Skocz do zawartości

Rekomendowana wypowiedź

  • Odpowiedzi 2,9tys.
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

MOJE PRZEMYŚLENIA I OPINIE - w większości pozytywne 63KG - 6 = 57KG w trzy miesiące Witam wszystkich. Chetnie podziele sie opinia i przemyśleniami na temat kilku produktow jakie stosowalam i stos

Witam  Dwa miesiace stosowania spalaczy dieta  bilans ujemny 400 kalorii oraz silownia - 3 dni silowe 3 dni bieznia po godzinie szybki marsz oraz zero piwa vodki itp  burn24 dwa opak, lean f

Od siebie mogę dodać opinie na temat kilku spalaczy tłuszczu które do tej pory stosowałam. Ground Zero w mojej opinii zasłużone pierwsze miejsce, oceniam 10/10. Czysta energia i chęć do działania

Dodane grafiki

Witam

Czy Thermocore nadal ma identyczny skład i działa jak dawniej? Bo chciałem ponownie kupić. Widzę, że na liście nie jest już w proponowanym zestawie. A trochę boję się "mocy" stimerex hardcore. Po suplach od Dynamics czułem się bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twornikow87 ja nie kojarzę żadnej 10mg (za wyjątkiem palmas - którą kiedyś stosowałem i działanie 1 kap. takie samo jak 1 kap. 2,5mg z SNS czy Primaforce, więc coś z nią jest nie tak). 5mg produkuje firma (też krzak jakiś bo nawet producent nie ma strony internetowej i adresu podobnie jak Palmas) USA Supplements.

Qbao inhibitory aromatazy (w przypadku mężczyzn) to jak dla mnie super sprawa podczas redukcji. Zdecydowanie "utwardzają" sylwetkę (blokują przekształcanie testosteronu w niechciane przez nas estrogeny, więc i testosteronu naturalnie jest więcej, a on odpowiada za spalanie tłuszczu tak samo) i wywalają zatrzymaną wodę podskórną. Efekty w odchudzaniu widać szybciej jak dodasz jakiś bloker estrogenów, po części jest to woda podskórna, po części tłuszcz. Dodam tylko że blokery estrogenów to nie zamiennik spalacza, a raczej dodatek dla niego. Ja polecam Lecheek AD-3 oraz Brawn 6-Bromo, które stosowałem już kilka razy i za każdym razem byłem zadowolony.

Mhfoto Thermocore (jeśli kupujesz oryginał) ma taki sam skład jak rok temu, nadal jest w topowych spalaczach, chociaż na rynku pojawiły się mocniejsze spalacze jak chociażby Hi-Tech Stimerex. Jeśli jednak byłeś zadowlony z Thermocore to nie ma co kombinować tylko sięgnąć po niego ponownie. Jak miałeś przerwę od niego to zadziała tak samo dobrze.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od tego czy masz i kiedy masz aktywność fizyczną.

Jeśli trenujesz po południu lub wieczorem to:

W dzień treningowy:

Rano po przebudzeniu: 1 kap. Target A2 + 1 kap. Stimerex Hardcore

Przed treningiem: 1 kap. Target + 1 kap. Stimerex Hardcore (osoby zaawansowane mogą stosować 2 kap. Stimerexu przed treningiem)

Przed snem lub pomiędzy posiłkami wieczorem: 1 kap. Target-A2

Jeśli natomiast trenujemy rano, wtedy:

Przed treningiem: 1 kap. Target + 1 kap. Stimerex Hardcore (osoby zaawansowane mogą stosować 2 kap. Stimerexu przed treningiem)

6-8h później, np. przed obiadem lub między posiłkami: 1 kap. Target A2 + 1 kap. Stimerex Hardcore (osoby zaawansowane 2 kap. Stimerexu)

W dzień bez treningu:

Rano po przebudzeniu: 1 kap. Target A2 + 1 kap. Stimerex Hardcore

6-8h później, np. przed obiadem lub między posiłkami: 1 kap. Target A2 + 1 kap. Stimerex Hardcore (osoby zaawansowane 2 kap. Stimerexu)

Przed snem lub pomiędzy posiłkami wieczorem: 1 kap. Target-A2.

