Skocz do zawartości

Rekomendowana wypowiedź

Emett 

Jak sam zauważyłeś jest to połączenie bardzo często polecane i z pewnością będzie w porządku. Możesz sobie przejrzeć ilość opinii na temat wymienionych przez Ciebie produktów a jest ich naprawdę sporo z czego większości bardzo pozytywne. Sam osobiście stosuje już drugie opakowanie Erase Fast i to zdecydowanie idealny suplement jako dodatek do spalacza bazowego. Bardzo szybko wyciąga zatrzymaną wodę podskórną i dodaje sporej estetyki sylwetce. Co do spalaczy to jeśli nie masz problemów zdrowotnych ani nadwrażliwości na stymulanty to śmiało sięgaj po Ground Zero. Możesz poczytać jeszcze o Evolab Alphaburn gdyż ma właściwości miejscowe na tkankę białą którą pokryty jest właśnie brzuch, a wspominałeś o problemach właśnie z tą partią ciała. Głodówka to fatalna opcja jeśli trwa zbyt długo gdyż prowadzi do trwałego zwolnienia metabolizmu i bardzo szybko wracamy do wagi wyjściowej. Wyrządzone sobie krzywdy będziemy potem odbudowywać przez długie miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9tys.
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

MOJE PRZEMYŚLENIA I OPINIE - w większości pozytywne 63KG - 6 = 57KG w trzy miesiące Witam wszystkich. Chetnie podziele sie opinia i przemyśleniami na temat kilku produktow jakie stosowalam i stos

Witam  Dwa miesiace stosowania spalaczy dieta  bilans ujemny 400 kalorii oraz silownia - 3 dni silowe 3 dni bieznia po godzinie szybki marsz oraz zero piwa vodki itp  burn24 dwa opak, lean f

Od siebie mogę dodać opinie na temat kilku spalaczy tłuszczu które do tej pory stosowałam. Ground Zero w mojej opinii zasłużone pierwsze miejsce, oceniam 10/10. Czysta energia i chęć do działania

Dodane grafiki

Kazam

dziękuję za odp. Dokładnie to co napisałeś to moje zmory. Czytałam dość dużo opinii też o Alphaburn, LeanFX i JetFuel SuperBurn...i powiem tak podjadanie słodkiego jestem w stanie opanować, ale....jak dobrać środki żeby było najbardziej  ekonomicznie i dało dobre efekty ???

Cel -> ruszyć metabolizm;, pozbyć się pokładów tkanki tłuszczowej z bioder, ud i brzucha; zlikwidować cellulit. Jaki zestaw byś mi radził (ze względów finansowych max 2 środki ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NoName88 

Jeśli patrzymy na to z ekonomicznego punktu widzenia to możesz zwrócić uwagę na produkty z serii RAW. Są to monopreparaty o potwierdzonej skuteczności działania i to właśnie o takie najlepiej jest opierać cykl jeśli zależy nam na największej wydajności za niską cenę. Podstawą mogą być ketony malinowe i do tego warto pomyśleć o czymś co pobudzi redukcję tkanki tłuszczowej na innych płaszczyznach. Ciekawą opcją są suplementy z Haya labs które mają bardzo dobrą jakość i sam obecnie testuje kilka z nich i naprawdę czuć charakterystyczne dla danej substancji działanie. W twoim przypadku najrozsądniejszą opcją będzie Synefryna oraz Hordenina, a całość takiego zestawu wyjdzie w niższej cenie niż gotowe spalacze tłuszczu. Warto wspomnieć, że wystarczą też na dłuższy okres suplementacji.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rumcajs

Dzieki za odpowiedź, już jedzie do mnie zestaw Ground+Alpha+Erase, w końcu tysiące ludzi nie mogą się mylić, zobaczymy efekty za miesiąc. Staram się ćwiczyć codziennie ok godziny a przynajmniej co drugi dzień. No i zaczynam diete 5-6 małych posiłków bo niestety dopada mnie czesto tzw wilczy apetyt, liczę że te suplementy ograniczą nieco łaknienie. 

