnośnie spalaczy / busterów metabolizmu a niedoczynnością tarczycy.

Mam 26 lat, 155cm, waga około 57kg. (kobieta).

Tarczyca jest uregulowana, natomiast metabolizm stoi na zerowym poziomie, zastanawiałam się, czy jest możliwość brania spalaczy, lub busterów metabolizmu? 

Dodam, iż to by był mój pierwszy spalacz.

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie odnośnie dobrego suplementu/ów dla mnie.

kobieta, 22 lata, 173cm wzrostu, 76kg wagi. Wczesniej (jakiś rok temu) udało mi się zejść z 85kg do 69kg, na początku bez supli(tylko restrykcyjna dieta i dużo motywacji i samozaparcia) potem ANS slim factor z dobrym efektem. Niestety przez ostatnie pare miesięcy zwolniłam z siłownia i olałam dietę co skutkowało przybraniem kilku kilogramów. Zauwazylam ze mam problem z podjadaniem (bardziej z nudów niż z głodu) także myślałam o Genius Diet Pills aby zachowywać ujemny bilans kaloryczny. Oprócz tego rozważałam tez Diuretic Complex bo zapewne dużo wody podskórnej również się zgromadziło. Może coś na metabolizm? Mocno zastanawiam się nad Feniks Ground Zero. Aha, warto dodać ze raczej nie mam problemów zdrowotnych, jednak po braniu Pure Clinical Burn(zdecydowałam się na niego ze względu na niski budżet i połączenie hamowania apetytu i spalania łącznie) odczuwałam mdłości, pieczenie i ogólnie dyskomfort. Nie wiem co może być tego przyczyną? Ogólnie bardzo chciałabym strzelić w te bardziej skuteczne suple ale bez zejścia na zawał 😅 i zamknąć się w ok.400zl

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Przejdę do rzeczy.

Mężczyzna, lat 30, 175cm wzrostu, 96kg wagi. Ćwiczę 5 razy w tygodniu po 1,5h każdego ranka, mam rozpisana dietę do której się stosuje. Chce to jakoś wspomóc bez zrujnowania oczywiście portfela ale wiadomo, za jakość się płaci:) jaki zestaw mi polecacie z termogenikow i stymulatorów metabolizmu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia K

Poczytaj sobie o Burn24, moim zdaniem zdecydowanie spalacz dla osób z pewnymi dolegliwościami zdrowotnymi. Po boostery metabolizmu nie ma sensu sięgać skoro masz już leki w tym zakresie i ich działanie będzie tylko dublowane. Ponadto przez tachykardie odrzuciłbym termogeniki. Akurat Burn24 stosowało już wiele osób z podobnymi dolegliwościami i opinie były bardzo dobre.

Shadow theater

Co do reakcji na Clinical Burn to może być wiele powodów z czego najczęstszym jest oczywiście duża wrażliwość na składniki pobudzające. Jeśli po każdej porcji miałaś tego typu reakcje to lepszą opcją będzie sięgnięcie po spalacz lipotropowy lub booster metabolizmu niż nadmierne odczuwać dyskomforty. Diuretic Complex + Diet Pills jak najbardziej fajne połączenie jeśli chodzi o kontrolę apetytu i redukcje nadmiaru wody. Ground Zero wkomponowałby się tu bardzo dobrze, ale pamiętaj że możliwe niestety że Twój organizm będzie reagował jak na Cilincal Burn, dlatego moim zdaniem znacznie pewniejszą opcją i na pewno również o sporej skuteczności byłby Burn24.

Dave

Na pierwszej stronie masz podane produkty godne uwagi w poszczególnych grupach. Samo połączenie termogenika i boostera metabolizmu na tym etapie jest jak najbardziej trafione i możesz pójść np. w stronę Fenix Ground Zero lub ANS Thermo Craze w połączeni z Lean Xtreme jeśli budżet pozwala. Zestaw bardzo fajny i na tym etapie gdzie kilogramów jeszcze trochę zostało wypada bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc!

 

Na poczatek chcialam sie przywitac :)  Widze tutaj swietna spolecznosc, do ktorej fajnie bedzie sie wlaczyc.