Jeśli nie trenujemy to stosujemy tak jak w dzień wolny od treningu codziennie.

Elimistane: codziennie 1 kap. z pierwszym posiłkiem.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do bardziej zaawansowanych osób w dziedzinie odchudzania i odżywiania :) 
Tańczyłem breakdance przez 13 lat, później miałem ponad rok przerwy ze względu na kontuzje. 
Przytyłem sporo poprzez brak ruchu i złe odżywianie. 

Mam 180 cm wzrostu i ważyłem 103kg. 
Od 4 miesięcy regularnie biegam i zrzucam wagę. 

Obecnie waże 92 kg, a chce dojść do 85 kg max. 
Wcześniej jak regularnie tańczyłem ważyłem około 82 kg. 
Biorę spalacz Iron Horse Thermo Pump (termogenik). 

Może byście mi polecili jakiś lepszy spalacz tkanki tłuszczowej? 
Biegam 4-5 razy w tygodniu po 6-8 km. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

swoja przygode z silownia zaczalem od niedawna - wczesniej skupilem sie tylko na bieganiu i basenie ale jak kazdy facet chcialem rozpoczac silownie, jak trenowalem tylko bieganie znajomy wspominal cos kiedys  o dobrym suplemencie fusion rocket fuel

bardzo dobrze sprawdzil mi sie przy bieganiu- dobrze spalalem przy tym tluszcz i dobrze sie wyrzezbilem wiec jeśli ta opinia się komuś przyda to fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, to mój pierwszy post na forum więc chcę się przywitać!

Mam 28 lat, w maju ubiegłego roku (więc to już 7miesięcy) rozpocząłem swoją walkę z otyłością, było gruboo i to bardzo, bo przy wzroście 188cm, ważyłem (w szczytowym momencie) 135kg, od owego maja z różnym skutkiem ale zapodałem sobie dietę, ułożoną przez siebie, oraz przy pomocy internetu etc, na początku października, wziąłem się za sprawę nieco poważniej i do diety dorzuciłem aeroby, tak oto, dzisiaj jestem o 20kg mniejszy, w październiku również rozpocząłem swoją przygodę ze spalaczami i na pierwszy sort poleciał cannibal inferno amped, lean fx, oraz sns yohimnine. Moja motywacja nieco spadła, bo waga pomimo ujemnego bilansu już nie leci tak szybko, a na sobie noszę jeszcze sporo smalcu. Jak sobie z tym poradzić? być może za późno ale postanowiłem wrzucić teraz Dynamic Thermocore (zamówiłem) oraz Formutech LeanFX. Niestety czasami nadal dopada mnie pizza i jakieś śmieci, a do tego piwerko. Czy liczyć bilans kaloryczny tygodniowo? czy dziennie? Aeroby kręcę tylko na rowerze, ponieważ po tak długim czasie noszenia na sobie tłuszczu, moje kolana przy innych wysiłkach skrzypią i strzelają (polecicie coś co skutecznie może odwrócić ten proces?).

Pomimo iż czuje się gotowy na redukcje, to ciężko mi walczyć z tymi rzeczami, jak na to zaradzić? co pomoże mi w zablokowaniu nadmiernego apetytu, lub z pomocy którego ze środków powinienem skorzystać?? Proszę o rzeczowe wypowiedzi osób wykwalifikowanych :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Potrzebuje pomocy przy ułożeniu dwóch cyklow które chce zastosować jeden po drugim -10 dni przerwy między bazowymi(czy może więcej ?)

1)ThermoCore + Target A-2 +AD-3 PCT

2) Hi-Tech Lipodrene + Lean Fx +Elimistane

- drugi jest oczywiście mocniejszy oba zestawy mają blokować kortyzol

Czy takie połączenie jak i przeprowadzenie dwóch takich cyklow jeden po drugim jest dobre?