Obecna waga to 91 kg, planuję zejść na około 75, wiem że w miesiąc nie da rady, ale zrobie ile się da. Przy głodówce chudłem ok 4-5 kg na miesiąc. Zobaczymy ile sie uda z tym zestawem, dieta i ćwiczeniami.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze spalaczami już miałem do czynienia (raz ANS Slim Factor i raz Burn24) i w sumie byłem zadowolony (-30kg w ciągu roku, co przy 172cm jest całkiem przyjemnym wynikiem), ale mimo wszystko nadal chcę iść dalej. Szukam jakiegoś dobrego (najlepiej tego z tych "delikatnych" i nie działających napotnie) spalacza, który pozwoli mi się pozbyć tłuszczu z okolic brzucha, czy klatki piersiowej. Jakieś polecacie?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NoName88

Alphaburn możesz stosować w każdej chwili i nie jest to tak, że trzeba do niego przygotowywać organizm. Produkty Raw i Haya mają poprostu bardzo atrakcyjne ceny względem tego co oferują a jak wspomniałaś zależy Ci na ekonomiczności. Jeśli masz duży problem z tkanką tłuszczową gromadzonych w problematycznych miejscach jak brzuch i biodra to wówczas Alphaburn sprawdza się świetnie, jednak jeśli w danej chwili nie możesz sobie pozwolić na Jego zakup wówczas można znaleźć ciekawe alternatywy jak np. RAW Fucoxanthin.

macieklesz

Ze spalaczy których nie stosowałeś a w moim odczuciu nawet najlepszym bez pobudzaczy będzie Pyrethic od Primeval Labs. Ma wyjątkowo ciekawy skład, dużą objętość składników i nie ma pobudzaczy. Na wakacje moja znajoma z UK stosowała 2 opakowania tego środka i była mega zadowolona z niego. Sam się też do niego przymierzałem, ale jednak wole coś ze składnikami pobudzającymi. Patrząc jednak pod względem redukcji wagi ma więcej składników za to odpowiedzialnych niż Twoje poprzednie produkty więc powinieneś być z niego zadowolony. Burn24 świetnie działa przy sporej nadwadze, natomiast ten przy nieco niższym poziomie tkanki tłuszczowej.

justyna

Jeśli Twoim problemem są typowo dolne partie to jak najbardziej warto sięgnąć po Alphaburn. Burn 24 to raczej środek działający na całe ciało a nie miejscowo. Jeśli masz też problem z wodą podskórną w dolnych rejonach ciała co jest częstym zjawiskiem warto dołożyć do Alphaburna także Diuretic Complex. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp

Chyba wezmę jednak burn24

Koncza mi sie niedlugo te które Biore do tej pory wiec 

Zastanawiam sie czy dobra opcja będzie-  polaczyc burn 24 z cannibal clow czy slim factor?

Poczytalam i Alphaburn wydaje się być ok

Doradzcie proszę biorąc pod uwagę ze musze zbic wagę przed operacja pod narkoza za kilka mscy jaki zestaw wybrać z tych preparatow

Cannibal clow 

Slim factor

Burn24

Alphaburn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście ze spalaczy testowałem Inferno Apocalypse, zrzuciłem 3 kg w 2 tygodnie, co prawda podczas trenowania Muay Tai. Ale generalnie zmiana sylwetki była ogromna!
Woda podskórna - out, tłuszczu mniej. Najlepiej było widać rezultaty na brzuchu, wcześniej piwny baniczek, teraz prawie kaloryfer.
Nie wiem czy to placebo, czy intensywność treningu, czy faktycznie ten spalacz, ale na prawdę nigdy jeszcze tak szybko nie złapałem formy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna moim zdaniem najtrafniejszą opcją będzie poporstu połączyć Burn24 i Alphaburn. Skoro poprzednio miałaś już inne produkty to możesz zmienić właśnie na takie gdyż są oparte o inne składniki aktywne i być może Twoje ciało lepiej na nie będzie reagować. Czasami tak jest, że teoretycznie produkty o podobnych potencje, ale innej specyfice działania są strzałem w dziesiątkę. Burn24 i Alphaburn mają najwięcej ciekawych składników i dobrze się uzupełniają ( regulacja poziomu glukozy i lipoliza z całego ciała + redukcja tkanki z dolnych partii ) więc uważam że warto zdecydować się właśnie na taki zestaw. Jeśli budżet pozwala to możesz dołożyć do tego jeszcze Slim Factor, ale w pierwszej kolejności zadbałbym o dwa wcześniej wymienione środki.

Mav - moim zdaniem bardzo kiepski produkt, a szkoda bo cała marka ma naprawdę sporo udanych suplementów które miałem okazje testować. Dużo lepszą opcją będzie moim zdaniem Formutech Level II jeśli szukasz dobrego spalacza i energetyka w formie proszku. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Ludziska, krótko i na temat bo nigdzie nie znalazłem... 

Czy Ground Zero można łączyć z Cannibal Claw czy to w sumie 2 środki robiące ta samą robotę czy też CC powinno się łączyć najlepiej z Burn24?

 

Chodzi o osobę o zerowym metabolizmie i żadnej przemianie materii (do zrzucenie 40kg)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej. Spalacz termogeniczny i booster metabolizmu zawsze możesz łączyć razem więc nie ma ku temu żadnych przeciwwskazań. Lepszym połączeniem jest GZ + Claw, natomiast opcja z burn 24 jest najlepsza w przypadku osób nie mogących stosować suplementów pobudzających. Jeśli jednak nie ma dolegliwości zdrowotnych to polecam wariant nr.1

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.11.2017 o 17:16, Arnold78 napisał:

NoName88

Alphaburn możesz stosować w każdej chwili i nie jest to tak, że trzeba do niego przygotowywać organizm. Produkty Raw i Haya mają poprostu bardzo atrakcyjne ceny względem tego co oferują a jak wspomniałaś zależy Ci na ekonomiczności. Jeśli masz duży problem z tkanką tłuszczową gromadzonych w problematycznych miejscach jak brzuch i biodra to wówczas Alphaburn sprawdza się świetnie, jednak jeśli w danej chwili nie możesz sobie pozwolić na Jego zakup wówczas można znaleźć ciekawe alternatywy jak np. RAW Fucoxanthin.

macieklesz

Ze spalaczy których nie stosowałeś a w moim odczuciu nawet najlepszym bez pobudzaczy będzie Pyrethic od Primeval Labs. Ma wyjątkowo ciekawy skład, dużą objętość składników i nie ma pobudzaczy. Na wakacje moja znajoma z UK stosowała 2 opakowania tego środka i była mega zadowolona z niego. Sam się też do niego przymierzałem, ale jednak wole coś ze składnikami pobudzającymi. Patrząc jednak pod względem redukcji wagi ma więcej składników za to odpowiedzialnych niż Twoje poprzednie produkty więc powinieneś być z niego zadowolony. Burn24 świetnie działa przy sporej nadwadze, natomiast ten przy nieco niższym poziomie tkanki tłuszczowej.

justyna

Jeśli Twoim problemem są typowo dolne partie to jak najbardziej warto sięgnąć po Alphaburn. Burn 24 to raczej środek działający na całe ciało a nie miejscowo. Jeśli masz też problem z wodą podskórną w dolnych rejonach ciała co jest częstym zjawiskiem warto dołożyć do Alphaburna także Diuretic Complex. 

Dobrze wiedzieć bo faktycznie różnica w cenie jest a przez dobre 3 msc to dla mnie jest znaczące później mogę zobaczyć Alphaburn ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alphaburn nie podnosi w żaden sposób ciśnienia jeśli jest stosowany solo. Może powodować Jego wzrost jednak w połączeniu ze środkami zawierającymi np. kofeinę lub inne stymulanty. U ciebie takiego efektu nie powinno być gdyż Burn24 ich nie posiada. 

Przed treningiem stosuj wyłącznie Alphaburn, możesz stosować go dokładnie w taki sam sposób jak Slim Factor, natomiast jeśli chodzi o Burn24 to stosujemy go na około 20 minut przed posiłkami zawierającymi węglowodany. Najlepiej 3 razy dziennie, porcja to w zależności od wagi od jednej do dwóch kapsułek. Ważne jest aby nie stosować tego suplementu przed aktywnością fizyczną gdyż może powodować spadek cukru we krwi, co nie jest wskazane o tej porze dnia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie....

