Skocz do zawartości

Rekomendowana wypowiedź

  • Odpowiedzi 2,9tys.
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

MOJE PRZEMYŚLENIA I OPINIE - w większości pozytywne 63KG - 6 = 57KG w trzy miesiące Witam wszystkich. Chetnie podziele sie opinia i przemyśleniami na temat kilku produktow jakie stosowalam i stos

Witam  Dwa miesiace stosowania spalaczy dieta  bilans ujemny 400 kalorii oraz silownia - 3 dni silowe 3 dni bieznia po godzinie szybki marsz oraz zero piwa vodki itp  burn24 dwa opak, lean f

Od siebie mogę dodać opinie na temat kilku spalaczy tłuszczu które do tej pory stosowałam. Ground Zero w mojej opinii zasłużone pierwsze miejsce, oceniam 10/10. Czysta energia i chęć do działania

Dodane grafiki

Od 2 tygodni stosuję Alphaburn i SAN Liporedux (kobiecy standard do spalenia - brzuch, uda, pośladki). Niestety jedyną aktywnością fizyczną na jaką jestem w stanie sobie pozwolić to basen raz w tygodniu. Chciałabym nieco podkręcić spalanie (do zrzucenia 5-6 kg). Co do uzupełnienia wspomnianego wcześniej zestawu polecacie? Podkreślam raz jeszcze brak aktywności fizycznej :) No i zależy mi, żeby nie było to nic pobudzającego (nie piję kawy, herbaty).

I drugie pytanie - jak myślicie, czy przy stosowaniu spalaczy tłuszczu mogę iść oddać krew honorowo czy lepiej odpuścić i iść dopiero po skończeniu spalaczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknij sobie na boostery metabolizmu np: Cannibal Claw od Chaos and Pain, Lean Xtreme - Driven sports czy Corti Lean od Brown podkręcają metabolizm spoczynkowy i pomagają zrzucić nadbagaż jak i tez maja wpływ na poprawię samopoczucia nie zawierają stymulantów i są bezpieczne o ile nie masz żadnych problemów z tarczycą czy układem hormonalnym.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam zapytanie....

Czy zestaw Amix Diuretic + Omega Sports Burn24 + Satietrim będzie dobry jak na pierwszą przygodę ze spalaczami? (głównie chodzi o spalenie tkanki tłuszczowej z całego ciała i utratę kilku kilogramów, problem z podjadaniem między posiłkami, praca siedząca, sporadycznie aktywność fizyczna w domu, rower + dieta).

Oraz mam pytanie co z alkoholem przy stosowaniu takiego zestawu? ( np. w dniu w którym będzie zakrapiana impreza to odstawić czy 2 dni przed i czy dzień po piciu brać zestaw czy też należy sobie odpuścić?).

Dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

General

Wielkie dzieki za odp ☺ Co zatem mógłbyś mi zaproponowac biorąc pod uwagę że chce zgubić niewiele bo 3-4kg i tłuszczu z ud bez siłowni i z średnią aktywnością fiz typu jogging chodzenie? Burn 24? Alphaburn? Te są często polecane ale czy dobre w moim przypadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@General

Ktoś skasował moje pytanie i Twoją odpowiedź odnośnie brania PCB do posiłku :-(

Wracając do tematu, dzisiaj dostałem PCB i pierwszą kapsułkę wziąłem tak jak poradziłeś, jest OK.
Mam pytanie odnośnie porcji po przebudzeniu; biorę ją na czczo i po 15-20 mogę zjeść pierwszy posiłek, czy zalecana jest dłuższa/krótsza przerwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.07.2019 o 20:43, General napisał:

Zerknij sobie na boostery metabolizmu np: Cannibal Claw od Chaos and Pain, Lean Xtreme - Driven sports czy Corti Lean od Brown podkręcają metabolizm spoczynkowy i pomagają zrzucić nadbagaż jak i tez maja wpływ na poprawię samopoczucia nie zawierają stymulantów i są bezpieczne o ile nie masz żadnych problemów z tarczycą czy układem hormonalnym.