Dodam że nie mam żadnych problemów ze zdrowiem, dieta tłuszczowa (low carb) trening 4x w tyg. Cel wytopienie uporczywego tłuszczu który pozostał po okresie otyłości i mimo różnych diet ciągle pozostawał(boczki,tłuszcz na plecach tłuszcz na brzuchu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jako że będę zaczynać pierwszy raz przygodę ze spalaczami mam pytanie. Czy zestaw Stimerex + Burn24 + Target A2 nada się na pierwszą redukcję ?

Czytałem opinie, że to bardziej na docinkę rzeźby. Jeżeli tak, to jaki zestaw polecicie na początek ? Nie choruję na nic.

Wzrost 168 cm, waga 67 kg. Tłuszczu na brzuchu sporo, a w dodatku ten efekt potęguje wydęty żołądek przez to, że 8h w pracy siedzę i praktycznie brak ruchu. Jak się nachylam to mi brzuch przeszkadza, w dwie dłonie złapię bez problemu fałdę tłuszczu. 

Na siłkę chodziłem, ale zawsze trening na masie, z 62 kg poszło na 69 kg, i teraz po przerwie 2 miesięcznej zostało 67 kg. Teraz znów wróciłem, dieta zdrowa, węgli na dzień 40-60g, białka ok 130g, warzywa + witaminy Orage Triad.

W/w zestaw to jednak też trochę kosztuje. Czy EWENTUALNIE mógłbym któregoś spalacza wykreślić ?

Czekam na odpowiedź ;)  Z góry dzięki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intense
Niestety zarówno Thermo Pump jak i obecnie Black Bombs to raczej spalacze tłuszczu z bardzo niskiej półki, jedynym odczuwalnym efektem jest zwiększona potliwość i lekkie pobudzenie, co nijak ma się do realnego spalania tłuszczu.
Thermo Pump to połączenie suplementu przed treningowego z termogenikiem, niestety jak niemal każdy produkt tego typu na rynku posiada kompletnie nieprzemyślany skład, przez co nie spełnia w przyzwoity sposób żadnej z tych funkcji. Składniki tam zawarte w pewien sposób poprawiają komfort treningu i delikatnie podnoszą temperaturę ciała, jednak na tym działanie się kończy. Jeśli szukasz dobrego spalacza tłuszczu w formie proszku, który jednocześnie poprawi parametry treningowe to możesz zerknąć na Ripped Cocktail który ma realne działanie i składniki o potwierdzonej skuteczności.

Black Bombs był jednym z najlepszych spalaczy tłuszczu w ostatnich latach, niestety wersja o której mówimy nie jest już produkowana od dosyć dawna, a obecnie dostępne są kiepskiej jakości. Kultowa wersja w niebieskim opakowaniu miała znakomite właściwości spalające tłuszcz, pobudzające i hamujące apetyt. Niestety ta w czarnym opakowaniu została pozbawiona wszystkich kluczowych składników, a jej popularność wynika z niezwykle pozytywnych opinii poprzednika. Z tego co mi wiadomo niebieska wersja jest już nie do kupienia w żadnym sklepie, więc tym spalaczem raczej nie zawracałbym sobie głowy.

Coco55
W pełni się z Tobą zgadzam, sam stosowałem Rocket Fuel swego czasu i bardzo dobrze wspominam ten produkt. O wiele bardziej podnosi efektywność treningu i zwiększa wykorzystanie tłuszczu jako podstawowego źródła energii. Jeden z bardziej przemyślanych składowo suplementów w przyzwoitej cenie. Ja robiłem bodajże drugą prawdziwą redukcję na nim i w połączeniu z Target A-2 udało się zgubić ponad 10 cm w obwodzie pasa, nawet biorąc pod uwagę fakt że miałem wtedy stosunkowo wysoki poziom tłuszczu to i tak uważam to za duży wyczyn. Spora pewnie też w tym zasługa Target A2 które stosuje bardzo często, nawet pomiędzy cyklami redukcyjnymi przez co łatwo utrzymuje niski obwód pasa.