Oczywiscie jak wiekszosc uzytkownikow prosze o porade.. najpierw krotko o mnie:

32 lata, 173cm, 72kg wagi. Maszyny mierzace i domowa waga Nokia pokazuja 34-35% otluszczenia, co jak mi wiadomo jest bardzo duzo a co na szczescie (lub niestety, bo bylam tego nieswiadoma dosc dlugo) zupelnie u mnie sie nie pokazuje. Mam sylwetke bardzo proporcjonalna, ubrania rozmiar 38-40. 

Nie mam zadnych problemow zdrowotnych, aczkolwiek nie najlepiej znosze mocne stymulanty. Zimne poty i drzenie rak to nie dla mnie ;) 

 

Bardzo chcialabym wrocic do wagi, w ktorej bylam 2 lata temu, 65-66kg. Motywacje mam duza, ale zalamuje rece bo mam wrazenie, ze czego bym nie probowala w ciagu ostatniego roku, waga i tak stoi. 

Poki co mam mozliwosc chodzenia na silownie 3 razy w  tygodniu, zamienilam tez dwa posilki w ciagu dnia na Huel Black (bardzo mi to odpowiada) ale chcialabym sie wspomoc czyms co pomoze ruszyc z tymi kilogramami w dol. Czy realne byloby zgubienie powiedzmy 6-7kg w 2 miesiace? 

Jakie suplementy pomoglyby mi osiagnac ten cel? Oczywiscie czytalam pierwsza strone, jak rowniez wiele stron z odpowiedziami, ale jednak dalej jest to dla mnie czarna magia.

 

Moim najwiekszym problemem sa weekendy. W ciagu tygodnia jem zdrowo, regularnie, nie jem przekasek ani nic z tych rzeczy. Kontroluje kalorie korzystajac z MyFitnessPal.

Ale przychodzi weekend, a wraz z nim alkohol i gorsze jedzenie. Wiem, ze to prawdopodobnie retoryczne pytanie, ale czy byloby mozliwe zgubienie wagi i jednoczene pozwalanie sobie na wiecej w trakcie weekendu? Czy w momencie rozpoczenia suplementacji itd, po prostu trzeba zrezygnowac ze wszystkiego? 

 

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 kg w 2 miesiące to cel jak najbardziej realny, sporo osób na forum z tego co kojarzę miało nawet lepsze wyniki więc jak się przyłożysz to efekt do zrobienia:)

Co do weekendów to wszystko zależy jak one wyglądają. Jeśli jesz mnóstwo kcal ze słodyczy i podobnych rzeczy, a do tego alkohol itp. to będą one negatywnie się odbijały na sylwetce. Ja sugerowałbym CI pewien kompromis czyli np. niedziela lub sobota to dzień bez diety, lub ustalenie sobie limitu np. 3 cheat meale na weekend. Takie coś nie będzie negatywne, da odpocząć psychice i doda nieco energii. Alkohol staraj się ograniczyć w miarę możliwości.

Co do suplementacji to jeśli szukasz termogenika bez mocnego pobudzenia to dobrą opcją będzie Fenix Ground Zero lub Lit the Fuck Up, raczej nie mają one skłonności do mocnego działania pobudzającego, a jeśli chodzi o potencjał spalający tłuszczu to są na bardzo wysokim poziomie. Możesz do tego sięgnąć po booster metabolizmu np. Lean Xtreme (moim zdaniem składowo numer jeden na rynku) i to na tą chwilę wszystko czego potrzebujesz.

PS. Huel Black na redukcji nie jest dobrą opcją, jeśli chcesz zastąpić posiłek lepiej sprawdzi się odżywka białkowa na bazie izolatu serwatki jak np. Iso Whey Zero z Biotech lub podobna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kazam

 

Dziekuje za odpowiedz. Rozejrze sie za sugerowanymi produktami (mieszkam w UK wiec dostepnosc na rynku ograniczona a wysylka z Polski z tego co widzialam, dosc droga) 

Czy moge zapytac dlaczego Huel Black nie jest wskazany na redukcji? Wiem, ze standardowy Huel polecany jest raczej na utrzymanie wagi, ale nowa wersja Black przychodzi nawet z ulotka sugerujaca jak stosowac aby byc na deficycie kalorycznym (tak wlasnie stosowalam, 2 posilki Huel + kolacja 600kcal max). Ma zwiekszona ilosc bialka (az 40g w jednej porcji), i obnizona zawartosc wegli. Czy sama odzywka bialkowa jako np sniadanie albo lunch (lub obydwa w moim przypadku aktualnie) to nie byloby za malo kalorii, szczegolnie jesli w gre rowniez wchodzi silownia? 

Ile kalorii w takim razie powinnam spozywac, zeby skutecznie stracic na wadze? 

 

Dzieki jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do spalaczy to nie wiem jak wygląda rynek w UK, na pewno w PL i USA dostaniesz bez problemów, koszty wysyłki z tego co ja wiem to raczej we większości sklepów nie przekraczają 30 zł, ale to najlepiej sprawdzić dokładnie. Pewnie są jakieś zmienne.

A co do Huel Black chodzi przede wszystkim o to, że jeśli redukujemy, a więc kalorii nie jest wiele warto dostarczać je z tradycyjnej żywności. Chodzi już nie tylko o sam fakt makroskładników, ale też zawartości mikroelementów pokarmowych. Dodatkowo ta odżywka jest po prostu kiepska, główne źródło białka to pochodzenie roślinne ( a więc niepełnowartościowe ), a sam produkt to w większości węglowodany. Zaproponowałem ci zmianę na dowolny izolat serwatki gdyż spożywany z daleka od posiłku dodatkowo nasila redukcje tkanki tłuszczowej. Chodzi o efekt termiczny białka, gdyż do strawienia każdego grama organizm pozyskuje kcal z innych źródeł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to postanowione:

 Evolab Alphaburn  Olympus Labs Ignit3 - stara wersja

Diuretic Complex od Amix

 

czyli ignit3 jak zamówię 150 kaps. to pewne, że jest to zawsze stara wersja ?

więc jak to stosować:

skoro to nie jest sama końcówka docinki, to od razu wrzucić Evolab Alphaburn  Olympus Labs Ignit3, czy jeszcze nieco obniżyć bf i wtedy to wrzucić ?

a na koniec powiedzmy ostatnie 2 tygodnie to: DIURETIC COMPLEX OD AMIX ? 90 kaps. wystarczy tylko na 2 tygodnie - czy tka kuracja wystarczy na koniec redukcji ? ewentualnie coś podobnego jakościowo, co starczy na dłużej polecacie ?

czy będzie dobrze Evolab Alphaburn 2x1 kaps /przed śniadaniem, treningiem/ na dzień lub 3x1kaps. na dzień /przed śniadaniem, treningiem i kolacją/?

Olympus Labs Ignit3 2-3 kaps przed śniadaniem i 2-3 kaps przed treningiem ?

czy te środki trochę przyhamują apetyt ?

można te 3 środki razem łączyć i razem brać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignit 3 w wersji 150 kapsułek to stara wersja. Nowa ma już 120 kap. więc jeśli dostaniesz 150 to jest to stara, bo ona występowała tylko z jednym składem.

Moim zdaniem możesz wrzucić na każdym etapie redukcji, nie zawsze jest sens czekać do maksymalnie niskiego bf bo są już stany w których idzie ciężko. Co do diuretyka to ten ma bardzo fajną objętość składników aktywnych i 2 tygodnie to wystarczający okres na osiągnięcie fajnego poziomu definicji. Opcjonalnie fajny skład ma też H2o Explusion od Hi-Techa. Połączenie ogólnie bardzo dobre. Co do hamowania apetytu to przede wszystkim ignit ma takie właściwości. W kwestii dawkowania:

Ignit tak jak napisałeś, ja dawałbym 2 kap. rano oraz 3 przed treningiem lub obiadem.

Alphaburn ta druga opcja. Czyli 1 kap. przed śniadaniem, treningiem oraz kolacją

Diuretic 3 kapsułki 2 razy dziennie razem z jedzeniem będzie optymalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Bardzo proszę o poradę. Mam 37 lat,160 cm i 57 kg jestem kobietą. Ćwiczę siłowo 3 razy w tygodniu oprócz tego 6 razy cardio głównie wieczorami. Chcialabym zarzucić 5 kg. Proszę o polecenie spalacza tłuszczu oraz podpowiedz jak to zażywać, ponieważ nigdy nie stosowalam żadnych suplementów. Dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź sobie pierwszą stronę tego tematu, a następnie poczytaj opinie o interesujących Cię środkach. Ogólnie jesteś dość mocno aktywna i jeśli nie masz żadnych problemów zdrowotnych to poszedłbym w stronę klasycznego termogenika. Jako, że to Twój pierwszy spalacz to odpuściłbym środki pobudzające bardzo mocno i skupił się na tych o bardziej zrównoważonym składzie, ukierunkowanym na redukcję tłuszczu. Moim zdaniem ciekawą opcją będzie Inferno w wersji Apocalypse lub Liberty Labz Lit the fuck up. Pod względem składu nieco się różnią, natomiast sposób działania podobny.