A jesli ma sie problemy z tarczyca? Tzn usunieta i wspomagana hormonami by pracowała jak nalezy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.07.2019 o 16:02, General napisał:

bm369

2,5 gr to już trochę dużo , organizm konwertuje nadwyżkę białka na cukry i dochodzi do zakwaszenia, optymalnie ok 2 gr, kreatyna jak najbardziej chroni mięśnie podczas redukcji, 2 porcje po 5 gr dziennie są wystarczające

Dzięki za informację. Powiedz mi jeszcze czy z Alphaburn mogę brać w zamulajce dni kofeinę (200mg tabletka). Nie mogę znaleźć ile ten Alphaburn ma kofeiny w składzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruda 1982 - w przypadku jaki opisałaś to dobry zestaw, chociaż  bardziej chwaloną alternatywą (skuteczniejszą) dla Satietrim jest bloker apetytu o nazwie Genius Diet Pills. Co do Alkoholu, to w dniu "spożycia" można stosować te konkretne produkty, nie zawierają one stymulantów, nie wpływają więc na ciśnienie tętnicze, a to z tego względem odradza się stosowania spalaczy zawierających stymulanty w okolicy, kiedy planujemy pić alkohol.

Jzs - wystarczy 15-20 minut przed śniadaniem, chodzi o to by poranna dawka spalacza tłuszczu, a raczej składniki w nim zawarte zaczęły działać, jedzenie spowalnia wchłanianie, a w przypadku niektórych spalaczy (akurat nie tyczy się to Pure Clinical Burna) może osłabiać jego działanie redukujące tkankę tłuszczową (tyczy się to np. spalaczy z johimbiną).

Aga-kolata - Jeśli mamy problemy z tarczycą to Cannibal Claw nie jest dobrym pomysłem, gdyż może wchodzić w interakcje np. z tyroksyną, a jeśli mamy usunięta tarczycę, to raczej z nią problemów być nie może (?).
Natomiast Lean Xtreme oraz Corti-Lean nie posiadają żadnych prekursorów hormonów tarczycy, przyspieszają metabolizm poprzez inne szlaki metaboliczne aniżeli stymulowanie pracy tarczycy). Burn24 + Alphaburn lub Lean Xtreme + Alphaburn to bardzo sensowne połączenia, które będzie skuteczniejsze to zależy w tym wypadku od tego czy mamy dobrą/złą wrażliwość komórek na działanie insuliny, czy spożywamy dużo czy umiarkowanie/mało węglowodanów oraz indywidualnej wrażliwości organizmu na poszczególne składniki aktywne. W skrócie idealnym (efektywność/pewność działania) połączeniem byłoby Burn24 + Lean Xtreme + Alphaburn, ale to pod warunkiem, że budżet nas nie ogranicza, bo topowe produkty w swoich kategoriach tanie nie są.

Bm369 - Alphaburn można stosować z kofeiną, która notabene wykazuje efekt synergii względem składników w nim zawartych (dlatego tak często łączony jest ze spalaczami termogenicznymi). Alphaburn nie ma w ogóle kofeiny.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie potrzebuje porady odnośnie doboru spalaczy :)

INFO O MNIE:

WAGA:90kg 

Wzrost: 183cm 

Wiek: 24 

Pas: 98cm

Ramie: 39cm 

Dieta:  2450kcal  (B: 2 g  T: 0.7  W: około 3G) 

Aktywnosc fizyczna:  (2x Silownia, 2x Trening pilkarski) 

 

Zostało mi dwa miesiace redukcji (pozniej mam zabieg) a tluszczu jeszcze mam sporo, chcociaz musze przyznac ze pod ta warstwa fatu troche miesnia tez siedzi :)  Moim najwiekszym problem jest to ze bardzo mnie zalewa w okolicach klatki, brzucha i bioder. W gimnazjum mialem ogromny problem z Lipomastia do tego stopnia ze mialem wieksze piersi niz moje rowiesniczki ;)  Dlatego tez zalezy mi najbardziej na pozbyciu sie tluszczu z okolic brzucha i cyckow. 