Nikolai
Pierwszą kwestą na którą warto byłoby zwrócić uwagę jest fakt, że nie tylko liczy się nasz bilans kaloryczny, ale wbrew ostatniej modzie również to co spożywamy by go uzupełnić. O ile ilość posiłków nie ma dużego znaczenia, to produkty z jakich je komponujemy już tak. Odpowiadając na twoje pytanie warto liczyć raczej bilans dzienny, jest to zdecydowanie prostsze. Liczenie bilansu tygodniowego nie jest jakimś poważnym błędem, jednak zostawiłbym tą metodę dla zaawansowanych osób które potrafią w pewny sposób słuchać swój organizm i wiedzą kiedy potrzebują więcej kcal a kiedy mniej. W twoim przypadku przynajmniej na razie trzymałbym się podstaw i systematyki, a na pewno osiągniesz sukces.

Co do suplementów które wymieniłeś to oba te spalacze posiadają bardzo przyzwoite właściwości i nie ma sensu ich zmieniać w najbliższym czasie skoro już je zakupiłeś. Dla Ciebie zdecydowanie najlepszą opcją mógłby być GAT JetFuel SuperBurn gdyż w bardzo szybkim tempie zmniejsza poziom tkanki tłuszczowej brunatnej którą pokryta jest większa część ciała i doskonale sprawdza się na początku redukcji. Działa bardzo szybko i utrata pierwszych kilogramów pozwala utrzymać wysoką motywację do działania. Oczywiście składniki tam zawarte posiadają w pełni potwierdzoną skuteczność. W przypadku problemów z podjadaniem i nadmierną ochotą na jedzenie niskiej jakości warto sięgnąć po Hi-Tech Satietrim który zbiera bardzo dobre opinie i jest najskuteczniejszym blokerem apetytu na rynku. Działa w bardzo ciekawy sposób ponieważ nie obciąża układu nerwowego i nie wykazuje działania krótkotrwałego, lecz po kilku dniach odczuwamy bardzo wyraźną różnice.

Ciekawą opcją przy nieco wyższym poziomie tkanki tłuszczowej jest również Burn24 który uchodzi za najlepszy spalacz tłuszczu nie zawierający stymulantów. Uwrażliwia nasze ciało na działanie insuliny i w bardziej efektywny sposób możemy wykorzystywać kalorie dostarczane z pożywienia. Oznacza to że nie są one magazynowane w postaci tkanki tłuszczowej, a to pozwala znacznie przyspieszyć tempo utraty wagi.

Kemp40
Generalnie przerwa pomiędzy cyklami nie musi być długa, ponieważ składniki zawarte w suplementach będą inne, więc organizm nie zaadaptuje się do ich działania. 7-10 dni będzie w pełni wystarczające, a przy okazji zostanie zachowanie maksymalnie efektywne tempo redukcji tłuszczu.

Oba zestawy generalnie są godne uwagi, choć można dobrać suplementy w nieco bardziej przemyślany sposób. W pierwszej fazie redukcji warto byłoby sięgnąć po spalacz opierający się o składniki termogeniczne usuwające tkankę tłuszczową równomiernie z całego ciała. Dynamic Thermocore w orginalnej wersji jest bardzo dobrym spalaczem nie pobudzającym zbyt mocno. Ciekawą alternatywą jest JetFuel SuperBurn, który ma zbliżone właściwości do Thermocore, a nawet nieco szerszy skład. Do tego etapu warto dodać booster metabolizmu taki Lean FX który również odpowiada za obniżenie kortyzolu. Generalne tego typu suplement warto wrzucić we wcześniej fazie redukcji gdy nasza tarczyca nie pracuje jeszcze tak sprawnie. Ad-3 PCT jak najbardziej można zostawić, bardzo dobrze uzupełnia całość.

Drugi mocniejszy zestaw oparłbym o Stimerex Hardcore który jest zdecydowanie najsilniejszym spalaczem tłuszczu na rynku, działa na wielu szlakach metabolicznych i oparty jest o całkiem inne składniki niż SuperBurn i Thermocore, więc świetnie sprawdzi się bezpośrednio po którymś z nich. Target zbiera bardzo dobre opinie i w dalszym etapie redukcji z pewności odczujesz Jego działanie. Elimistane jak najbardziej podobnie jak Ttarget A2 może pozostać, ma bardzo zbliżone właściwości do Ad-3 więc zawsze możesz je stosować zamiennie. Posiada nawet nieco szersze właściwości gdyż zawiera ekstrakt z Mucuna Pruriens standaryzowany na zawartość L-dopy przyspieszającej regenerację i poprawiającej nastrój.

