1356 postów w tym temacie

Czesc, jestem tu nowy wiec witam wszystkich :)

29 lat, 175 cm wzrostu, 76kg:wacko: (waga mowi 27% fat i to mnie boli). Najwiecej tluszczu oczywiscie na brzuchu. Chce zejsc ponizej 20% tluszczu i ponizej 70kg.

Dalem sie nabrac na Olimp thermo speed extreme...

Koncze oststni blister (biore rano 2 i przed treningiem 2). Teoretycznie nie dziala ten spalacz, waga caly czas pokazuje 27% tluszczu, ale po moim wygladzie mozna stwierdzic ze przybylo miesni i ubylo tluszczu. Stosuje od dluzszego czasu kreatyne, BCAA, glutamine, bialko, przedtreningowke, omega 3-6-9 i oczywiscie witaminy.

Staram sie jesc dobrze- tzn nie jest to cudowna dieta ale staram sie jak moge  (6 do 7 posilkow). Cwicze na silowni bardziej w strone sily/masy a po treningu biegam (interwaly). Czesto tez jezdze na rowerze. Pracuje fizycznie wiec troche kalorii leci:)

Mam zamiar wspomoc sie PURE CLINICAL Burn i EvoLab Alphaburn. Czy to dobry wybor? Jak to stosowac? (tak jak napisali na opakowaniu?) Nie bralem nigdy spalacza ktory jest dobrze oceniany na tym forum, a mam zamiar jeszcze cos kupic jesli ten zestaw zadziala:D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

P2k020

Jedzenie małej ilości pożywienia niekoniecznie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem, tym bardziej że jesteś dosyć pokaźnej budowy i pewna dawka makroskładników jest niezbędna. Warto poza ilością dostarczanych kalorii kontrolować także ich jakość. Co do suplementów to wybrałeś właściwie najlepsze pod względem składu produkty w swoich kategoriach. Jest to zestaw który kompleksowo redukuje tkankę tłuszczową z każdego obszaru ciała. Co do wagi to nie powinna być ona jedynym wyznacznikiem, ponieważ jeśli szybko budujesz mięśnie to może wzrastać beztłuszczowa masa ciała, a tkanka tłuszczowa ulegać zmniejszeniu, więc lepszym wyznacznikiem jest lustro lub wskaźnik procentowy Body Fat. Jeśli masz ochotę rozbudować suplementację to możesz uzupełnić to środkiem wpływającym na obniżenie nadmiaru wody podskórnej i poprawę jakości umięśnienia jakim jest np. Erase Fast. Wykazuje on działanie synergistyczne z pozostałymi suplementami a taka kombinacja cieszy się rewelacyjnymi opiniami.

Zmotywowana

Clinical Burn ma zdecydowanie najlepszy stosunek ceny do składu wśród produktów ze średniej półki cenowej więc w cenie do 100 zł na pewno nie znajdziesz lepszego spalacza. Ma składniki pobudzające i zwiększające poziom energii więc doskonale sprawdzi się przy bieganiu czy innej aktywności aerobowej. W dobrej cenie możesz również poszukać takiego suplementu jak TA2 Max i dorzucić go do zestawu.

Piotrek

Evolab Alphaburn jak najbardziej zostaw gdyż jest to wyjątkowo skuteczny produkt w zakresie redukcji tkanki tłuszczowej wokół brzucha i praktycznie osoby niezadowolone zdarzają się wręcz wyjątkowo. Możesz go łączyć właściwie z każdym spalaczem termogenicznym na rynku więc wybór jest naprawdę bardzo duży. Clinical ma bardzo przemyślany skład, świetnie hamuje łaknienie i dosyć mocno pobudza jednak jeśli masz możliwość to w kwestii spalania nieco lepiej wypada np. Cannibal Inferno w wersji Apocalypse. Ma większą objętością składników termogenicznych, nasilających lipolizę oraz przyspieszających metabolizm. Wystarcza na podobny okres suplementacji a posiada nieco większy potencjał. Co do dawkowania to najlepiej stosować go 1 kapsułkę rano oraz 2 przed treningiem lub w dni wolne przed obiadem. Alphaburna stosujemy 3 razy dziennie po jednej kapsułce, rano, przed treningiem oraz pomiędzy posiłkami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 18.06.2017 o 11:53, P2k020 napisał:

Z jedzieniem nie mam problemu moge jeść mialo i nie czuje sie złe ale zdarzaja sie wpadki po imprezie że mam fest gastro.

Miałem podobnie, gdy maksymalnie ucinałem kcal (do 800-1200 dziennie). Po jakimś czasie organizm się adaptował, pojawiała się lekkość, dobre samopoczucie i spadki w BF.
Gdy przestawiłem się na liczenie makroskładników (zwiększając tym samym dzienny budżet kcal więcej niż dwukrotnie):
- tempo spalania ... wzrosło
- zniknął problem gastro. (5-6 mniejszych posiłków dziennie zamiast 3 plus planowanie na 2-3 dni do przodu)

Spalacze (szczególnie Ground Zero) maksymalnie hamowały łaknienie, więc mając tendencje do niejedzenia często się do niego "zmuszałem". (cały czas kontrolując makro)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

dzięki Kazam :)

burn stosuję od wczoraj  raz dziennie przed pierwszym posilkiem i póki co brak skutków ubocznych, wlasciwie nic nie odczuwam...co mnie mocno zastanawia...

Od jutra biore 2 razy rano i po 5-6 godzinach kolejną. Co do Ta2 Max dzieki, jutro zakupię i połączę to z Burnem

Mysle jeszcze o zakupie odżywki białkowej by zastąpic moja dwa posiłki, wyjezdzam na wczasy i poprostu bedzie mi tak wygodniej utrzymać te 4-5 posilkow co 3-4 godziny.

Mocno zastanawiam sie nad kupnem tej poleconej odzywki PF NUTRITION 100% Whey Protein WPC 80 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dotarl do mnie zestaw:Ground Zero + Burn24 + Alphaburn + Diuretic Complex

Jak mam brac. Cwicze codziennie o gpdzinie 18:00 

Prosze jeszcze o pomoc chce wprowadzic diete, tylko kompletnie nie wiem jaka. Cos polecacie? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witaj, śmiało możesz stosować wszystkie suplementy w tym samym czasie gdyż uzupełniają swoje działanie. Rozłożyć możesz to w taki sposób:

Rano na czczo: 2kap. burn24 + 1 kap. Ground zero + 1 kap ahlphaburn

Razem z pierwszym posiłkiem 2 kap Diuretic

Przed obiadem 2 kap. Burn24

Razem z obiadem 2 kap. Diuretic

20 minut przed ćwiczeniami 1 kap. Ground zero + 1 kap alphaburn

Przed kolacją 2 kap. burn24

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta