Skocz do zawartości

Rekomendowana wypowiedź

  • Odpowiedzi 2,9tys.
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

MOJE PRZEMYŚLENIA I OPINIE - w większości pozytywne 63KG - 6 = 57KG w trzy miesiące Witam wszystkich. Chetnie podziele sie opinia i przemyśleniami na temat kilku produktow jakie stosowalam i stos

Witam  Dwa miesiace stosowania spalaczy dieta  bilans ujemny 400 kalorii oraz silownia - 3 dni silowe 3 dni bieznia po godzinie szybki marsz oraz zero piwa vodki itp  burn24 dwa opak, lean f

Od siebie mogę dodać opinie na temat kilku spalaczy tłuszczu które do tej pory stosowałam. Ground Zero w mojej opinii zasłużone pierwsze miejsce, oceniam 10/10. Czysta energia i chęć do działania

Dodane grafiki

Dzieki za rady Best Body. Z tym Phenadrolem to faktycznie moj blad, po prostu pomylilem go z Phenoloxem przez zbieznosc nazwy ;)

Tuz przed tym jak przeczytalem tego posta przyszly do mnie Termo Bomby. Nigdzie wczesniej nic nie wyczytalem o zmienionym opakowaniu, ani formule, z tymi miligramami w kapsulce to w sumie nie zwrocilem tez uwagi... Ale pragnalbym zauwazyc, ze na takim znanym i lubianym Thermocore jest jakies 600 mg w takiej samej kapsulce ;) No nic, chyba bede w takim razie krolikiem doswiadczalnym - jak mi sie nie spodoba to najwyzej sprobuje puscic dalej. No i czy to nie jest z jednej strony dobrze, ze Hellfire nie daje juz takiego kopa? Chyba ze przy okazji traci tez na spalaniu. A ile tez jest wg ciebie warta ta Black Mamba nowa? 

Co do Leana, to w ostatnim okresie, gdzie zarowno Lipodrene jak i Lean FX bralem sporadycznie, zauwazylem ze i jeden i drugi srodek wciaz maja na mnie dzialanie (ten pierwszy co najmniej pobudza a ten drugi co najmniej zwieksza metabolizm). Mysle wiec, ze na razie odpuszczal go nie bede, zwlaszcza, ze na AD-3 poki co funduszy brak ;)

Na koniec - jest jeszcze jakis srodek w tabletkach poza Lipodrenem? Bardziej mi sie taka opcja podoba, bo zawsze mozna tabletke ciachnac na pol, albo na cztery :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.09.2015 o 22:33, Rescue_me_234 napisał:

A jak dawkowac target A2 ? 

czego w diecie unikac  przy stosowaniu tego spalacza?

i jeszcze jedno pytanie czy takie spalacze mozna wprowadzic podczas stosowania tabletk antykoncepcyjnych ? czy moga one negatywnie wplynac na skutecznosc antykoncepcji?

Target –A2 to bardzo zaawansowany oraz skuteczny dodatek do spalaczy i znakomite uzupełnienie zestawów pod redukcję tłuszczu. Jednak już sam w sobie ma bardzo duży potencjał ułatwiający rozpad uporczywej tkanki tłuszczowej białej. Można go łączyć z niemal każdym innym spalaczem, wyjątkiem są te które zawierają prawdziwą alfa johimbinę, jest ich jednak bardzo mało i często to tylko symboliczna ilość, aby można było wyszczególnić ten składnik na etykiecie produktu. Wracając jednak do twojego pytania to należy określić na czym nam najbardziej zależy. Opcji jest naprawdę bardzo dużo.

Przykładowo jeśli zależy nam na maksymalnym spalaniu tkanki tłuszczowej z każdego obszaru na naszym ciele to warto połączyć Target-A2 ze spalaczem o ogólnym silnym działaniu termogenicznym. Najlepszymi obecnie składowo suplementami tego typu na rynku są Inferno  Amped oraz Stimerex Hardcore . Takie połączenie pozwala na stosunkowo dużą utratę zbędnych kilogramów równomiernie z całego ciała, a także obejmuje działaniem najbardziej newralgiczne miejsca na ciele. Jeśli chcemy uzyskać podobny efekt przy mniejszym pobudzeniu to dobrą opcją jest również Dynamic Thermocore, choć poprzednie dwie opcje mają nieco większy potencjał przyspieszający metabolizm.