Marcinklin
Jeśli chodzi o zestaw który wymieniłeś to posiada on znakomite właściwości i jest kompletny pod względem usunięcia tkanki tłuszczowej z każdego miejsca na naszym ciele. Produkty są dobrane w taki sposób aby składniki się nie powielały, a poszczególne suplementy posiadały odmienne właściwości. Nie rezygnowałbym z żadnego z wymienionych produktów, jednak jeśli chcesz obniżyć nieco cenę, zachowując znakomite właściwości możesz zamiast Stimerex Hardcore, sięgnąć po inny spalacz termogniczny o dużym potencjale. Jednym z najlepszych stosunków ceny do jakości cechuje się Fusion Rocket Fuel i Jego wprowadzenie na pewno nie obniży skuteczności całego zestawu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam śledzę to forum już bardzo długi czas a dopiero teraz postanowiłem się zarejestrować.

Mam 33lata 183cm 89kg i niestety spora ilość tłuszczu na brzuchu i boczkach.Sytuacja życiowa spowodowała że tak się zapuściłem i teraz chcę to zmienić. Szukam fajnego zestawu który naprawdę mi pomoże a spalacz bazowy nie musi zawierać dużej ilości stymulantów gdyż to mi niepotrzebne.Na chwilę obecna jeżdżę tylko na rowerku stacjonarnym (3pory treningu: 7.30-9.00/ 17.00-18.30/ 20.30-22.00.) zw na pracę trzyzmianową. Przymierzam się do zestawu

1)GAT JetFuel SuperBurn- Burn24- Target A-2

czy może ewentualnie zamienić Target A-2 na Elimistane

Co tutaj w moim przypadku bardziej się sprawdzi?

Ewentualnie proszę o rozpiskę co kiedy można brać przy założeniu że pracuje na trzy zmiany.

Pozdrawiam wszystkich udzielających się na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kemp40
Stimerex Hardcore jak najbardziej możesz połączyć razem z Target A2, bardzo wiele osób chwali sobie taki zestaw i osiąga wymierne rezultaty. Przy redukcji najbardziej uporczywego tłuszczu jest to bardzo skuteczny zestaw, a te dwa środki uzupełniają swoje działanie.
Jeśli chodzi o blokadę kortyzolu, to takie właściwości posiada lean fx, a także główny składniki ad-3 i elimisane, czyli tzw. Armistane. Więc w każdej z tych opcji masz coś co obniża poziom zarówno kortyzolu jak i estrogenów. AD-3 jest lepszym suplementem od elimistane ponieważ poza głównym składnikiem Armistane, posiada również sporą dawkę L-DOPY, która poza poprawą regeneracji wspiera hamowanie apetytu oraz zwiększa poziom dopaminy w mózgu, jednego z kluzowych neuroprzekaźników.

Martin33
Wybrałeś bardzo dobre produkty, jedne z bardziej przemyślanych w swoich kategoriach, a jeśli jak sam napisałeś nie potrzebujesz spalacza z dużą ilością stymulantów to JetFuel Superburn sprawdza się świetnie. Raczej nie ma sensu zmieniać nic w takim zestawieniu, ponieważ Target-A2 świetnie sprawdza się właśnie w przypadku osób których głównym problemem jest brzuch i tzw. boczki. Elimistane ma zdecydowanie mniejszy wpływ na odchudzanie od pozostałych suplementów, dlatego przynajmniej na tym etapie redukcji możesz odpuścić ten produkt.

