Skocz do zawartości

Rekomendowana wypowiedź

  • Odpowiedzi 2,9tys.
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

MOJE PRZEMYŚLENIA I OPINIE - w większości pozytywne 63KG - 6 = 57KG w trzy miesiące Witam wszystkich. Chetnie podziele sie opinia i przemyśleniami na temat kilku produktow jakie stosowalam i stos

Witam  Dwa miesiace stosowania spalaczy dieta  bilans ujemny 400 kalorii oraz silownia - 3 dni silowe 3 dni bieznia po godzinie szybki marsz oraz zero piwa vodki itp  burn24 dwa opak, lean f

Od siebie mogę dodać opinie na temat kilku spalaczy tłuszczu które do tej pory stosowałam. Ground Zero w mojej opinii zasłużone pierwsze miejsce, oceniam 10/10. Czysta energia i chęć do działania

Dodane grafiki

Witam Ponownie zamówiłem dzisiaj  następujący zestaw Cannibal Claw + AD-3 + Lean FX.

Mam prośbę o pomoc w dawkowaniu - czy łączyć ze sobą suple w porcjach czy stosować odstępy między pojedyńczymi dawkami ???.

Jak będzie najrozsądniej i czy są jakieś przeciwskazania w mieszaniu takiego pakietu ??.

Treningi ma dosyć póżno o godzi 20.00.

Z gory dzięki za pomoc :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bandziorka

Zakupiłam na wszelki wypadek drugie opakowanie gdyby coś w składzie zmienili :D dla mnie bomba, ale nie stosuję codziennie, bo też nie chcę żeby Phenolox codziennie ograniczał mi do minimum ilość jedzenia. Nie czuje po nim pobudzenia, ale też nie jestem osłabiona jak po niektórych spalaczach bywało nieraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)
Mój pierwszy post więc od razu proszę o wyrozumiałość i pomoc ;)

Myślałam, że mnie nigdy to nie będzie dotyczyć a jednak... siedząca praca, brak ruchu plus rzucenie palenie i z 50 kg zrobiło się 62kg :huh::unsure: Czyli czas działać! :angry:
Najpierw miałbyć tylko spalacz tłuszczu, ale zaciekawiły mnie te zastawy w artykule.
1. JetFuel Superburn + Lean FX + Diuretic Complex

2. Lipodrene + Vanillean + Cannibal Claw + Diuretic Complex

Moje pytanie: Który wybrać? I jak stosować / dawkować?

Nie ukrywam, że moja aktywność fizyczna nie jest na najwyższym poziomie każdego dnia. :( Ale też nie jestem leniem i mogę się zmobilizować jak trzeba.

Zależy, aby zrzucić z 10 kg jak najszybciej, połowie września lecimy na piękne wakacje, na których chciałabym czuć się jak wcześniej, czyt.: szczupło -_-

Z góry dzięki za podpowiedzi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kupiłem ostatnio Hellfire z efedryną, w starej wersji.

Chciałbym dokupić do tego lean fx + ad-3 pct. Czy te suplementy wszystkie mogę połączyć? Ważę 90 kg i mam około 19-20 % bfu. Chce zrobić redukcję, aby ponownie i szybko zobaczyc moje mięśnie brzucha. 

Czy ten nowy lean fx warty jest kupna ? Czy jak dysponuję nieogarniczonym funduszem to mogę kupić jeszcze coś lepszego ? Co doradzacie ? Z góry dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Wszystkim, poczytalem Wasze porady i opinie i mam wybrane 4 produkty. Rozważam które dwa specyfiki połączyć aby uzyskać zadowalający mnie efekt:

Ja: 

37 lat, 83 kg, 187cm wzrostu. 

Od Stycznia 2013 do Lipca 2014 zrzucone 25 kg (sport aerobowy, dieta 1000 kalorii w systemie 5:2, spalacze).

Stan wagowy utrzymuję do dzisiaj.