Ogólnie spalacze termogeniczne stosujesz w większości w dwóch porcjach dziennie, rano oraz przed treningiem. Choć oczywiście zależy to również od konkretnego środka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc :)

To znowu ja.  

Chcialam tylko zdac szybki raport i poprosic o kolejna porade.

Po niecalych 3tyg uzytkowania Thyro-Lean+Burn24+Alphaburn, niestety wyniki nie sa genialne. Nie bede obwiniala zestawu spalaczy, bo okazalo sie, ze treningow mialam znacznie mniej niz sie spodziewalam, a i zdazylo sie kilka potkniec w diecie. Na wadze ok -1.5kg (zalezy od dnia, bo czasem nagle waga skacze w gore i wtedy mam wrazenie, ze nic nie spadlo) ale wizualnie faktycznie jest lekka roznica. Mniej wzdety brzuch, troche mnie trzesacej sie galarety :)  Nie ma ogromnej roznicy w obwodach, ale cos tam jednak widac :) Cialo wydaje sie smuklejsze i mniej napeczniale. 

 

Wydaje mi sie, ze tluszczu mam do zgubienia nieco wiecej niz sadzilam, takze raczej nie jest to glownie tkanka biala. W kazdym razie, za troszke ponad tydzien skoncze ten zestaw i nasuwaja mi sie pytania: 

1. Czy kontunowac z tym co bralam do tej pory, mimo, ze nie widze tak duzych efektow jak sie spodziewalam? Czy jest szansa, ze efekty zaczna pojawiac sie po dluzszym uzytkowaniu? 

2. Czy moze jednak ten zestaw jest nie dla mnie i warto zamienic ktores z elementow? 

Pomyslalam, ze moglabym tym razem zamowic Corti Lean v2 + Cheetah non-stim (nareszcie uzupelnili braki w jedynym dostepnym dla mnie zrodle! :) ) - Czy takie polaczenie brzmi dobrze? W dalszym ciagu mam ok 5-6kg to zgubienia zeby byc w miare zadowolona. Czy w takim razie poprzestac na tym zestawie, czy branie Alphaburn nie mija sie z celem jesli tluszczu jest troszke wiecej? 

 

Z gory dziekuje no i jak zawsze, przepraszam za brak polskich znakow :) 

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc jeszcze raz :)

 

Chcialam wyedytowac poprzedni post, zeby cos dodac ale niestety nie udalo mi sie znalezc takiej funkcji.. Zatem wracajac do mojego pytania odnosnie polaczenia Corti Lean V2 z Cheetah Non Stim - przestudiowalam sklad i zauwazylam, ze kilka skladnikow (z tego co rozumiem dosc kluczowych zreszta) sie duplikuje, czy to oznacza, ze nie warto ich ze soba laczyc? Czy cos trzeba wymienic?

Wlasciwie wiekszosc zawartosci Corti-Lean pojawia sie w Cheetah tylko w innych ilosciach:

 

KSM-66® Full Spectrum Ashwagandha root extract (5% Withanolides) 600mg (Corti-LeanV2

KSM-66 Ashwagandha Root Standardized Extract (Withania Somnifera) (5% withanolides) 150mg (Cheetah Non-Stim)


Coleus Forskohlii Extract (root) (95% Forskolin) 75mg (Corti Lean V2)

ForcLean (20%Coleus forskohlii extract) (root) 125mg (Cheetah Non-Stim)

 

Bioperine® 10mg (Corti-Lean V2)

Bioperine Black Pepper (Piper Nigrum) Extract 5mg (Cheetah Non-Stim)

 

Bardzo prosze o pomoc, naprawde myslalam, ze tym razem udalo mi sie rozgryzc czego mi potrzeba a tu taka niespodzianka. 