Jeśli natomiast nie chcemy w dodatkowy sposób stymulować układu nerwowego lub mamy problemy ze snem, treningi w późnych godzinach itp. To ciekawą opcją jest połączenie z klasycznym boosterem  metabolizmu jakim jest cannibal claw oraz suplementem poprawiającym definicję. Największą skutecznością w tym kierunku wykazują suplementy diuretyczne, takie jak Amix Diuretic Complex który poza szybkim i widocznym usunięciem zbędnej wody dodatkowo oczyszcza organizm.

W przypadku osób mających problemy z kontrolą apetytu doskonale sprawdza się Metabolic Phenelox który skutecznie blokuje apetyt na wiele godzin od spożycia. Aby zmaksymalizować działanie można dodać do tego Satietrim, jest to jedyny realnie działający środek działający długofalowo, nie mający wpływu na ciśnienie.

To generalnie takie najbardziej klasyczne połączenia, zależne od indywidualnych preferencji, natomiast wydają się być najlepsze w poszczególnych kategoriach. Gdybyś jednak oczekiwała jeszcze bardziej szczegółowej odpowiedzi to musisz podać więcej informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chce zrzucić z 10 kilo, myślałam nad tymi spalaczemi Lipodrene z Target A2 lub Lean FX, poczytałam o tych spalaczach, ale nie wiem czy takie połączenie będzie dobre. Zastanawiam się czy mogę brać Lean FX, jeśli mam nadczynność tarczycy? :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika_Monika

Twoje tętno maksymalne to 188 HR. Tłuszcz w Twoim przypadku najlepiej spala się w zakresie 130-150 uderzeń serca na minutę. Także powinnaś nieco zmiejszyć intensywność treningową by tętno utrzymywało się poniżej strefy beztlenowej, gdyż nie jest to strefa aktywna dla tedukcji tkanki tluszczowej.

Co do spalaczy tłuszczu, to w takim wypadku dobrze byłoby stosować coś co mimo wszystko nie zwiększa ciśnienia i tętna, także wszelkie spalacze marki VPX czy pozostałe wymionione raczej odpadają. Co do Diablo PM, jest to dla mnie zaskakujący suplement, gdyż reklamowany jest jako spalacz, a patrząc na skład nie ma ani jednego składnika realnie czy bezpośrednio wpływającego na jego redukcję, a poza aszwagandą i fenibutem nie ma tam tak na prawdę nic ciekawego. Cobra Ripper też nie wygląda znacznie lepiej. Najlepszym spalaczem w proszku jest Viper Xtreme Alphalean, ale zwiększa on ciśnienie tętnicze.

Moim zdaniem najlepiej sprawdziłoby się połączenie Liporedux, który mimo, iż zawiera "mocne" składniki, to ze względu na swoją formę nie przenika w dużym stopniu bariery krwi i wnika bezpośrednio do adipocytów. Jeśli chcemy maksymalizować efekty, możemy stosować go razem ze wspomnianym Lean Fx'em i Diuretic Complex.

Rescue_me_234

Przez parę godzin przed stosowaniem Target A2 należy unikać spożywania jakichkolwiek węglowodanów, białka w mniejszym stopniu  stymulują wydzielanie insuliny, która korzystając z tych samych szlaków metabolicznych co johimbina, jest ważniejszym i dominującym dla organizmu czynnikiem. Target-A2 nie obniża efektywności leków antykoncepcyjnych, ale niektóre spalacze owszem mogą zaburzać lub osłabiać ich działanie. Przykładowymi składnikami suplementów które obniżają suteczność antykoncepcji są m.in. chrom, dzięgiel chiński, dziurawiec, senes, kruszyna, rzewień, pluskwica groniasta, adrafinil, a jeśli ktoś by chciał na siłę coś dopisać to i nadmiar witaminy C czy soku grejpfrutowego może negatywnie działać w tej kwestii (spowalniają metabolizm wątrobowy estrogenów zwiększając ich stężenie we krwi).
 
Savage
 
W uprzednim poście pomyliłem maksymalne ilości, kapsułka o rozmiarze 3, mieści do 700mg maksymalnie zbitego proszku, kapsułki Thermo Bombs nie dosć że nie mają rozmiaru 00, jedynego mieszącego ponad 1300mg składników, to w dodatku są na oko w jednej trzeciej puste.
 
To że nowa wersja Hellfire czy Black Mamby słabiej pobudza to mało istotna kwestia, ale zastąpienie głównego składnika spalającego tłuszcz - efedryny gorzknikiem kanadyjskim to już spora różnica. Spalaczy w tabletkach na rynku jest sporo, ale o takim potencjale jak Lipodrene nie kojarzę żadnego z obecnie produkowanych.
 
Marti19
 
Jeśli masz nadczynność tarczycy to Lean Fx, tak samo jak i inne przyspieszacze metabolizmu, odpada. Natomiast co do  Lipodrene Hardcore to raczej powinien wypowiedzieć się lekarz, gdyż dolegliwości związane z tarczycą sa bardzo różne i niekiedy zaszkodzić może niepozorna zielona herbata (której ekstrakt się w tym spalaczu znajduje). Znacznie bezpieczniejszą opcją w Twoim wypadku byłby Burn24. Target A2 nie powinien z niczym kolidować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chce zrzucić z 10 kilo, myślałam nad tymi spalaczemi Lipodrene z Target A2 lub Lean FX, poczytałam o tych spalaczach, ale nie wiem czy takie połączenie będzie dobre. Zastanawiam się czy mogę brać Lean FX, jeśli mam nadczynność tarczycy? :)

Pozdrawiam

Jeśli mogę pomóc to napiszę kilka słów co pod tematem lipodrene:

Lipodrene jest moim pierwszym spalaczem ale już po 2 tyg widzę efekty. Na początku miałem ok 83 kg przy 170cm wzrostu ale w rzeczach dziś ważyłem się w tych samych rzeczach i mają 1,5 kg dres. Zostaje więc 81,5 kg masy. Wczoraj zaczął się 3 tydzień kuracji i wchodzę na wagę a tam 77,7 kg. Wychodzi na to że zeszło ok 3,8 kg w 2 tyg. Hamuje apetyt tak że ograniczam się do 4 posiłków dziennie i to małych a enegria jest . Raz zabrałem dwie i szybko zrezygnowałem bo nie mogłem ujechać myślałem że serducho wyskoczy. A jak po 1 jest ok na czczo i 4 razy w tyg rowerek po godzinie do tego BCAA i gra. Potliwość na rowerku masakra.Aha BF wg tej wagi pokazuje 26% ale nie wiem czy można jej do końca ufać. W brzuchu 97cm rano , zeszło 3 cm w 2 tyg. Jeśli by się utrzymało takie tempo to stosując cały czas po 1 mam jeszcze na 4,5 tyg kuracji :) czyli na jednym opakowaniu mogę uzyskać niezłe efekty.STOSUJĘ TYLKO TEN BEZ KOMBINACJI ŻADNEJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam jeszcze jedno, mam nadzieję już ostatnie, pytanie odnośnie Hydroxyelite. Biorę go od 3 tygodni, na początku działał rewelacyjnie i bardzo dobrze się po nim czułam, ostatnio jednak zupełnie nie mam siły na aktywność fizyczną. Nie wiem czy wynika to z faktu, że tak drastycznie hamuje apetyt i nawet po posiłku nie mam na nic siły, w każdym razie efekt jest odwrotny do wcześniejszego, a ja zamiast kopa na treningu, jestem totalnie umęczona. Poradźcie co mogę zrobić/zmienić w takiej sytuacji, bo nie chciałabym go jeszcze odstawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola.weiss

Niestety nie jest i według producenta firmy VPX Sports więcej nie będzie produkowany. Na dobrą sprawę był to z jeden z niewielu spalaczy w płynie i jedyny realnie działający z tej grupy. Pozostają produkty w proszku takie jak Ripped Cocktail dla osób nie tolerujących kapsułek/tabletek.

