Skocz do zawartości

Rekomendowana wypowiedź

Witam, na początku stosowania Fenixa Ground Zero odczuwałem duże pobudzenie, potem przemieniało się to w takie zamulenie, ale juz po 2-3 dniach brania z posiłkiem jest okej - organizm się chyba zaadaptował.

Chcę stosować 1kap Fenix+ 1kap Alphaburn przed śniadaniem, potem 1kap Fenix + 1kap Alphaburn przed obiadem/treningiem. 

Pytanie czy dorzucić jeszcze jakąś dawkę po jakimś czasie czy tak już wystarczy?    Myślałem jeszcze nad wrzuceniem do tego Cannibal Claw, żeby ciało się ponownie nie otłuszczało, jest sens czy raczej nie? Chcę zrzucić około 10kg. Okolice pośladków, ud, brzucha

 

Aha i jeszcze jedno, mówiąc "przed treningiem" mam na myśli dosyć wyczerpującą/szybką jazdę na rowerku przez godzinę, puls skacze itp. Bezpieczne jest wtedy przed rowerkiem zażycie Fenixa+Alphaburna?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9tys.
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

MOJE PRZEMYŚLENIA I OPINIE - w większości pozytywne 63KG - 6 = 57KG w trzy miesiące Witam wszystkich. Chetnie podziele sie opinia i przemyśleniami na temat kilku produktow jakie stosowalam i stos

Witam  Dwa miesiace stosowania spalaczy dieta  bilans ujemny 400 kalorii oraz silownia - 3 dni silowe 3 dni bieznia po godzinie szybki marsz oraz zero piwa vodki itp  burn24 dwa opak, lean f

Od siebie mogę dodać opinie na temat kilku spalaczy tłuszczu które do tej pory stosowałam. Ground Zero w mojej opinii zasłużone pierwsze miejsce, oceniam 10/10. Czysta energia i chęć do działania

Dodane grafiki

Stosowanie połączenia o jakim piszesz powinno być  optymalne, gdyż oba środki świetnie się uzupełniają, jeżeli jest tak jak piszesz i Twój organizm dobrze się zaadoptował do Fenixa to możesz dodać jeszcze jedną kapsułkę w dni treningowe przed wysiłkiem a w wolne przed obiadem, lub jeżeli potrzebujesz większego pobudzenia z rana to przed śniadaniem, 3 kap Fenixa to pełna dawka dzienna, przy takim stosowaniu pamiętaj też iż należy zachować min 40 min odstępu do spożycia posiłku w którym będą węglowodany gdyż niwelują one działanie Alpha Yohimbiny zawartej w Alphaburn, co do pytania ,, przed treningiem" to jeżeli jesteś w pełni zdrowy nie ma znaczenia jaki wysiłek fizyczny wykonujesz stosując te produkty. Pamiętaj o uzupełnianiu płynów i ma być dobrze . Co do Cannibal Claw - tez dobrze trafione- sam go stosowałem i efekty były znakomite, możesz jeszcze zerknąć na Lean Xtreme- Driven Sports, stosuję go od 8 dni i czuć  jego działanie w poprawie metabolizmu jak i samopoczucia. PZDR

  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cannibal juz w drodze. Od tygodnia zarzucam 1alpha+1Fenix rano, 1+1przed trening.

Moge dorzucic do tego Cannibala tak zeby lykac 3tabletki tych spalaczy na raz czy cannibala o innej porze stosować?

Jeszcze mogę wybrać między Corti-Lean, a Cannibal Claw.

W moim przypadku jeśli stosuje już Fenixa+Alphaburna, a chcę się pozbyć tkanki tłuszczowej na udach, pośladkach lepszym wyborem będzie właśnie Cannibal czy Corti-Lean?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba środki są bardzo dobre , Cannibal Claw stymuluje pracę tarczycy przez co metabolizm wskakuje na wyższe obroty, natomiast Corti -Lean ma wpływ na większą lipolizę i utlenianie kwasów tłuszczowych i tutaj wydaje się dla Ciebie być lepszym środkiem, nie ma w składzie żadnych stymulantów więc śmiało można go stosować jako dodatek do innych spalaczy, można brać zaraz po przebudzeniu a druga porcja przed obiadem 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnosnie stosowanie Lean Xtreme, na opakowaniu jest 1-2 kapsulki dziennie, caly box ma 90 tabsow wiec wydaje mi sie ze jest przeznaczony na 30dni.                                          W zwiazku z tym:

1) jak go stosowac? Czy te 3 kapsy dziennie to nie za duzo?