Aktywnosc fizyczna: Aeroby 4-5x w tyg (bieganie (od 25 do 60 min), rower (okolo 60 min), pilka nozna (1,5h)

Odżywianie:

Pon-Czw - liczenie kalorii, zdrowe odżywianie

Ptk-Ndz - hulaj dusza piekla nie ma (wieczorny browar, pizza, grill itp.) - wiem wiem - FATALNIE - ale tego nie chce zmieniac, chce miec jakas radosc z zycia w weekendowe wieczory

Cel:

Pomimo "trzymania wagi" nie jestem zadowolony z sylwetki (wątłe ramiona, chude ręce, wciaż widoczny "brzuszek"). Jedyne co fajne to ładne nogi - dzieki aerobom :)

Najbardziej wk*&^%$ mnie "bęben" a w szczególności boczki ktorych nie moge sie za cholere pozbyc.

Moj metabolizm zwolnil ostatnio i pomimo duzej aktywnosci ruchowej brzuch stoi w miejscu razem z waga.

1. Chcialbym utrzymac wage bo jest mi z nia OK ale pozbyc sie boczkow

2. Nie pojde na silownie - nie cierpie treningow silowych - tylko aeroby w terenie

Dlatego chce sie wspomoc specyfikami z listy ponizej. Doradzcie co najlepiej polaczyc abym osiagnal cel:

- DF ThermoCore

- Lean FX

- Cannibal Inferno

- AD - 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Fachowców i podziwiam za tak szeroką wiedzę. Wiekszość wątków przejżałem i szacun że pomagacie ludziom i odpisujecie.

To może i ja posłużę się Waszą pomocą.

Zacznę od tego że mam 31 lat - 174 cm i waga 83 kg. chce zrzucić jeszcze z 8-10 kg. Od początku roku schudłem już z 7 kg. bez żadnych wspomagaczy tylko częstymi treningami aeroby oraz basen.

Teraz postanowiłem przyspieszyć spalanie tkanki i wszedłem w posiadanie od wczoraj BLACK WIDOW HI TECH.

Proszę o info na temat specyfika czy dobry i z czym to mam połączyć żeby był lepszy efekt.

Załączam foto i skład

 

1205-1213-the%20supplements%20lab%20hite

 

HiTech%20Black%20Widow%20Facts.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam 23 lata 183 cm wzrostu Od Października 2014 do Kwietnia 2015 zrzuciłem 20 kg będąc na diecie dukana do tego 3 razy w tygodniu biegałem zaczynając od 6 km a po dwóch miesiącach doszedłem do 10 km. Od maja mogłem juz jeść powoli normalne produkty do dziś przybyło mi 2 kg na wadze. Teraz  ważę 98 kg ale muszę się przyznać że od maja zaniechałem moje bieganie. Od tygodnia zapisałem się na siłownie aby zrzucić następne kilogramy i tu jest moje pytanie Jakiego środka (spalacza tłuszczu) mógłbym użyć w mojej sytuacji i czy są one skuteczne, bo czytając forum sam już nie wiem co bym mógł wybrać.

Proszę was bardzo o pomoc ponieważ za miesiąc jadę nad morze i przydało by się zrzucić jaeszcze parę kilo.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz czas mnie naglil, zdecydowalam sie na zestawy:

- Lipodrene + Vanillean + Cannibal Claw + Diuretic Complex

oraz

- ThermoCore + LeanFX + Diuretic Complex

Do tego dokupilam jeszcze 2 x Liporedux ;)

Paczki do mnie doszly i teraz potrzebuje pomocy co do dawkowania? :) Z ktorym zestawem zaczac? Myslalam na poczatek o ThermoCore.

Czy ktos moglby mi pomoc? Czy LeanFX i Duretic Complex moge brac na noc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie :) Potrzebuję pomocy w doborze odpowiedniego spalacza :)

Chciałabym zrzucić kilka kilogramów. Do wagi z piątką z przodu mam niestety daleko, ale to jest takie moje małe marzenie. Może kiedyś się uda :) Póki co nie zależy mi na budowaniu masy mięśniowej (wzbrew pozorom pod tym tłuszczem jakieś mięśnie mam ;)). Teraz celuję przede wszystkim w redukcję, a po redukcji w delikatną rzeźbę.

Będę wdzięczna za każdą sugestię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

A wiec zakupiłam dzis burn24, lean fx i diuretic complex. Teraz pytanie czy moglibyście mi powiedzieć jak to połączyć? Bo przeciez nie w max dawce wszystkich?

A zeby było łatwiej moze to powiem troche o sobie: mam niedoczynnosc tarczycy, 1,5r temu na porodówce ważyłam 86kg:/ (o zgrozo) po wyjsciu ze szpitala 79kg. Obecnie 63kg i tak juz od wrzesnia krążę 65-63kg i nie chce ruszyć:/ a mam 161cm wzrostu wiec nadal jestem pulvhna. diete trzymam na 6+. Spożywam srednio 1.8-2g/kg - białka, 0.5-0.7-/kg - tłuszczu, reszta węgle, lacznie w granicach 1500-1600kcal co i tak przychodzi mi z trudem zeby tyle zjesc:/ Głowie chuda wołowina, kurczak, ryby, pelnoziarniaty makaron itd itp.W dni treningowe spałam ok 200-300kcal- zazwyczaj ok 3 razy w tygodniu. Zdarzało sie i 6 ale wtedy po treningu zamiast banana i protein, jadłam kanapkę z masłem orzechowym i dżemem:) taka mała nagroda:) wiec tempo chudnięcia wydaje mi sie ze na takim względnie dobrym poziomie powinno byc - a nie ma nic!;( wiec postanowiłam sobie dopomóc chociaż mówiłam ze nigdy nie sięgnę po takie rzeczy.

Bede wdzieczna za sugestie co do dawkowania, czy tak jak na opakowaniu? Czy inaczej? No i moze polecacie tez cos innego co moglabym zaczac brac za miesiac jak skonczy mi sie zapas. Zastanawialam sie nad jakims lekkim pobudzaczem bo niestety ciagle chodze zmeczona; ( sym malo sypia w nocy wstaje wiele razy wiec i ja sie nie wysypiam:( a co za tym idzie ciagle chodze wykonczona:( kawe zminimalizowalam jakis czas temu jedynie jedna lyzeczka rano, dlatego na poczatek myslalam o czyms delikatnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym się poradzić czy, a jeśli tak to w który spalacz zainwestować. Zawsze prowadziłam aktywny tryb życia, jednak w momencie odstawienia tabletek anty kilka miesięcy temu moja waga ekspresowo skoczyła z 53 do 57-58 kg (wzrost 160 cm), a cellulit na nogach oszalał, pomimo ćwiczeń 4x w tygodniu. Przerzuciłam się na aeroby na zewnątrz, ale większych efektów brak, więc zastanawiam się czy nie powinnam się czymś 'podkręcić'. Poza hormonami, które powoli dochodzą do siebie, nie mam żadnych innych problemów ze zdrowiem. Zastanawiałam się nad Liporeduxem, ze wględu na działanie miejscowe, ale może macie coś innego godnego polecenia. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rescue_me_234
Niestety podałaś nieco za mało informacji zarówno o swoim trybie aktwności, jak i również czego oczekujesz od konkretnego spalacza. Jednak wszystkie trzy środki przez Ciebie wymienione zaliczają się do spalaczy termogenicznych, wszystkie mają w składzie stymulanty w większych bądź mniejszych dawkach. Różnią się natomiast dosyć znacznie charakterystyką działania.
 
1. Synedrex to mocny spalacz i jeden z najskuteczniejszych supresantów apetytu. Bardzo mocno pobudza i energia uwalniana jest przez wiele godzin, dlatego najczęściej stosujemy jedną kapsułkę dziennie. Bardzo dobrze sprawdza się w przypadku osób o dużej tolerancji na kofeinę i inne silniejsze stymulanty, a w szczególności dla tych których najtrudniejszym aspektem redukcji jest wzmożone łaknienie. Jeśli chodzi o typowe właściwosci spalające to są na przyzwoitym poziomie, jednak nieco słabsze niż chociażby wspomnianego przez Ciebie thermocora. Jeśli szukasz skutecznego blokera apetytu, mocnego energrtyka a przy tym najwyższych właściwości redukujących tłuszcz z całego ciała to możesz zerknąć na Lipodrene w wersji Hardcore, z czarnymi tabletkami. Dodatkową przewagą względem syndedrexa jest większa ilość tabletek i niższa objętość przez co łatwiej dostosować optymalną dawkę.
 
2. Pisząc Genomyx zakładam że chodzi o Phenadrol, ponieważ jest to najpopularniejszy produkty tej marki. Jeżeli tak to jest to ogólnie dosyć zbliżona charakterystyka do wspomnianego wcześniej synedrexu, jak najbardziej godny uwagi produkt. Dynamic Thermocore to nieco inne właściwości. Jest to przede wszystkim typowy spalacz tłuszczu nasilający termogenezę oraz lipolizę bez uczucia nadmiernego pobudzenia, co dla wielu osób jest dużym plusem, szczególnie jeśli nie posiadamy bardzo wyczerpującej aktywności fizycznej. 
 
3. PES Alphamine to zdecydowanie najłagodniejszy z wymienionych przez Ciebie środków. Jego właściwości posiadają zbliżoną charakterystykę do thermocore, natomiast są na nieco niższym poziomie. Można polecić tej spalacz dla osób na pierwszy kontakt lub mających problemy z połykaniem kapsułek.
 
Diuretic Complex możesz połączyć z każdym z tych spalaczy, ponieważ działa na zupełnie odmiennym szlaku metabolicznym. Generalnie taka pełna dawka to 6 kapsułek dziennie rozbita na 3 równe porcję. 
Jeśli chciałabyś połączyć wszystkie wymienione przez Ciebie środki to niestety nie jest to najlepeszy możliwy zestaw, ze względu na znaczące powielanie się składników. Idealnym rozwiązaniem byłby silny spalacz bazowy taki jak Lipodrene Hardcore, natomiast w zamian za thermocore można użyć suplementu o podobnym potencjale redukującym tkankę tluszczową, jednak bez pobudzaczy. Takim jest np. DCP 2.0 firmy BPS. Jeśli chcesz dorzucić diuretic complex to świetnie się sprawdzi, nastomiast spalacz proszku już można śmiało odpuścić z tego zestawienia.
 
tomciopogromcio
 
Machine Man Burner to generalnie spalacz z nieco niższej półki, dlatego realny wpływ na spalanie tkanki tłuszczowej będzie miał raczej bardzo niewielki. Stosowanie suplementów tego typu ma sens jeżeli potrzebujemy dodatkowego zastrzyku energii w ciągu dnia oraz mamy problemy ze znalezieniem w sobie motywacji do redukcji. Wtedy takie produkty są rzeczywiście bardzo pomocne. Jednak jak sam piszesz nie możesz sobie pozwolić na na dużą aktywność a do tego zauważyłeś u siebie spowolniony metabolizm i od tego należałoby zacząć w pierwszej kolejności.
 
Najskuteczniejszym na rynku suplementem przyspieszającym metabolizm spoczynkowy jest Cannibal Claw, który jest najsensowniejszym spalaczem w twoim przypadku, jak i również świetnie sprawdza się u większości na początku redukcji. Nie zawiera on żadnych stymulantów dlatego mimo że to mocny środek bez problemu nada się na pierwszy kontakt.

bandziorka

Metabolic Phenelox to jeden z najciekawszych składowo spalaczy na rynku o unikatowych właściwościach, ponieważ realnie hamuje łaknienie a przy tym nie podnosi mocno ciśnienia jak inne silne supresanty apetytu. Zdecydowanie jeden z bardziej przemyślanych produktów jakie pojawiły się w ostatnim czasie na rynku. Jako że jest to nowy spalacz na rynku, opinii nie ma wiele, te które się pojawiły sa jak najbardziej pozytywne.
Jeśli chodzi o Jego połączenie z innymi środkami to można stworzyć kilka ciekawych zależnie od indywidualnych prefernecji oraz oczekiwań.
W przypadku osób zdrowych ze sporą aktywnością fizyczną najciekaszymi opcjami wydają się być typowe, silne spalacze termogeniczne. Najsilniejsze składowo to między innymi Lipodrene Hardcore, oxyEFX lub można nieco delikatniej pobudzający JetFuel SuperBurn.
Dla osób z nadciśnieniem lub nietolerancją stymluantów dobrą alternatywą może być DCP 2.0 który ma zalety termogeników bez stymulowania układu nerwowego, lub lub Only Seaweed Plus Fucoxanthin jeśl głównym problemem jest tkanka tłuszczowa zgromadzona w okolicach bioder i brzucha.
 