Rescue_me_234

Pytanie nie było do mnie, ale pozwolę sobie odpowiedzieć. Jeśli Target-A2 spożyjesz na pusty żołądek, to kapsułka opuści go bardzo szybko, po 10 minutach składniki będą już w jelicie cienkim i szybko się wchłoną, także 30-40 minut przed posiłkiem wystarczy w zupełności. Także najlepiej by parę/kilka godzin przed spożyciem Target-A2 nic nie jeść, a po jego spożyciu zjeść coś nie wcześniej niż 30 minut później.

Target A2 można stosować wieczorem, nie jest to typowy stmulator centralnego ukłądu nerwowego, natomiast w przypadku gdyby pojawił się tzw. płytki sen, wtedy zamiast przed snem, można zastosować przed kolacją.

Zapaałka

Jeśli chodzi o brak siły/energii, to może to wynikać z kilku rzeczy:

- długotrwałe i dość radykalne ograniczenie kalorii w szczególności z węglowodanów i tluszczy

- przetrenowanie/zbyt słaba regeneracja

- długotrwały deficyt mikroelementów, szczególnie witamin z grupy B w pożywieniu

- inny czynnik zewnętrzny nie związany z dietą/treningiem/suplementacją taki jak np. spadek ciśnienia atmosferycznego, przed chorobowe osłabienie organizmu czy depresja jesienna

Dla przykładu suplementowanie witaminy C i E wpływa na poprawę treningu siłowego. Na tej samej grupie badawczej dowiedziono, że witaminy hamują adaptację do treningów wytrzymałościowych. Badania przeprowadzone przez G0rana Paulsena z Norweskiego Instytutu Sportu (Norwegian School of Sports Scientists) dowiodły, że wysokie stężenie witaminy C i E (1000 mg na dzień dla witaminy C oraz 235 mg na dzień dla witaminy E) wpływa na trening, wywołując zmiany w mitochondrium białek. Mitochondrium to elektrownia komórki oraz centrum metabolizmu energii. Witaminy nie wpływają na maksymalne zużycie tlenu czy wyniki w bieganiu. Witamina C i E są silnymi antyoksydantami, które redukują wolne rodniki - wysoce reaktywne substancje chemiczne, które powstają naturalnie podczas przemiany materii. Zbyt wysoki poziom rodników może powodować uszkodzenie komórki, osłabienie systemu immunologicznego i przedwczesną śmierć. Jednakże te substancje chemiczne także imają swój wkład w przystosowaniu się organizmu do wzmożonego wysiłku. Czasem stres oksydacyjny (wywoływany rodnikami nadtlenkowymi - przyp. tłum.) jest korzystny, podczas gdy nadmierny stres oksydacyjny może być szkodliwy.

Proponuję parę dni przerwy od wszystkiego co stało się rutyną: trening, praca, suplementy, itp. Np. w ten weekend i zobaczysz w poniedziałek jak będzie. Przez te parę dni zwiększ nieco ilość kalorii w szczególności ze zdrowych tłuszczy i węglowodanów złożonych, zjedz do każdego posiłku solidną porcję warzyw i dorzuć trochę mięsa czerwonego.