W kwestii dawkowania tego zestawu to wyglądać powinno to w taki sposób:
- SuperBurn 2 kapsułki po przebudzeniu i kolejne 2 kapsułki przed aktywnością fizyczną
- Burn24 stosujemy 2 kapsułki 3 razy dziennie na około 20 minut przed posiłkami
Target A2 dokładamy po jednej kapsułce do SuperBurna i dodatkowo, jeśli nie mamy problemów z zasypianiem to przed pójściem spać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caress jak najbardziej suplementy, które wymieniłeś mogą być stosowane na pierwszą redukcję. Warto wiedzieć że tak naprawdę każdy spalacz możemy użyć jako nasz pierwszy, o ile nie mamy żadnych przeciwwskazań zdrowotnych. Jest to skuteczne połączenie o potwierdzonym działaniu, dlatego możesz przy nim pozostać. Takie zestawy generalnie zbierają bardzo dobre opinie, niezależnie od stażu treningowego. Jeśli wprowadzisz dobre nawyki do swojego jadłospisu to powinno udać Ci się w relatywnie krótkim czasie osiągnąć zauważalny postęp. Jeśli chciałbyś zmaksymalizować efekt i wzmocnić działanie zestawu to musisz wybrać takie suplementy, które działają synergistycznie z wybranymi przez Ciebie. Idealną opcją byłby spalacz miejscowy SAN Liporedux jeśli Twoim problemem jest brzuch, boczki lub uda i ewentualnie Burn24 który dobrze sprawdza się szczególnie na początku redukcji, kiedy to poziom tkanki tłuszczowej jest nieco wyższy. Taki zestaw działa na wszystkich istniejących szlakach metabolicznych prowadzących do utraty wagi, pozwalając obniżyć poziom tkanki tłuszczowej brunatnej i białej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Proszę o poradę o suplementacji, ewentualnie poradę, czy z czegoś chwilowo zrezygnować.

Obecnie przyjmuję BCAA, ZMA i Omega 3, a jako że chcę pozbyć się nadmiernej tkanki tłuszczowej z brzucha zakupiłem Target A2 i GAM Superburn. Problem w tym, że mimo iż przeczytałem cały wątek trudno mi poskładać te suplementy co do tego jak i kiedy je wszystkie przyjmować.

Dodam, że 3 razy w tyg. trenuję na siłce a przeciętnie mój dzień wygląda tak, że wstaję o 6; szklanka wody; jakieś szybkie śniadanko lub nie; drugie śniadanie ok 10; później ok 13 owoc; ok 16 obiad; 20 trening; o 22 delikatna kolacja. W dzień nie treningowy kolacja 18-19.

Jedzonko śmieciowe bardzo rzadko.

Za pomoc z góry serdecznie dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Od 2 miesięcy jestem na redukcji,mam dietę-ćwiczę 4 razy w tyg + 2x biegam (HIT) i w niedzielę basen (czyli sportowo każdy dzień)moja obecna waga to 77,2 kg zapotrzebowanie mam 2600kcal.Od "góry"tłuszcz schodzi ale moim problemem jest brzuch-a konkretnie sam dół.ćwiczę i nic go nie rusza-wiem że to przychodzi z czasem ale u mnie to chyba nie zadziała.Zastanawiam się nad spalaczem (redukcję chcę trzymać 3 miesiące i na sam koniec dołożyć spalacz ) proszę o poradę co zastosować-myślałem o Target-A2 lub Burn24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martin33

Generalnie możesz stosować po 2 opakowanie tych produktów a następnie zrobić sobie kilka tygodni wolnego, przede wszystkim od SuperBurna który zawiera stymulanty. Suplementy podane przez Ciebie nie obciążają w żaden sposób organizmu, są w pełni bezpieczne i można je stosować przez nieco dłuższy czasu niż produkty oparte o bardzo silne stymulanty.