 

Dzieki :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie powielanie składników to nie widzę tutaj większego problemu. Już wyjaśniam.

Bioperyna - ekstrakt z pieprzu czarnego, to czy dostarczymy jej 5 mg czy 20 mg nie będzie robiło różnicy. Na dobrą sprawę jest obecna w większości spalaczy gdzie są jakiekolwiek ekstrakty roślinne, gdyż nasila, a czasami wręcz umożliwia ich wchłanianie.

Forskolina - składnik lipotropowy oraz działający lekko anabolicznie i antykatabolicznie. Generalnie nie ma żadnych skutków ubocznych, nawet przy dużo większych dawkach niż w tych dwóch produktach. Jako monopreparat jest dosyć drogi, więc tylko na plus. Łączna dawka w obu tych produktach to taka moim zdaniem dobra dawka kliniczna, więc to że są tutaj i tutaj to zaleta.

Aszwaganda - adaptogen. Dawkowany w zależności od indywidualnych odczuć. Szerokie działanie prozdrowotne, także również skutki wyłącznie pozytywne. Poza tym dawka w cheetah jest delikatnie mówiąc kosmetyczna.

Ogólnie z niepowielaniem się składników chodzi przede wszystkim o stymulanty. Jeśli oba produkty mają kofeinę bądź np. metylowaną tyraminę, geranium, hordeninę itp. to wtedy zdecydowanie należy ich nie łącząc, a jeśli już to z głową, jeśli rozumiemy dokładnie jakie działają dane składniki i znamy naszą tolerancje. Czyli w skrócie dla doświadczonych osób. Przeciwskazania do łączenia to również np. stymulanty ze składniami działający relaksacyjnie i jeszcze kilka innych zależności, które przy Twoich suplementach nie występują.

Ogólnie Corti-Lean + Cheetah bardzo dobra opcja. Ja akurat mam dobre doświadczenia z Alphaburn i osoby które wiem że stosowały też były bardzo zadowolone. Moim zdaniem przy 6 kg do zrzutki sprawdzi się świetnie, jednak tak jak mówie - jeśli nie masz jak go dostać to nie ma takiej konieczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rumcajs

Dziekuje Ci bardzo, w bardzo prosty i czytelny sposob wyjasniles mi to, co potrzebowalam zrozumiec. 

 

Jesli chodzi o Alphaburn, to stosowalam w polaczeniu z HydraShred jakis czas temu, ale niezbyt dlugo i nie widzialam bardzo duzej roznicy. Jednak jak w kazdym przypadku oczywiscie nie wykluczam, a wrecz zakladam, ze to z mojej wlasnej winy ;)  Wydaje mi sie, ze po prostu mam za duzo tluszczu, zeby widziec roznice wynikajaca ze stosowania Alphaburn. Sprobuje z Corti Lean V2 + Cheetah w kolejnym miesiacu i jesli zejdzie mi chociaz  ze 3kg to bede szczesliwa. 

 

Jedno pytanie odnosnie srodkow, ktore maja posredni lub bezposredni wplyw na tarczyce. Thyro-Lean na opakowaniu zaznacza, aby nie stosowac dluzej niz 60 dni. Czy jest to zwiazane z konkretnym skladnikiem zawartym w Thyro-Lean czy moze chodzi o cokolwiek wplywajacego na dzialanie tarczycy? Zalezy mi na zgubieniu kilku kg, ale wiadomo, ze nie kosztem wlasnego zdrowia.

 

Ostatnie (masakra, przepraszam, ze tak wypytuje.. )  

Jesli chodzi o mojego partnera, poki co udalo mu sie zrzucic okolo 3kg na polaczeniu Thyro-Lean+Alphaburn+Burn24. On bardzo nie lubi termogenikow, wiec wolalby zostac przy Burn24 zamiast Cheetah. Czy w jego przypadku zostawic Thyro-Lean+Burn24 czy zamienic na Corti-Lean+Burn24? On jest obecnie zadowoly z faktu, ze ma bardzo zmniejszony apetyt i nie chodzi glodny, ale nie jestem pewna czy to jest zasluga Thyro Lean czy Burn24? 

 

Pozdrawiam, dziekuje :)  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...