Jeśli trening miałaś do tej pory codziennie, pomyśl o aminokwasach, być może problem jest w obolałości mięśniowej związanej ze słabą regeneracją.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mi od 7 września zjechało 6,5 kg na samym lipodrene. Cały czas po 1 rano i jednej popołudniu. Nie zwiększam na dwie bo za mocne jak dwie raz wziąłem. Zostało mi na 2,5 tyg kuracji jak w takim tempie pójdzie spalanie to do 8 kg na opakowaniu dojdę. Mam dietę ale sam ułożyłem jem 4 posiłki dziennie czasem 3 na więcej nie ma ochoty. I małe i na zdrowo albo gotowane albo z piekarnika i tylko razowe pieczywo. Jestem zadowolony zostało mi do zrzucenia jakieś 5 kg no i chciałbym wyeliminować tłuszcz na boczkach na maksa i ten na dole brzucha. Myślę jak zakończę ten cykl to dać to samo bo działa na mnie idealnie lub Stimerex Hardcore + Analyzed Target-A2 . Co o tym sądzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz pytanie. Czy warto zjechać z tłuszczu dużo od razu i zaś dieta i masa ? Czy zjechać trochę i masować się i zaś na maksa się wyciąć? Bo nie chciałbym zacząć ćwiczyć na masę z dietą i jakieś białko do tego i żeby znowu mi brzuch poszedł? Jeśli udało by się zjechać z brzucha na płaski i budować masę mięśniową bez odkładania tłuszczu na brzuchu to było bu idealnie. Może ktoś doradzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gie19 moim zdaniem (i ja tak do tematu podchodzę), warto raz w roku, że tak to określę, doprowadzić sylwetkę do początku, czyli zredukować tłuszcz do takiego poziomu, do jakiego jesteśmy w stanie go spalić. Jeśli osiągniesz taki poziom to potem łatwiej będzie Ci o sylwetkę dbać i nie zapuszczać podczas robienia masy. Jeśli zrobisz natomiast redukcję połowicznie, to już jest większe ryzyko, że będzie Ci "mniej żal" kiedy tłuszcz będzie rosnął bo optycznie nie będzie tego tak bardzo widać.

Oczywiście nie da się budować masy bez ani grama zbędnego tłuszczu, ale minimalizować jego odkładanie, tak by forma była cały czas na dobrym poziomie jak najbardziej jest możliwe. Warto też podczas budowy masy eksperymentować z różnymi systemami żywieniowymi, osobiście polecam UD 2.0 mimo iż jest to trochę skomplikowana metoda, to jeśli ją już opanujemy pójdzie łatwo i z wymiernymi efektami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok tak myślałem też ale nie byłem pewien i chyba dobrze myślałem.Czyli jeszcze jedna kuracja powinna dać upragniony efekt czyli płaski brzuch. Co prawda mam -6,5 kg ale brzuch jest jeszcze ale nie ma co się oszukiwać bo przez 4,5 tyg nie jestem wstanie zdziałać cudów mimo lipodrene i diety. Tak myślę że po zakończeniu tego cyklu jeszcze jeden ale Stimerex Hardcore + Analyzed Target-A2 dopali mi tłuszcz do upragnionego efektu. Przypomnę że startowałem z 81,5 kg przy 170 cm wzrostu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, dość dla mnie istotne dotyczące spalaczy, niestety na żadnym innym forum nikt nie podjął się tego tematu. Czy spalacze w kapsułkach można stosować w formie dermalnej, jako tzw. wcierki? Jeśli tak, to czy zależy to od składników jakie się w nim znajdują? I jaka jest wtedy ich wchłanialność i skuteczność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Piszą już kolejny raz, ponieważ dalej walczę z kilogramami ;) Kończę właśnie Phenadrol, ale nie byłam z niego zadowolona. Ani jakoś fajnie nie spalał, ani nie dawał kopa. Z łaknieniem też tak sobie. Razem z nim przez pewien czas brałam Lean FX i Satietrim- ten ostatni to coś cudnego. Wreszcie znalazłam coś, co hamuje łaknienie. Aktualnie mój problem polega na tym, że przybrałam na wadze i teraz powoli z niej schodzę, ale strasznie wolno mi to idzie mimo codziennych treningów i diety. Dodam, że mam hiperinsulinemie. Jaki spalacz będzie najlepszy? Stimerex Hardcore? Czy może jaki inny. Chcę na serio wreszcie schudnąć. Zaznaczam, że zamierzam kupić kolejne opakowanie Satietrimu tylko nie wiem z czym połączyć, żeby mocno spalał tłuszcz. Bardzo proszę o pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Chciałabym prosić o pomoc. Mam 22 lata,158 cm i 58 kg. Mam problem z tłuszczem na brzuchu,boczkach i udach. Nie jest to niewiadomo jaka ilość jednak chciałabym zrzucić ok 5kg. Staram się biegać tak ze 3 razy w tygodniu po 5 km. Ograniczylam słodycze,fast foody, słodkie napoje,piję tylko zieloną herbatę i wodę chociaż mam problem z wypijaniem tych 2l dziennie. Ogólnie to od 3 lat po wakacjach walczę z moją wagą i sylwetką ponieważ podczas wakacji pracuje i wtedy za każdym razem tyje ok 3kg z powodu nieregularnych posiłków nadmiaru alkoholu i słodyczy. Cwuczyłam już z Chodakowska Mel be skakalam na skakance biegalam plywalam jednak nigdy nie było zadowalajacych efektów. Brzuszek zawsze zostawał ze mna. Ogolnie jestem zdrowa. Mysle ze moge miec problemy z metabilizmem pewnie przez male ilosci wody. Mozecie mi doradzic jakies srodki ktore by mi pomogly ? i czy podczas ich brania można pić alkohol ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
nie chciałem powtarzać czyjegoś pytania, dlatego prześledziłem wątek i nie widzę produktu o który pragnę zapytać.
Jak osądzacie spalacz roxylean, czy hydroxycut? Czy są one równie dobre jak te które polecacie (thermocore, superburn, inferno)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie :)

Zamówiłam kilka dni temu taki zestaw Diuretic Complex + Lean FX + Liporedux (mam nadzieję, że nie popełniłam jakiejś głupoty łącząc te produkty), za kilka dni paczka powinna do mnie dotrzeć i stąd moje pytanie - czy mógłby mi ktoś doradzić jak je dawkować? Chwilowo odpadły mi treningi, które robiłam do tej pory (Focus T25) ponieważ dość mocno siekło mnie w plecach i zastanawiam sie czy w związku z brakiem konkretnej i regularnej aktywności fizycznej jest sens zaczynać przyjmować powyższe suplementy. Nie ukrywam, że efekty związane z ich przyjmowaniem pomogłyby mi się dodatkowo zmotywować.

Drugie pytanie związane jest bardziej ze stroną treningową: w oczekiwaniu na wizytę u lekarza chciałabym mimo wszystko nie zaprzestawać regularnych treningów, może ktoś mógłby mi doradzić jak ćwiczyć, żeby nie wykończyć do reszty odcinka lędźwiowego, który ostatnimi czasy trochę daje mi popalić?

Dzięki z góry i pozdrawiam wszystkich.

EDIT:

Otrzymałam dziś paczkę z Bestbody i ku mojemu miłemu zaskoczeniu znalazłam w środku plan stosowania, jednakże mam jedno pytanie odnośnie Liporedux'a. W planie zaznaczone jest, aby spalacz (Liporedux + LEAN FX) stosować przed śniadaniem (lub przed treningiem jeśli ćwiczymy rano) a następnie 6-8h poźniej lub przed obiadem (w dzień bez treningowy). Jako, że pracuję po 12h czy byłoby w porządku, gdybym drugi raz smarowała się wieczorem po pracy? tj ok 19-20 (spać chodzę ok 23).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, jestem tu po raz pierwszy, prześledziłam prawie cały wątek ale w sumie to już nic nie wiem. Chciałabym w krótkim czasie zrzucić kilka kg ok 6-8. Staram się zdrowo odżywiać i ćwiczę minimum 3 razy w tyg po ok 40 minut, ale jakoś ciężko spalanie tłuszczu idzie. Stąd moje pytanie, jaki moglibyście polecić spalacz tłuszczu w granicach 100 zł? Dodam że wiosną stosowałam Olimp - Thermo Speed Extreme Mega Caps, który uważam że działał, ale niestety po urlopie przyszło lenistwo i mam wrażenie że przytyłam jeszcze więcej niż schudłam. Czy to możliwe że to wina spalacza? Co w ogóle sądzicie o tym Olimp - Thermo Speed Extreme Mega Caps? Będę wdzięczna za szybka odpowiedź. Pozdrawiam

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...