krzych
 
Tak, można, jednak z tego co się orientuje spalacz ten nie jest już niestety produkowany (producent opracowywuje nową wersję prawdopodobnie).
Co do Animal Cuts to dosyć popularny spalacz jak cała linia Animal, jednak jeśli przyjrzymy się składowi to są to raczej głównie roślinne ekstrakty, najczęściej niestandaryzowane ( lub do bardzo małego stopnia ) na ilość składników aktywnych, czyli tych które realnie działają. Dużo lepszym spalaczem o zbliżonych właściwościach jednak zawierających większą ilość tego co działa jest JetFuel SuperBurn. Zbiera bardzo dobre opinie, usuwa tkankę tłuszczową równomiernie z całego ciała, a dodatkowo przyspiesza metabolizm. Dodatkowo wystarcza na dwa razy dłuższy okres suplementacji niż Animal Cuts.
 
tomi
 
Generalnie połączenie lean fx z canibal claw jest średnio trafione ponieważ oba te suplementy to w pierwszej kolejności boostery metabolizmu. Możesz stosować je jednak razem, lub bezpośrednio po sobie. Optymalne dawkowanie tego zestawu wygląda w taki sposób:
Lean fx i/lub cannibal claw : 1kap rano na czczo, 1 kap przed wysiłkiem lub obiadem , 1 kap przed snem
Ad-3 codziennie przed snem 2 kap.
 
basteros
 
Nie posiadając żadnych problemów zdrowotnych możesz zdecydować się na zestaw spalaczy które będą działać synergistycznie względem siebie, przez co efekt powinnien być widoczny już po krótszym czasie stosowania. 
Najskuteczniejsza opcja to połącznie typowego termogenika z suplementem przyspieszającym metablozim i poprawiającym estetykę sylwetki.

Podstawowym spalaczem może być Dynamic Thermocore lub JetFuel SuperBurn jeśli zależy Ci przede wszystkim na dobrym tempie spalania bez nadmiernego pobudzenia. Natomiast jeśli mocne właściwości energetyzujące to dla Ciebie atut to Lipodrene Hardcore ma obecnie największy potencjał na rynku.

Z kategorii boosterów metabolizmu największy potencjał ma zdecydowanie lean fx który dodatkowo obniża poziom katabolicznego kortyzolu. Skuteczną alternatywą może być też Canibal claw, jednak nieco mocniej wzmaga łaknienie co może być niekorzystne dla niektórych osób.

Jeśli chodzi o najbardziej wartościowe dodatki do zestawu spalaczy to dla najlepsze opinie na rynku zbiera fukoksantyna oraz suplementy usuwające wodę podskórną takie jak diutetic complex. Wysoką skuteczność posiadają także inhibitory aromatazy takie jak erase pro oraz ad-3 pct, jednak ze względu na wpływ na estrogen przeznaczone są wyłącznie dla mężczyzn.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musique

Możesz Hellfire łączyć z Lean Fx i AD-3 choć moim zdaniem Cannibal Claw jest lepszą opcją w tym wypadku. Zwróć uwagę na fakt, że AD-3 także blokuje kortyzol, więc lepiej wybrać produkt, który będzie radykalnie przyspieszał przede wszystkim metabolizm spoczynkowy, a takim produktem jest Claw.

Jeśli fundusze pozwalaja to możesz zmienić AD-3 na Erase Pro z firmy PES, to nieco lepszy bloker estrogenów i dodać do zestawu Liporedux lub Fukoksantynę jako spalacz targetowy.

Bart

PT-ND jak najbardziej OK dla amatorskiego podejścia, ale by przyspieszyć efekty zawsze możesz zamiast Coli wypić wersję Light czy Zero, a zamiast tłustej kiełbasy zjeść grillowaną pierś z kurczaka czy jakieś inne chude mieso, które z opowiednią marynata będzie równie dobre. Chodzi po prostu o to że jeśli w okresie PN-PT osiągniesz powiedzmy deficyt kaloryczny w sumie z tych pięci dni 2500 kcal, a w weekend osiągniesz taką samą ilość, ale nadwyżki to efekty nie będą zadowalające, ponieważ się to skompensuje.

Co do treningu to aeroby w zupełności wystarczą. Moim zdaniem jeśli celem jest uporczywy tłuszcz i poprawa definicji sylwetki najlepszą opcją będzie połączenie Cannibal Inferno z AD-3.

Hedi

Na pierwszy rzut oka ten spalacz wygląda na bardzo mocny, jednak jeśli dokładnie przyjżysz się składnikom, zauważysz że - za wyjątkiem Synefryny - żaden ze składników nie jest standaryzowany, a są to niemal same sproszkowane zioła czy inne składniki roślinne. Oznacza to, że jedno opakowanie tego produktu może być mocniejsze, a inne słabsze. W składzie jest johimbina, ale w postaci kory, która zawiera szerek alkaloidów, mogacych też nieco negatywnie wpływać na samopoczucie. W USA spalacz ten zbiera (właśnie z ww. względów) bardzo zróżnicowane opinie. Jeśli już go masz, to podziel się z nami opinią w tym wątku.

Możesz go połączyć z takimi popularnymi suplementami jak Cannibal Claw (booster metabolizmu - składników o takich własciwościach brakuje w tym spalaczu) czy Erase Pro / AD-3, które zberają świetne opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

92greg

Jak sam wspomniałeś czytając wątek nieco się pogubiłeś. Zwróć jednak uwagę, że nigdy nie można w 100% powiedzieć że ten czy inny spalacz będzie dla nas najlepszą opcją. Na jednego coś działa lepiej, na innego gorze, ale jeśli jakiś środek zbiera niemal same pozytywne opinie to jest bardzo duża szansa, że i my będziemy zadowoleni z jego działania. Zerknij na pierwszą stronę, gdzie krótko scharakteryzowane są najlepsze spalacze tłuszczu na rynku i względem funduszy jakie chcesz przeznaczyć na wsparcie redukcji na pewno bez problemu wybierzesz właściwe spalacze względem tego czego oczekujesz.

Basteros

Z tego co sprawdzałem kupiłeś to wszystko na BestBody.com.pl, a my do wszystkich paczek dodajemy ułożoną suplementację poszczególnych suplementów, jeśli coś by było niejasne, pisz na priv, chętnie pomogę czy sprezycuję. Zestawy z pewnością bardzo przemyślane wybrałeś.

Catherine

Sugestia podobna jak w przypadku kolegi o nicku 92greg. Ewentualnie napisz jakie spalacze tłuszczu masz na oku i czego oczekujesz po nich, to wtedy będzie łatwiej doradzić.
 
Fitpasja
 
Jeśli poszczególne składniki w spalaczach się nie powielają, nie działają antagonistycznie względem siebie, ani nie potrzebują do procesu syntezy na poziomie jelitowym/żoładkowym tych samych enzymów to można je stosować w pełnych dawkach.
 
Burn24 najlepiej stosować 2 kap. przed śniadaniem, 2 kap. przed obiadem lub posiłkiem przed treningowym i 2 kap. przed kolacją (jeśli kolacja jest bez węglowodanów, wtedy przed innym popołudniowynm posiłkiem). Lean FX 1 kap. po przebudzniu, przed treningiem - lub po treningu jeśli jest on w godzinach przed południowych - lub przed obiadem oraz przed snem.
 