Obecnie miesiac redukcji mam za soba, niestety w czerwcu mialem duzo wyjazdow, uroczystosci i staralem sie trzymac diete ale bardziej niz 2400 wychodzilo mi 2700kcal  wiec bylem na leciutkim deficycie a moze i nawet nie.  Bralem przez ten miesiac Burn24, jednak chyba spodziewalem sie po nim wiecej,  w pasie nie zlecialo ani cm, waga poszla w dol o 2kg. Natomiast znajoma mowi ze schudlem, i ja w lustrze tez widze ze troche ten brzuch jednak jest mniejszy. Na pewno bo tym spalaczu brzuch jest bardziej plaski to przyznaje ale czy spalilem na nim tluszcz ciezko powiedziec, choc w duzej mierze problem pewnie lezal przy mojej diecie. Mimo wszystko jakos srednio oceniam ten spalacz. 

Rok temu stosowalem ANS slim Factory+ Erase fast, jednak nie pamietam jakie mialem po nich efekty, zwlaszcza ze zostalo mi po 10kapsulek obu suplementow wiec nie zuzylem calego opakowania.  Co do moich problemow zdrowotynych to cisnienia oraz serducho mam dobre, natomiast pol roku temu mialem Nerwice Lękowa i jestem raczej z tych z wrazliwszym ukladem nerwowym.  Od zawsze bardzo słabo toleruje kofeine, mam po niej  bole glowy, skoki cisnienia, uczucie leku i niepokoju i dosc mocno przyspioszene tetno siegajace okolo 80. Dlatego zadne termogeniki nie wchodza w gre i zostaja mi tylko cos lipotrowego 

Reansumujac jakie polaczenie spalaczy bedzie najlepsze zeby w te 2 miesiace zeszlo mi jak najwiecej tluszczu, glownie z brzucha i piersi i zebym nie mial po nim psychicznych odpalow ;)  Myslalem o czyms takim 

1 MIESIAC:    Corti Lean + RAW Fucoxanthin

2 MIESIAC:    Alphaburn+ Erase fast ( zostało mi polowa opakowania) 

 

Corti Lean jako glowny spalacz i podkrecenie metabolizmu, a fuxo ma uderzyc w tkanke biala i "zaladowac" sie odpowiednio zeby przy Alphaburnie byly jeszcze lepsze efekty :)

Bede wdzieczny za jakies porady, co mozna w tym przypadku zrobic lepiej i czy Alphaburn jest bezpieczny przy mojej przypadlosci :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie będziesz łączył Alphaburna z żadnymi termogenikami czy pobudzaczami, to jak najbardziej możesz go stosować, sam w sobie nie będzie działał pobudzająco na organizm. Co do samego zestawu to jeśli masz możliwość wybrałbym z boosterów metabolizmu mimo wszystko Lean Xtreme, ma nieco bardziej rozbudowany skład,  szczególnie patrząc pod kontem poziomu kortyzolu, a to może być najbardziej istotne w Twoim przypadku jeśli tkanka tłuszczowa osadza się u Ciebie w okolicy klatki piersiowej. Erase Fast dobrze byłoby stosować dłużej niż połowa opakowania ( to 2 tygodnie suplementacji ), ponieważ po 2-3 tygodni są widoczne dopiero najlepsze efekty i środowisko hormonalne zaczyna się korzystnie zmieniać. Alphaburn na ostatni szlif jest super opcją i w połączeniu z Erase powinieneś mieć bardzo dobre efekty, choć tak jak mówię, akurat ten suplement warto brać dłużej niż 2 tygodnie więc musiałbyś dokupić jedno opakowania i wtedy 6 tygodni ma już sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Rumcajs napisał:

Jeśli nie będziesz łączył Alphaburna z żadnymi termogenikami czy pobudzaczami, to jak najbardziej możesz go stosować, sam w sobie nie będzie działał pobudzająco na organizm. Co do samego zestawu to jeśli masz możliwość wybrałbym z boosterów metabolizmu mimo wszystko Lean Xtreme, ma nieco bardziej rozbudowany skład,  szczególnie patrząc pod kontem poziomu kortyzolu, a to może być najbardziej istotne w Twoim przypadku jeśli tkanka tłuszczowa osadza się u Ciebie w okolicy klatki piersiowej. Erase Fast dobrze byłoby stosować dłużej niż połowa opakowania ( to 2 tygodnie suplementacji ), ponieważ po 2-3 tygodni są widoczne dopiero najlepsze efekty i środowisko hormonalne zaczyna się korzystnie zmieniać. Alphaburn na ostatni szlif jest super opcją i w połączeniu z Erase powinieneś mieć bardzo dobre efekty, choć tak jak mówię, akurat ten suplement warto brać dłużej niż 2 tygodnie więc musiałbyś dokupić jedno opakowania i wtedy 6 tygodni ma już sens.

Wielkie dzieki za opowiedz :)  mam jeszcze małe pytania

1) Czy Lean Xtreme nie wplywa negatywnie na stawy?  W sierpniu zaczyna mi sie sezon pilkarski a na zagranicznym forum wyczytalem, ze ludzie stosujacy ten spalacz doswiadczali w trakcie kuracji bolow stawow

2) Czy Erase Fast to tylko "suplement". Pamietam, ze nawet na opakowaniu pisało "Advanced TSH hormon modulator". Pisze o tym w kontekscie tego, ze moja nerwica zaczeła sie miesiac po zakonczeniu kuracji Erase Fastem, a kiedys wyczytalem, ze  przypadlosc ktora przez kilka miesiecy mialem, moze byc wywolana nieprawidlową praca tarczycy, chodz na jakies 80% obstawiam, ze byl to wynik zazycia "nielegalnej" substancji, bo na drugi dzien dostalem objawow typowych dla nerwicy. 

3) Jakie badania warto zrobic przed zazywaniem Erase Fasta, chce zrobic badanie tarczycy przed i po, ale nie wiem dokladnie ktore? TSH, Ft3, ft4, A-TPC, anty TG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Lean Xtreme nie wpływa negatywnie na stawy, natomiast często wiele osób w trakcie redukcji mocno obniza podaż tłuszczy w diecie, a to już może negatywnie wpływać na stawy. Sam produkt nie ma takich składników, sam brałem 2 razy kilka lat temu i nic takiego nie doświadczyłem.

2. Tak, jest to suplement. Nie dostarczasz tam żadnego hormonu z zewnątrz, a jedynie stwarza korzystne środowisko do zwiększenia bądź zmniejszenia naszej naturalnej produkcji. Nie ma raczej mozliwości by po Jego stosowaniu występowała depresja, nerwica itp.  Takie efekty możliwe są bo zablokowaniu produkcji własnych hormonów, ale to musiałbyś przez dość długi czas przyjmować sterydy.

3. Na tarczyce Erase raczej nie wpłynie, więc jak już to tylko dla siebie. Osobiście z ciekawości zbadałbym testa całkowitego, wolnego oraz estradiol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Miałem już kilka produktów z RAW i pomimo niskiej ceny, zdecydowanie trzymają jakość. Każdy działał jak należy. Fukoksantyna wśród spalaczy lipotropowych to dość ciekawy składnik, w jednym z wiarygodnych badań odnotowano sporą progresję w redukcji tłuszczu, ale warto ją zdecydowanie wrzucić w dłuższej suplementacji np. 3 miesiące aby w pełni wykorzystać potencjał.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo kończę brać pół paczki Alphaburn, (kupiłem na pół z dziewczyną) efekty są. Nie sprawdzałem wagi ale robią się zarysy. Czy warto zrobić sobie parę dni przerwy i potem już na ostatni czas redukcji wrzucić pół paczki Clinical Burn? Ogólnie to dietę mam na 2500 kcal aktualnie i 3 ciężkie treningi w tyg. O dziwo ciężary większe jak 6kg temu na masie. Chętnie bym już pojadll wieciej ale chce pozbyć się całkowicie tłuszczu żeby od końcówki sierpnia już wejść na masę jakieś 3300-3500 kcal. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie możesz wrzucić Clinical Burn praktycznie od zaraz, nie ma ku temu żadnych przeciwwskazań. Na koniec redukcji lepszą opcją byłoby coś typu Alphaburn właśnie który działa typowo na uporczywą tkankę tłuszczową, ale jeśli już masz Clinical burn to śmiało stosuj. Na pewno przyda się większa energia na treningu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jaki jeszcze zestaw polecacie dla kobiet ? ( kończe zestaw Amix Diuretic + Omega Sports Burn24 + Satietrim ) ale większej zmiany nie zauważyłam a dość poważnie podeszłam do tego ( zero fast foodów, słodyczy, słodkich napoi, starałam się pic ok.2 l.wody dziennie it.). Myślę o zestawie  Alphaburn + Genius Diet Pills oraz ??? właśnie i tu pytanie do WAS co mogę do tego dorzucić?( zaznaczam, że aktywność to rower, spacery, bez siłowni i ćwiczeń w domu) Po Burn24 nie miałam żadnych skutków ubocznych, czułam się tak jak zawsze a to na plus :)))

Oraz jak może działać Alphaburn  ( chłód czy zwiększona potliwość) na organizm w połączeniu z innym spalaczem ( jakim nie wiem, dlatego proszę o radę).