Rolson

Zestaw spalaczy masz jak najbardziej z górnej półki więc uzyskane rezultaty powinny Cie usatysfakcjonować. Pozostałe suplementy możesz przyjmować cały czas, ponieważ w niczym nie powielają swoje działania. Ciężko rozpisać konkretną ilość kapsułek, nie znając dokładnych nazw i producentów, ale w uproszczeniu pełna suplementacja przedstawia się następująco:

SuperBurn – 2 kapsułki po przebudzeniu oraz 2-3 kapsułki przed aktywnością fizyczną
Target A2 – 1 kapsułka przed śniadaniem, 1 kapsułka przed treningiem oraz ostatnia kapsułka przed snem
Omega 3 – 1-2 kapsułki 2 razy dziennie do posiłków bogatych w tłuszcze
ZMA – do kolacji lub przed snem w takiej ilości aby dostarczyć 450mg magnezu i 30 mg cynku
BCAA – odpowiednia dawka to 1g czystych aminokwasów na 10kg masy ciała przed oraz po treningu

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sloter
Target A2 nie wymaga obecności żadnego innego suplementu aby odczuć Jego realne działanie, natomiast warto łączyć go z typowym spalaczem tłuszczu o właściwościach termogenicznych. Chodzi głównie o fakt, że Rauwolscina zawarta w Target A2 wykazuje właściwości obniżające poziom tkanki tłuszczowej białej, czyli tej najbardziej uporczywej. Natomiast na nasz wygląd wpływa również tkanka tłuszczowa brunatna którą to pokryta jest większa część ciała. Aby osiągnąć maksymalny efekt warto działać na wielu różnych szlakach i aktywować wszystkie receptory odpowiedzialne za utratę tłuszczu. Topowym spalaczem o unikalnych właściwościach jest Stimerex w wersji Hardcore który jest bardzo często łączony właśnie w jednym cyklu z Target A2. Ciężko znaleźć dla niego alternatywę jeśli szukamy bezkompromisowego środka, natomiast z bardziej ekonomicznych spalaczy możesz sięgnąć po Pure Clinical Burn, który oczywiście ma znacznie mniejszy potencjał niż stimerex, natomiast ma o wiele skuteczniejsze działanie od innych produktów do 150 zł.

Xianhua

Stosunkowo ciężko jest w optymalny sposób porównać te dwa suplementy ze względu na to, że należą do zupełnie innych kategorii. Analizując jednak to co napisałeś łatwo jest zauważyć że w twoim przypadku o wiele lepsze działanie będzie wykazywał target-A2, ponieważ jest idealnie dopasowany pod twoje oczekiwania. Jak sam napisałeś masz trudności z dotarciem do tkanki tłuszczowej na dolnych partiach brzucha, więc nie ma równie skutecznego produkty. Dla przyspieszenia efektu możesz to połączyć ze spalaczem miejscowym SAN Liporedux. Jeśli chodzi o Burn24 to zdecydowanie lepiej sprawdza się w przypadku osób o nieco wyższym poziomie tkanki tłuszczowej na całym ciele.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Trenuje od dłuższego kilku lat na siłowni nie wspomagam sie zadnymi suplementami , tzn czasami puszka białka lub kreatyna, niestety nie mogę zrzucić brzuszka(oponki) dużo pracuje i treningi mam o nieregularnych porach, staram sie odwiedzić siłownie jaknajczesciej sie da od 2-5 razy w tygodniu zależy od pracy, każdy trening poprzedzam bieganiem 7-10 min. Z diet jestem na bakier aczkolwiek staram sie jeść zdrowo i unikam fastfoodow, jeżeli chodzi o mięśnie to nie narzekam na ich rozmiar i nie chciałbym ich utracić. Alkochol pijam okazyjnie raczej zadko moja waga to 78kg przy wzroście 179cm. Prosiłbym o pomoc w suplementacji w zrzuceniu mojej oponki brzusznej, przebywam w USA i nie wszystkie polskie suple tutaj mogę kupić, ale jakbyście mogli mi pomoc w dobraniu czegoś z tutejszego rynku był bym bardzo wdzięczny, wiem ze to redukcja wiec prawdopodobnie stracę troche wagi, moim celem było by bardziej przepalenie tłuszczu w mięśnie. Jakbyście mogli mi podpowiedzieć z jakich najlepiej supli skorzystać przy cyklu redukcji, i w następnym cyklu odzyskania wagi tylko nie na moim brzuchu byłbym bardzo bardzo wdzięczny...

Przepraszam za błędy w pisowni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...