Tłuszczu trochę możesz dorzucić, na rzecz węglowodanów. Waga nie spada z powodu:
 
a.) mocno spowolnionego metabolizmu
b.) braku mimo wszystko ujemnego bilansu kalorycznego (tutaj może być błąd metodologiczny podczas wyliczania kaloryczności posiłków/zapotrzebowania energetycznego lub w ujęciu tygodniowym jakieś dni słabości)
 
Jeśli chodzi o spalacze zawierajace stymulanty to pole do manewru jest większe niż w przypadku spalaczy bez ich udziału. Ciekawym spalaczem jest Core Burn, który nie ma w składzie dużo pobudzaczy, a świetnie działa termogenicznie na każdej płaszczyźnie.
 
Zapaałka
 
Tabletki antykoncepcyjne modyfikowały aktywność poszczególnych hormonów, po ich odstawieniu nastąpił prawdopodobnie mocny wyrzut estrogenów. Spodował on nie tylko większe otłuszczenie, ale też zapewne sporą retencję wody podskórnej. Zachwiany być może jest także ich metabolizm.
 
W pierwszej kolejności warto byłoby zastosować coś w celu normalizacji estrogenów, tak jak Swanson DIM Complex oraz produkt nasilajace diurezę jak Diuretic Complex.
 
Liporedux zbiera bardzo dobre opinie i jest to najlepszy spalacz miejscowy na rynku, chociaż jeśli poziom tkani tłuszczowej jest (tego nie wiem) stosunkowo wysoki to lepszą opcją będzie spalacz termogeniczny o działaniu ogólnym, a ewentualnie spalacz dermalny na ostatni szlif. Kompromisem mógłby być także spalacz termogeniczny zawierajace sporą ilość składników działajacych targetowo jak HydroxyElite mający bardzo ciekawy skład. Zawiera m.in. składniki hamujące łaknienie i spalające tkankę tłuszczową białą. Przy okazji wykazuje działanie zwiększające poziom energii.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Best Body
Chciałabym stworzyc zestaw który pozwoli mi w szybszym tempie pozbyc sie zbednego tłuszczu zwlaszcza w okolicy brzucha i bioder( oczywiscie razem z dieta i cwiczeniami). Takiego który bedzie mi hamował apetyt a przy okazji pobudzał na treningach i dodawal energi. 

Jaki wg Ciebie byłby najlepszy zestaw? 

I jeszcze jedno pytanie: Jakis inny dobry diuretyk oprócz Diuretic Complex?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie mój 1 post.

33lata, 172 i 83kg.

Potrzebuję szybko zrzucić 3cm w pasie - najlpeiej w miesiąc.

Do dyspozycji jest orbitrek i postanowiłem biegać na nim godzinę dziennie na programie tętno w dniach niedzpn-czw. piatek i sobota laba.

Do tego kupiłem MEX thermo shred.

Chciałbym to jeszcze czymś wzmocnić, jak myślicie czy warto tu dodać: LEANFX? czy może coś innego?

Jak dawkować?

Pozdrawiam

yacenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Wszystkim to mój pierwszy post :) wiec witam wszystkich i prosze o pomoc :) nigdy nie bralem zadnego spalacza i postanowiłem sprobowac moj problem polega na tym ze nie moge zrzucic tluszczu z brzucha i klatki poprostu w tych miejscach wcale sie nie poce podczas wysiłku, nie mam problemow ze zdrowiem ale nie moge sie zdecydowac jaki spalacz moze byc dla mnie dobry, co do mojej diety to jem bardzo nieregularnie czasami omijam sniadanie i jem ok 11-12 :) nie uprawiam żadnego sportu jedynie rowerek stacjonarny, chce w jakis sposob wreszcie skonczyc z odstajacym brzuchem :) zastanawialem sie nad ThermoCore ale niewiem czy to dobry wybór dlatego prosze o rade 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ponownie,

tak jak mi doradziliście zakupiłam Lean FX i JetFuel Superburn. Brałam je codziennie, ćwicząc 3-4 razy w tygodniu i nie zauważyłam żadnych efektów. Ze względu na kontuzję nie mogę robić intensywnego cardio co zapewne również ma wpływ na spalanie.