Będę wdzięczna za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połączenie bardzo dobre, dodałbym do tego jedynie dobrej klasy booster metabolizmu bo często to właśnie to jest powodem stagnacji. Od siebie mogę polecić Thyro-Lean z Brawna, moim zdaniem produkt mocno niedoceniany, a składowo prezentuje się na prawdę znakomicie i nie kojarzę osoby która narzekałaby na Jego działanie. Jeśli waga nie spadała Ci w ostatnim czasie to spróbuj jednego dnia przeliczyć ile kalorii udaje Ci się dostarczyć, bo być może masz ich zbyt wiele, a to najistotniejsze nawet jeśli pochodzą one z dobrych źródeł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.07.2019 o 08:53, Rumcajs napisał:

Ogólnie możesz wrzucić Clinical Burn praktycznie od zaraz, nie ma ku temu żadnych przeciwwskazań. Na koniec redukcji lepszą opcją byłoby coś typu Alphaburn właśnie który działa typowo na uporczywą tkankę tłuszczową, ale jeśli już masz Clinical burn to śmiało stosuj. Na pewno przyda się większa energia na treningu.

Zostały mi z 4 tabletki Alphaburn. Przymierzam się do zakupu Clinical Burn. W składzie jest kofeina, czy nie będzie problem dodatkowa kofeina z kawy, czasem jakiś energetyk albo tabletka kofieny (200mg).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od Twojej tolerancji na składniki pobudzające. Na początek zacznij od samego Clinical Burn i sprawdź jak działa na ciebie pod względem pobudzenia. Jeśli wszystko będzie ok i nie będziesz odczuwał nadmiaru to możesz sobie w ciągu dnia popijać kawę czy energetyk, choć w jednej porcji ze spalaczem moim zdaniem nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po krótkiej przerwie ;)

Około 4 miesiące temu, z wagą 90kg przy wzroście 180cm zasięgnąłem tutaj porady by jako swój drugi spalacz wybrać Fenixa. Początkowo działał na mnie strasznie mocno, dlatego zrobiłem sporą przerwę między braniem clinical burna a właśnie tymże Fenixem. Od około 1,5 miesiąca biorę jedną tabletkę dziennie trenując 4/5 dni w tygodniu, mój organizm już "normalnie" go przyswaja (nie wiem jak to ładnie ubrać w słowa, po prostu czuję się po nim jak najbardziej w porządku). Udało mi się zejść do wagi 82kg, góra już zaczyna się powoli pokazywać, ale mam oczywiście problem z tłuszczem wokół brzucha. Stąd moje pytanie: czy razem z Fenixem, mimo że początkowo działał na mnie za grubo, mogę stosować Evolab Alphaburn? Wnioskując z obszernego opisu mógłby mi pomóc z oponką, a sam w sobie ponoć nie generuje jakiegoś olbrzymiego pobudzenia, które bądź co bądź zapewniałby mi Fenix. Lepiej będzie dołączyć do Fenixa Evolab Alphaburn i w momencie kiedy Fenix sie skonczy leciec juz na samym Alphaburnie? czy moze lepiej najpierw skonczyc Fenixa, zrobic tydzien resetu od spalacza i dopiero przerzucic sie na inny suplement? Z góry dzięki za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz sobie śmiało wrzucić Alphaburna do Fenixa, jest to popularne i bardzo fajne połączenie. Później możesz kontynuować suplementacje samym Alphaburnem. Będzie to na pewno skuteczniejsza opcja. Jak sam pisałeś do Ground Zero twój organizm się zaadaptował w miarę szybko, więc nie sądzę by teraz miało być inaczej i osobiście łączyłbym te suplementy. Zacznij od pierwszego dnia stosować je osobno np. rano Fenix, popołudniu Alphaburn, a potem już dawaj w jednej porcji.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...