2) W jakich porach i odstepstwach czasowych go stosowac, zeby wykorzystac pelnie dzialania tego suplementu, obecnie myslalem nad czyms takim

1x Caps   godz 11:30       (po sniadaniu) 

2x  Caps  godz 15:30       (trening w godzinach 17 badz 19)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 kapsułki dziennie jest optymalną porcją dla zdecydowanej większości osób. Jest to preparat wieloskładnikowy więc ta porcja musi być trochę większa niż w przypadku monopreparatów. Co do samej pory stosowania to osobiście sugeruje rano na czczo, przed treningiem oraz przed snem po 1 kapsułce, kiedy to wydzielanie kortyzolu jest największe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim mam pytanie czy taki zestaw jest ok ? Czy lepiej coś zmienić ?

Pure clinical burn + target a2 + ( bloker apetytu albo Caralluma albo Satietrim) czy zamiast blokera lepszy spalacz lipidowy Brown corti lean?? Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi i rady :)  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam Clinical też hamuje apetyt więc tutaj polecałbym podjęcie decyzji po kilku dawkach jak sprawdzisz to na sobie. Corti Lean bardzo fajnie sprawdza się w podkręcaniu metabolizmu więc pomysł całkiem słuszny😎 całość będzie kompleksowo działać na utratę wagi.

polecam od siebie:

 

ść 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fenix + Alphaburn są bezkonkurencyjnym połączeniem  gdyż wzajemnie się doskonale uzupełniają a efekty po nich szybsze i bardziej okazałe , jednakże  zestaw o którym pisałeś też jest niczego sobie, Fenix w przeciwieństwie do Clinicala nie powinien tak mocno pobudzać ale skład mówi sam za siebie , Fenix to zdecydowanie najwyższa pólka. Jeśli masz wątpliwości zerknij jeszcze na ANS Thermo Craze, to super połączenie kilku środków z Fenixa i Alphaburna - sam stosowałem i efekty super , miałem do niego wtedy Corti Lean i Cannibal Claw

  • Lubię to 1
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zastanowieniu się wybrałbym chyba faktycznie ANS Thermo Craze + alpha burn + corti lean tylko pytanie czy z tym termogenikiem warto łączyć alpha burn jeśli jest połączenie Fenixa i alpha?? I czy przy ANS jest bardzo mocne pobudzenie bo akurat na tym mi nie zależy :) Z góry dzięki za odpowiedź 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza sprawa ANS Thermo Craze ma już Rauwolfię , składnik z Alphaburna więc nie dublowałbym tutaj tych dwóch, dałem Tobie przykład tego środka jako alternatywę dla połączenia Fenixa z Alphaburn. Pobudzenie jest faktycznie dosyć mocne po Thermo Craze, Jeśli jesteś w pełni zdrowy i masz środki to weź pod uwagę jednak połączenie Fenix +Alphaburn . Do tego możesz dorzucić tak jak pisałeś Corti Lean , czy Cannibal Claw czy świeny Lean Xtreme - są to boostery metabolizmu. Możesz także skorzystać z kultowego połączenia trzech środków czyli :

Fenix+   Alphaburn+ Erase Fast

  • Lubię to 1
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po jakiej przerwie można wrócić do Erase Fast Ellite Nutrition? Stosowałem dwa opakowania pod rząd i zgodnie z zaleceniami zrobiłem przerwę. Wkrótce mija dwa miesiące przerwy, czy to wystarczy, czy należy jeszcze zaczekać? Jakie mogą być skutki uboczne nazbyt szybkiego powrotu do suplementacji. Nadmieniam, że środek działa na mnie rewelacyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

General mam do ciebie jeszcze jedno pytanie jak stosować te dwa suple w większości zaleceń widzę ze rano 1 Fenixa i 1 alpha i to samo przed treningiem. Jednak zawsze gdy stosowałem alpha burna zażywałem go 3 razu dziennie. Teraz muszę zejść do 2 tabletek czy wieczorem mogę dodać ta 3 tabletkę alpha ? W połowie cyklu chce wrzucić jeszcze canibala mam go normalnie brać razem z Fenixem i alpha ? Czy w innych godzinach?? Z góry dzięki za odpowiedź pozdrawiam !!! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rija2 

Jeżeli chodzi o Erase Fast to przerwa już 4-6 tyg jest optymalna więc z powodzeniem możesz już powrócić do suplementacji, jest to suplement więc nie dostarczasz z nim żadnych hormonów a jedynie w organizmie zachodzą pewne zmiany w ,, środowisku" własnej produkcji. Jeżeli masz jednak jakiekolwiek wątpliwości zbadaj po prostu poziom testosteronu - wolny , całkowity i estradiol.