Możecie polecić mi coś innego? Nie chciałabym zażywać produktu, który mnie zwali z nóg. Zastanawiam się nad Thermocore + Diuretic Comlex. Będę wdzięczna jak ponownie mi coś doradzicie, tylko proszę napiszcie mi od razu jak mam to stosować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rescue_me_234
Moim zdaniem jeśli zależy Ci nie tylko bezpośednio na spalaniu tłuszczu, ale także na wzroście energii i hamowaniu łaknienia to Lipodrene Hardcore wydaje się być najlepszym spalaczem bazowym.
 
Jeśli problem jest nadmierny apetyt, raczej nie dodawałbym do powyższego spalacza boostera metabolizmu, który z jednej strony przyspieszy przemianę materii i ułatwi spalanie tłuszczu, ale jednocześnie może zwiększyć nieco apetyt. Jeśli chcemy maksymalizować efekty możemy Lipodrene Hardcore połączyć z suplementem nasilającym lipolizę i termogenezę, nie zawierającego stymulantów, przez co możliwe będzie spalanie tłuszcz także w okresie nocnym. Najlepszą opcją wydaje się być Burn24 który dodatkowo obniża poziom cukru we krwi i poprawia wrażliwość komórek na insulinę.
 
Jeśli chodzi o diuretyki to na rynku jest ich sporo, najlepszym składowo jest Diuretic Complex, natomiast innym godnym uwagi jest też Scitec Water Cut. Potem dług, długo nic (nie licząc farmakologii z grupy semidów).
 
ryba9

Zacznijmy od tego, iż kwestia potliwości nie ma przełożenia na spalanie tłuszczu, bądź jego brak. To czy pocimy się bardziej lub mniej na treningu to kwestia indywidualna. Oczywiście stosując spalacz termogeniczny, często potliwość jest większa niż zazwyczaj, jednak jest to związane z aktywnością gruczołów potowych. Gdyby pocenie sie było głównym wyznacznikiem spalania tłuszczu, wystarczyłoby wejść do bardzo ciepłego pomieszczenia, ubrać kożuch i chudlibyśmy w oczach. Nie jest jednak tak łatwo.

Thermocore to bardzo dobry spalacz, nie ma jednak żadnego składnika oddziałującego bezpośrednio na tkankę tłuszczową białą, czyli tą która dominuje w okolicy brzucha i bioder. Wspomniałeś też o nieregularnych posiłkach, które mogą promować spowolnienie pracy tarczycy, co za tym idzie przemiany materii.

Jeśli szukasz jednego kompletnego spalacza tłuszczu, to lepszą opcją będzie wybór produktu zawierającego także składniki aktywne o powyższych własciwościach. Przykładem takiego spalacza jest Gat JetFuel Superburn

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yacenty

Generalnie Mex Thermo Shred to bardzo przeciętny spalacz, jednak jeśli go już posiadasz, nie zaszkodzi jeśli będziesz go stosował. Opcji dodatkowych jest sporo, generalnie wszystko rozbija się o fundusze. Spalacz zawierajacy stymulanty, jak ten który posiadasz, możesz połączyć ze spalaczem termogenicznym ich nie zawierajacych jak BPS DCP 2.0 czy Burn24 i/lub z boosterem metabolizmu jak wspomniany przez Ciebie Lean FX. Chociaż moim zdaniem lepiej byłoby zamiast Lean FX dorzucić inhibitor aromatazy taki jak Erase Pro, który zbiera równie dobre opinie, a przypadku mężczyzn ma bardziej kompleksowe działanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MGM moim zdaniem powinnaś wybrać produkty oparte o całkowicie inne składniki niż stosowane do tej pory. Diuretyk z Amix będzie na pewno dobrym wyborem, natomiast Thermocore ma podobny profil do Superburn'a, więc pewniejszą opcją byłoby zastosowanie czegoś odmiennego. Dobry spalacz niekoniecznie musi zwalać z nóg pobudzeniem, przykładem takiego jest spalacz SAN Tight w wersji The Original. Sam kiedyś go stosowałem i jest to spalacz będący na rynku od lat, nie trzepie po głowie, a efekty po prostu widać na wadze i w lustrze.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...