Może od razu zapytam- szukam zestawu do redukcji i pomocy w pozbyciu się zbędnego tłuszczu.

Podstawowe informacje:
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Wzrost: 170 cm
Waga: 86 kg

Do zrzucenia: przynajmniej 20 kg.


Od kiedy trenuję: Kiedyś trenowałam bardzo dużo, jednak przez ostatnie lata bardzo się przytyłam. Wróciłam do treningów nieco ponad miesiąc temu. Pracuję przy biurku. 2 razy w tyg treningi taekwondo. Chcę dodać do tego jeszcze siłownię i 3-4 razy w tygodniu chodzę na siłownię na 1,5-2h.
Trenuję najczęściej po godz.18
Zdrowie: wszystko ok

Czego oczekuję? Wspomagania do diety i treningów w zrzuceniu wagi, redukcji tłuszczu na całym ciele (głównie brzuch, uda, pośladki). Problemem jest także woda w organiźnie.

Widzę że często przewijaja sie nazwy Burn24 Alphaburn, Assasine.... nie wiem co wybrać...

Prosiłabym również o jakąś proponowaną rozpiskę jak przyjmować suplementy. ile trenować

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agata

Jeśli chodzi o Clenburexin to jest to typowo marketingowy produkt oparty o składniki które nie mają żadnego wpływu na utratę tkanki tłuszczowej. Porcja jest dosyć duża i można odczuwać po nim charakterystyczne grzanie jednak na redukcję wagi z pewnością się to nie przekłada. 

Co do odpowiedniej suplementacji to przede wszystkim warto przeczytać pierwszą stronę rankingu gdyż masz tam sporo odpowiedzi na Twoje pytanie i przykładowe zestawy na skuteczną redukcję, więc warto od tego zacząć. Na pewno zestaw powinniśmy opierać o spalacz bazowy. Jeśli nie masz żadnych problemów zdrowotnych może to być produkt zawierający związki pobudzające jak np. kofeina. Najlepsze opinie na rynku zbiera Fenix Ground Zero - wystarcza na około 45 dni suplementacji. Jeśli jednak nie chcesz stosować jakichkolwiek energetyków to wówczas alternatywą są spalacze lipotropowe np. wymieniony przez Ciebie Burn24 który wykazuje także zdolność do normowania gospodarki insulinowej. Są to spalacze z najwyżej półki o które warto opierać całą suplementację. 

Na początkowym etapie warto przez około 2-3 tygodnie stosować suplement diuretyczny jaki jak Diuretic Complex ( najlepszy stosunek cena / jakość ) gdyż organizm ma spore rezerwy zatrzymanej wody co sama zauważyłaś. Jest to również ważne gdyż kilogramy szybko spadają i mamy dużą motywację do kontynuowania redukcji.

To jest podstawa na której powinnaś się skupić jeśli chodzi o suplementy. Jeśli nie masz ograniczeń finansowych to możesz dołączyć do zestawu takie produkty jak Evolab Alphaburn które działają miejscowo na najbardziej uporczywe partie ciała i powodują szybką ich poprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rumcajs dzieki za odp 

A co z dawkowaniem?  Burn piszesz zeby brac przed posilkiem a czytsm ze Alphaburn tez trzeba przed posilkiem.  To jak to ogarnac? 

I czy moge do tego duetu dolozyc jeszcze sun liporedux?

 

Hmmm tak czytam o burn24 to on chybs nir bedzie dla mnie dobry bo ja staram sie weglewodany jadac tylko do południa 

Czy mozna go czyms innym zastąpić?  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie takie : co mogłabym stosować do konkretnego podkręcenia (a raczej ruszenia) metabolizmu  za w miarę rozsądną cenę?? Przypuszczam że branie samego Alphaburn nie wystarczy a do pozbycia się ok 15 -20 kg i siedzący tryb pracy plus nieregularne posiłki :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...