 

kurant 

dawka Fenixa dobowa to 3 kap -  1 kap rano i dwie przed treningiem , jeżeli trenujemy rano to sytuacja oczywiście odwrotna, w dni nietreningowe jak Tobie bardziej pasuje - jesli chcesz rano większego POWERA to 2 kap, jeśli po południu to wtedy dwie, na początku możesz brać przez parę dni 1+1  i do każdej porcji  1 kap Alphaburna, natomiast trzecią Alpha jak najbardziej możesz pod wieczór czy późnym popołudniem - sam tak robiłem, nie ma on żadnych pobudzaczy więc spokojnie.

Co do Cannibal - optymalnie po przebudzeniu 1 kap, przed treningiem/obiadem 1 kap, i na wieczór 1 kap, stymuluje on prace tarczycy prze co podkręca nasz metabolizm i takie dawkowanie jak najbardziej ma sens , ja stosowałem też w dni nietreningowe 2 kap rano i jedna na wieczór i tez dobrze było. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, skończyłam właśnie opakowanie Clinical Burna (efekt: z 64 na 59 kg/161 cm, 30 lat), chciałabym dopalić jeszcze 3-4 kg. Mam całe opakowanie Johimbiny Haya Labs 5 mg, niestety nie dało się jej brać łącznie z Clinical Burnem. Czy to już dobry moment, żeby ją dorzucić? Najwięcej do spalenia zostało właśnie na pośladkach/udach. Mam dylemat jak ją stosować, wstaję o 6, trening 17-19. Czy brać ją na czczo, a po jakiejś godzinie śniadanie czy może tylko przed treningiem? Co ewentualnie mogłabym dorzucić do/zamiast johy (max 150 zł)? Trener na siłowni polecił Meltdown Princess. Z góry serdecznie dziękuję za pomoc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre opinie zbiera Lean Xtreme ( sam teraz stosuję od sierpnia), jest pozbawiony stymulantów , działa na zmniejszenie tkanki tłuszczowej poprzez regulacje i obniżenie poziomu kortyzolu, aktywuje również proces lipolizy. Działa bez wątpienia  sam to czuję .

Inny też skuteczny ale o innym charakterze działania to Cannibal Claw, nasila on prace tarczycy przez co zostaje  ,,podkręcony " metabolizm spoczynkowy i efektywnie zostaje spalone więcej tkanki tłuszczowej. 

Mogę polecić od siebie także Thyro- Lean, działa on podobnie jak Cannibal Claw do tego oddziałuję także na poziom cukru gdyz zawiera Berberynę , która pomaga  w szybkim transportowaniu i magazynowaniu węglowodanów do mięśni w postaci glikogenu, dzięki czemu nie odkładają się one w postaci tkanki tłuszczowej .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy na początek drogi ze spalaczami zakupić ( miesięczny budżet max 200)

OMEGA SPORTS Burn24 180 kap.

czy 

AMIX Diuretic Complex 90 kap. PURE CLINICAL Burn 90 kap.

Mam do zrzucenia ok 5 kg po ciąży z którymi nie mogę sobie poradzić. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jeszcze coś więcej.... 

Czy jesteś w pełni  zdrowa , a przede wszystkim czy nie masz problemów z układem krwionośnym, nerwowym  czy hormonalnym.

Jak reagujesz na stymulanty np kawa, napoje energetyczne.

Gdzie jest ,,umiejscowione " te 5 kg ? , czy głownie brzuch , uda, czy inne partie ciała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w pełni zdrowa . Pije kawę 2 razy dziennie i to głównie ze względu na smak bo nie odczuwam jakiegoś pobudzenia. Tłuszcz umiejscowiony jest głównie w okolicy brzucha/ud ale i ramiona pozostawiają trochę do życzenia 😓 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...